ACMilan-bg.com: Серия "А" Общи дискусии - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (687 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 682
  • 683
  • 684
  • 685
  • 686
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Серия "А" Общи дискусии Оцени темата: ***** 5 Гласа

#20491 Потребителя е офлайн   San Siro 

• Футболен запалянко
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 20-December 15
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Shevchenko, Maldini, Kaka

Публикувано 11 February 2018 - 16:48

Имам хипотетичен въпрос- ако днес Интер направят равен, а недай боже и да паднат, а Рома направят равен, както и Сампдория, то разликата между 3 и нас ще е 8т. При положение че ще имаме директни мачове както с Рома, така и със Самп и Интер. Та според мен днес е доста интересно как ще свършат мачовете. Ако се случи така, както написах, нищо чудно да имаме отново шанс за ШЛ.
0

#20492 Потребителят е онлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 11 February 2018 - 16:49

Поли най - голямата дупка в отбора на Болоня. Без малко да направи асистенция към Перишич , после пък и събори Едер, и не знайно как не свириха дузпа, Тва ако беше Юве се свири веднаха , друг е въпроса ,че тоя Едер пада като насран след всеки допир .
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#20493 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 11 February 2018 - 16:50

Виж мнениетоSan Siro написа на 11 February 2018 - 16:48 :

Имам хипотетичен въпрос- ако днес Интер направят равен, а недай боже и да паднат, а Рома направят равен, както и Сампдория, то разликата между 3 и нас ще е 8т. При положение че ще имаме директни мачове както с Рома, така и със Самп и Интер. Та според мен днес е доста интересно как ще свършат мачовете. Ако се случи така, както написах, нищо чудно да имаме отново шанс за ШЛ.

Що пък недай Боже, нека падат :D

Иначе дори и да си вземат днес мачовете, теоритично пак имаме добър шанс за ШЛ, 8-9-10 точки лесно се топят, особено при отбори като Интер и Рома, които не са постоянни.

Проблемът е, че ние не играем добре и нямаме нужната дълбочина в състава за такова нещо - да атакуваме и ШЛ тук, и силно представяне в ЛЕ!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#20494 Потребителя е офлайн   San Siro 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 20-December 15
  • Любими играчи:Shevchenko, Maldini, Kaka

Публикувано 11 February 2018 - 16:57

Аз за това писах на друго място, че за лигата можем да си подредим стратегията, като мачове срещу по-слаби да излизаме, 4;4;2, да пускаме Силва и Кутроне, както и да даваме почивка на Кеси, Биглия. В ЛЕ там е друго. Мач за мач, понеже не знаем кой ще ни е съперник. Но според мен мачовете със Самп и Рома са мн важни. Успеем ли да ги вземем не само ще вдъхне кураж и самочувствие- ОЩЕ, на момчетата, но вече ще се доближим до тях, а Самп може да ги задминем, ако днес направят равен.
0

#20495 Потребителят е онлайн   Scorpions 

• Член на Curva Sud Milano
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 11 February 2018 - 17:20

Има шанс за ШЛ, разбира се, макар че, ако утре направим Х със Самп пак някой ще започне с реторичните въпроси - "Каква ШЛ ви гони?", както беше след равенството с Удинезе. За мен най-важното за месеца е: една спокойна игра и отстраняване на Лудогорец, мач на пълни обороти с Лацио за Купата, за да излезнем в директен двубой за трофей, така или иначе стигнахме до тук. Победа над здравия отбор от Сампдория, минимална, грозна и измъчена, а срещу Рома просто ще видим къде сме - можем ли да играем за ШЛ или не.
За мен февруари и март са най-ключовите и тежки месеци за целия проект, защото както бяхме отписани за всичко, сега на базата на една победа срещу Интер и на една скромна серия от 12-13 точки сме на път да се върнем в борбата и в крайна сметка Милан да си отвори път за възраждане.

Ако на 31 март Ювентус посрещне в Торино един финалист за Купата на Италия, четвъртфиналист за ЛЕ и отбор от групата на Лацио, Интер и Рома с разлика от 2-3 точки от тях, то това ще е съвсем друг отбор от това което бяхме преди онзи мач с Интер преди месец и половина.

Дано да посрещне такъв отбор.
14 кръга - Монтела - 20 точки

11 кръга - Гатузо - 21 точки

AC MILAN
1

#20496 Потребителят е онлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 11 February 2018 - 17:51

На теория имаме шанс и шампиони да станем ахахаха , но на практика ЛЕ най - много . Предстои ни много тежка програма и просто няма как да си взимаме мачовете срещу Рома , Интер ,Юве и Наполи един след друг . Конкуренцията колкото и да се зле , си има достатъчно добър актив преднина , благодарение на 23-ротации на Монтела.
п.п Е и Интер си имат тяхното 19-годишно чудо. Тва лапе Кармоа ли къв е вече два мача му гледам , много бърз , техничен сега и страшен гол наши.
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
1

#20497 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 11 February 2018 - 18:03

Важна победа за Дженоа, клубът крачи към спокойствието. Радвам се, че клубът ще оцелее, въпреки много слабия си състав в този сезон! :)
Публикувано изображение
0

#20498 Потребителят е онлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 11 February 2018 - 18:32

Единствено ме е яд, че мача с мердите не е следващата седмица. Във формата в която се намират, ще ги разпердошиним... дано я запазят :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

FORZA MILAN!!!
0

#20499 Потребителя е офлайн   Eagle Warrior 

• Новак
  • Група: Футболен фен
  • Регистр: 28-January 18
  • Любими играчи:Nesta,Nedved

Публикувано 11 February 2018 - 19:41

Наполи играят определено красиво, спор няма, но аз не виждам тази сигурност в представянето им която е нужна за крайният успех и единствения шанс е Ювентус да стъпи повече от 2-3 пъти накриво в оставащите мачове.
Вчера до 43-ата минута Лацио си беше по-добрият отбор и си личеше проблема на Неаполетанци когато играят срещу добре организиран отбор.Вкараха след нелеп автогол и от щастлив рикошет.

Интер днес с витален успех, който ги изкачва на 3-то място след като 2 месеца нямаха победа. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Рома днеска ще бие и преди Евромчовете ще са в 4-рката.
0

#20500 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano

Публикувано 11 February 2018 - 21:35

Трансферната цел на Реал Мадрид е толкова вдъхновяващ, че на фона на формата му започна да изпъква Едер и някакво младоче. :D Отдавна съм забелязал, че Икарди е твърде непостоянен, за да се нарежда името му до това на останалите, да кажем пет най-добри нападатели в Европа. В известен смисъл, той е като самия отбор - положителен период и постоянство в хода на два месеца, може би дори повече, след което рязък спад и неразпознаваеми представяния. Днес са били значително подпомогнати и от два бързи жълти на Мбайе, който, ако не се лъжа, беше техен юноша. :D :D
Публикувано изображение
0

#20501 Потребителят е онлайн   Sheva 

• Фен от:1989
  • Любими играчи:Shevchenko,Van Basten,Baresi, Gullit Rijkard,Maldini,Nesta,Rui Costa, Kaka, Seedorf

Публикувано 11 February 2018 - 22:11

Беневенто води на Рома.😁
0

#20502 Потребителят е онлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 11 February 2018 - 22:12

4:1 краен :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
0

#20503 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 11 February 2018 - 22:33

Рома стабилно се мъчат с Беневенто, следващото домакинство им е срещу нас, задължени сме най-после да направим адекватен мач срещу тия смешковци.
Публикувано изображение
0

#20504 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 11 February 2018 - 22:40

Рома имат срашен вратар. Когато и да го гледам тоя Алисон все съм впечатлен. От къде се пръкна не знам само. :D
Публикувано изображение
2

#20505 Потребителят е онлайн   Scorpions 

• Любими играчи:Шевченко

Публикувано 11 February 2018 - 22:42

Беневенто подобриха играта си, купиха няколко нови през януари и показват настроение, аз лично очаквам да се борят за всяка точка, колкото и да изглежда "кауза пердута" спасението им. Разбира се, като нищо могат да убият Интер :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Този пост е редактиран от Scorpions: 11 February 2018 - 22:42

14 кръга - Монтела - 20 точки

11 кръга - Гатузо - 21 точки

AC MILAN
0

#20506 Потребителя е офлайн   Tifozo 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 18-December 11
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Много са

Публикувано 11 February 2018 - 22:42

Алисон бил Меси на вратарите. Ама ние (Милан) сме спокойни, 'щото Долара бил Марадона :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
0

#20507 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Регистр: 18-July 12

Публикувано 11 February 2018 - 23:20

Виж мнениетоIl Professore написа на 11 February 2018 - 22:40 :

Рома имат срашен вратар. Когато и да го гледам тоя Алисон все съм впечатлен. От къде се пръкна не знам само. :D

Ми хората не лежат на тази кълка, че имат Марадона на вратата. :D Иначе момчето е от Бразилия, мисля че даже е бил младежки национал. Някъде за около 8 милки са броили Рома за него, а след този му сезон цената сигурно ще е 2-3 пъти по - висока.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
1

#20508 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 11 February 2018 - 23:25

И ние си имаме страшен вратар, ама е много алчен. :D След това лято може и да го нямаме. :D
Публикувано изображение
0

#20509 Потребителя е офлайн   curvanord 

• Новак
  • Група: Футболен фен
  • Регистр: 28-January 18

Публикувано 12 February 2018 - 00:02

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 11 February 2018 - 21:35 :

Трансферната цел на Реал Мадрид е толкова вдъхновяващ, че на фона на формата му започна да изпъква Едер и някакво младоче. :D Отдавна съм забелязал, че Икарди е твърде непостоянен, за да се нарежда името му до това на останалите, да кажем пет най-добри нападатели в Европа. В известен смисъл, той е като самия отбор - положителен период и постоянство в хода на два месеца, може би дори повече, след което рязък спад и неразпознаваеми представяния. Днес са били значително подпомогнати и от два бързи жълти на Мбайе, който, ако не се лъжа, беше техен юноша. :D :D

Разбирам те донякъде, защото в случая няма как да си безпристрастен, но да кажеш, че сме били "значително подпомогнати" специално за ситуацията с картоните на Мбайе е меко казано несериозно. Оправдавам те обаче, защото съм сигурен, че не си гледал мача и най-вероятно, ако аз бях на твоето място щях да си помисля същото за вас гледайки статистиката след последния съдийски сигнал. Иначе влизането на Мбайе за вторият му жълт картон си беше доста брутално. Има съдии, които за подобна балтия дори ще игнорират първия картон и ще покажат директен червен. Не можеш да си позволиш подобно нарушение при условие, че само преди няколко минути вече си получил жълт картон. Мбайе си заслужи изгонването напълно, така че всякакви коментари по тази тема са излишни.

Относно Икарди ще кажа само, че "формата е временна, а класата вечна". Едер може да изпъква в двубои като тези срещу Болоня и Спал, но никога в дербитата срещу вас и гобите и точно там е разликата между двамата. Икарди е футболист, който може да реши всеки един мач само с едно докосване. Иначе на всеки фен на Интер беше ясно, че убийствената му форма от началото на сезона нямаше как да продължи вечно. Нормално беше все по някое време да се получи спад в играта му, но съм сигурен, че той ще си възвърне формата доста бързо с едно-две попадения и за дербито в началото на следващия месец ще бъде готов на 100%., както в първото през есента. А дали името му трябва да се нарежда до това на останалите топ реализатори ще кажа само като за финал, че има статистика и факти, а когато те говорят дори и боговете мълчат.
0

#20510 Потребителя е офлайн   Tifozo 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 18-December 11
  • Любими играчи:Много са

Публикувано 12 February 2018 - 00:31

Та какво за Рома, колеги? :respect:
0

#20511 Потребителя е офлайн   Asen 

• Любител на италианския футбол
  • Любими играчи:Paolo Maldini

Публикувано 12 February 2018 - 02:10

Следващия кръг имаме шанс да изпреварим Сампдория в класирането..... ако ги бием с 9:0 😂😄🤣 :D
0

#20512 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

Публикувано 12 February 2018 - 02:12

Рома напълно логично разкъртиха Бабаягите, а тоя Чингиз Хан направи еВахти мача. :D
0

#20513 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 12 February 2018 - 10:07

Виж мнениетоcurvanord написа на 12 February 2018 - 00:02 :

Разбирам те донякъде, защото в случая няма как да си безпристрастен, но да кажеш, че сме били "значително подпомогнати" специално за ситуацията с картоните на Мбайе е меко казано несериозно. Оправдавам те обаче, защото съм сигурен, че не си гледал мача и най-вероятно, ако аз бях на твоето място щях да си помисля същото за вас гледайки статистиката след последния съдийски сигнал. Иначе влизането на Мбайе за вторият му жълт картон си беше доста брутално. Има съдии, които за подобна балтия дори ще игнорират първия картон и ще покажат директен червен. Не можеш да си позволиш подобно нарушение при условие, че само преди няколко минути вече си получил жълт картон. Мбайе си заслужи изгонването напълно, така че всякакви коментари по тази тема са излишни.

Относно Икарди ще кажа само, че "формата е временна, а класата вечна". Едер може да изпъква в двубои като тези срещу Болоня и Спал, но никога в дербитата срещу вас и гобите и точно там е разликата между двамата. Икарди е футболист, който може да реши всеки един мач само с едно докосване. Иначе на всеки фен на Интер беше ясно, че убийствената му форма от началото на сезона нямаше как да продължи вечно. Нормално беше все по някое време да се получи спад в играта му, но съм сигурен, че той ще си възвърне формата доста бързо с едно-две попадения и за дербито в началото на следващия месец ще бъде готов на 100%., както в първото през есента. А дали името му трябва да се нарежда до това на останалите топ реализатори ще кажа само като за финал, че има статистика и факти, а когато те говорят дори и боговете мълчат.

Много присърце си го взел. :D Имах предвид не че съдията е взел грешно решение, а че въпросният играч е направил страшна глупост в ключов момент от мача. Същото се случи на Киево - Ювентус. Как може да висиш с картон и да направиш безумен фаул няколко минути по-късно, това дете не би го направило, какво остава за уж тактически дисциплинирани професионалисти. И въобще не търся заяждания с другите отбори или нещо подобно, случвало се е и в наш мач, макар и безсмислен като значение - Диавара от Наполи, тогава именно в Болоня, си изкара два жълти още до 12-та минута. Залози ли правят тия момчета, не знам, но това е безумно.
Публикувано изображение
0

#20514 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 12 February 2018 - 10:08

Юндер почнал да показва това, за което го закупиха! 2 гола и асистенция!
Публикувано изображение
0

#20515 Потребителят е онлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 12 February 2018 - 12:36

Виж мнениетоAsen написа на 12 February 2018 - 02:10 :

Следващия кръг имаме шанс да изпреварим Сампдория в класирането..... ако ги бием с 9:0 😂😄🤣 :D

Трябва ни 3:0 и сме пред тях. В Италия се гледат първо преките двубои.

FORZA MILAN!!!
0

#20516 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 12 February 2018 - 21:00

Тоя кръг сигурно е бил истински шамар в лицето за консервативните италианци. Кутроне, Мандрагора, Карамо и Юндер с голове. Наблюдава се лек прогрес по отношение на младоците, дано не е случайно явление.
Публикувано изображение
0

#20517 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 12 February 2018 - 22:39

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 12 February 2018 - 21:00 :

Тоя кръг сигурно е бил истински шамар в лицето за консервативните италианци. Кутроне, Мандрагора, Карамо и Юндер с голове. Наблюдава се лек прогрес по отношение на младоците, дано не е случайно явление.

Aма Юндер не е италианец, Юндер е турчин :D
Публикувано изображение
0

#20518 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 12 February 2018 - 22:54

Нима? :D А Карамо е котдивоарски французин. :D Мисълта ми беше, че италианците имат остарели разбирания за младите играчи, не само сънародниците им, а като цяло. :)
Публикувано изображение
0

#20519 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 13 February 2018 - 10:29

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 12 February 2018 - 22:54 :

Нима? :D А Карамо е котдивоарски французин. :D Мисълта ми беше, че италианците имат остарели разбирания за младите играчи, не само сънародниците им, а като цяло. :)

Teзи стериотипи вече няколко сезона са почти разбити. Берарди беше станал най-младия италианец с 40 гола в Серия А от 30-40 години. Все повече и повече млади италианци се налагат в отборите, друг е въпроса, че като класа са далеч от италианците, които бяха звезди в периода 1990 - 2008... :)

Иначе любопитно е, че нашия Кутроне със своите 12 гола във всички турнири е вторият най-резултатен играч под 20 години в Европа за сезона, след Килиан Мбапе... :)
Публикувано изображение
0

#20520 Потребителят е онлайн   iLDiavolo 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 29-January 13
  • Любими играчи:Индзаги

Публикувано 13 February 2018 - 10:41

Виж мнениетоDjoković написа на 13 February 2018 - 10:29 :

Кутроне със своите 12 гола във всички турнири е вторият най-резултатен играч под 20 години в Европа за сезона, след Килиан Мбапе... :)

Последният играе в хегемона в своето първенство, което само по себе си, с изключения на същия този хегемон + 1/2 отбора е по-слабо от италианското. Като тактика със сигурност. И отборът му е с 76 гола, ние с 42 по-малко :) И до него са Кавани и Неймар, 3-мата заедно имат 49 гола само в Лига 1. Ние толкова нямаме сигурно в 3-те надпревари, в които се състезаваме (хайде, ЛЕ и Аустриа Виена ще ни помогнат да минем това число).

Идеята ми е, че Кутро изглежда се справя добре и то не само на ниво Милан или Сериа А. И може би дори представянето му щеше да е по-добро, ако играеше в ПСЖ или обратното - Мбапе в Милан :)
Публикувано изображение
0

• (687 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 682
  • 683
  • 684
  • 685
  • 686
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема