ACMilan-bg.com: Кларънс Сейдорф - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (186 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Кларънс Сейдорф Оцени темата: ***-- 10 Гласа

#3681 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Марко Ван Бастен

Публикувано 18 September 2014 - 14:26

Еми като точков актив при Зеедорф бяхме на 4то място , а къде бяхме преди да дойде той . Както и да е , вече е минало , жалко , че стана така с него . Пълно доверие имам към Пипо , както бях , и когато Зее беше треньор
0

#3682 Потребителя е офлайн   Дюгари 

• Фен на футбола
  • Регистр: 06-July 10
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 18 September 2014 - 18:48

Само не изкарвайте някаква жертва от негова страна, че си бил прекратил кариерата, за да ни поемел. Безподобен подарък беше това за него. Да хванеш ти човек пред края на карирерата му и да го тропосаш веднагически на кормилото на огромен отбор, макар и в криза. Нали се сещате, че дори да се провали тотално, това му отваря добри възможности за следваща дестинация. В противен случай трябваше да почва от нулата, с някакви юношески формации или в най-добрия случай с някой холандски средняк.
Само на изкуфелия Берлу може да му хрумне такова абсурдно треньорско назначение. За друг подобен случай, поне в големите отбори, не се сещам. Да беше някаква фундаментална фигура като Малдини, да оправдаеш частично такова решение, но Зее, колкото и да е голям, просто не е такъв случай.
0

#3683 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло, Пипо,Кака',Неста, Уеа, Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино, Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро, Зидан
  • Истинско име:Иван

Публикувано 18 September 2014 - 19:57

E, чак жертва едва ли, просто един вид и двете страни направиха жестове в началото, ама не бяха нито рационални, нито разумни. Дори вече съм споделял мнението си, че Индзаги трябваше да бъде наследникът на Алегри още през лятото на 2013-та. Просто клубът не беше коректен спрямо Сейдорф, за мен Пипо има по-голям потенциал от холандеца като треньор, но беше редно Сейдорф да получи по-голям кредит на доверие. Както и да е, в момента Филипо е треньорът на Милан и виждаме, че има някакъв резултат от това, дано не е моментен проблясък. :)
Публикувано изображение
0

#3684 Потребителя е офлайн   Дюгари 

• Фен на футбола
  • Регистр: 06-July 10
  • Фен от:1994

Публикувано 18 September 2014 - 20:45

Абе жест... Той да не е нещо средно между Саки и Капело, та ни е направил жест като ни е поел? Все едно бъдещето ни е зависило от това действащ футболист с нулев треньорски стаж да ни поеме. Това си е джакпот от тотото за него. Кофти постъпиха при раздялата, но просто въобще не трябваше да се стига до този абсурден експеримент. И по-добре така, отколкото още един сезон на вятъра само и само да не нараним чувствата му.
0

#3685 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999

Публикувано 12 December 2014 - 16:59

Кларънс Сеедорф е станал Глобален посланик на УЕФА! Да му е честит новият пост! Може би най-добрият халф, играл в ШАмпионска лига!
Публикувано изображение

Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Джакомо Бонавентура - 21
2. Сусо - 12
3. Рикардо Монтоливо - 10
4. Андре Силва - 6
5. Лука Антонели - 5
5. Патрик Кутроне - 5

[След Kиево - Милан]
2

#3686 Потребителя е офлайн   sengal 

• Фен на Милан
  • Регистр: 30-May 11
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:филипо индзаги

Публикувано 12 December 2014 - 19:11

Виж мнениетоDjoković написа на 12 December 2014 - 16:59 :

Кларънс Сеедорф е станал Глобален посланик на УЕФА! Да му е честит новият пост! Може би най-добрият халф, играл в ШАмпионска лига!

Да му е честит!А аз се зачудих...Зидан да не би да не е играл в ШЛ :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Бая вода има Сеедорф да носи ми се струва,ако се окаже,че зидан е играл...
0

#3687 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 12 December 2014 - 19:28

Само, че чисто статистически Зидан има една ШЛ. а Зеедорф 4 :)
0

#3688 Потребителя е офлайн   sengal 

• Фен на Милан

Публикувано 12 December 2014 - 22:13

Виж мнениетоitsokk написа на 12 December 2014 - 19:28 :

Само, че чисто статистически Зидан има една ШЛ. а Зеедорф 4 :)

Е и?И за коя от тях е бил суперзвездата на отбора?В Аякс ли беше или бледнееше пред Клуиверт,Овермарс..В Реал ли или там бяха Раул и Мориентес,или в Милан,а не Шева,Кака,Пирло...???
А Зидан има 3 финала в ШЛ.Обаче идва другото...
1998: Европейски Футболист на годината (Balon D`or)
1998: Носител на „Златната топка“
1998, 2000, 2003: Футболист N;1 на Света
2004: Най-добрият Европейски футболист за последните 50 години — UEFA Golden Jubilee Pol!!!!!!!!!!!!!!
2006: Сребърен медал и второ място на Световното първенство в Германия 2006
2006: Най-добър играч на Световното първенство
2006: Второ място в анкетата на ФИФА за най—добър футболист на годината
2010: Спортист на века
Човека е световен шампион като сам направи Франция такава,че после европейски...,че после пак финал на световно...
Изобщо да коментираме ли?Играли по едно време,единият дето се вика даже и в Реал като отиде беше дъ фърст сред една камара носители на златната топка!Другият добре вписващ се в супер отбори играч...
2002 г да добавя в анкета в интернет и не помня само колко милиона гласували Зидан е избран за най-добър играч за всички времена,като оставя на 2-о място Марадона...коментара е излишен!нема Феномена,Кройф,Бекенбауер,тоя оня...А Сеедорф даже не е 50-ицата.Миланисти сме,ама да сме обективни преди всичко

Този пост е редактиран от sengal: 12 December 2014 - 22:14

0

#3689 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 12 December 2014 - 22:34

Виж мнениетоsengal написа на 12 December 2014 - 22:13 :

А Сеедорф даже не е 50-ицата.Миланисти сме,ама да сме обективни преди всичко

Ти обективен ли си? Ако сериозно смяташ, че Сеедорф не е бил суперзвезда в Милан, то дискусията нататък е излишна. Шева и Кака вкарваха головете, но Кларънс градеше играта с несравним интелект. Отбеляза и доста голове. Не бива заради последния му сезон да забравяме всички останали, в които бе ключов играч за халфовата ни линия. Навярно си прав, че не е от нивото на Зидан (кой ли е), но Професора имаше принос за всеки от трофеите, които вдигна и навсякъде по света е считан за един от най-великите халфове на всички времена.

Ако се дразниш, че феновете критикуват Пипо и защитават Сеедорф, то не си го изкарвай върху последния, особено когато става дума за безспорните му футболни умения. ;)
1

#3690 Потребителя е офлайн   sengal 

• Фен на Милан

Публикувано 12 December 2014 - 23:01

Нищо не се дрaзня!Нямa и зa кaкво.Увaжaвaм и Клaрънс,но ми стaнa зaбaвно,че Клaрънс бил...Милaнист съм,aмa Зидaн е от другa плaнетa!И дa...обективен съм.Несрaвними сa и всичко е в ползa нa фрaнсето!
0

#3691 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 13 December 2014 - 00:20

Еми пиши тогава възражение 😊 Хората са го избрали.Случайно, ако не знаеш Зеедорф е най успешният холандски футболист.Става въпрос за трофеи.А това, че го няма в 50-те, няма да го коментирам.Всеки си има право на мнение, но тук сте се събрали една групичка анти Зеедорф, която постоянно го критикува

Този пост е редактиран от itsokk: 13 December 2014 - 00:21

0

#3692 Потребителя е офлайн   sengal 

• Фен на Милан

Публикувано 13 December 2014 - 01:11

Айде да ми намерите един пост ,в който пиша нещо ПРОТИВ него!!!Ама една дума даже!Няма как ,понеже..никога не съм писал моето мнение,а то е че бях против уволнението му.А спрях да псувам пенсионерите(както всички останали фенове на Милан),само заради Индзаги!На мача с Интер,точно на Сан Сиро,казах на тези,с които бях,че дедовците употребяват Пипо,за да мълчат феновете!!!Другото е писане наизуст,ама не го пиша аз...
Та пак пиша,коментирах Сеедорф,само защото ти написа,че е най...на кое е най?Ти видя ли визитката на Зидан?Сеедорф е много голям футболист,спор няма,ама само в момента примерно ще кажат ,че Шави и Иниеста го бият даже и по успехи.Ами ако почнат пък този,пък онзи...ами баща ми ще ти каже Джони Реп и Неескенс-също холандци с по 3 КЕШ(сега ШЛ) и по 2 финала на световно първенство.И да те поправя,не е даже най-успелия холандец!Бастен къде е,ами Кройф?Хора с по 3 златни топки ,ти слагаш Сеедорф пред тях!!!Питай холандците ,ще ти кажат Гулит,Бергкамп,Рийкард и може и още някой,които са от класата на Сеедорф,ами не са от класата на Бастен и Кройф!В Европата като се говори за най-добър футболист ,се въртят 3 имена-Кройф,Бастен и...ЗИДАН!И доколкото си прочел 2010 г Зидан е избран за футболист на века в Европа,Кройф е втори,Бастен е трети.Тук говорим за футболисти от друго измерение,в което в световен мащаб влизат още само май Пеле и Марадона...Като почнем да изброяваме всякакви аржентинци(Кемпес,Меси,Ди Стефано),португалци(Еузебие,К.Роналдо),холадците ги оправихме,испанци(освен Шави и Иниеста,Раул,Луйш Суарес е носител на златната топка и 2 пъти втори,Бутрагеньо)англичани(Стенли МатюсДжорд Бест,Боби Чарлтън.Кевин Кийгън,Линекер),французи(Анри,Зидан,Платини,Папен,Жюст Фонтен,Тигана,дори Виера),немци(Герд Мюлер,Бекенбауер,Брайтнер,Шустер,Матеус,Румениге,Уве Зелер,чче и Замер има златна топка),италианци(Ривера,Рива,Паоло Роси,Роби Баджо,Малдини,Барези,Канаваро дори има златна топка ,ами Факети...Тоти къде е),сложи бразилците(Пеле,Гаринча,Карека,Зико,Тостао,Роналдо,Ривалдо,Роналдиньо,Кака...),да не забравяме Яшин,Блохин,Беланов,Пушкаш,Алтафини...Все големи футболисти ,повечето носители на златната топка,че и по 2 пъти!И накрая верно Седоорф май е извън първата 50-ица за всички времена,м?А Зидан май все е в тройката...

Този пост е редактиран от sengal: 13 December 2014 - 01:15

0

#3693 Потребителя е офлайн   Vas 

• Колкото повече - толкова повече!
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Gattuso
  • Истинско име:Вас

Публикувано 13 December 2014 - 17:59

Цитат

Вчера в Амстердам президентът на УЕФА Мишел Палтини представи бившия полузащитник на националния отбор на Холандия и старши-треньор на Милан Кларънс Зеедорф в ролята на световен посланик на организацията. В задълженията на четирикратния носител на Шампионска лига ще се бори с расизма и дискриминацията във футбола. "Искам заедно с УЕФА да въплътя в живота идеите и проектите, а също така да се боря с расизма. Това не е работа, това е част от моята жизнена мисия", заяви 38-годишният Зеедорф

Публикувано изображение
1

#3694 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 13 December 2014 - 20:08

Виж мнениетоsengal написа на 13 December 2014 - 01:11 :

Айде да ми намерите един пост ,в който пиша нещо ПРОТИВ него!!!Ама една дума даже!Няма как ,понеже..никога не съм писал моето мнение,а то е че бях против уволнението му.А спрях да псувам пенсионерите(както всички останали фенове на Милан),само заради Индзаги!На мача с Интер,точно на Сан Сиро,казах на тези,с които бях,че дедовците употребяват Пипо,за да мълчат феновете!!!Другото е писане наизуст,ама не го пиша аз...
Та пак пиша,коментирах Сеедорф,само защото ти написа,че е най...на кое е най?Ти видя ли визитката на Зидан?Сеедорф е много голям футболист,спор няма,ама само в момента примерно ще кажат ,че Шави и Иниеста го бият даже и по успехи.Ами ако почнат пък този,пък онзи...ами баща ми ще ти каже Джони Реп и Неескенс-също холандци с по 3 КЕШ(сега ШЛ) и по 2 финала на световно първенство.И да те поправя,не е даже най-успелия холандец!Бастен къде е,ами Кройф?Хора с по 3 златни топки ,ти слагаш Сеедорф пред тях!!!Питай холандците ,ще ти кажат Гулит,Бергкамп,Рийкард и може и още някой,които са от класата на Сеедорф,ами не са от класата на Бастен и Кройф!В Европата като се говори за най-добър футболист ,се въртят 3 имена-Кройф,Бастен и...ЗИДАН!И доколкото си прочел 2010 г Зидан е избран за футболист на века в Европа,Кройф е втори,Бастен е трети.Тук говорим за футболисти от друго измерение,в което в световен мащаб влизат още само май Пеле и Марадона...Като почнем да изброяваме всякакви аржентинци(Кемпес,Меси,Ди Стефано),португалци(Еузебие,К.Роналдо),холадците ги оправихме,испанци(освен Шави и Иниеста,Раул,Луйш Суарес е носител на златната топка и 2 пъти втори,Бутрагеньо)англичани(Стенли МатюсДжорд Бест,Боби Чарлтън.Кевин Кийгън,Линекер),французи(Анри,Зидан,Платини,Папен,Жюст Фонтен,Тигана,дори Виера),немци(Герд Мюлер,Бекенбауер,Брайтнер,Шустер,Матеус,Румениге,Уве Зелер,чче и Замер има златна топка),италианци(Ривера,Рива,Паоло Роси,Роби Баджо,Малдини,Барези,Канаваро дори има златна топка ,ами Факети...Тоти къде е),сложи бразилците(Пеле,Гаринча,Карека,Зико,Тостао,Роналдо,Ривалдо,Роналдиньо,Кака...),да не забравяме Яшин,Блохин,Беланов,Пушкаш,Алтафини...Все големи футболисти ,повечето носители на златната топка,че и по 2 пъти!И накрая верно Седоорф май е извън първата 50-ица за всички времена,м?А Зидан май все е в тройката...

Приятелю. успокой топката малко . Това, че е най успешен го определиха в Холандия, а че не е най велик е друг въпрос, но не си го измислям аз . Аз Гулит. Бастен и Рийкард съм ги гледал достатъчно добре , че да ми даваш примери с тях . Реагирах на това , че го няма в 50-те и как така Зидан не е посланник , а Зеедорф е . А ти това , което си ми го писал хубаво , ама няма как да се сравняват играчи от различни поколения . Зеедорф , когато е бил активен футболист , никога не е бил извън 50те
0

#3695 Потребителя е офлайн   Ringo 

• Ултрас на Милан

Публикувано 16 February 2015 - 19:02

http://www.rossoneri...arence-seedorf/

Можете да гласувате или само да видите гласовете. Анкетата е "къде би бил Милан сега, ако Сейдорф беше треньор".
1

#3696 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 16 February 2015 - 19:37

В борбата за зона ШЛ. Гледам, че повечето са гласували така
1

#3697 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе
  • Истинско име:Даниел С.

Публикувано 01 April 2015 - 18:20

Честит рожден ден!
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват /// Когато покажеш слабост,хората могат лесно да те съборят.
0

#3698 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 01 April 2015 - 18:43

Да е жив и здрав професора
0

#3699 Потребителя е офлайн   brakeit 

• Фен на Милан
  • Регистр: 06-January 10
  • Любими играчи:Пато

Публикувано 01 April 2015 - 21:59

Честит рожден ден на големия Зее. Много жалко, че старчетата се отнесоха така с него. Не знам колко щеше да е успешен и дали някога ще стане голям треньор, но поне човека си има идеи и планове как да изглежда Милан. От Креспо се разбира, че го е искал в Милан, което можеше и да е в положителна посока, предвид, че помощник треньора ни си е един и същ от сумати години и явно и там трябва смяна. Да не говорим, че гледаше реално на нещата и виждаше къде има трески за дялане и си казваше нещата както са си. Няма как да не уважавам това, без значение от качествата му.

Този пост е редактиран от brakeit: 01 April 2015 - 21:59

0

#3700 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 02 April 2015 - 08:54

Най-много бих се зарадвал Кирчо да честити рождения ден на Сейдорф. Е това би било мъжка постъпка. :D

MONTELLA VATTENE!!!

0

• (186 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата: