ACMilan-bg.com: Серия "А" Общи дискусии - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (687 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 681
  • 682
  • 683
  • 684
  • 685
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Серия "А" Общи дискусии Оцени темата: ***** 5 Гласа

#20461 Потребителя е офлайн   b3yr0nD 

• Любител на италианския футбол
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 29-March 12
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 10 February 2018 - 22:42

Наполи и Лацио играят при резултат 1-1 до почивката. Като цяло след ранния гол Наполи успяха да приложат по-осезаем натиск за едни 10-15 минути, но след това лациалите изравниха играта. В края на полувремето обаче защитата им проспа един пас от дълбочина на Жоржиньо, който Кайехон материализира. Иначе през големи периоди Лацио упражняваха някаква убийствена преса, с която футболистите на Наполи просто не можеха да се справят.

Определено се очертава изключително интересно второ полувреме, от една страна, заради нуждата от победа и за двата отбора, а от друга и на база продукцията от първото.

П.С. Доста ме развесели следният текст от рекламните пана на мача - Consorzio Domus. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
1

#20462 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 10 February 2018 - 22:53

Защо стадионът е така празен, да няма драми сред феновете на Наполи?
14 кръга - Монтела - 20 точки

11 кръга - Гатузо - 21 точки

AC MILAN
0

#20463 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 February 2018 - 23:01

Тоя Уолъс има ли акъл? :D

Как може така фронтално срещу вратата да се намеси, че той я заби с все сила в мрежата, а Стракоша щеше да пресече паса без проблем :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#20464 Потребителя е офлайн   b3yr0nD 

Публикувано 10 February 2018 - 23:04

Както и през първия полусезон Наполи унищожи Лацио за броени минути.
0

#20465 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano

Публикувано 10 February 2018 - 23:19

Хаха, абсолютно копие на първия мач между двата отбора. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
0

#20466 Потребителя е офлайн   b3yr0nD 

Публикувано 10 February 2018 - 23:21

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 10 February 2018 - 23:19 :

Хаха, абсолютно копие на първия мач между двата отбора. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

В началото на мача ми мина мисълта, че съдбата може да си изиграе голяма шега и да повторят същия резултат. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Но да не бързаме, има още време. :)

Този пост е редактиран от b3yr0nD: 10 February 2018 - 23:24

0

#20467 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 10 February 2018 - 23:21

Жиелински е играчът, за който най-много ме е яд, че не натиснахме, макар да се пишеше за сериозен наш интерес. Момчето е феноменален халф, еднакво добър и в двете фази на играта, откакто замени Хамшик, играта на Наполи е съвсем различна.

Този пост е редактиран от AndréSilva#9: 10 February 2018 - 23:22

Публикувано изображение
0

#20468 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 February 2018 - 23:23

Лацио са тотално унищожени, изобщо не знаят какво става...
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#20469 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 10 February 2018 - 23:24

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 10 February 2018 - 23:23 :

Лацио са тотално унищожени, изобщо не знаят какво става...

Поизмориха се лациалите, но и Наполи играят със страшно настроение второто полувреме, в ЛЕ, нещо ме навежда на мисълта, че ще стигнат доста напред с подобна игра. Дори с Атлетико ги виждам като основните фаворити.
Публикувано изображение
0

#20470 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 February 2018 - 23:26

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 10 February 2018 - 23:24 :

Поизмориха се лациалите, но и Наполи играят със страшно настроение второто полувреме, в ЛЕ, нещо ме навежда на мисълта, че ще стигнат доста напред с подобна игра. Дори с Атлетико ги виждам като основните фаворити.

Абсолютно!

Атлетико тоя сезон нищичко не играят, Наполи с тази си игра ще ги размажат!

Проблемът е, че и ние сме на светлинни години от тях...
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#20471 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 10 February 2018 - 23:29

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 10 February 2018 - 23:26 :

Абсолютно!

Атлетико тоя сезон нищичко не играят, Наполи с тази си игра ще ги размажат!

Проблемът е, че и ние сме на светлинни години от тях...

Атлети се посъвзеха в последно време, имат вече и топ нападател в лицето на Диего Коща, също са доста класи над нас.

Иначе Наполи, чак ми прави кеф да ги гледам, заслужават тази титла и ще съм много доволен ако с*****ем затворниците и направим услуга на Наполи, а те пък защо не, да ни пуснат на финала на ЛЕ :D
Публикувано изображение
0

#20472 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 February 2018 - 23:35

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 10 February 2018 - 23:29 :

Атлети се посъвзеха в последно време, имат вече и топ нападател в лицето на Диего Коща, също са доста класи над нас.

Иначе Наполи, чак ми прави кеф да ги гледам, заслужават тази титла и ще съм много доволен ако с*****ем затворниците и направим услуга на Наполи, а те пък защо не, да ни пуснат на финала на ЛЕ :D

Имат Коща да, но реално Гризман не е във формата отпреди сезон-два, Караско също. Както и целият отбор де.

А ние да стигнем финал на турнира, ще го мислим, има доста отбори, дето като нищо ще ни елиминират, особено както нямаме никакви резерви...
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#20473 Потребителя е офлайн   Eagle Warrior 

• Новак
  • Група: Футболен фен
  • Регистр: 28-January 18
  • Любими играчи:Nesta,Nedved

Публикувано 10 February 2018 - 23:36

Мда. Лацио навлезе в сериозна криза. Първото полувреме играхме страхотно, второто обаче,все едно играят други момчета.
Карай, както и да е,очаквана загуба....
Утре може да сме извън 4-рката.
0

#20474 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano

Публикувано 10 February 2018 - 23:43

На Рома, Лацио и интер им проличават ограниченията точно когато на нас започват да ни проличават достойнствата, които играчите не можеха да разгърнат при Монтела. За жалост, вече е твърде късно, Гатузо също изгуби 5 задължителни точки срещу Беневенто и Верона, а това дава отражение. Аз все пак мисля, че Рома най-бързо ще се възстановят и дори не бих изключил директно класиране за ШЛ от 3-то място, като Лацио евентуално ще е 4-ти. Съседите ще ги видим утре срещу Болоня, но там има напрежение явно и на ръководно ниво, което може да удължи кризата им.
Публикувано изображение
0

#20475 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 10 February 2018 - 23:44

Виж мнениетоb3yr0nD написа на 10 February 2018 - 22:42 :

П.С. Доста ме развесели следният текст от рекламните пана на мача - Consorzio Domus. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Mисля, че Domus значеше нещо на латински! :D
Публикувано изображение
0

#20476 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 11 February 2018 - 00:24

Наполи играят в ритъм от симфония на голям австрийски композитор, когато им дойде настроението. Дано да пречукат курвите умрели и вземат трета титла в историята. Напълно го заслужават.
Лацио очевидно пукат гуми и за нас това е прекрасен шанс да ги лъзнем за Купата и да излезем на финала срещу курви грандисими :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (1): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Този пост е редактиран от milanist_stz: 11 February 2018 - 00:31

0

#20477 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 11 February 2018 - 00:30

Наполи заслужаваха да са взели поне една титла през последните години.Наистина играят страхотно,а и тази година показват много голямо постоянство.Ако не бяха съдийските тесли досега да бяха взели поне една титла последните години.Все пак смятам,че умората ще си каже думата скоро време при тях и няма да успеят да задържат това темпо до края на сезона.В Европа нещо не го виждам-там имат навика да прави издънки и ги очаквам отпаднали до към 1/4 финалите.Там за мен конкуренцията ще е най-сериозна от Атлетико,Лион и евентуално Арсенал.
0

#20478 Потребителя е офлайн   BeyondLinE 

• Новак
  • Регистр: 20-January 11
  • Фен от:1998

Публикувано 11 February 2018 - 00:31

И аз съм на мнение, че е много вероятно Рома да бъдат на трето място в края на сезона с оглед на програмата им. Преди победата им в предния кръг, имаха 4 мача без победа срещу отбори от топ 7 - Интер, 2 пъти Сампдория и Аталанта, но им предстоят само 6 мача срещу отбори от топ 10, и единствено 2 гостувания в тези двубои. Интер са с привидно най-тежката програма, 8 двубоя срещу отбори от топ 10 и цели 6 гостувания, докато при Лацио двубоите са 7, като отново само 2 гостувания. Ние също имаме седем мача срещу тимове в десятката, но 4 от тях са гостувания. Ако успеем да вземем следващите 2 мача срещу Сампдория и Рома, което ще бъде голям успех, ще запазим някакви шансове за четворката но най-реалистично е да се борим да изместим Интер от 5-тото място ако продължим с надграждането в представянето ни.

Този пост е редактиран от BeyondLinE: 11 February 2018 - 00:33

0

#20479 Потребителя е офлайн   San Siro 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 20-December 15
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Shevchenko, Maldini, Kaka

Публикувано 11 February 2018 - 09:37

Според.мен имаме шансове за 4-та. Видяхме че този сезон, както тръгна уж Интер щяха да се борят за титлата, ама нейсе не стана. Лацио и те забуксуваха, както и Рома. Не бива да.губим надежда. Рино успява явно да надъхва момчетата и това е супер. Следващите 2 мача са много важни- срещу тимове които са.право пред нас. Ако ги вземем и тимът ще си повярва, че можем. А за ЛЕ и купата- там каквото сабя покаже
0

#20480 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 11 February 2018 - 09:54

Наполи наистина са солидни. Имат най-креативният отбор, вече Юве изостава в този показател. Наистина Наполи заслужава 1 титла, точно както Атлетико и Монако заслужаваха и си я взеха. Дано и Наполи да успее! :)
Публикувано изображение
0

#20481 Потребителя е офлайн   Бай Тано 

• Новак
  • Регистр: 25-January 18
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Франко Барези, Пауло Малдини, Алесандро Неста, Алесио Романьоли

Публикувано 11 February 2018 - 10:43

Аз пък мисля, че Лацио ще завършат пред Рома в класирането. Имат една идея по-лека програма в Серия А. Май всичко ще се реши в "Дерби дела Капитале".
Публикувано изображение
0

#20482 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 11 February 2018 - 10:52

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоSan Siro написа на 11 February 2018 - 09:37 :

Според.мен имаме шансове за 4-та. Видяхме че този сезон, както тръгна уж Интер щяха да се борят за титлата, ама нейсе не стана. Лацио и те забуксуваха, както и Рома. Не бива да.губим надежда. Рино успява явно да надъхва момчетата и това е супер. Следващите 2 мача са много важни- срещу тимове които са.право пред нас. Ако ги вземем и тимът ще си повярва, че можем. А за ЛЕ и купата- там каквото сабя покаже

Точно в първенството е каквото сабя покаже, не знам за кой път вече го пишем това. За Купата сме на един мач от финал, който ще е чак май месец и при победа влизаме директно в групите на Лига Европа, без значение дали сме пети в първенството. За ЛЕ има ли смисъл да говоря какъв престиж е да спечелим този турнир, който единствен липсва в нашата витрина, а и при успех там влизаме в Шампионската лига. Понякога имам чувството, че на някои фенове им пука повече дали ще сме шести или седми, отколкото да вземем купа. Разберете, че четвъртото място е много далеч от нас, а и грам не ми пука за него, ако триумфираме с :europa-league:

Този пост е редактиран от milanist_stz: 11 February 2018 - 10:52

4

#20483 Потребителя е офлайн   Scorpions 

Публикувано 11 February 2018 - 10:58

Виж мнениетоmilanist_stz написа на 11 February 2018 - 10:52 :

Точно в първенството е каквото сабя покаже, не знам за кой път вече го пишем това. За Купата сме на един мач от финал, който ще е чак май месец и при победа влизаме директно в групите на Лига Европа, без значение дали сме пети в първенството. За ЛЕ има ли смисъл да говоря какъв престиж е да спечелим този турнир, който единствен липсва в нашата витрина, а и при успех там влизаме в Шампионската лига. Понякога имам чувството, че на някои фенове им пука повече дали ще сме шести или седми, отколкото да вземем купа. Разберете, че четвъртото място е много далеч от нас, а и грам не ми пука за него, ако триумфираме с :europa-league:

Абсолютно. Все пак за Купата и ЛЕ ние разчитаме на нашите собствени възможности, докато за първенството сме зависими и от чуждите резултати. От друга страна трофеите са по-ценни от участие в ШЛ, каква е тази мекрантилност, дай за 100 млн. да прададем и няколко титли на Юве, че да им станат 40.
14 кръга - Монтела - 20 точки

11 кръга - Гатузо - 21 точки

AC MILAN
0

#20484 Потребителя е офлайн   Miro Kolev 

• Фен на Милан
  • Регистр: 30-June 09

Публикувано 11 February 2018 - 11:37

Виж мнениетоSan Siro написа на 11 February 2018 - 09:37 :

Също понякога си мисля и аз нещо такова, възможно е, но минава през победа с/у Наполи, Интер , Аталанта и да не загубим от Рома и ювентус. И всички останали мачове да спечелим. Това колкото и да съм Миланист в кръвта не вярвам, че днешния Милан е в състояние на прави.
0

#20485 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 11 February 2018 - 11:40

И за мене трофей е повече от високо класиране в първенството.

За купата на Италия ни трябва едно голово реми в реванша (или победа) и сме на финал където победа , пък дори и с дузпи значи трофей.

За ЛЕ от значение ще е и жребия за следващия кръг, защото в този е ясно , че проблеми няма да имаме.
Наполи ще хвърлят всичко в първенството и бързо-бързо ще се оттеглят от ЛЕ за да пестят сили и надежди.
Атлетико наистина са костелив орех. Надявам се Барса, да се подхлъзнат 2-3 пъти в Ла Лига за да може Симеоновата чета да надуши кръв и да хвърли всички сили за нова титла (макар че е малко вероятно).
Арсенал са си Арсенал. В този отбор одавна са спряли да се интересуват от трофеи и титли и наблягат само и единствено на изкараните пари.
Дортмунд, Лион и Лацио са останалите потенциални конкуренти, като моментната ни форма е по-добра и от на 3те отбора и се надявам така и да си остане.

В серия А, нещата изглеждат най-сложни както вече писаха колегите по-горе, защото там нещата не зависят изцяло от нас.
... и все пак - от както серия А е с 20 отбора винаги 72 точки са били достатъчни за 4ката. Това значи в оставащите 14 мача да измъкнем 34 точки. Наистина звучи крайно оптимистично на фона на 38 точки от 24 мача. Горе долу трябва да направим следната серия:
- от 3те предстоящи мача с Самп, Рома и Интер трябва да вземем 7 точки ( за предпочитане победи срещу Рома и Интер с подходящи резултати та да сме пред тях при евентуални равни точки).
- от 4те мача срещу Наполи , съдиите , Аталанта и Фиорентина трябва да вземем 6 точки
- от останалите 7 мача срещу опашкарите (Генуа, Киево, Сасуоло, Торино, Беневенто, Болоня, Верона) трябва да вземем максимума - 7 победи и 21 точки.

Та така ... надежда има, шансове има, остава момчетата и Рино да покажат нужната грамотност и постоянство и нещата ще се наредят.

FORZA MILAN!!!
1

#20486 Потребителя е офлайн   San Siro 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 20-December 15
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Shevchenko, Maldini, Kaka

Публикувано 11 February 2018 - 12:13

Не ме.разбрахте, аз съм За, да спечелим титлите. Но идеята ми на израза ,,каквото сабя полаже” е в това, че играем мач за.мач- все пак всеки мач ще имаче друг противник, евентуално и тимове като Дортмунд, Атлети, Лион. За купата, ок, но всичко пак минава през каквото стане в определения мач. За първенството поне можем да правим сметки и стратегии, знаем графика и т.н. За това говорех
0

#20487 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 11 February 2018 - 12:16

ПЪрво на първо, за мен реванша в Рим ще е адски труден. Снощната загуба на лациалите е крайно залъгваща - играта им нямаше нищо общо с тази срещу нас, където ги бихме и в мача за купата направихме равен. Снощи повратната точка в мача бе нелепия автогол на Уолас и въпреки много силната игра на Наполи, Лацио въобще не изпаднаха в глуха защита или безидейна игра. За мен те си остават фаворит за третото място.
Нашите шансове за 5то мясти и спестяване на безсмислените квалификации за ЛЕ не са никак малки, стига да запазим това ниво, което дори да показва грозна игра, си носи точки. Ама нека първо изкъртим Лудогорец, Серия А няма да избяга.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
2

#20488 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 11 February 2018 - 15:41

Виж мнениетоSeedorf! написа на 10 February 2018 - 23:21 :

Жиелински е играчът, за който най-много ме е яд, че не натиснахме, макар да се пишеше за сериозен наш интерес. Момчето е феноменален халф, еднакво добър и в двете фази на играта, откакто замени Хамшик, играта на Наполи е съвсем различна.

A когато наш Калинич даде пас, подобен на този на Жиелински, към някой нахлуващ в наказателното - лично ще направя курбан за Кольово здраве и берекет. Имах Жиелински за същия *****, ама по-голям от Калинич в МИлан не е имало. Дори замениллият Шева, Рикардо Оливейра, беше къде-къде по-качествен играч.

1

#20489 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 11 February 2018 - 15:50

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 11 February 2018 - 15:41 :

A когато наш Калинич даде пас, подобен на този на Жиелински, към някой нахлуващ в наказателното - лично ще направя курбан за Кольово здраве и берекет. Имах Жиелински за същия *****, ама по-голям от Калинич в МИлан не е имало. Дори замениллият Шева, Рикардо Оливейра, беше къде-къде по-качествен играч.

Не съм някакъв защитник на Калинич, даже смятам, че се представя отвратително при нас, но...къде е базата за сравнение между него и Жиелински, който е халф? Вярно е, че снощи даде в наказателното поле страшен пас, но това е нормално - технически силен халф, докато Калинич по принцип се води от тези нападателите poachers - дето играят на ръба на защитата и засичат подавания и центрирания, при тях футболната и техническата част не е особено силна, вече друг е въпроса, че Калинич при нас не показва нищо от това - нито пласиране, нито игра с глава, нито физика, тотално нищичко...

Този пост е редактиран от George Weah: 11 February 2018 - 15:51

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#20490 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 11 February 2018 - 16:30

Ле ле тоя Миранда какво направи ве :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Голям подарък за бившия Интерист който наказа мердите, но за разлика от Бернадески въобще не се радва.
Болоня много хубаво си натискат Интер.
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

• (687 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 681
  • 682
  • 683
  • 684
  • 685
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема