ACMilan-bg.com: Андреа Пирло - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (132 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 130
  • 131
  • 132
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Андреа Пирло Оцени темата: ***** 4 Гласа

#2621 Потребителя е офлайн   pippo 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 08-July 09
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Пипо Индзаги

Публикувано 13 November 2017 - 17:03

За мен този човек не заслужава уважението на феновете на Милан. Дал е много на отбора, но с тези глупости, които наговори показа, че изобщо не сме му присърце. Да го духа!
`
0

#2622 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 13 November 2017 - 17:18

pippo написа на 13 November 2017 - 17:03 :

За мен този човек не заслужава уважението на феновете на Милан. Дал е много на отбора, но с тези глупости, които наговори показа, че изобщо не сме му присърце. Да го духа!

Абсолютно!

И всички заблудени души в този форум, което за съжаление са ужасно много, които все още смятат, че Пирло е легенда на Милан и един от нас, нека им припомня, че НЕВЕДНЪЖ каза, че Ювентус е най големия отбор, в който е играл някога и че в мачовете им с Милан твърдо подкрепя торински мърши. Към това като прибавим, че и сега има вероятност там да започне работа и са първи приятелчета с:

Публикувано изображение

То моля ви, покажете, че сте просто заблудени, а не глупави, защото само ид*от би казал, че Пирло е легенда и трябва да бъде уважаван или нещо такова! :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#2623 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 13 November 2017 - 17:49

За мен футболът престава да е Любов, когато приемем за нормално големи играчи, бащи, на близо 40 години, да проявяват неуважение ала-Балотели, при това не към кой да е, а баш към отбора и феновете, които са ги създали. Да, Господ може да е дарил Пирло с талант в краката, но не Господ, а Анчелоти, не Господ, а галиани, не Господ, а феновете помогнаха той да стане голям играч в Милан. Не може заради едно решение на Алегри ти да се обърнеш срещу целия клуб, а пък тия аргументи на някои наши всепрощаващи фенове, че не бил правилно разбран или че ние придааме повече от нужната тежест на думите му, чисто и просто не са сериозни. Да не говорим, че Пирло още през 2009 иска да напусне Милан, за да се присъедини към Гуардиола в БарЦа, което прави още по-изкуствени уж наранените му чувства.

Дори в спортен аспект ми се струва малко прехвален, какви материали четох за него тия дни, щях да падна от стола, те за Роналдиньо, Дел Пиеро, Шави и Тоти взети заедно не са писали толкова хвалебствия, а Пирло след финала в Истанбул бавно, но сигурно загуби формата си, за да я преоткрие чак в Ювентус. Това са шест години, през които поне по мое мнение силните му изяви бяха повече проблясъци, отколкото поддържане на високо ниво, включително спечелването на ШЛ през 2007, за което поне пет играчаха имаха по-голям принос от Пирло. Всичко това пиша, без по никакъв начин да оспорвам, че беше от световна класа, но нека все пак сме обективни. Кой знае, може като фен на онзи Милан да съм бил по-взискателен от необходимото, но при думите, които му отреждат основно неутрални фенове, той явно е бил длъжен да отговори на тези високи очаквания, а по мои спомени - не го направи.

Вторият абзац си е лично мнение де, но първият е неоспорим отрязък от действителността. Пирло няма добро мнение за Милан от момента, в който стъпи на тренировъчната база на Ювентус. Какви са истинските причини, само той си знае, но освиркванията по него от страна на Курва Суд бяха красноречиви и заслужени.
1

#2624 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло, Пипо,Кака',Неста, Уеа, Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино, Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро, Зидан
  • Истинско име:Иван

Публикувано 13 November 2017 - 21:51

Заблудени фенове на торинския отпадък са особено горди, че пирла е предпочел курвентус пред Милан. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Велик играч беше, дразнещото е, че най-добрите му сезони преминаха с нашия екип, включително и най-бляскавите успехи, а чак на дърти години неутралните коментатори и анализатори се прехласваха пред таланта му. Велик играч, жалък човек, жалко, че си плю на името, а още по-тъжното, че и до ден-днешен някои от най-добрите му приятели са бившите съотборници от Милан....
Публикувано изображение
0

#2625 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 14 November 2017 - 20:23

пирло сложил край на кариерата си? Че на кой му пука? Даже не съм я разбрал тази "новина". Жалко само за самия него, понеже можеше да има бенефис почти като този на Тоти, понеже все пак той никога не е бил нито толкова класен, нито толкова фундаментален(най-вече)за някой клуб. Гледам пише за велик футболист за пореден път. Изключително подкрепям мнението на Ники за него. Силно надценен като качества, силно надценен най-вече като значимост за всеки един клуб. Това, че като отиде в ювентус те не бяха имали такъв футболист от бая години, съвсем не го прави някакъв феномен. Аз не помня период от кариерата му когато той да е бил дори в топ 3 на най-добрите футболисти на Милан. С него и без него пак щяхме да вдигаме купите, той беше просто едно парче от пъзела. Още тогава съм го казвал, че е силно надценен футболист и никога нищо феноменално не съм виждал в него. Просто бе на точното място в точното време, а като отиде в ювентус вече бе лесно да играе с 14 играчи на терена и всичко да му е позволено, да му отсъждат всякакви фаулчета и да си затварят очите за негови прояви. Помня, че и срещу нас си позволяваше какво ли не.
Въобще не ми се коментира този, отделих му прекалено много време. Желая му след години някъде да види бенефисите на някои истински големи играчи в големите отбори и да се сети какво е изпуснал той или поне някакво подобие на това. Защото истински големите играчи когато се пишат лоялни към някакъв клуб, трябва да го подплятят с действия. Дори един Ибрахимович, който винаги е казвал, че не иска да го свързват като някакъв талисман на даден клуб, прояви къде повече лоялност към нас, без никой да го е очаквал, дори напротив - всеки мислеше, че той ще ни плюе както е правил преди това с ювентус примерно като ги напусна.
Та извода е, че нито пирло е легенда на Милан, нито Ибрахимович, но все пак втория остави едни такива добри чувства у феновете и то доста години след напускането си!!!

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Публикувано изображение

0

• (132 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 130
  • 131
  • 132
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема