ACMilan-bg.com: Кларънс Сейдорф - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (186 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 182
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Кларънс Сейдорф Оцени темата: ***-- 10 Гласа

#3661 Потребителя е офлайн   brakeit 

• Фен на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 06-January 10
  • Любими играчи:Пато

Публикувано 13 June 2014 - 03:43

Не знам какви и колко грешки е допуснал Зее, но ФАКТИТЕ СОЧАТ СЛЕДНОТО:
1. Ювентус 16-2-1 50 т.

2. Рома 13-2-4 41 т.

3. Наполи 10-6-3 36 т.

4. Милан 11-2-6 35 т.

5. Лацио 9-5-5 32 т.

Парма 9-5-5 32 т.

7. Торино 9-4-6 31 т.
Това е при Зее. И не съм съгласен, че не бил избрал правилният момент да си налага идеите, аз по правилен момент от този няма да видя никога. Буквално убит сезон и обор без стил и никаква мотивация и физика. Агресивен и атрактивен футбол, за мен много добра схема(любима ми е дори), здрава преса, задържане на топката и доминиране над противника.
За да се научат да играят играчите така, няма да им стигне 1 сезон, а за да станат майстори в това ще им трябва доста време.
И каква ще е файдата тоя сезон да си играем ганкито, пък от новия хоп таралеж в гащите и нещо съвсем различно ?
Те нереалните цели бяха ясно за какво са сложени, да имат уж оправдание да си замине Зее.
Не знам аз ли гледам футбол от 6 години или може би още от прохождането ми съм с топка в крака, ама с наличния материал и всичките простотии, напрежението над него, месенето в работата му, състоянието на играчите и нулевото желание и камарата куци коне, не виждам как ще нарека това представяне като провал ....
Не знам някои разбирачи, като тоя пич по-горе, дето обижда легенда на Милан и на футбола, играч с уникални качества, нека излезе и да каже на кое място е трябвало да завършим ? Шампиони ли трябваше да ни направили или ? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9):
А за кариерата на Зее, защо не го погледнем от една друга гледна точка, кога за последно Милан беше печелил ШЛ ? Ох и каква случайност печелим ШЛ в годината, в която Зее идва в отбора. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Сега някой да не излезе да каже, че твърдя, че той е с най-голяма заслуга или нещо такова. Няма такова нещо. За мен мач или два не са критерии за каквото и да е, дори и финал да е. Същото е и с победите и загубите. Рядко да хвърля вината върху 1 играч, защото отбора е от 11 човека на терена и всички те + треньора носят вина при загубите и заслужават похвали при победа.
0

#3662 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 13 June 2014 - 08:14

Сеедорф ще печели трофеи с други отбори, а ние ще гледаме отстрани! :) Дано само да не са италиански!
Публикувано изображение

Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Джакомо Бонавентура - 21
2. Сусо - 12
3. Рикардо Монтоливо - 10
4. Андре Силва - 6
5. Лука Антонели - 5
5. Патрик Кутроне - 5

[След Kиево - Милан]
0

#3663 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 13 June 2014 - 08:34

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Предлагам да разпнем на кръст некадърника ЗЕДОРФ, че благоволи да отхапе част от баницата, която двете дедета му поднесоха през януари, а след това, когато по типичен за милионерите начин, решиха да си вземат подарените вересии, той се запъна като родна плеймейтка и си търси правата, ама докато го убиваме с камъни, нека не забравяме, че наемникът ЗЕДОРФ не каза нито една лоша дума публично, винаги защитаваше МИЛАН, а когато въпросите ставаха прекалено неудобни, предпочиташе да запазва неутралитет и да използва заучени клишета тип "имам договор, сезонът не е свършил, ще говорим през юни".
Тук само се нищят едни схеми, едни тактики, как наемникът ЗЕДОРФ бил пренебрегнал Тасоти, как бил твърдоглав, как бил такъв и онакъв, ама винаги след тези твърдения се казва - "по мнение на Пелегати, по мнение на Педуля, по мнение на всички ка*ути, които се изживяват на някакви капацитети на италианската журналистика, ама истината е, че дори всеуважаваният Пелегати обслужва интересите на своя възложител, в случая Милан на Галиани.
Докато двете дедета, по-скоро едното, защото другото деде вече не знам дали помни, че е собственик на Милан, предпочиташе да го нарича луд в уж частен разговор, предпочете нито веднъж да не се застъпи зад старши-треньора на МИЛАН, с което само даваше допълнителна храна за без това преялите от жълтините си журналисти.
Вината е взаимна, както почти във всяка толкова шумна раздяла, въпросът е до етика. наемникът ЗЕДОРФ съм склонен да вярвам, че би бил готов на компромисен вариант, ако не го бяха очернили толкова много публично, особено след като търпяха Алергията толкова време, особено след като му гласуваха безпрецедентно доверие и публична защита от нападките.
Много се извинявам на шефовете на Милан, ама както ЗЕДОРФ е по-малък от отбора, така и господата Берлускони и Галиани са по-малки от Милан и въпреки, че клубът е частна собственост на Силвио, то той трябва да осъзнае, че Милан го е имало преди него и ще го има след него, това не му е малката семейна фирма, това е институция, която има своите последователи в голям мащаб и трябва малко от малко да се съобразява с тях. Той дава парите, ама голяма част от парите му идват благодарение на феновете.
Публикувано изображение
5

#3664 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 29-June 09

Публикувано 13 June 2014 - 08:42

Виж мнениетоbrakeit написа на 13 June 2014 - 03:43 :

И не съм съгласен, че не бил избрал правилният момент да си налага идеите, аз по правилен момент от този няма да видя никога. Буквално убит сезон и обор без стил и никаква мотивация и физика. Агресивен и атрактивен футбол, за мен много добра схема(любима ми е дори), здрава преса, задържане на топката и доминиране над противника.
За да се научат да играят играчите така, няма да им стигне 1 сезон, а за да станат майстори в това ще им трябва доста време.
И каква ще е файдата тоя сезон да си играем ганкито, пък от новия хоп таралеж в гащите и нещо съвсем различно ?

Това си е твое мнение, което не е задължително да е правилно, не знам дали разбираш.

Когато Карло Анчелоти пое Милан през Ноември 2001, той също пое отбора по време на сезона, с чужда селекция и с чужда подготовка, но дори и той не си позволи да прави такива радикални промени, каквито направи Сейдорф през изминалия сезон. Тогава Карло просто довърши сезона със схемата на игра на предшественика си (Терим), въпреки натиска на медиите да пусне заедно Пирло и Руй Коща. И чак през лятото (2002), след като направи подготовката, Карло направи своите модицикации в схемата на игра. Пусна Пирло и Руй Коща един зад друг (а не един до друг, както искаха медиите), като за тази цел се отказа от крилата Сержиньо и Контра, като бразилеца стана първа резерва, а румънеца даже беше продаден.
Както са казали едни умни хора, "Рим не е бил построен за един ден".

Виж мнениетоCapolavoro написа на 13 June 2014 - 08:34 :

...
Вината е взаимна, както почти във всяка толкова шумна раздяла...

Колко човека го казват?
Защото аз забелязвам доста едностранчиво представяне на нещата.
#IoStoConIlMilan, sempre e ovunque
0

#3665 Потребителя е офлайн   brakeit 

• Фен на Милан
  • Регистр: 06-January 10
  • Любими играчи:Пато

Публикувано 13 June 2014 - 10:55

И това си е твое мнение. Ако толкова лесно се изграждаше такъв стил, то щяхме да гледаме много Барселонки(друг им е стила, но отново е доста труден, но има сходности) или много Борусии Дортмунди ....
И това далеч е е само мое мнение Райно. На много отбори им е нужно доста време да свикнат с философията и затова на доста треньори им трябват по няколко сезона за да си наложат идеите. Виждаме и за колко време стана един Атлетико това което беше през този сезон. Не за половин или 1 сезон.
Отделно с какви играчи разполага Милан сега и с какви 2001, има ли изобщо смисъл да го казваме това. Ония са с 100 класи над сегашните във всяко едно отношение. Отделно какви ни бяха целите 2001 и какви сега ....
А за самия сезон, аз имам бегли спомени, но играта се промени при Карло и то не малко. При Карло бяхме по-дефанзивни, а при Терим нищо общо. Дори Берлускони беше разкритикувал Карло. Така, че и тогава имаше промени, а и Карло винаги е бил гъвкав. А и няма база за сравнение между цели и играчи на онзи и този Милан.
И схемата и следващите няколко сезона май беше 4-3-2-1 и 4-3-1-2, ако не се бъркам.
Всеки с мнението си де, ама за мен момента беше подходящ точно затова. И да вметна, че точно и тук във форума се говореше за това, че предвид нулевия сезон е правилно веднага да почне да се налага новия стил и играчите да свикнат с него до и за следващия сезон.
0

#3666 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 13 June 2014 - 11:15

Предлагам да разпнем на кръст некадърника ЗЕДОРФ, че благоволи да отхапе част от баницата, която двете дедета му поднесоха през януари, а след това, когато по типичен за милионерите начин, решиха да си вземат подарените вересии, той се запъна като родна плеймейтка и си търси правата, ама докато го убиваме с камъни, нека не забравяме, че наемникът ЗЕДОРФ не каза нито една лоша дума публично, винаги защитаваше МИЛАН, а когато въпросите ставаха прекалено неудобни, предпочиташе да запазва неутралитет и да използва заучени клишета тип "имам договор, сезонът не е свършил, ще говорим през юни".
Тук само се нищят едни схеми, едни тактики, как наемникът ЗЕДОРФ бил пренебрегнал Тасоти, как бил твърдоглав, как бил такъв и онакъв, ама винаги след тези твърдения се казва - "по мнение на Пелегати, по мнение на Педуля, по мнение на всички ка*ути, които се изживяват на някакви капацитети на италианската журналистика, ама истината е, че дори всеуважаваният Пелегати обслужва интересите на своя възложител, в случая Милан на Галиани.
Докато двете дедета, по-скоро едното, защото другото деде вече не знам дали помни, че е собственик на Милан, предпочиташе да го нарича луд в уж частен разговор, предпочете нито веднъж да не се застъпи зад старши-треньора на МИЛАН, с което само даваше допълнителна храна за без това преялите от жълтините си журналисти.
Вината е взаимна, както почти във всяка толкова шумна раздяла, въпросът е до етика. наемникът ЗЕДОРФ съм склонен да вярвам, че би бил готов на компромисен вариант, ако не го бяха очернили толкова много публично, особено след като търпяха Алергията толкова време, особено след като му гласуваха безпрецедентно доверие и публична защита от нападките.
Много се извинявам на шефовете на Милан, ама както ЗЕДОРФ е по-малък от отбора, така и господата Берлускони и Галиани са по-малки от Милан и въпреки, че клубът е частна собственост на Силвио, то той трябва да осъзнае, че Милан го е имало преди него и ще го има след него, това не му е малката семейна фирма, това е институция, която има своите последователи в голям мащаб и трябва малко от малко да се съобразява с тях. Той дава парите, ама голяма част от парите му идват благодарение на феновете.

Няма какво повече да се добави... :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Публикувано изображение
1

#3667 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Марко Ван Бастен

Публикувано 13 June 2014 - 15:19

Виж мнениетоRayno_ACM написа на 13 June 2014 - 08:42 :

Това си е твое мнение, което не е задължително да е правилно, не знам дали разбираш.

Когато Карло Анчелоти пое Милан през Ноември 2001, той също пое отбора по време на сезона, с чужда селекция и с чужда подготовка, но дори и той не си позволи да прави такива радикални промени, каквито направи Сейдорф през изминалия сезон. Тогава Карло просто довърши сезона със схемата на игра на предшественика си (Терим), въпреки натиска на медиите да пусне заедно Пирло и Руй Коща. И чак през лятото (2002), след като направи подготовката, Карло направи своите модицикации в схемата на игра. Пусна Пирло и Руй Коща един зад друг (а не един до друг, както искаха медиите), като за тази цел се отказа от крилата Сержиньо и Контра, като бразилеца стана първа резерва, а румънеца даже беше продаден.
Както са казали едни умни хора, "Рим не е бил построен за един ден".

Колко човека го казват?
Защото аз забелязвам доста едностранчиво представяне на нещата.

Има една подробност Контра беше бек, на негово място дойде Симич
0

#3668 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Ултрас на Милан

Публикувано 13 June 2014 - 16:49

Виж мнениетоitsokk написа на 13 June 2014 - 15:19 :

Има една подробност Контра беше бек, на негово място дойде Симич

Е и?
Контра номинално беше бек. но беше перманентно в атака, ако не се лъжа вкара 3 гола, на практика играеше като крило. Освен това в отделни мачове е пускан като крило, с десен бек зад гърба му.

То и Дани Алвеш се води бек, ама всички знаем как и по-точно къде играе.
0

#3669 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 13 June 2014 - 20:49

Еми и Дани Алвеш е бек и Майкон е бек и Кафу беше бек, както и Контра. Това, че всички са или бяха бързи и с афинитет към атаката не ги прави крила. Контра беше се сбил с някой в предсезонната подготовка през лятото на 2002 и май заради това го махнаха

Иначе, да Карло смени схемата и махна крилата, ама година по-късно взе Кафу, аналог (доста по-добър) на Контра
2

#3670 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 14 June 2014 - 18:23

Саше, доста емоционално изказване. Прочетох го twice, да го ева :D Да, раздялата с Кларънс бе под всякаква критика и доста под нивото на Милан. Милан не е просто клуб, а и световна марка, уважавана от милиони, струваща около милиард и всичко това заради успехите в последните 25 г. И от тази гледна точка си много прав, че дедковците някак не им отива да го правят толкова грозно.
Но грозно бе с Табарез, грозно бе с Капело вторият път (при това много грозно!), грозно бе с Дзакерони, грозно бе с Терим...просто махнати, ей така, щото така каза Дедо навремето.

Сейдорф не е променил почти нищо, нито тактически, нито игрово. Два добри мача за полусезон имаше и Алегри с Интер и Ювентус, но и той падна. А какви точно са били споровете с Берлускони и Галиани не знам, но факт е, че от 4 поставени цели (копа Италия, 1/4 финал в ШЛ, място в зона ШЛ и накрая място в зона ЛЕ), нито една не бе достигната. За мен разумното е да си тръгне. Едно, че НАИСТИНА пренебрегна Тасоти. Второ, което за мен е много основно е, че италианците в отбора и то младия Де Шильо, открито говорят за "комуникационен проблем", третото е, че нито Сапонара, нито Кристанте видяха обещаните им минути.
Може да е легенда, но пословичният му инат още от времето в съблекалнята на Милан не го доближи дори до званието "втори капитан"
Та, в този ред на мисли, аз имам много по-голямо доверие на Пипо, отколкото на Сейдорф. И логиката от изброените факти бе, че нямаше как Кларънс да оцелее в Милан. Колкото и да се зарадвах в назначението му януари, толкова края на март вече ми стана ясно, че той не е човекът за този пост в Милан. Ще го нарека "легенда", заради това, което правеше с екипа на Милан на терена, но нека да остави треньорството на някой друг.

И не бе негова грешката, че се върза на дедковците и дойде на ветровитото към момента треньорско място в Милан, а на самите го назначили в безизходицата си. Сега псуваме заради отношението на дедковците към една осъзната тяхна грешка. Да, Грешка бе Сейдорф, но нито Кларънс, нито Берлу можеха да знаят това. И колкото и да е станала груба ситуацията, към момента тя е в полза на клуба и играчите, а не на отделните личности, попаднали в някакъв задочен спор, постоянно засилван от медиите.

0

#3671 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Ултрас на Милан

Публикувано 25 June 2014 - 19:48

http://ivm.ilcalciom...f-inter-thohir/

Първи контакти на Сейдорф с принтер, говорил е с бъдещият шеф при тях Хавиер Санети. Сейдорф май е фаворит за заместник на Мадзари.
1

#3672 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 25 June 2014 - 20:39

Хаха, циркът е пълен
0

#3673 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 17 September 2014 - 16:08

Цитат

AC Milan facing Seedorf lawsuit
Goal.com ‎- 1 hour ago
Clarence Seedorf's lawyer Tiziano Treu has suggested that the Dutchman is ready to take AC Milan to court over a pay dispute

Истински миланист. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#3674 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 17 September 2014 - 16:17

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоCapaldi написа на 17 September 2014 - 16:08 :

Истински миланист. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

Може и да не е най-големият миланист, но гаврата, която беше необходимо да изтърпи си заслужава последвалите действия. Първо, Сейдорф е холандец, юноша на Аякс, което предполага, че амстердамци са му по-близо до сърцето и второ, дори да е голям миланист, трябва да остави двама пенсионери да се подиграват с името, което е градил над 20 години ли?
Публикувано изображение
4

#3675 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 17 September 2014 - 16:32

Големият миналист, заради когото една истинска легенда като Тасоти бе поставена под въпросителна през лятото. Няма нужда.

А името, много се извинявам, го е градил 20 години като футболист. Като треньор е все още никой. Искрено се надявам юристите на клуба да се разправят набързо със самозабравилия се холандец.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
-1

#3676 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 17 September 2014 - 16:45

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоCapaldi написа на 17 September 2014 - 16:32 :

Големият миналист, заради когото една истинска легенда като Тасоти бе поставена под въпросителна през лятото. Няма нужда.

А името, много се извинявам, го е градил 20 години като футболист. Като треньор е все още никой. Искрено се надявам юристите на клуба да се разправят набързо със самозабравилия се холандец.

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): И как по-точно ще се саморазправят с холандеца? Единственият шанс е той сам да реши да намали финансовите си изкисвания, защото договорът си го има черно на бяло и Милан са длъжни да му изплатят всеки цент от полагащите му се.
Ако Милан имаха някакви козове в ръкавите, нима нямаше вече да са ги използвали, а ще преговарят с него, първо да си намали изискванията, после все пак да му се плаща месец за месец и т.н.
Барбара трябва да се саморазправи с баща си и Галиани, а не Кантамеса със Сейдорф, който прекрати кариерата си, за да поеме Милан в един доста неприятен момент, след поредната загуба от Сасуоло.

А и какво изобщо намесваш проблемите му с Тасоти? Всеки треньор си върви с екипа, характерът на Сейдорф е бил ясен на шефовете, които все пак си сложиха главата в торбата.

Аз като фен на Милан предпочитам да не плащаме никакво обезщетение на холандеца, защото ми е ясно, че юли 2015 ще се каже, че сме назад с 10-тина милиона и трябва да продадем Дзакардо, за да купим Биабиани, ама един финансов урок би бил от полза на управата, да не правят прибързани трансфери на играчи и треньори.
Публикувано изображение
6

#3677 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 18 September 2014 - 05:36

Виж мнениетоCapolavoro написа на 17 September 2014 - 16:45 :

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): И как по-точно ще се саморазправят с холандеца? Единственият шанс е той сам да реши да намали финансовите си изкисвания, защото договорът си го има черно на бяло и Милан са длъжни да му изплатят всеки цент от полагащите му се.
Ако Милан имаха някакви козове в ръкавите, нима нямаше вече да са ги използвали, а ще преговарят с него, първо да си намали изискванията, после все пак да му се плаща месец за месец и т.н.
Барбара трябва да се саморазправи с баща си и Галиани, а не Кантамеса със Сейдорф, който прекрати кариерата си, за да поеме Милан в един доста неприятен момент, след поредната загуба от Сасуоло.

А и какво изобщо намесваш проблемите му с Тасоти? Всеки треньор си върви с екипа, характерът на Сейдорф е бил ясен на шефовете, които все пак си сложиха главата в торбата.

Аз като фен на Милан предпочитам да не плащаме никакво обезщетение на холандеца, защото ми е ясно, че юли 2015 ще се каже, че сме назад с 10-тина милиона и трябва да продадем Дзакардо, за да купим Биабиани, ама един финансов урок би бил от полза на управата, да не правят прибързани трансфери на играчи и треньори.

Абсолютно съм съгласен с всичко написано от теб
0

#3678 Потребителя е офлайн   VP04 

• Новак
  • Регистр: 07-September 14
  • Любими играчи:Paolo Maldini , Filippo Inzaghi , Roberto Baggio , Kaka , Andrea Pirlo , David Beckham , Marco Van Basten , Andriy Shevchenko , Stephan El Shaarawy , Mattia De Sciglio , Gennaro Gattuso , Jeremy Menez

Публикувано 18 September 2014 - 11:16

Виж мнениетоitsokk написа на 18 September 2014 - 05:36 :

Абсолютно съм съгласен с всичко написано от теб

Много е възможно Зеедорф да ни прости, но съм съгласен , че трябва да ни се даде някакъв урок!
Публикувано изображение
0

#3679 Потребителя е офлайн   Ancelotti 

• Фен на футбола
  • Регистр: 02-August 09

Публикувано 18 September 2014 - 11:25

Просто трябваше да му вкарат една клауза в договора, да може да го уволнят, ако не изпълни определени цели. В общи линии Зеедроф не е изпълнил нищо в нито един от 3те турнира в които участваше, та една такава клауза щеше да е добре дошла. Все пак е истина, че не може постоянно да подписваме с играчи(и треньори), просто ей така. Примерите с футболистите, които не може да изгоним са десетки за последните 2-3 години. А аз лично съм доста разочарован от Зеедорф, понеже Милан са му дали много, и като поле за изява на най-високо ниво(дори като треньор), успехи, тлъсти договори и т.н. От нас е взел сигурно +50 милиона през кариерата си, та спокойно може да прибере 2 милиона и да бяга, вместо да се цигани(не, че не е циганин) за всичките 4, които реално за него не са кой знае какво. Но сте прави - урок трябва. Тези 3-4 милиона няма да обърнат Милан, но трябва да се вземат поуки.
0

#3680 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Шева,Паоло, Пипо,Кака',Неста, Уеа, Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино, Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро, Зидан
  • Истинско име:Иван

Публикувано 18 September 2014 - 13:41

Виж мнениетоAncelotti написа на 18 September 2014 - 11:25 :

Просто трябваше да му вкарат една клауза в договора, да може да го уволнят, ако не изпълни определени цели. В общи линии Зеедроф не е изпълнил нищо в нито един от 3те турнира в които участваше, та една такава клауза щеше да е добре дошла.

И нямаще ли е да нагло да се поставят такива условия и клаузи при условие, че Сейдорф си заряза кариерата на професионален футболист, а Милан беше по-близко до зоната на изпадащите, отколкото до местата, даващи право на класиране в евротурнирите? И ако друг беше станал треньор, да не би да ни очакваше требъл? :D
Публикувано изображение
2

• (186 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 182
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема