ACMilan-bg.com: Дженаро Гатузо - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (132 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Дженаро Гатузо Оцени темата: ***** 4 Гласа

#1 .inzaghi..

• Група: Guests

Публикувано 11 April 2007 - 12:02

Публикувано изображение
Име: Дженаро Гатузо

Прякор: Рино

Рожденна дата: 9 януари 1978 г.

Място на раждане: Кориляно Калабро, Калабрия, Италия

Националност: Италия

Височина: 177 см.

Позиция: Опорен халф

Номер: 8

Заплата: 3.5мил. евро

Договор: До 2012г. </div>

0

#2 .Bulgaro..

Публикувано 11 April 2007 - 12:07

Голям! Върши страшно много работа и има невероятен хъс за победа. Липсата на добра техника не е толкова важна, недостатъкът на Гатузо според мен е ниският му ръст. Понякога ни изненадва с невероятни удари отдалеч.
0

#3 .homer_simpson_rossonero..

Публикувано 11 April 2007 - 12:09

това трябва да е следващият капитан
0

#4 .ACM-pippo..

Публикувано 11 April 2007 - 12:10

Уникален играч. Няма друг като него, притежава невероятен хъс и воля за игра и победа. Може да е пример за всички футболисти, заслужено ще носи капитанската лента през следващият сезон. Може да му липсва техника, но тя изцяло се компенсира от желанието му за игра. А ида не забравяме че понякога впечатлява всички бягайки с топката на глава :rolleyes: :(
0

#5 Потребителя е офлайн   ACM-pippo 

• Тортор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 22 April 2007 - 07:44

Най - добрият дефанзивен халф за всички времена!
Allora sara` ancor piu` bello quando vince il Milan...
A DIFESA DI UNA FEDE.
0

#6 .Kaka_fen..

Публикувано 22 April 2007 - 11:12

Всеки мач ме учудва.Особено като гледам статистиката на ШЛ кой колко е тичал.На мач Гатузо изминава по 11 км :( а го изкарват някъде към 60-70 минута. :rolleyes: мн ме радва тоя човек
0

#7 .Морския..

Публикувано 22 April 2007 - 11:30

ДЖЕНАРИНО ГАТУЗО, ДЖЕНАРИНО ГАТУЗО, ДЖЕНАРИНО ГАТУЗО АЛЕЕЕЕЕ!
0

#8 .inzaghi..

Публикувано 23 April 2007 - 16:38

Цитат

Гатузо: Харесвам Юнайтед, но оставам в Милан

Милано. Полузащитникът на Милан Дженаро Гатузо сподели в интервю пред медиите на Апенините, че мечтае един ден да играе в английската Висша лига, съобщава Channel4. Сърцатият играч не скри симпатиите си към Манчестър Юнайтед, срещу които се изправят италианците във вторник в полуфинал от Шампионската лига. “Мога само да кажа, че винаги съм мечтаел да играя в Англия, където съм подкрепял Манчестър Юнайтед. Харесва ми атмосферата по терените на Острова и мисля, че моят стил на игра подхожда повече на Англия, отколкото на Италия. Радвам се, че треньорът на Юнайтед ме иска в отбора си, но аз съм играч на Милан. След загубения финал от Ливърпул през 2005-та година исках да си тръгна от Милано. Бях много тъжен и исках промяна. Нещата обаче се промениха”, категоричен е италианският национал.

Виж ти, Рино е искал да отпрашва след Истанбул. Трудно ми е да повярвам, че след такава загуба, при положение, че е помислил за напускане, все пак е решил да остане. Явно наистина обича Милан. Юнайтед отдавна го желаят, но няма да го имат. Нека се задоволят с Хагрийвс, а пък Рино утре ще мачка. :rolleyes:
0

#9 .milanofan..

Публикувано 23 April 2007 - 19:44

Естествено, че ще остане в Милан. Та той всеки мач си къса дробовете и сърцето за този отбор. Влага всичките си сили и енергия. Раздава се на макс. Е как може тогава да напусне. GRANDE GATTO!!
0

#10 .ivan acmilan 1977..

Публикувано 23 April 2007 - 21:22

Виж мнениетоinzaghi написа на 04-23-2007г., 18:38:53ч. :

Виж ти, Рино е искал да отпрашва след Истанбул. Трудно ми е да повярвам, че след такава загуба, при положение, че е помислил за напускане, все пак е решил да остане. Явно наистина обича Милан. Юнайтед отдавна го желаят, но няма да го имат. Нека се задоволят с Хагрийвс, а пък Рино утре ще мачка. :rolleyes:

щом го искат нека го хванат утре ако могат само да не пребие някой от тях
то и Милан искаха гигс преди години ама не го дадоха
0

#11 .milanofan..

Публикувано 24 April 2007 - 19:23

ЛЕле, Рино ако днеска не се раздава на 10000% процента, епа на! Налейте му малко гориво и глей кво става :rolleyes:
0

#12 Потребителя е офлайн   invsbl 

• Новак
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 24 April 2007 - 22:45

Днес Рино пак се представи на висота.Жалко че се контузи.Дано за реванша е възстановен напълно ,че иначе не знам...
0

#13 .milanofan..

Публикувано 03 May 2007 - 07:53

УНИКАЛЕН ГАТО ПРОСТО УНИКАЛЕН, НЕПОВТОРИМ. Освен, че надъхваше публиката заедно с Рики :rolleyes: той се раздаде повече от всякога. Доказа, че е голям футболист, не че някой се е съмнявал в това. Беше просто блестящ както и целия отбор на МИЛАН!
0

#14 .Gilla..

Публикувано 03 May 2007 - 09:42

Просто нямам думи.Като се сетя колко ГЛУПАВ съм бил и какви глупости съм изприказвал по адрес на Гато.Дано Рино ми прости ,защото...Просто уникален.Надъхва играчите непрекъснато ,публиката непрекъснато,прекратява всяка атака на Манместър ,включва се в атаките ни.СТРАШЕН.Само незнам защо имаше първото полувреме такъв проблем с бутонките :rolleyes:
0

#15 .vanko1899..

Публикувано 03 May 2007 - 11:10

Виж мнениетоmilanofan написа на 05-3-2007г., 08:53:31ч. :

УНИКАЛЕН ГАТО ПРОСТО УНИКАЛЕН, НЕПОВТОРИМ. Освен, че надъхваше публиката заедно с Рики :rolleyes: той се раздаде повече от всякога. Доказа, че е голям футболист, не че някой се е съмнявал в това. Беше просто блестящ както и целия отбор на МИЛАН!

Напълно съм съгласен с теб но също така трябва да добавя че не даде никакъв шанс на К.Роналдо и в двата мача.
0

#16 .tedi4ka..

Публикувано 03 May 2007 - 17:16

Готов да изяде човек за Милан-ей това си е най-точното определение,взима им страха на всички,невероятен дефанзивен халф абсолютно!!! :rolleyes:
0

#17 .Evanescence..

Публикувано 05 May 2007 - 22:26

Това е най любимият ми футболист на света... Играта му просто ме изпълва, просто умирам за него... Не разбирам много от футбол, в интерес на истината, не и толкова колкото бих искала, но той ме впечатлява все повече и повече всеки път. На реванша онзи ден беше... Просто доказа че е най добрия и това е. Изцяло встрани от чисто футболната страна на нещата - той играе с цялото си сърце, до последната си капка кръв, никога не съм го виждала да излиза на терена без желание, или да играе колкото да е там и да се каже че е бил в игра. При него няма женчовски изпълнения, няма скатаване, просто... Най добрия... Кефи ме искрено как се бори за всяка топка, удоволствие е да го гледаш (особено напоследък) как играе... А и не може да му се отрече че много си изчисти играта, няма безмислени фалове, няма излишни картони... Много е добър, просто е много добър. И освен това обичам в него колко до болка е влюбен в Милан и как живота си дава за да се представи най добре за Милан... Обичам го. Сериозно.
0

#18 .elmilanelo..

Публикувано 06 May 2007 - 02:14

Гатузо е истиски грач на Милан, истински!!!!!!! играч, който си дава душата за отбора - тове е Гатузо.....липсват му мнаого креативни качества, НО с хъса си компенсира, че даже и отгоре.........БЕЗ ГАЗО СМЕ НИЩО, защото той държи в себе си СЪРЦЕТО НА МИЛАН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0

#19 .Морския..

Публикувано 06 May 2007 - 10:02

Дженаро вече показа че е най-добрия играч на своя пост. Видяхме всички какво стана след като напусна терена на мача в Манчестър. За мача в Милано каквото и да кажа за него ще бъде малко. Гатузо трябва да е капитан след Малдини.
GRAZIE PER TUTTO RINO!
0

#20 .Evanescence..

Публикувано 06 May 2007 - 10:44

А защо (!!!) тогава Амброзини ще става? Нали капитана има до голяма степен такава функция, да надъхва хората, да ги кара да се борят. Кой, по дяволите би го направил по добре от Гатузо?
0

• (132 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни