ACMilan-bg.com: Серия "А" Общи дискусии - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (1000 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 998
  • 999
  • 1000
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Серия "А" Общи дискусии Оцени темата: ***** 5 Гласа

#19981 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 21 November 2017 - 20:34

View PostGourcuff, on 20 November 2017 - 22:48, said:

Едва ли има място за сравнение между Икарди,който може би е оценяван на близо 100 милиона,и нашите нападатели. Аз още лятото се надявах да го придърпаме,дори имаше слухове тук-таме,но се оказаха безпочвени. Няма какво да си кривим душата- Икарди и Дибала са играчи,за които можем просто да завидим,но това не означава,че ако бяха в ТОЗИ Милан,щяха да бъдат на това ниво. Много неща са сбъркани при нас,аз по-скоро се присъединявам към хора като George Weah,Fossa Dei Leoni,Paolo3defend и т.н,които осъзнават,че с треньор Монтела и ръководители като Фасобели,дори и наистина класните играчи биха се слели с посредствеността,която цари на почти всяко ниво в клуба.

Ами Икарди при нас би бил точно ако вземеш Юсеин Болт един месец преди да направи световни рекорд на 100 метра и да го тренираш като тича по 10 километрови дистанции, а за храна го тъпчеш с трици вместо с каквото трябва.

View Postsheva7, on 21 November 2017 - 00:35, said:

Басирам се, че ретро колекция с автографи на Малдини, Неста, Пипо, Шева и т.н. ще се продава далеч по-добре. 150 евро за автограф на Конти, че дори и на Бонучи, пък аз си мислех, че си прахосвам парите за глупости. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Та то тези биха били безценни, какво говориш изобщо. На Майкъл Джордан потници на Булс с автограф нямат пипане.

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Публикувано изображение

1

#19982 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло, Пипо,Кака',Неста, Уеа, Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино, Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро, Зидан
  • Истинско име:Иван

Публикувано 21 November 2017 - 23:10

Виж мнениетоTop Gun Maverick написа на 21 November 2017 - 20:34 :

Та то тези биха били безценни, какво говориш изобщо. На Майкъл Джордан потници на Булс с автограф нямат пипане.

Прав си, но съм виждал търгове в Ибей за фланелка на Юнайтед, подписана от Бекъм. ;) Наддаванията са жестоки. :D

Този пост е редактиран от sheva7: 21 November 2017 - 23:11

Публикувано изображение
0

• (1000 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 998
  • 999
  • 1000
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата: