ACMilan-bg.com: Дженаро Гатузо - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (132 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Дженаро Гатузо Оцени темата: ***** 4 Гласа

#2581 Потребителят е онлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 23 December 2017 - 21:51

Гатузо е мъжкар голям . Не става за треньор . Не може да търпи такова поведения и гавра с фланелката на Милан. Кой знае , особенно след като цял мач Курва Суд е пяла неоговото име и го е канила буквално за саморазправа с играчите , какво става в съблекалнята . Като нищо да си търсим треньор утре.
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#2582 Потребителят е онлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 23 December 2017 - 22:07

Няма да подава оставка . Току що говори пред медиите , каза ,че има още много работа . Каза ,че няма как да няма конфронтации , особенно като феновете са недовлни. Каза ,че в момента мисли ,че той е най - малкия проблем . Отбора имал психически проблем , На тренировките работили здраво, но на терена не се получавало.
Продължаваме на пред както казва Кобрата.

Този пост е редактиран от zahari_acmilan: 23 December 2017 - 22:07

La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#2583 Потребителя е офлайн   Sheva 

• Тортор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Shevchenko,Van Basten,Baresi, Gullit Rijkard,Maldini,Nesta,Rui Costa, Kaka, Seedorf

Публикувано 23 December 2017 - 22:10

Същите думи като на предшественика си.Нищо ново под слънцето.
0

#2584 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 23 December 2017 - 22:16

Какво сте очаквали да каже? Рино е мъжкар и съм сигурен, че ако това продължава рано или късно ще подаде оставка, той самият едва ли се заблуждава, че е голям треньор. Не може обаче да остави отбора след един месец начело и без никакъв вариант някой да го наследи. Това последното е по вина на господата, които не знаят що е то план Б, освен ако не се казва Калинич. Лошото е наистина това с Калинич, то създава отвратително впечатление.

Това е положението, от поне два месеца доиграваме сезона в Серия А, а за Купата и ЛЕ и ние не знаем на какво се надяваме. Лятото ще има интересни събития. Дотогава си оставаме средняк и кръводарител, каквито бяхме и през последните сезони. Защо това става след 240 млн. , инвестирани, за да дойде промяна, да отговарят тези, които са ги дали.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 23 December 2017 - 22:16

0

#2585 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 23 December 2017 - 22:48

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 23 December 2017 - 21:18 :

Човече, нищо общо нямаше онзи мач за купата с Верона, там онези бяха излезли с резервите да паднат, те се борят за оцеляване и купата хич не ги интересува.

Това ясно. Аз имах предвид състава. След като с него нещата вървят, просто го оставяш така и следващия мач. Твоята кола като всичко й е наред, ти пипаш ли двигателя просто ей така, за да пробваш нещо различно? Същата работа и тук - Рино просто не трябваше да отваря капака на двигателя, което не е толкова сложно.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#2586 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 24 December 2017 - 02:36

Тези, които го обиждат и хулят заради единия Кольо - дано се гордеете със себе си. И аз прекалих с Индзаги, но първо, че и до днес съжалявам за по-крайните си мнения и второ, че това беше съвсем накрая, когато не ми издържаха нервите да го слушам как всичко е супер, нищо че завършихме сезона на 10-то място. Дано греша в преценката си, но Пипо като треньор създаваше впечатлението на кариерист, не на един от нас. Като се започне от онези истории с Алегри и стигнем до изказванията му, той живееше в заблудата, че не просто може и заслужава да е треньор на Милан, но и че се справя много добре, досущ като Усмихнатия треньор. Това за мен е подигравка с феновете, която опитах да търпя 10 месеца само защото безкрайно ме е радвал като играч, но накрая не издържах. И въпреки това, повтарям, разкайвам се, ако не за острите си критики, то със сигурност за откровено просташките обиди. Къде обаче е паралелът с Рино? Да, греши със състава, понякога със смените и като цяло не е никак подготвен чисто тактически, но човекът нито е саботирал Монтела, за да поеме той първия отбор, нито пък в изказванията си изкривява реалността както угажда на илюзиите му. Напротив, каза си в прав текст още преди мача, че отборът може във всеки момент да получи гол. Вярно ли е? Вярно е. Казал е след мача и че чисто и просто не сме отбор. Вярно ли е? Вярно е. Сигурен съм, че ако това продължи и през януари, ще си подаде оставката, като даже имам съмнения, че въпросното "спешно събиране" още в съблекалнята е било продиктувано именно от някаква негова импулсивна реакция, която Фасобели са отишли да потушават.

Пуснете си Гатузо - Роналдо от 2007 и не влизайте във форума, ако не успявате да контролирате нервите си. Който псува по каруцарски за тази ситуация точно Рино, при това на петия му мач, си заслужава баш средняшката пародия на Милан, а не отбора, в който играеше нейният сегашен треньор.
1

#2587 Потребителят е онлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 24 December 2017 - 09:14

Кофти, че закъсня със смените. Каруцата отдавна бе обърната, чак в 82-ра минута при 0:2...нямаше смисъл вече.
Иначе какво да го плюят хората заради единия Калинич, това да е проблема само. Нещата са много по-комплексни и с тези осакатени играчи ще мине време докато пак си повярват, че могат да играят футбол както в началото на сезона.

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Posted Image

0

#2588 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 24 December 2017 - 09:16

Интересно какъв щеше да е мача, ако Калинич си беше вкарал 2-те положения, или ако тези положения бяха паднали на Андре Силва....
Публикувано изображение
0

#2589 Потребителят е онлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Фен от:1988

Публикувано 24 December 2017 - 09:18

Ами ставаше друг, но въпроса е, че нашия отбор не умее да се нагажда към дадени ситуации. Всъщност към никакви ситуации, може да бием само ако поведем 2:0 и съперника се отчая сам.

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Posted Image

0

#2590 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 24 December 2017 - 10:53

Футболистите ни нямат никаква увереност в себе си. Качесвени футболисти изглеждат като аматьори. Отделно и като отбор сме много зле, тотално смачкани, само им вижте физиономиите. А тия неща няма как да не са така, като се имат предвид факторите около тях.
Неизвестен собственик, който е разследван за финансови измами. Директори, уволнени от предишните си отбори за смехотворни резултати. И най-важно, поне за мен - неадекватници на резервната скамейка. Тотална некадърност на всички нива. Тия футболисти как да играят? Да не говорим, че някои даже не ги пускат за да играят откровени некадърници.
Публикувано изображение
0

#2591 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 24 December 2017 - 11:00

Аз не виждам някой да псува Рино.

Просто по-разумните хора виждат, че Гатузо е поредната пешка на шахматната дъска. А никой не очакваше от него да робува на каквото и да е.

Получи огромна подкрепа от феновете, а се отблагодари с мишкарски ходове и липса на каквито и да е опити за промяна(изключвайки сменената формация).

Съжалявам, но това не е онзи Гатузо. И няма никакво място в Милан!
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#2592 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003

Публикувано 24 December 2017 - 12:48

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 23 December 2017 - 20:00 :

И този е в кюпа с плешивеца и скаута.

Махай се! Страхливец!

Всички сме изнервени до краен предел след последните мачове, но в случая мисля си го написал под афект. Нека се придържаме към добрия тон и да не избързваме с епитетите!
Публикувано изображение
0

#2593 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 24 December 2017 - 13:23

Виж мнениетоBANKERA написа на 24 December 2017 - 12:48 :

Всички сме изнервени до краен предел след последните мачове, но в случая мисля си го написал под афект. Нека се придържаме към добрия тон и да не избързваме с епитетите!

Прав си. Но си стоя зад думите.

Рино не пуска най-добрите играчи - факт!

Рино не дава никакъв шанс на Андре Силва - факт!

При Рино играем безобразно страхлив футбол - факт!

Рино робува на имена и се подчинява безответно на ръководството.

Съжалявам, но това не е онзи Гатузо, който шамареше Карло Анчелоти, Джо Джордан, Питър Крауч и т.н. Може да съм се изказал остро, но имам аргументите да защитя тезата си. Съжалявам, но гаври с Милан не мога да търпя. А в момента Гатузо се подиграва с червено-черната общност. Тъжно, но факт.Най-малко от него съм очаквал подобно страхливо поведение и липса на желание за промяна.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#2594 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 28 December 2017 - 00:36

Рино този път направи добър мач. Това, което обеща преди мача, момчетата го показаха на терена. Бяха надъхани, концентрирани и търсещи победата. Във всички фази на играта не показахме слабости. Но, мисля че Гатузо трябва да отговори на няколко въпроса: 1. Защо Калинич отново бе титуляр в такъв важен за отбора мач? 2. Защо същия трябваше да се контузи, при положение, че дотогава игра също толкова слабо, колкото и предните му мачове, че да бъде заменен от Кутроне, който пък отбеляза победния гол? 3. До кога и каква е причината Силва да е закотвен на пейката?

Питам ги тези въпроси, защото другия път шансът пред Кутроне ще се открие пред Калинич и е много вероятно хърватския голмайстор да не отбележи. А пък пейката на Андре продължава да е енигма за всички, а дори да не е титуляр, ротациите в нападение спокойно могат да са между него и Патрик.

Та така, браво на Гатузо, с известни условности изигра перфектен мач тази вечер.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
1

#2595 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 28 December 2017 - 11:04

Харесва ми, че в изказванията след мача е останал приземен, Монтела щеше да се държи така, сякаш е спечелил ШЛ. Факт е, че една сладка победа не решава всички проблеми, а е просто временен източник на самочувствие, който трябва да бъде използван в следващите мачове. Самият Рино вече би трябвало да спре с Калинич, вчерашните събития следва да са го отрезвили. Ако ли пък не са, не знам кое би успяло. Донякъде обнадеждаващо бе, че не гледахме Борини ляво крило, не се появи даже от скамейката. Според мен Гатузо ще опита да подобри формата на Чалханоглу и именно него да използва на въпросната позиция, като Джак се върне назад в халфовата линия. Остатъкът от пъзела се казва именно Патрик Кутроне. Някъде там треньорският щаб дължи обяснение и за Андре Силва. Всъщност продължи ли това очевидно вмешателство на Фасобели в избора на състав, нищо добро не ни чака. Включвам дори вчерашния панаир с контузените вратари.
1

#2596 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Любими играчи:Шевченко

Публикувано 28 December 2017 - 11:35

Победа в дербито нищо чудно да доведе и до победа срещу Фиорентина, контузията на Калинич (дано да не е нещо сериозно, не го пожелавам на никого) да доведе до повече минути за Кутроне-Силва, а възстановяването на Конти и евентулно негово включване в средата-края на януари и до заздравяане на защитата, всичко това накуп и с малко късмет, който най-накрая трябва да ни се усмихне, може и да промени разочарованието от сезона властващо в момента. Важното е Гатузо да се възползва от този подарък, който получи с победата снощи. Понякога от една победа в такива мачове идва самочувствие с което се постигат впечатляващи серии, а понякога е последвана от срамна загуба и отново се изпада в криза. Важен и труден мач за Рино и Милан срещу Фиорентина.

Този пост е редактиран от Scorpions: 28 December 2017 - 11:36

14 кръг - Монтела - 18 точки зад първия в класирането

AC MILAN
0

#2597 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 28 December 2017 - 11:49

Едва ли ще видим Конти в игра преди март месец. Рино ще трябва да реши между Абате и Калабрия или просто да продължи да ги менка, което обаче не знам колко добра идея е с оглед придържането към постоянна защитна четворка. Нещо Иняцио много е смъкнал нивото физически след онези проблеми с окото, които го изкараха за дълго време от терените. Някакъв от Беневенто го надбягва в 94-та минута, след като е влязъл преди малко, прословутите му центрирания вече даже ги няма, тъй като не се включва напред, въобще разочароваща гледка. Калабрия и той редува противоречиви изяви. Само дано всичко това не произведе някой експеримент като Борини десен бек...

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 28 December 2017 - 11:49

0

#2598 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Любими играчи:Шевченко

Публикувано 28 December 2017 - 12:26

Бях чел някъде, че вече Конти е започнал физически тренировки и скоро се очаква и с топка, затова помислих, че може и да го видим през януари, поне като резерва да влиза. Колкото за Абате, когато дойде през 2009 или 2010 г. имах големи очаквания, беше ми допаднал с включвания по крилото, борбеност, а сега имам чувството, че е свършил за големия футбол, макар да е на 30-31, бавен, внася напрежение, все си мисля, че е от играчите, които могат да ги изгонят с два жълти за 5 мин., а реално очаквах да е някакъв мост от онова поколение на Милан, тъй като поигра с последните останали играчи от него. Калабрия пък не е имало момент, в който да ме впечатли, може пък все силните му мачове да съм пропускал. Има ребуси за Гатузо, които трудно ще реши, а в тази зона явно, че ще се чака Конти.

Този пост е редактиран от Scorpions: 28 December 2017 - 12:26

14 кръг - Монтела - 18 точки зад първия в класирането

AC MILAN
0

#2599 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 28 December 2017 - 16:04

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Никога няма да си обясня тази интересна форумна шизофрения - след победи на Монтела, абсолютно нищо в темата му. След загуба или равенство обаче, 10 нови страници с най-селските и инфантилни ругатни и критики. При Рино точно обратното - след позора срещу аматьорите от Беневенто и опашкарите Верона, не се намери нито един мъжкар да напише две думи за не особено адекватното поведение на треньора. След победата над Интер обаче, дружно заваляха суперлативите, сякаш сме победили Байерн или Реал Мадрид на полуфинал за ШЛ, а не посредствения Интер за Копа Италия.
Психолозите определено има какво да кажат по този въпрос.

Истината е, че тази победа има стойност само за нас, феновете. И малките деца знаят, че нямаме абсолютен никакъв шанс за купата. Със снощната си игра и поведение на терена, ще приключим участието си в турнира още срещу Лацио.
Защо на никой друг не му стиска да напише неудобните, но добре известни истини? Нямам идея.

Paolo3Defend също е казал нещо много важно - за абсолютно същите неща, за които линчувахте Монтела, сега си замълчавате много... дипломатично. :rolleyes:
Къде са големите фенове, които правеха дисекцио и анализираха всяко действие и сричка на бившия наставник?
Андре Силва за 3 дни с Монтела записа повече минути, отколкото за месец при Рино. През Калинич и булдозер да мине, навярно Гатузо ще го пусне титуляр.
Форумното войнство обаче не коментира подобни факти, а разтяга локуми.

Някой съмнява ли се, че още срещу Фиорентина ни чака поредната мъка, в която най-вероятно ще загубим точки?
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
3

#2600 Потребителя е офлайн   Calciatore 

• Новак
  • Регистр: 18-July 17

Публикувано 28 December 2017 - 16:15

Пич стига си ни занимавал с този твой Монтела, като ти е толкова мил си го вземи у вас. Вече е част от историята на клуба нищо повече.
Публикувано изображение
0

• (132 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема