ACMilan-bg.com: Серия "А" Общи дискусии - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (950 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 948
  • 949
  • 950
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Серия "А" Общи дискусии Оцени темата: ***** 5 Гласа

#1 Потребителя е офлайн   Vas 

• Колкото повече - толкова повече!
  • Група: AC Milan SuperMod team
  • Регистр: 27-June 09
  • Любим играч:Gattuso
  • Фен от:2003

Публикувано 24 June 2010 - 18:46

Общи мнения и дискусии

Публикувано изображение
Публикувано изображение
2

• (950 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 948
  • 949
  • 950

Други мнения в тази тема

#18981 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 26-June 09
  • Любим играч:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано Вчера, 18:48

Тоти е магьосник. Най-добрата италианска 10-ка, която съм гледал. Играчи като него или те оставят без дъх, или те карат да чакаш със затаен дъх следващия кръг на Серия А. Това, че остана верен на Рома е само допълнение към чисто спортните му качества.
Не ме интересува какво върши извън терена. Слабо се вълнувам дали изхвърля боклука, дарява кръв или помага на жена си в кухнята. Не е хейтвал Милан, така че нямам основания да не го долюбвам. За почитателите на Скуадрата, Принцът на Рим винаги ще има специално място в Залата на славата, редом с най-великите.
Някои неща просто се оценяват с времето. Аз лично съм сигурен, че както сега се помнят големи играчи като Бруно Конти, Паоло Роси и Джузепе Джанини, така един ден ще се помни и Франческо Тоти. Последният мохикан ни напуска, а засега не се вижда кои ще следващите Дел Пиеро, Тоти, Баджо, Индзаги. :/

Този пост е редактиран от Capaldi: Вчера, 18:52

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
2

#18982 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано Вчера, 19:09

Ванка, изказванията на Тоти по адрес на Ювентус са далеч по-голямо наглеене от това на Буфон. Да кажеш, че Ювентус трябва да си играят в собствен шампионат, при положение че си капитан и легенда на отбор, който в класирането е зад Ювентус на 10-15 точки, е меко казано просташко. Това и Дяков не би го направил. Колкото и повсеместна да е омразата към Ювентус, нито Паоло, нито Санети някога си позволиха да плещят подобни щуротии пред медиите. Рома винаги са били лузърски отбор и макар да е ясно, че няма как да каже нещо подобно, то поне може да си мълчи и подобно на Джерард да приеме, че е взел решението да стои в родния си клуб, който отстъпва като класа на най-добрите и никой не му е виновен за това.

Зидан изтрещя в Берлин, но остави преди това кариера, в която беше модел за поведение, докато Тотю на практика всяка година има минимум по една простотия. При него проблемът винаги е идвал от това, че се мисли за по-велик от Господ. Може да не е като наш Ицо, то балканският нрав поначало е неподражаем :D , но е доста близо.

Държа да подчертая, че напълно разбирам защо толкова неутрални фенове го уважават, предаността му е впечатляваща и следва да е пример за подрастващи играчи, футболните му умения са неоспорими, благодарен съм му и за приноса към Световната титла през 2006. Но човешките качевства просто ги няма, това го отличава от Паоло, Хавиер, Алекс, пъки и други легенди на Серия А.

Впрочем, миналия сезон бутонките окачи Джанпаоло Белини, прекарал цялата си кариера в Аталанта. Никой обаче не го отбеляза. :rolleyes:
-2

#18983 Потребителят е онлайн   sheva7 

• Ултрас на Милан
  • Любим играч:Шевченко, Малдини, Индзаги, Кака',Неста, Уеа, Бобан, Бирхоф, Костакурта,Роналдо (Феномена),Гатузо, Сейдорф, Тоти, Дел Пиеро, Зидан.
  • Фен от:1996

Публикувано Вчера, 21:57

Просто не се е шумяло около Белини.

Не съм адвокат на Тоти, но му симпазирах отпреди, беше ме издразнил на Еврото, но минало-заминало. Уважавам го. Санети бе спортсмен, Дел Пиеро пък беше предан на отбора си, но видяхме как му се отблагодариха. :)
За мен Паоло винаги ще бъде нещо повече от другите футболисти, останали верни на клуба си.

В настоящото Калчо наистина няма да видим скоро толкова колоритни и велики фигури като изброените от @Capaldi. Иска ми се Джиджо да направи бляскава кариера, която да завърши с нас, ама с този агент и комерсиалната реалност не ми се вярва много.
Публикувано изображение
1

#18984 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Любим играч:Сеедорф, Неста, Абате
  • Фен от:1997

Публикувано Вчера, 23:11

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Абе вие футболни фенове ли сте, или ще взимате Тоти за съпруг? Кой го ебе за човешките му качества, Марадона е бивш наркоман, това да не го прави по-слаб футболист?

Тоти е абсолютна класа, за мен най-добрият италиански нападател, откакто аз гледам фунбол, класа над Дел Пиеро и Индзаги (макар че са различен тип играчи с Пипо). Човешките му качества да ги оценява жена му и който живее с него, на терена не играят те.

Този пост е редактиран от Seedorf!: Вчера, 23:13

Публикувано изображение
3

#18985 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано Вчера, 23:20

View Postsheva7, on 26 May 2017 - 21:57, said:

В настоящото Калчо наистина няма да видим скоро толкова колоритни и велики фигури като изброените от @Capaldi. Иска ми се Джиджо да направи бляскава кариера, която да завърши с нас, ама с този агент и комерсиалната реалност не ми се вярва много.

За колоритни не знам, но чак пък да няма нито един... Сещам се например за Маркизио, Де Роси и Хамшик. Флоренци и Инсине също изглеждат отдадени на родните си отбори, макар че всичко може да се случи до края на кариерите им.
0

#18986 Потребителят е онлайн   sheva7 

• Ултрас на Милан
  • Любим играч:Шевченко, Малдини, Индзаги, Кака',Неста, Уеа, Бобан, Бирхоф, Костакурта,Роналдо (Феномена),Гатузо, Сейдорф, Тоти, Дел Пиеро, Зидан.

Публикувано Днес, 07:30

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 26 May 2017 - 23:20 :

За колоритни не знам, но чак пък да няма нито един... Сещам се например за Маркизио, Де Роси и Хамшик. Флоренци и Инсине също изглеждат отдадени на родните си отбори, макар че всичко може да се случи до края на кариерите им.

И петимата, които си споменал, са прекрасни футболисти в настоящата Серия А, но аз не бих поставил все още нито един от тях до икони за клубовете си и за цялото Калчо като Малдини, Дел Пиеро, Баджо, Пипо, Тоти, Санети, макар че и петимата изброени от теб са вече утвърдени и доказали класата си. Може би трябва да мине още време, за да ги приема по онзи специален начин.

Този пост е редактиран от sheva7: Днес, 07:31

Публикувано изображение
0

#18987 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Любим играч:Филипо Индзаги
  • Фен от:1999

Публикувано Днес, 07:34

Aз се надявах Де Шилио да е следващият уан-клуб мен, дори да е от нивото на Белини, но няма да се получи! :D
Публикувано изображение
Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Карлос Бака - 34
2. Джакомо Бонавентура - 19
3. Кейсуке Хонда - 11
4. Рикардо Монтоливо - 7
5. Сусо - 7
6. Джанлука Лападула - 7
0

#18988 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Любим играч:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко, Джанлуиджи Донарума

Публикувано Днес, 09:00

Аз го написах и на предната страница - едно е да останеш цял живот в Милан като Паоло и да спечелиш 5 пъти Ушатата купа, друго е да си останеш верен на Рома и да имаш една титла и няколко купи на Италия. За мен Малдини е най-великият футболист изобщо, защото никой няма неговото дълголетие, качества и успехи, но това, което направи Тоти за Рома е най-трудно. Не бива и с Джерард да го сравняваме. Да, Ливърпул поради простащина не могат да вземат титлата откакто съм се родил, но не е като да не са имали силни състави, да не са печелили всички други трофеи и да нямат фенове по целия свят. За финанси да не говорим.
Колкото до онова посмешище, което е шампион на Италия - няма нормален човек, който да не вижда какви престъпления извършваха срещу футбола всяка година. Хеттрик на съдията друг път не се е случвал, всички помним как тези нещастници биха Рома с 3:2. Изключително правилно изказване на Франческо, даже меко. Да, не успя да ги пребори нито веднъж за титлата, нито пък другото ***ливо създание Интер на Манчини и Жозе, но вече не беше и във възможностите му, макар и най-силният му сезон да беше на 30 години.
Мисълта ми е, че Тоти чисто спортно-технически е най-големият италиански офанзивен футболист, който съм гледал и за дъъълги години ще си остане такъв. Единственият ювентинец, когото уважавам е Дел Пиеро, но Тоти беше едно ниво над него и беше звездата на Италия в продължение на 7-8 години. Може би не трябваше да се отказва толкова рано от Скуадрата, но и Сандро го направи по същото време. Ех, какъв отбор беше Италия тогава...
2

#18989 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Любим играч:Сеедорф, Неста, Абате
  • Фен от:1997

Публикувано Преди 5 минути

milanist_stz написа на 27 May 2017 - 09:00 :

Аз го написах и на предната страница - едно е да останеш цял живот в Милан като Паоло и да спечелиш 5 пъти Ушатата купа, друго е да си останеш верен на Рома и да имаш една титла и няколко купи на Италия. За мен Малдини е най-великият футболист изобщо, защото никой няма неговото дълголетие, качества и успехи, но това, което направи Тоти за Рома е най-трудно. Не бива и с Джерард да го сравняваме. Да, Ливърпул поради простащина не могат да вземат титлата откакто съм се родил, но не е като да не са имали силни състави, да не са печелили всички други трофеи и да нямат фенове по целия свят. За финанси да не говорим.
Колкото до онова посмешище, което е шампион на Италия - няма нормален човек, който да не вижда какви престъпления извършваха срещу футбола всяка година. Хеттрик на съдията друг път не се е случвал, всички помним как тези нещастници биха Рома с 3:2. Изключително правилно изказване на Франческо, даже меко. Да, не успя да ги пребори нито веднъж за титлата, нито пък другото ***ливо създание Интер на Манчини и Жозе, но вече не беше и във възможностите му, макар и най-силният му сезон да беше на 30 години.
Мисълта ми е, че Тоти чисто спортно-технически е най-големият италиански офанзивен футболист, който съм гледал и за дъъълги години ще си остане такъв. Единственият ювентинец, когото уважавам е Дел Пиеро, но Тоти беше едно ниво над него и беше звездата на Италия в продължение на 7-8 години. Може би не трябваше да се отказва толкова рано от Скуадрата, но и Сандро го направи по същото време. Ех, какъв отбор беше Италия тогава...

Има си титла през 2000-2001 Тоти :)
Публикувано изображение
0

• (950 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 948
  • 949
  • 950

Сподели темата: