ACMilan-bg.com: Кларънс Сейдорф - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (125 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Кларънс Сейдорф Оцени темата: ***-- 10 Гласа

#61 .ACM-pippo..

• Група: Guests

Публикувано 10 January 2008 - 09:17

Защо да са луди?
0

#62 .pjpetrov..

Публикувано 10 January 2008 - 13:29

Да поиграе още една година и ако прецени - да си ходи, гледам цял коридор си прокарва с изказването си...Гуркюф чака!!!
0

#63 Потребителя е офлайн   I don't care 

• Новак
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 28-June 09

Публикувано 10 January 2008 - 22:06

Аз пък искам да си завърши кариерата в Милан ^_^
0

#64 .inzaghi..

Публикувано 10 January 2008 - 22:13

Аджакс да лижат сочния! Тоя отбор ми е невероятно антипатичен и само липсата на каквито и да било достойнства в Европа в последните години, го отдалечава от списъка ми със "симпатични" отбори.

С Милан, Кларънс е спечелил 8 трофея - само с два по-малко от всичко останало, което е постигнал в Аякс, Реал и Интер /където разбира се, няма нито един трофей/. Ако ще ходи в Аякс, то ще по сантиментални причини, както Стам. Поне засега не съм чувал за такова нещо, но е възможно.
0

#65 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 29-June 09

Публикувано 11 January 2008 - 00:29

Виж мнениетоACM-pippo написа на 10-01-2008г., 09:17:51ч. :

Защо да са луди?

Защо да са луди ли? Защото искам Кларънс да завърши футболната си кариера с червено-черната фланелка и тези само могат да си мечтаят за него
#IoStoConIlMilan, sempre e ovunque
0

#66 .HOMER_SIMPSON..

Публикувано 11 January 2008 - 12:29

http://www.youtube.c...h?v=zXpPD3FpxIg

Виж го ти малкия Даниел Малдини как открадна топката на Кларънс. :) :lol: :lol: :lol: :lol:

Този пост е редактиран от HOMER_SIMPSON: 11 January 2008 - 17:12

0

#67 Потребителя е офлайн   karloveca_95 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 19-October 09
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Рино Гатузо, Пипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 11 January 2008 - 16:00

Зеедорф се заиграва малките и изведнъж шпагат на Даниел Малдини му "избива" топката от краката. ^_^
Das ist MEIN TEIL!
0

#68 .pjpetrov..

Публикувано 11 January 2008 - 16:10

Виж мнениетоLoST_FaN написа на 10-01-2008г., 22:06:54ч. :

Аз пък искам да си завърши кариерата в Милан ^_^

... и аз искам, ма да не го удари съчмата и да стане като със Шева и оная к...а - жена му!
0

#69 Потребителя е офлайн   shevchenko7 

• Новак
  • Регистр: 11-July 09
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Shevchenko

Публикувано 14 January 2008 - 15:56

Зеедорф е недоволен от смяната на позицията си заради включването на Пато. Е как може да говори така сега, по дяволите? Едва ли не заради Пато се променя цялата схема и един от предишните титуляри трябва да седне на скамейката, най-вероятно Амброзини. Все едно Патока е някакъв натрапник, а той с вчерашното си представяне впечатли много и вдигна класата на отбора. Както и да е, дано всички тези звезди продължат да търсят общ език и да няма скандали...
0

#70 .inzaghi..

Публикувано 14 January 2008 - 16:00

Къде го четеш това? На официалния няма негови изказвания, а аз на друг отдавна спрях да вярвам. :rolleyes:
0

#71 .pjpetrov..

Публикувано 14 January 2008 - 16:08

Как може да не е доволен, след като не играе на позицията на Пато?!?!?!
0

#72 Потребителя е офлайн   diavolo 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:2001

Публикувано 14 January 2008 - 16:31

http://acmilan-bg.co...ull.php?id=4942
=)
ааа и не обръщайте внимание на сакатия ми превод :rolleyes:

Този пост е редактиран от dark_master: 14 January 2008 - 16:41

Публикувано изображение
0

#73 Потребителя е офлайн   mujina 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 26-June 09

Публикувано 14 January 2008 - 16:39

Както казаха по нагоре вярвайте на оф.сайт а не на някакви сайчета.Кой знае какво е казал или е имал в предвид а какво е излезнало е друго нещо:rolleyes:
0

#74 Потребителя е офлайн   shevchenko7 

• Новак
  • Регистр: 11-July 09
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Shevchenko

Публикувано 15 January 2008 - 23:08

Ами да ти кажа честно, аз мисля че има доста истина в тези така наречени сайтчета. В случая става дума за най-големия футболен сайт в Европа. А и като се замислим, кога в официалния сайт на някой отбор, а тук става дума за велик клуб като Милан, ще публикува информация за недоволен играч заради друг играч и така нататък, като цяло неприятни неща... Особено пък в сайта на Милан не помня никога да съм чел подобни неща, но ги има в почти всеки клуб :( Не знам... Аз доста се подразних от това изказване на Зеедорф...
0

#75 .pjpetrov..

Публикувано 16 January 2008 - 10:01

В acmilan.com нямаше инфо за трансфера на Шева в деня на подписване на договора, правете си извода сами...на официалния сайт никога досега не съм видял отрицателна инфо по какъвто и да е въпрос с изключение на контузии и продадени и то след като всички други са публикували инфо.
0

#76 .inzaghi..

Публикувано 16 January 2008 - 14:07

И това е така, но по тази логика, всичко писано по другите сайтове може да е вярно. :)
0

#77 .inzaghi..

Публикувано 02 March 2008 - 05:24

Жълтините казват, че има голяма вероятност Сеедорф да не играе срещу Арсенал, но според Галиани, все още нищо не е ясно. Сеедорф е бил запитан, но той също няма представа. Вероятно всичко ще се уточни в следващите 24 часа.
0

#78 .ACM-pippo..

Публикувано 02 March 2008 - 14:13

Ще играе, не е сериозен проблема му.
0

#79 .inzaghi..

Публикувано 08 March 2008 - 16:07

Кларънс пак не е в групата. Сериозна ли е контузията, някакви новини, нещо?
0

#80 .ACM-pippo..

Публикувано 08 March 2008 - 16:11

По-скоро още не тренира нормално, едва днес се е включил в тренировките, които провежда главната група от играчи.
0

#81 .inzaghi..

Публикувано 08 March 2008 - 16:15

Абе дано не се е вдъхновил от Р99. Той така започна "приключението си" ... с много приказки, но без да играе. Цяла седмица чета интервюта на Сеедорф, но все си мислех, че ще иргае в неделя. Както и да е, важното е да е налице за Рома.
0

#82 .KaKa^forever..

Публикувано 16 March 2008 - 21:53

Според мен ако Зее беше вкарал срещу Рома мача свършваше и ние побеждаваме
0

#83 .Stoyan..

Публикувано 17 March 2008 - 00:49

Единственият, който успя да вземе Шампионската лига с 3 различни отбора. Качествата му съвпадат точно с играта на Милан и без него се вижда, че отбора не върви.
0

#84 .pjpetrov..

Публикувано 17 March 2008 - 16:37

Интересно, че мачът зависеше от играта на Зеедорф, докато го извадиха. Да, ако я беше вкарал, мачът беше двойка! Но не мога дас повярвам, че той се оказва липсващата брънка, а явно е точно липсващата брънка :D За първи път от месец и нещо сме с тези халфове и 75 минути играхме идеален футбол...после се почна една...халфовете са си ключ, който явно сме загубили и само Кака и Пирло (особено, ако не е във форма) не стигат. Един добър мач имахме срещу Наполи с подобна игра и с двама напред...дано времената се върнат :D
0

#85 .BoXeM..

Публикувано 17 March 2008 - 16:43

Мача се обарна когато Ачелоти започна пак да се защитава и вкара Емерсон да руши играта на мястото на Сеедорф,въпреки че нямаше какво да се руши по простата причина че Рома нямаше средна линия,зашото Сеедорф и Кака държаха центъра.След смяната обаче Рома пое инициативата именно защото Сеедорф излезе а Емерсон игра по назад и от там дойдоха атаките и головете.
0

#86 Потребителя е офлайн   ale3x 

• Любител на италианския футбол

Публикувано 17 March 2008 - 20:11

Виж мнениетоBoXeM написа на 17-03-2008г., 16:43:18ч. :

Мача се обарна когато Ачелоти започна пак да се защитава и вкара Емерсон да руши играта на мястото на Сеедорф,въпреки че нямаше какво да се руши по простата причина че Рома нямаше средна линия,зашото Сеедорф и Кака държаха центъра.След смяната обаче Рома пое инициативата именно защото Сеедорф излезе а Емерсон игра по назад и от там дойдоха атаките и головете.

А случайно да си чувал, че Сеедорф беше сменен заради контузия (същата, която го поставя под съмнение за следващия мач)? :lol: Даже самия Сеедорф е поискал да бъде сменен и затова не направи дежурните си муцуни когато го сменят, а съвсем културно си излезе.
Какви бяха възможностите пред Ачелоти? Емерсон или Броки. Карлето избра Емерсон, при все че се намериха хора, дето мрънкаха и казаха, че по-добре било да бъде пуснат Броки. А в предишните мачове като пускат Броки, що не бил пуснат Емерсон... <_<
Изобщо няма угодия... <_<
Тъй че преди да критикуваш, първо вземи се запознай със фактите, че тогава почвай да ръсиш акъл... :D

Този пост е редактиран от Rayno_ACM: 17 March 2008 - 20:12

0

#87 Потребителя е офлайн   mujina 

• Футболен запалянко

Публикувано 18 March 2008 - 00:36

Видя се че без Сеедорф срещу Рома говоря няма как да стане.Вижте когато играят Кака Сеедорф и Прло в центъра и двама нападатели просто играем красиво.От както Сеедорф излезе просто момчетата спряха да играят.И резоно паднахме.Малко преди края дадоха от близък план Кларенс на човека му се доплака от развоя на играта.Ясно показа че иска смяна.Но пак казвам без равностойни резерви няма как да гоним Ш.Л.И все пак Forza Milan!!!
0

#88 Потребителя е офлайн   pirlo21 

• Новак
  • Регистр: 28-June 09

Публикувано 18 March 2008 - 10:43

Зее е мотора на отбора,заедно с Кака и Малдини показват постоянно една добра форма,колкото до това че без равностойни резерви не ставало ,така е и аз съм на мение че доста хора трябва да си заминат от този отбор като Джила,Фавали,Сержиньо,Броки,Емерсон,Дида,ЙоаН и Роналдо,макар че за пред последния все още се надявам да покаже до края на сезона че има място и потенциал за състав като Милан.Колкото до Роналдо дори и да се оправи,не смятам че след като за втори път получава такава тежка контузия той ще е човека който ще вдигне нивото на Милан в атака,Индзаги вече е на годинки,макар че за големите възраста не е пречка ,но все пак оставаме с един Пато напред и Кака ако предположим че Анчеллоти доста често го слага като нападател,така че си мисля че трябват доста сериозни трансфери да се направят през лятото и дано хора като М.Ферари,Дзамброта,Сами Насри и Жо дойдат в Милан през лятото. :rolleyes:
0

#89 .ACM-pippo..

Публикувано 01 April 2008 - 10:13

Честит Р.Д. на Кларънс! Да ни е жив и здрав и като отпочине малко това лято, през следващия сезон да покаже какво наистина може.
0

#90 .KaKa^forever..

Публикувано 01 April 2008 - 13:03

Честито и от мен !
0

• (125 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4