ACMilan-bg.com: Андреа Пирло - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (132 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Андреа Пирло Оцени темата: ***** 4 Гласа

#2601 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 18 January 2017 - 19:26

В интерес на истината това му изказване ми преля чашата.
Публикувано изображение
0

#2602 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 18 January 2017 - 21:05

Що се учудвате? Неблагодарник си е, още като си тръгна от тук се видя.
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
0

#2603 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Марко Ван Бастен

Публикувано 18 January 2017 - 21:40

Нормални работи 😊
1

#2604 Потребителя е офлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 27 July 2017 - 12:03

Цитат

Pirlo to Bonucci: At Milan you will not fight for the scudetto.

Публикувано изображение
0

#2605 Потребителя е офлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 27 July 2017 - 12:19

Този по-противен неможе да стане.Голям ювентинец излезна.Пожелавам на Бонучи да вдигне ушатата с нашия екип пък измисленото съдийско скудето да го печелят колкото искат.
0

#2606 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 27 July 2017 - 12:22

Тази синьо-черна мерда Пирло, вместо да покаже малко уважение към Милан той не спира да бълва помии. Не се вижда, че ако не беше Милан щеше да си изтърка шортите от седене на пейката в Интер. Не разбирам какво се мазни толкова на феновете на Ювентус като никога няма да заеме мястото на Недвед, Дел Пиеро, Зидан, Буфон ...

Време му е да се насочи към поливане на гроздето и да си пие виното на село.
Публикувано изображение
1

#2607 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе
  • Истинско име:Даниел С.

Публикувано 27 July 2017 - 12:23

Каква ШЛ...даже титла от ЛЕ ще тежи много повече във визитката му от картонените купи при ювентус. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват /// Когато покажеш слабост,хората могат лесно да те съборят.
0

#2608 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 27 July 2017 - 13:06

Или пък Пирло има в предвид, че ще има шанс, за далеч по-големи отличия, които му убягваха с гобите. :rolleyes:
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#2609 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 27 July 2017 - 13:19

Хаха, друго казва Буфон:

http://www.football-...enders%E2%80%99
0

#2610 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 27 July 2017 - 16:43

Пирла пак злослови против клуба, който я направи световноизвестна.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#2611 Потребителя е офлайн   boa 

• Фен на футбола
  • Регистр: 19-May 13
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Kaka,Shevchenko

Публикувано 27 July 2017 - 17:09

Страхотен футболист и пълен непрофесионалист.
0

#2612 Потребителя е офлайн   T.W.I.M. 

• Фен на футбола
  • Регистр: 22-January 10
  • Любими играчи:A.Shevchenko

Публикувано 27 July 2017 - 17:28

Публикувано изображение
Нека да съм хейтър, ама ей в този момент масло ми се стичаше по душата! :blink:
Защо не циври така, когато загубихме 2005г., цървул мръсен!? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (3):
1

#2613 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 29 July 2017 - 13:16

Пирло: Милан няма шанс за титла

Как след напускането един път не каза нещо положително за нас, а само суперлативи за затворниците. Много бързо забрави кой отбор му даде шанса и го направи голям играч...
Публикувано изображение
0

#2614 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 29 July 2017 - 13:39

Всъщност въобще не защитавам този противняк, всеки знае как го плюх, дори като наш играч все съм имал резерви към него, никога, никога не го заобичах, явно е имало защо и лично аз не се чувствах предаден от него, просто защото никога не го допуснах да ми влияе и не му се доверих. Тъпо ми бе заради клуба.
Та Пирлото сега казва една истина и не виждам защо чак толкова му скачате, сигурно защото повече от мен усещате предателството. Нашата цел наистина е участие в ШЛ и това всички тук го знаем, по дискусиите личи. Той казва, че с 10 нови играча е трудно и това също е така. Казва, че юве са надградили с нови играчи и това малко е хем така, хем иначе защото изтърваха Бонучи, но пак има доза истина в думите му. Нормално е 5 пъти поред шампион(толкова ли им дадоха, че не ги броя още след първата открадната от нас?)пак да е фаворит. Но мисля сам не усеща колко прав, БОЛЕЗНЕНО за всички фенове на юве прав е, че нашата цел си е ШЛ и да обиграем състав за там тази година! За да можем догодина с макс едно-две попълнения да доизгладим ръбовете и още за първия ни сезон там да сме фактор, като още през втория съм сигурен, че поне ще имаме всички качества да се борим за трофея! Да, магарешка мутро(така си го наричах още като наш играч)нашата цел не е непременно да сме шампиони в Италия тази година, но ти убягва основната, която описах! Ние винаги сме гледали големите цели, не сме отбор за местна консумация и сме лицето на Европа, колкото и да не ви изнася на всички ювентинци този факт, а ти дори не си ювентинец както каза някой по-назад.
Обаче няма да имаме нищо против изпълнявайки целите си на обиграване този сезон да вдигнем една титла в Италия и да ви видя тогава мутрите. :sarcastic:
Та не му се сърдете на мухъла, той е прав както казах, но сам не осъзнава докъде и колко. :evil:

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Публикувано изображение

1

#2615 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 29 July 2017 - 15:26

Биньо, лошото е, че този не спира да говори провокативно за отбора, който го изгради и в който спечели абсолютно всичко. Цялата работа е съвсем непонятна, в най-лошия случай може да е сърдит на Алегри, но какво има против клуба, така и не стана ясно. Според мен си го прави напълно умишлено и знае какъв ефект постига. В няколкото му връщания на Меаца беше бурно освиркан от целия стадион, така че отдавна бе премината линията между безобидно глупаво изказване пред медиите и абсолютно последователното плюене на Милан. Разбирам, че се възгордя от подобрената му игра в Ювентус, разбирам дори, ако по някакъв начин е смятал, че друг е виновен, задето през последните си сезони в Милан беше откровено вреден, но трябва все пак да има някакво елементарно уважение. Не е нормално анонимен за широката общественост играч с два сезона в Милан като Куцка да напуска през сълзи Миланело, а Пирло, на чиито футболни умения дълги години вече се възхищава цял свят и който бе важна част от втората най-силна епоха в историята на гранд като Милан, да се държи по този просташки, на моменти откровено злобарски начин. То даже отдавна вече не става въпрос толкова за предателство, а единствено и само за елементарни обносни и мъжко поведение. Аз лично отдавна се абстрахирах и даже поначало няма голям проблем, че отива в Ювентус. Ние с тях далеч не сме чак такива кръвни врагове, по едно време двата отбора споделяха към десетина човека, пробвали се от двете страни на съперничеството. Сигурен съм, че дори феновете на Меаца може би нямаше да го освиркват така бурно само задето играе в Ювентус, но в момента, в който си отвори устата, заваляха глупостите и от това започна всичко.

Той реално ще си остане нещо като легенда на футбола в общ план, но не и на някой конкретен клуб. Не мисля, че ювентинците ще го припознаят за такъв само за 1-2 силни сезона, след които играта му, впрочем, беше силно прехвалена.
1

#2616 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 29 July 2017 - 16:18

Най-добрият ми приятел ако си забравил е върл фен на юве.
Даже Рахнев го е виждал. :sarcastic: Та поради този факт аз също съм бил благосклонен към този отбор и фенове през всичките ми съзнателни години докато не ни обраха през 2012-та. Та имам поглед над тях, познай колко го тачат като някакъв голям фактор в историята им. :sarcastic: Мненията бяха само, че вече го мислели за свършен, но неочаквано се разиграл. Поредният наемник.
Та да си плямпа, устата му ще замлъкне като дойдат пак нашите успехи. Аз лично почвам да си мисля, че има психични отклонения. Не мога да си обясня иначе купищата простотии написани в книгата му. Чак едвам издържал по едно време, изпитвал непоносимост едва ли не... :blink: Това за отбора, който го извади от дълбоката посредственост. Това говори само за него, не за нас.

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Публикувано изображение

0

#2617 Потребителя е офлайн   b3yr0nD 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-March 12
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 12 November 2017 - 19:28

Андреа Пирло сложи край на футболната си кариера

Преди няколко дни я четох новината и се чудя не сте ли чули или на никого не му се коментира този. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
0

#2618 Потребителя е офлайн   Kaiser Franco 

• Фен на Милан
  • Регистр: 26-February 12

Публикувано 12 November 2017 - 19:46

Мислех да пускам новината, обаче като чух, че можело да започне работа при мафията и се отказах... :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
0

#2619 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 12 November 2017 - 19:56

Супер! Сега ще може спокойно да започне кариерата си в Brazzers като актьор, който си партнира с две момчета на по 25 :D, защото колкото и брада да пуска, пед*лската му физиономия си е все такава:

Публикувано изображение

Иначе, ако щете вярвайте, още докато играеше при нас ВИНАГИ съм имал съмнения, че този човек е скрит хомосексуалист, та макар и да знам, че има съпруга, деца и т.н, погледнете просто:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

И с брада, и без - винаги си е имал физиономията на прикрито гейче :D

А в последните години + сега като почне работа в Лайнентус напълно ще докаже съмненията ми :)

Този пост е редактиран от George Weah: 12 November 2017 - 19:57

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
-1

#2620 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе
  • Истинско име:Даниел С.

Публикувано 13 November 2017 - 09:17

Страхотен играч! Ще го помня предимно с добро,тъй като думите му са признак на слабост и горчилка,но не са нещо,което на практика е навредило на клуба. :)
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват /// Когато покажеш слабост,хората могат лесно да те съборят.
0

• (132 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема