ACMilan-bg.com: Правила на форума - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Правила на форума 12.08.2010 - 31.12.2010 Оцени темата: -----

#1 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 12 August 2010 - 10:12

1. ОБЩИ УСЛОВИЯ НА ACMilan-bg.com - Български фен - сайт и форум на Милан

• www.acmilan-bg.com е информационен сайт за Милан на български език. Писането на български език е задължително. Мнения написани на латиница, без основателна причина, ще се трият от екипа на форума без предупреждение!
  • Категорично се забранява ПРЕДЛАГАНЕТО И ПРОДАЖБАТА НА АРТИКУЛИ НА ОТБОРА, НЕ СЕ ПРОДАВАТ БИЛЕТИ ЗА СРЕЩИТЕ НА МИЛАН, НЕ СЕ ОРГАНИЗИРАТ СЪБИРАНИЯ НА ФЕНОВЕ. Всеки опит за нарушаване на описаното по-горе ще бъде наказван!
  • Абсолютно забранено е рекламирането на чужди сайтове и форуми, както и всякакъв вид марки и продукти, освен при обстоятелства на договорни отношения с такива!
    Провинилите се потребители ще бъдат наказвани с перманентна забрана за писане!

2. ОБИДИ / ЦИНИЗМИ / РУГАТНИ
  • Уважавайте отбора и бъдете фенове в добри и лоши моменти. Не обиждайте по никакъв начин и повод ръководителите и играчите на отбора! Обидите между потребителите са нежелателни. Циничните мнения, заплахи и обиди ще бъдат редактирани/трити от екипа на форума. Провинилите се потребители ще бъдат наказвани на база долната скала:
    - 20% = 24 часа преглед на мненията от модератор. Тези мнения трябва да бъдат одобрени, за да са видими от останалите потребители.
    - 40% = 48 часа преглед на мненията от модератор Тези мнения трябва да бъдат одобрени, за да са видими от останалите потребители.
    - 60% = 24 часа без права за публикуване на мнения.
    - 80% = 48 часа без права за публикуване на мнения.
    - 100% = 7 дни без права за публикуване на мнения.
    Наказанията се намаляват с 20%, ако потребителят няма предупреждение за период от поне 30 дни. При повторно нарушение и достигане отново на 100% warn, потребителят получава 30 дни забрана за публикуване на мнения.

3. ДРУГИ
  • Забранява се пускането на теми съдържащи ксенофобия, краен националсоциализъм или теми, които подклаждат расова, културна и религиозна дискриминация. Както и аватари или подписи на такава тематика.
  • Дублирани акаунти с цел използването им от един и същи потребител се премахват без предупреждение!
  • Аватари и подписи на отбори различни от Милан се разрешават само, ако сте в група ”other team fans”, като изрично сте помолили затова.

Текущите правила са в сила от 12.08.2010 до 31.12.2010. На 01.01.2011 ще бъдат преразгледани!

Поздрави,
Екипът на ACMilan-bg.com
Български фен - сайт на Милан

Публикувано изображение
0

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#2 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Фен от:1988

Публикувано 19 June 2011 - 21:49

Цитат

1. ОБЩИ УСЛОВИЯ НА ACMilan-bg.com - Български фен - сайт и форум на Милан
www.acmilan-bg.com е информационен сайт за Милан на български език. Писането на български език е задължително. Мнения написани на латиница, без основателна причина, ще се трият от екипа на форума без предупреждение!Категорично се забранява ПРЕДЛАГАНЕТО И ПРОДАЖБАТА НА АРТИКУЛИ НА ОТБОРА, НЕ СЕ ПРОДАВАТ БИЛЕТИ ЗА СРЕЩИТЕ НА МИЛАН, НЕ СЕ ОРГАНИЗИРАТ СЪБИРАНИЯ НА ФЕНОВЕ. Всеки опит за нарушаване на описаното по-горе ще бъде наказван!
Абсолютно забранено е рекламирането на чужди сайтове и форуми, както и всякакъв вид марки и продукти, освен при обстоятелства на договорни отношения с такива!
Провинилите се потребители ще бъдат наказвани с перманентна забрана за писане!

2. ОБИДИ / ЦИНИЗМИ / РУГАТНИ
Уважавайте отбора и бъдете фенове в добри и лоши моменти. Не обиждайте по никакъв начин и повод ръководителите и играчите на отбора! Обидите между потребителите са нежелателни. Циничните мнения, заплахи и обиди ще бъдат редактирани/трити от екипа на форума. Провинилите се потребители ще бъдат наказвани на база долната скала:

- 20% = 24 часа преглед на мненията от модератор. Тези мнения трябва да бъдат одобрени, за да са видими от останалите потребители.
- 40% = 48 часа преглед на мненията от модератор Тези мнения трябва да бъдат одобрени, за да са видими от останалите потребители.
- 60% = 24 часа без права за публикуване на мнения.
- 80% = 48 часа без права за публикуване на мнения.
- 100% = 7 дни без права за публикуване на мнения.

Наказанията се намаляват с 20%, ако потребителят няма предупреждение за период от поне 30 дни. При повторно нарушение и достигане отново на 100% warn, потребителят получава 30 дни забрана за публикуване на мнения.

3. ДРУГИ
Забранява се пускането на теми съдържащи ксенофобия, краен националсоциализъм или теми, които подклаждат расова, културна и религиозна дискриминация. Както и аватари или подписи на такава тематика.Дублирани акаунти с цел използването им от един и същи потребител се премахват без предупреждение!Аватари и подписи на отбори различни от Милан се разрешават само, ако сте в група ”other team fans”, като изрично сте помолили за това.

Текущите правила са в сила от 12.08.2010 до 31.05.2011. На 01.06.2011 ще бъдат преразгледани!

Поздрави,
Екипът на ACMilan-bg.com
Български фен - сайт на Милан

Уважаеми съфорумци и потребители във форума към фен - сайта на Милан, това са сегашните действащи правила, направени преди малко повече от година, по ваши общи желания и препоръки, от мен и собственика на сайта.
Ако имате някакви забележки, виждате недостатъци за толкова време, или просто искате да добавите нещо, от днес 19.06. до 30.06.2011 г. включително ще имате тази възможност.
За улеснение може да посочвате в цитат новостите, които искате да има. Ще сеприемат наистина смислените и поставените на място забележки, като допълнение към съществуващите сега. Обръщайте внимание на 3-те основни точки и не се отклонявайте от тях, защото те са на база ваши желания и предпочитания. Целта е не да се заменят, а при нужда да се опростят или допълнят.
Предварително благодарим за разбирането.

П.П. При крайни изказвания, проявена откровена простащина или несериозно приемане, ще ви помолим или да не коментирате изобщо по темата, или ще бъдете санкционирани според настоящите правила.
До приемане на евентуален нов вариант на Правилата, настоящите се считат за действащи!

0

#3 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 20 June 2011 - 06:39

Пренасям дискусията тук.

Виж мнениетоBMW Power написа на 20 June 2011 - 06:15 :

Ами аз съм обърнал внимание на това с отношението като съм ти дал дори примери какво е то от страна на всеки модератор.Не мисля, че си прав намеквайки това за отношението защото лично от моя страна се следи за тези неща.

Виж мнениетоBMW Power написа на 20 June 2011 - 06:37 :

Аз пък съм забелязал доста негативни неща в отношението на потребителите към модераторите, които в крайна сметка са също обикновени потребители и фенове.Когато нещо "не е наред" винаги се обвиняват като цяло модераторите, а не се взема под внимание, че нещата са така, понеже Сашо е решил да са така ЗАРАДИ ЖЕЛАНИЕТО НА ФЕНОВЕТЕ!Искаха се правила за обиди към потребителите, имаше ги.Почнаха се едни дискусии, че сме били соцлагер и се махнаха правилата.Тогава имаше крайно недоволство от хора, че форума е място за ***и и такива неща.Махнаха се правилата за обидите и после пак наново! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Виждал съм едни и същи потребители да се оплакват и от двете неща!!!За какво говорим?Според мен дребните недостатъци на форума не трябва толкова да се забелязват.Най-лесно е да се критикува, но нека се помисли дали може да се измисли нещо по-добро, което ще угоди НА ВСИЧКИ!Невъзможно е!Затова се търси някакъв баланс, а мрънкащи винаги ще има, въпроса е дали ще са малцинство или мнозинство.Най-лесно е Сергеев ей сега да сложи едни строги правила за всичко и да се почва дебненето по цял ден и нощ за някоя накриво написана запетайка от ваша страна.Но затова сега пишете ТУК и да знаете след 30-ти, че ВИЕ сте си избрали това.

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Публикувано изображение

0

#4 Потребителя е офлайн   Chazzy_Chazz 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 30-August 09
  • Фен от:2014

Публикувано 20 June 2011 - 07:29

Правилата са бомба ! :019: Който е влязъл тук с цел да обсъжда неща, свързани с Милан, пак ще си го прави... със или без тези правила. Който е тук с цел да се заяжда и да поражда конфликти - перманентен бан :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Само това с цензурирането на думите е бая гадничко. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Думи като ''К.о.н.к.р.е.т.е.н", "К.у.р.и.о.з" и т.н. биват автоматично заличени.
Публикувано изображение
0

#5 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 20 June 2011 - 09:49

куриоз

конкретен

думите, които влизат в черния списък бяха поредактирани и вече почти няма такива неща!
Публикувано изображение
0

#6 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 20 June 2011 - 17:29

Виж мнениетоChazzy_Chazz написа на 20 June 2011 - 07:29 :

Правилата са бомба ! :) Който е влязъл тук с цел да обсъжда неща, свързани с Милан, пак ще си го прави... със или без тези правила. Който е тук с цел да се заяжда и да поражда конфликти - перманентен бан :p

Само това с цензурирането на думите е бая гадничко. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (11): Думи като ''К.о.н.к.р.е.т.е.н", "К.у.р.и.о.з" и т.н. биват автоматично заличени.

Отдавна оправих филтъра, който разпознава думата само като самостоятелна такава. В съчетание с още букви около някоя, можеш дори да напсуваш някой, конКУРентно при това :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

0

#7 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 02 July 2011 - 23:19

Хайде сега вдовиците, почвайте да творите С ПОСТОВЕ колко много се оплаквате от това, че не може форума да заприлича на форум на някой БГ отбор!Може пък и да се разрешат тези неща ако сте достатъчно убедителни, знам ли. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Публикувано изображение

0

#8 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Andriy Shevchenko

Публикувано 02 July 2011 - 23:20

Биньо, ти се побърка, бре. Пий една ЛЕДЕНара, че да се успокоишПубликувано изображение
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

Forza Lotta Vincerai Non Ti Lasceremo Mai
0

#9 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 02 July 2011 - 23:21

Аз съм спокоен, лягам си, вие се успокоявайте тука един друг.

Публикувано изображение

0

#10 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 02 July 2011 - 23:23

Мене няма ли да ме предложиш за одър тийм-а?Публикувано изображение

аааааааахахахахахах вече направо ме разби? И сега, ако пак си го сложа, и ти като И СтоилоФ, ще ме баннеш ли, какво?Публикувано изображение

Този пост е редактиран от ricardo^kaka: 02 July 2011 - 23:24

Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#11 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 02 July 2011 - 23:24

Не, просто ти премахнах аватара за да не се смея на провокацията ти.Явно така трябва да се действа след като така се гавриш.Слагай си ако искаш на Кашива Рейсол аватар, ама след като помолиш да бъдеш преместен или промениш правилата.

Публикувано изображение

0

#12 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 02 July 2011 - 23:25

Да помоля викаш?Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Добре, ще се замисля, само заради тебе!Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#13 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 07-November 10

Публикувано 02 July 2011 - 23:25

Нечий клиент май е избягал без да си плати. Познах ли, Биньо? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

И те така, предлагам да се отмени забраната на аватари, свързани с български отбори, независимо дали са Левски и ц(*ка, или са Ювентус Малчика и Скрита сила. Все пак, българи сме преди всичко и това, че сме фенове на Милан, не бива да ни кара да го забравяме.

Биньо, мисълта за аватара ми още ли ти бърка... някъде? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
0

#14 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 02 July 2011 - 23:26

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 02 July 2011 - 23:25 :

Да помоля викаш?Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Добре, ще се замисля, само заради тебе!Публикувано изображение

Аватари и подписи на отбори различни от Милан се разрешават само, ако сте в група ”other team fans”, като изрично сте помолили затова.
Посмей се още, ама това си е от правилата.

Публикувано изображение

0

#15 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 02 July 2011 - 23:27

Не знаех, че нямам право да постна и емблемата на отбора от собствения НИ град.... Чуден човек си, спор няма...Публикувано изображение Форца МИЛАНО, Форца ИТАЛИЯ - мада фака Казанлък, мада фака БългарияПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#16 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 02 July 2011 - 23:29

Изопачавай си колкото искаш нещата.
А онзи правещия се на луд, хич не се обръщай към мен, че нямаме какво да си кажем.Предлагай си там каквкто искаш.

Лека нощ.

Публикувано изображение

0

#17 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 07-November 10

Публикувано 02 July 2011 - 23:30

Виж мнениетоBMW Power написа на 02 July 2011 - 23:28 :

Изопачавай си колкото искаш нещата.
А онзи правещия се на луд, хич не се обръщай към мен, че нямаме какво да си кажем.Предлагай си там каквкто искаш.

Извинявай, но ти ме зачекна първи и ми махна аватара, поне може да си направя смях на твой гръб. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
0

#18 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 02 July 2011 - 23:30

Аз ли изопачавам или ти? Ти си този, който се прави на улав, защо ме нервиш? Какво общо имат отборите от родината ни с тези от на майка си гъза? Я ми кажи, че аз не разумем...Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#19 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 29-June 09

Публикувано 02 July 2011 - 23:35

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 02 July 2011 - 23:30 :

Аз ли изопачавам или ти? Ти си този, който се прави на улав, защо ме нервиш? Какво общо имат отборите от родината ни с тези от на майка си гъза? Я ми кажи, че аз не разумем...Публикувано изображение

Няма значение какво общо имат, просто са такива правилата...
http://www.acmilan-b...tion=boardrules

Цитат

...Аватари и подписи на отбори различни от Милан се разрешават само, ако сте в група ”other team fans”, като изрично сте помолили за това.

Ако не ти харесват, си свободен да предложиш промяната им... :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
#IoStoConIlMilan, sempre e ovunque
0

#20 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 02 July 2011 - 23:39

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 02 July 2011 - 23:30 :

Оф, Стефане...обяснявал съм го когато и където е трябвало, не ми се занимава с едно и също.Ще ти кажа само един аргумент, че съм в леглото и заради теб съм взел телефона - това е фен сайт/форум на Милан.

Публикувано изображение

0

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема