ACMilan-bg.com: Кларънс Сейдорф - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (186 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Кларънс Сейдорф Оцени темата: ***-- 10 Гласа

#1 .inzaghi..

• Група: Guests

Публикувано 11 April 2007 - 12:05

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Име: Кларънс Сейдорф

Пост: Старши-треньор

Рожденна дата: 1 Април 1976г.

Националност: Холандия

Място на раждане: Парамарибо, Суринам

Договор: Старши треньор - От януари 2014 - до юни 2014г. Прекратен.

9

#2 .Bulgaro..

Публикувано 11 April 2007 - 12:15

Харесвам Зеедорф, но смятам, че е време да отстъпи мястото си на Гуркуф. От една страна, Кларънс наистина е голям шампион, човек, който с невероятните си удари може да реши всеки мач, много спокоен и уверен в играта си, но от друга, често бави атаките на отбора и те губят острота си, от което не печелим. Французинът играе с повече бързина, освен това младостта е на неговата страна. Зеедорф трябва постепенно да се примири със статута, който Руй Коща имаше в отбора след идването на Кака. При положение, че подписа нов договор до 2011, би трябвало това да му е ясно.
0

#3 .homer_simpson_rossonero..

Публикувано 11 April 2007 - 12:59

Виж мнениетоBulgaro написа на 04-11-2007г., 13:15:22ч. :

Харесвам Зеедорф, но смятам, че е време да отстъпи мястото си на Гуркуф.

съгласен съм
0

#4 .AC_MILAN..

Публикувано 11 April 2007 - 15:43

отбора донякъде се подмлади.. в защитата имаме Бонера и Одо .. одо мисля 4е е на 29 и не е възрастен..Неста има още много хляб така 4е..пирло не е възрастен много но не е и 1ва младост.. върши работа амброзини да бъде все така търпелив и да 4ака своя момент (знаете закфо говоря).. и тук идва момента на зеедорф.. мисля 4е още 2 сезона и идва ред на гуркюф.. или да ги слага 1 до друг и амброзини на скамейката ли нз как то4но не съм треньор нз как мое се пуснат халфа дето играят 1 и съща позиция..смятам 4е 1 до друг ако амброзини е на скамейката би тряало се разбират макар и зеедорф да е малко по възрастен и да бави контра атаката малку..ми нз.. се пак и нападателите не са кой знае кфи млади..джилардино е слаб няма кфо да се лъжем не е като Шев4енко и никога няма да бъде... не е като индзаги и скоро няма да е като него.. няма опит а и не е кой знае кфо колко добър колко пропуски е правил немокга ги преброя бате..

Този пост е редактиран от AC_MILAN: 11 April 2007 - 15:46

0

#5 .milanofan..

Публикувано 11 April 2007 - 23:09

Невероятен Кларънс, невероятен. Страхотен мач на холандеца срещу баварците. Направо ги направи луди. Гол+ асистенция и то каква асистенция............... :rolleyes:):()
0

#6 Потребителя е офлайн   ale3x 

• Фен на футбола
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09

Публикувано 12 April 2007 - 10:04

Комплименти за Сеедорф.
Според мен не е правилно да бъде възвеличаван след снощи. Той отново игра слабо, просто в 2 ситуации отигра както трябва и реши мача. Това може да говори добре за един нападател, но не и за халф. Просто преди гола беше много слаб, отнесе доста критики и нямахме търпение да го сменят.
Да, запомнящ се мач за Кларенс, но той може и трябва да играе по-добре, не бива да се успокоява след снощи.
0

#7 Потребителя е офлайн   Iliana H 

• Chelsea F.C. fan
  • Група: Фенове на футбола
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 12 April 2007 - 18:38

ами това са големите футболисти-може да са бавни и на възраст,но дойде ли моментът,те знаят точно какво да направят.
Публикувано изображение
0

#8 .Морския..

Публикувано 12 April 2007 - 22:35

Кларънс Сеедорф е доказан футболист и носи много радост на тифозите и на нас. Победител в ШЛ с 3 различни отбора. Само с един отбор от тия в които е играл не е спечелил нищо но то е разбираемо защото това са НАШИТЕ СЪГРАЖДАНИ от отбора МЕРДАДЗУРИТЕ, но поне се ориентира бързо в ситуацията. След 0-6 премина в правилния отбор и му се играе много за MILAN то се усеща.
0

#9 Потребителя е офлайн   invsbl 

• Новак

Публикувано 25 April 2007 - 18:15

Днес говорих с около 7-8 фена на Манчестър и Левърпул и бяха категорични ,че най-добрите ни играчи са Кака и Зеедорф.Незнайно как много от феновете на Милан не оценяват качествата му и не престават да говорят глупости за него.Крарънс се е доказъл през годините-достатъчно е само да се спомене ,че е ставал европейски шампион с три различни отбора.

Този пост е редактиран от forza_sheva: 26 April 2007 - 14:52

0

#10 .sheva7..

Публикувано 25 April 2007 - 18:20

Именно Кларънс направи асистенцията за първия гол на Кака и аз също мисля, че критиките, отправени към него, са безпочвени.
0

#11 .milanofan..

Публикувано 25 April 2007 - 18:40

Виж мнениетоsheva7 написа на 04-25-2007г., 19:20:07ч. :

Именно Кларънс направи асистенцията за първия гол на Кака и аз също мисля, че критиките, отправени към него, са безпочвени.

Абсолютно! Направи отново много добър мач, макар и през второто полувреме да не беше чак толкова добър. През първото както споменах вече в един друг пост се раздаваше не по малко от Гато :rolleyes:
0

#12 .Ultras..

Публикувано 28 April 2007 - 09:17

Сеедорф е велик футболист
0

#13 Потребителя е офлайн   ACM-pippo 

• Ултрас на Милан

Публикувано 28 April 2007 - 18:56

Според мен той е страхотен играч, но е стар.
Allora sara` ancor piu` bello quando vince il Milan...
A DIFESA DI UNA FEDE.
0

#14 .milanofan..

Публикувано 28 April 2007 - 22:03

Отново аплодисменти за Кларънс и гениалното му изпълнение при гола. Той може би беше един от единствените играчи, който се раздаваше до известна степен, но то винаги трябва да има поне един такъв. Обикновено сме свикнали това да е Гато, но днес беше Кларънс. Надявам се срещу англичаните да покажа отново класата си, което напоследък все по-често почна да прави.
0

#15 .Морския..

Публикувано 28 April 2007 - 23:46

Айде Кларънс, забий и на Мачестър поне един такъв гол като днешния.
0

#16 .AC_MILAN..

Публикувано 29 April 2007 - 11:23

Виж мнениетоМорския написа на 04-29-2007г., 00:46:10ч. :

Айде Кларънс, забий и на Мачестър поне един такъв гол като днешния.

!
0

#17 .Gilla..

Публикувано 03 May 2007 - 09:45

Заби си го човекът.Отново играе великолепно.С такава магия играят с Рики ,че Роналдиньо изобщо не ми се вписва...
0

#18 .vanko1899..

Публикувано 03 May 2007 - 11:08

Много добър мач за К.Сеедорф дано отличната му форма продължи и до края на сезона.
0

#19 .tedi4ka..

Публикувано 03 May 2007 - 17:18

Така е той винаги си е бил непостоянен веднъж е някак безидеен,но после,когато най-малко очакваш набутва някой гол като този вчера-класика!!!

Този пост е редактиран от tedi4ka: 03 May 2007 - 17:19

0

#20 .elmilanelo..

Публикувано 04 May 2007 - 10:22

за мен кларънс винаги е бил играч, който прави много непринудени грешни пасове......просто редува силни изяви със неадекватни отигравания, НО след последните мачове от ШЛ с баерн и манчо си промених мнението.....в тези важни мачове игра ПЕРФЕКТНО, просто в най-важните моменти беше на ниво - ЕВАЛА....някакси внася респект в средата на терена, брао :rolleyes:
0

• (186 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни