ACMilan-bg.com: Правила на форума - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (11 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Правила на форума 12.08.2010 - 31.12.2010 Оцени темата: -----

#161 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Тортор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 10 September 2017 - 22:10

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 10 September 2017 - 17:15 :

Сериозно ли мислите, че този КРЕТЕНАСЯЛ БЕЗГРЪБНАЧЕН МАЛОУМНИК ще подаде оставка? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Вярвайте си...

Аз по слаб треньор начело на Милан не съм виждал - нито Терим, нито Алегри, нито Михайлович, нито ИНДЗАГИ дори са такива НЕКАДЪРНИЦИ и то навсичкото отгоре ИНАТЧИЙСКИ НЕКАДЪРНИЦИ! :)

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 10 September 2017 - 18:04 :

Тази гнида в никакъв случай няма да си подаде оставката, считайте, че сега ще е МАКСИМАЛНО позитивен на пресконференцията :)

А иначе за мача с Удинезе очаквайте Борини и Монтоливо отново титуляри :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 10 September 2017 - 18:11 :

Лошото на тоя БАСТУН е, че има САМОЧУВСТВИЕ и е огромен ИНАТ - Вили Вуцов да доведем да ни тренира, няма да има идея какво да прави, няма да има идея как да подхожда в различните мачове, но поне ще пусне най доброто, с което разполагаме, майка му стара, едно 14 годишно лапе да доведем, спрямо показателите на играчите във FIFA 17 ще ги нареди по добре от този дебиляга...

:rolleyes:

Рахнев, знам, че сте си приятели с въпросния, но дай поне като ще спазваме правилата, да ги прилагаме за всички.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#162 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 10 September 2017 - 22:22

Иди пий една бира и лягай да спиш. Видимо си по-изнервен от останалите и т'вариш още повече обстановката с коментарите си във форума.
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
0

#163 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 11 September 2017 - 11:41

Виж мнениетоCapaldi написа на 10 September 2017 - 22:10 :

:rolleyes:

Рахнев, знам, че сте си приятели с въпросния, но дай поне като ще спазваме правилата, да ги прилагаме за всички.

Взет е под внимание сигналът. Благодаря!
Публикувано изображение
1

#164 Потребителя е офлайн   iLDiavolo 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 29-January 13
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Индзаги

Публикувано 25 November 2017 - 19:14

Абсолютно сериозно предлагам определението "псевдофен" или подобни по смисъл определения, изписани от един потребител към друг/и потребител/и да се счита за обида и да следва санкция. Не го казвам случайно, но и няма да конкретизирам. Във фен-форума на Милан да те нарекат псевдофен на отбора, въпреки че не си, си е равно и на обида и на провокация, а те ескалират все повече последно време, гравитирайки около определен потребител, което рано или късно ще доведе до отлив на потребители. Аз лично се замислям заслужава ли си да чета страници с мнения, дето определени потребители си мерят фенщината. Надявам се предложението ми да бъде взето предвид.

Въобще моля адмкнистратори и модератори да вземат мерки, защото става прекалено.

Този пост е редактиран от iLDiavolo: 25 November 2017 - 19:16

Публикувано изображение
0

#165 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 25 November 2017 - 20:14

Прав си, забелязва се подобна негативна тенденция. Имало го е и през годините това нещо, омръзва им с времето като не им обръщаш внимание, но като цяло е неприятно когато се прекалява. В смисъл понякога в даден спор е разбираемо да каже някой на някой друг "заради такива фенове" или бла-бла, но като цяло фенове. Това с псевдо феновете е гадно наистина, понеже аз познавам много такива, но все на разни комерсиални отбори. Честно казано досега такъв фен на Милан не съм срещал, напротив дори. Нашите фенове винаги са били за отбора и то завинаги.

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Posted Image

0

#166 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 25 November 2017 - 23:10

Не знам под каква форма могат да се вземат подобни мерки. В дискусиите са замесени и лица, които са с права. После ще започне едно мрънкане, че еди-кой-си злоупотребява, а през 2 часа ще ми светкат доклади в мейла за обиди. Имаше подобен период и всеки гледаше да се надприказва с другия само за да му докара наказание. Измести се фокусът на целия форум, благодарение на няколко провокатори. Изкараха 3 месеца онези правила и се видя, че не е това начинът.

В този ред на мисли, предлагам наказания да има, ако една дискусия се насочи в тази посока и в повече от две мнения продължат личните обиди между двама или повече потребители. Защото за всяка дума или сричка просто няма как да стане и да се превърнем във виртуално РПУ. В Правилата е казано, е не е желателно и това ше се контролира от хората с права. Наскоро Биньо прекрати така спора между двама потребителя и беше достатъчно. Нека и определенията, които се повтарят да са вътре - псевдофен е такова.

Този пост е редактиран от Top Gun Maverick: 26 November 2017 - 19:26

0

#167 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 26 November 2017 - 09:19

Това, което може да се направи е т.н. "черен списък" със забранени думи да нарасне. В понеделник ще вкарам псевдофен вътре, ако някой се сети за други, нека ги сподели. Вече ако някой тръгне да ги изписва на латиница, за да избегне спам филтъра, ще бъде наказан тъй като умишлено заобикаля правилата.
Публикувано изображение
0

#168 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Регистр: 27-June 09

Публикувано 26 November 2017 - 19:10

Мен ако питате, трябва правилата сериозно да се стегнат, защото напоследък форумът е пълно безумие заради персонални нападки и провокации. Има хиляда начина да се заобиколи думата "псевдофен".
Според мен трябва чрез някакъв контрол тотално да се блокират всякакви лични нападки и заяждания, например първо с предупреждение, а след това официално, както във футбола. :D В сегашния си вид правилата предвиждат наказание само в някакъв екстремен случай - псувни, обидни думи и т.н. , като много често дори тогава ги подминавате /себе си не броя, защото отдавна съм ви казал, че искам да ми махнете модераторските права/.

Лично виждане за базовата форумна профилактика, нищо повече. Зная, че политиката ви е да позволявате свобода на всеки, но това отказва много повече хора, отколкото привлича, особено при алтернатива като Фейсбук, на която форумът трябва, струва ми се, да се противопоставя все пак с нещо качествено и по-различно. Там всеки може да си пише каквото поиска и да стават всевъзможни просташки дискусии, нека тук е по-различно.
Posted Image
0

#169 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 27 November 2017 - 10:27

Добре, модераторите. Заемате ли се да следите всяка тема и мнение и да наказвате? Или просто да сложим филтър на някои думи, чийто списък ще стане километричен? Отново, което си ги прави разпознаваеми освен, ако не бъдат заместени със *** и само те да се виждат.

Грозна работа. Пълнолетни хора, някои на по 25-30+ години, но да трябва някой да се прави на пъдар.

Във фейсбук да не би да има филтър на думи, модератори и прочие, а псувните и персонални нашадки да отсъстват? Не.

Решавайте!

0

#170 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

Публикувано 27 November 2017 - 18:38

Сложете филтър, щото човек колкото и да гледа, все нещо ще мине между капките, а някои потребители точно това чакат, за да кажат, че има двоен аршин...

Петров, между другото каза че ще се обадиш. :D
0

#171 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 28 November 2017 - 10:39

Това с филтъра и то е малко тъпотия. Седят едни думи с едни звездички и какво от това? Все едно не можеш да прочетеш букви със звездички каква дума правят.
Пъдарска работа. Най-накрая верно ще взема да променя тия правила и да се почва като в другите форуми. Точно след ден ще са ревнали всички за наказанията си. Или още по-чистото, пише някой мнение и директно трия без обяснения.
Ама знаете ли какъв ще е резултата? След седмица питакните ше са зашо няма активност.

0

#172 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 28 November 2017 - 10:48

То активност, която се изразява в нецензурни или провокативни думи, които трябват да бъдат филтрирани или като цяло някакви тролски заяждания, създаващи впечатлението, че сме форум на Серия А, а не конкретно на Милан, какви позитиви носи?

Повтарям се, но при толкова алтернативи във Фейсбук вече отдавна е безсмислено да се открояваме с това супер-либерално отношение към всевъзможни простащини само и само да става някакъв сеир, който генерира напълно безплодна активност и методично отказва стойностни потребители от писане, а може би дори четене на форума. Те събитията в клуба са достатъчно бурни, за да имаме приличен брой потребители. :D Въпросът е след това да става нещо смислено. Думата псевдофен може да се заобиколи по хиляда начина, идеята е поведение към друг потребител от този тип да се порицава.
Posted Image
0

#173 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 28 November 2017 - 10:59

И аз се повтарям - във фейсбук няма филтър за думи. Всяка фенска страница си има модератори, които да управляват съдържанието и коментарите на потребителите. Това, че тук 3 ма се чувстват обидени, а на 4 ти не му се четат ругатни във футболен форум, то тогава тези хора нямат място дори в А сектор на даден мач. Защото там цветущият език и глупостите, който можеш да чуеш за 2 часа са доста повече, отколкото можеш да прочетеш тук. Тогава дай да не ходим и по стадионите, защото там се чуват едни неща...

Да, съгласен съм, че някои хора са тук за да избиват комплексите и липсата си на реална комуникация, а писането зад клавиатурата е единственият начин да се почувстват значими и да изпъкнат в собствената си глава, без насреща да има реална заплаха от нещо/някой. Но, ако ще се превръщаме в пъдари на всяко едно мение, то дай да се прекръстим на milan-science-bg.com и да пишем научни статии на виоко интелектуално ниво. Но и в подобни форуми учените глави не са по-малко цветущи един към друг, мерейки пишките си. Просто свободата да пишеш неща, без да си лице в лице с отсрещния, води винаги до подобен род изцепки.

Ммисълта ми е, че ако хората нямат елементарна култура да общуват в писмен вид, то филтура на думи или наказанията ли ще ги научат? Няма реален механизъм, който да накара определени хора да бъдат "културни" във футболен форум. Просто може да им се трият мненията и те в един момент сами да се откажат и да напуснат.

1

#174 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 28 November 2017 - 11:27

Ами да де, именно това последното. :D Всеки да си отговаря за поведението и степента на възпитание. Аз всъщност никога не съм разбирал защо атмосферата във форума трябва да е като на стадиона. :D Съвършено различни светове. Чак интелектуални дискусии не, но в крайна сметка за каквато и материя да пишеш, процесът е малко или повече умствен, докато на стадиона отиваш да крещиш или какъвто е случаят в Англия - да крещиш и ръкопляскаш. :D Ваша си е концепцията де, просто това с филтъра ми се стори странно, а и напоследък набъбнаха простотии, които чисто технически правилата не забраняват, но може и да си прав - хората не се променят току-така и единствената алтернатива е да ти увеличат работата, докато warn-а не стигне 100%. :D
Posted Image
0

#175 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003

Публикувано 28 November 2017 - 19:27

Относно филтъра според мен е излишен. Идеята е, ако даден потребител започне системно да злоупотребява и да е в разрез с правилата да получи един вид предупреждение. Ако и след това предупреждение не се спре да последва спиране на достъпа до форума за 1 седмица. Ако след изтичане на наказанието продължава да пречи дигаме на 2 седмици и следваща стъпка вече ще е перманентен бан. Не сме пъдари, но понякога някои се оливат и други като видят, че не правим нищо по въпроса започват и те. Целта е да се вкара малко ред и съм убеден, че ще се кротнат като почнем с предупрежденията.
Публикувано изображение
0

#176 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 29 November 2017 - 19:50

В този форум, ако имаше изобщо някакви правила, хора като Критера и още двама-трима трябва да са с едномесечен бан от поне няколко седмици.

Само за последните 30 дена съм му репортнал поне три мнения, едното от които използва определения като дебил, хомосексуалист и какво ли още не, но реакция не последва. Един друг хубавец, Златко от Варна /с псевдоним Sheva/, поне пет мнения има само в последните 20 дни, в които обижда треньор и потребител на "льохман", "кретен", "палячо" и т.н., но модераторите отново мълчат. Е, вече ако аз им отговоря, ще се активизират по-бързо от скоростта на светлината, но не смятам да падам на махленското ниво. И това не е единичен случай, това е рецидив.
Хайде, като не искат да им поставят наказания - както и да е, но поне да си направят елементарния труд да изчистят темите.
В противен случай защо са модератори изобщо? :rolleyes:
Има 3-4 зрънца, които профанизират изцяло дискусията във форума и ако не бъдат вкарани в релси до няколко седмици, смятам да им изпълня мечтата и да спра да пиша тук. Имам регистрации и на други места, където преобладават хора с различно от моето мнение, но на такива груби селски прояви и обиди, не съм ставал свидетел досега.

Банкер, ти пожела да си част от екипа на форума преди месеци, време е да се активизираш. Бездействието на останалите от модераторския екип не бива да ти служи като оправдание.

Този пост е редактиран от Capaldi: 29 November 2017 - 19:51

Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#177 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003

Публикувано 29 November 2017 - 23:47

Виж мнениетоCapaldi написа на 29 November 2017 - 19:50 :

В този форум, ако имаше изобщо някакви правила, хора като Критера и още двама-трима трябва да са с едномесечен бан от поне няколко седмици.

Само за последните 30 дена съм му репортнал поне три мнения, едното от които използва определения като дебил, хомосексуалист и какво ли още не, но реакция не последва. Един друг хубавец, Златко от Варна /с псевдоним Sheva/, поне пет мнения има само в последните 20 дни, в които обижда треньор и потребител на "льохман", "кретен", "палячо" и т.н., но модераторите отново мълчат. Е, вече ако аз им отговоря, ще се активизират по-бързо от скоростта на светлината, но не смятам да падам на махленското ниво. И това не е единичен случай, това е рецидив.
Хайде, като не искат да им поставят наказания - както и да е, но поне да си направят елементарния труд да изчистят темите.
Има 3-4 зрънца, които профанизират изцяло дискусията във форума и ако не бъдат вкарани в релси до няколко седмици, смятам да им изпълня мечтата и да спра да пиша тук. Имам регистрации и на други места, където преобладават хора с различно от моето мнение, но на такива груби селски прояви и обиди, не съм ставал свидетел досега.

Банкер, ти пожела да си част от екипа на форума преди месеци, време е да се активизираш. Бездействието на останалите от модераторския екип не бива да ти служи като оправдание.

Аз лично от доста време не съм виждал докладвани мнения, иначе ако видя такива винаги разглеждам случая. В процес на обновяване на правилата сме и се очаква да има раздвижване по въпроса.
Публикувано изображение
1

#178 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 30 November 2017 - 00:47

Добре де, аз само не можах да разбера толкова ли нямаше кой да накаже Митко и Златко бе, мама му стара? :D

FORZA MILAN!!!

0

#179 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 30 November 2017 - 19:56

Виж мнениетоCapaldi написа на 29 November 2017 - 19:50 :

И да ме накажат мен, това как ще ти направи живота по хубав? В смисъл, Монтела ли ще го върнат на работа, гадже ли ще си хванеш, кажи как? Или просто си избиваш някакви комплекси, за дето на времето в училище са те били?

@itsokk написа, че заради теб спира да влиза във форума, сега, след като отчая нормален човек и пич да спира да го посещава, кажи ми с кое се чувстваш по добре? :)

Реагирам по остро, много хора не ме харесват и т.н, но толкова много хора да се подиграват и да гаврят даден човек, както теб в този форум и тази година не съм виждал НИКЪДЕ и то при положение, че посещавам чуждестранни форуми с 5 пъти по голяма активност от тук!

Не знам какви точно забележки имаш към администраторите и модераторите, но всъщност трябва да си им благодарен, защото в немалко други форуми, ако има някакви проблеми с типажи като теб се пуска така наречения "форумен референдум", където потребителите гласуват дали даден потребител да бъде разкаран или оставен, а нашите модератори тук ако направят такова нещо, ти стари ми приятелю считай, че губиш с едно 80-85% :)

Жив и здрав! :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#180 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 30 November 2017 - 20:16

Рахнев, аз не съм видял, преди месец наказах двама човека за 2-3 години служба и не съм ставал свидетел на по-груби изказвания скоро. :sarcastic: Най-вероятно ти си комплексар, който не може да наказва никой в живота и гледа да го прави тук. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9): И да е имало, няма как да ги видя с толкова престой във форума. Преди време бях направил същото с други двама, едната се фирна и отказа да влиза повече, другия и той се направи на сърдит, но поне пише та от тогава досега съм наказвал изключително рядко. Не мога да приема, че аз ще си направя труда да следя всички мнения, ще ги чета(всяка една шибана простотия)сякаш си нямам друга работа в ЖИВОТА(и аз като Рахнев) ще си направя труда да накажа някой и той ще си помисли, че всичкото това съм го направил поради някакви лични причини и ще ревнат като... :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (1): Та тук е момента да благодаря на последните двама наказани от мен - Paolo3defend и някой от всичките pippo(да не объркам ще ме прощава)че просто посрещнаха наказанията без да упорстват и да плямпат бла-бла как видиш ли нищо не са казали и направили, а злия модератор е решил да ги изплющи защото си няма друга работа. Поради тези причини исках от Сашо по едно време да ми маха правата. Поради причините, че нямах никакво време за форума в един дълъг период(сега също нямам, но намирам понякога)също, но той прецени да ги остави, обаче за много неща съм пас.
Само ще ви кажа едно - угода няма, няма и да има! Това е като народната мъдрост, че в България има два сезона - ебахти студа и ебахти жегата. Ще сложите звездички, ще има доволни и недоволни, ще направите по-строги правилата, ще има доволни и недоволни, ще оставите да се псуват и нареждат както си решат, пак ще има доволни и недоволни, даже сме го видели и това за последните 10 години тук. Та който иска нека се прави не дебилен, аз с няколко потребителя гледам въобще да не общувам защото не носят на нищо. Кажеш ли различно от тяхното мнение и почват с личните нападки, особено ако засегнеш другия им любим отбор(бахти термина)и започват да се правят на мутри и нинджи, което си е мега-жалко защото въобще не знаят човека отсреща какъв е в живота и за какво се бори. Един вид излагат себе си, но трябва ли аз да ставам част от това нещо и да им давам поле за изява на комплексарските неща доказали се с другата народна мъдрост, че куче, което лае не хапе? Хайде няма нужда.
Приятна вечер, това беше още една излишна дискусия, полза няма да има.
Edit: Гледайте сега за какво ви говорех като се лепнат Критера и Капалди(Митето и Кирилов).

Този пост е редактиран от Top Gun Maverick: 30 November 2017 - 20:21

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Posted Image

1

• (11 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема