ACMilan-bg.com: Трансферни слухове - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (1539 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове Оцени темата: ***** 15 Гласа

#61 Потребителя е офлайн   liompes 

• Новак
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 19-May 11
  • Любими играчи:Franco Barezi

Публикувано 28 May 2009 - 16:35

Виж мнениетоrosonero_92 написа на 28-05-2009г., 17:23:42ч. :

защо се смееш кефиш се че се маха или си праиш базик че ше се маха

Естествено, че се майтапя! :D
Нали помниш зимата каква патардия се вдигна около офертата на Ман Сити. Ако има нещо сериозно сега, шумотевицата ще е още по - голяма. :D
Но за наше щастие, няма! Рикардо е бетон! :)
0

#62 Потребителя е офлайн   mourner 

• Новак
  • Регистр: 20-June 11
  • Фен от:1994

Публикувано 28 May 2009 - 16:37

Виж мнениетоinzaghi написа на 28-05-2009г., 16:32:31ч. :

Inspiring. :D

По-скоро ме е яд,че не виждате неща,които са очевадни,макар точно за теб да се съмнявам,че не ги виждаш.Милан може да се оправи за бързо време и то не с толкова много пари,колкто с акъл и хъс,това е.Сам знаеш,че ако вземем защитник и нов треньор,който да има идеи как да ползва играчите,които имаме,а те не са малко,може да смачкаме всеки,ама всеки,не е ли така?
0

#63 Потребителя е офлайн   rdm 

• Новак
  • Регистр: 14-December 14
  • Любими играчи:роналдиньо kaka шевченко уеа

Публикувано 28 May 2009 - 16:38

е кви са тея простотии на "Марка" то тази статия с Кака' Зидан и Перез не е от вчера но все пак се дразня тоя Перез ако ми беше тука ......
0

#64 Потребителя е офлайн   MiLanIs7a 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 28 May 2009 - 16:41

БМВ, пишеш уникални глупости. Вчера видя ли Пике какво правеше? Тоя за 1 мач направи повече отколкото цялата ни защита за сезона. Това че ти не виждаш нито 1 нужен на Милан си е изцяло твой проблем - ако играчите на Барса не са достойни за Милан, то не виждам кои в света са :D
0

#65 .inzaghi..

• Група: Guests

Публикувано 28 May 2009 - 16:42

Виж мнениетоBMWPOWERRR написа на 28-05-2009г., 14:37:30ч. :

По-скоро ме е яд,че не виждате неща,които са очевадни,макар точно за теб да се съмнявам,че не ги виждаш.Милан може да се оправи за бързо време и то не с толкова много пари,колкто с акъл и хъс,това е.Сам знаеш,че ако вземем защитник и нов треньор,който да има идеи как да ползва играчите,които имаме,а те не са малко,може да смачкаме всеки,ама всеки,не е ли така?

От какво да се оправим бе, ние сме на дъното. Фенове, форма на играчи, контузии, треньор, ръководство. Ти ако мислиш, че с един защитник ще заспи положението и догодина сме приказка, тогава не знам каква е ползата от опита ти като фен на Милан. Бая време ще мине, докато се случат тези неща, които ги казваш. Бремен ни сгънаха, та какво остава за Барса или Ливърпул. Колкото и да сме нямали стимул за УЕФА, все пак поведохме с два гола и въпреки това ни отстраниха.

Аз съм реалист и винаги ще бъда такъв. Когато има поводи за оптимизъм, аз ги посочвам. В момента няма нито един такъв. Освен може би оставането на Кака, което не е много сигурно, имайки предвид фактора Галиани и приятелството му с Перес. Даже един приятел, фенче на Реал редовно ме ебава за това.
0

#66 Потребителя е офлайн   rdm 

• Новак
  • Любими играчи:роналдиньо kaka шевченко уеа

Публикувано 28 May 2009 - 16:43

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 28-05-2009г., 17:35:25ч. :

Естествено, че се майтапя! :D
Нали помниш зимата каква патардия се вдигна около офертата на Ман Сити. Ако има нещо сериозно сега, шумотевицата ще е още по - голяма. :D
Но за наше щастие, няма! Рикардо е бетон! :)

Дано ръководството и Кака' да не са излъгали щтот вече нз на кого да вярвам а всеки ден нови спекулации тоз Перез ебаси алчния човек де е не разбира от дума колко пъти Кака' каза че няя се маха
0

#67 Потребителя е офлайн   mourner 

• Новак
  • Регистр: 20-June 11

Публикувано 28 May 2009 - 16:45

NIKSAN,хич не ми пуак какво бил направил Пике в този един мач,ДОРИ НЕ СЪМ ГО ГЛЕДАЛ,САМО ГО СЛУШАХ,защото празнувах раедно нещо!
Ники,да разбирам ли тогава,че отписваш другия сезон? :D Щом ще мине бая време според теб и опита ми като фен на Милан греши според теб,тогава го зачеркваш така ли?Дори ако сменим треньора и вземем защитник?Кажи само за да може да ти припомня писнаното ако сгрешиш в преценката си за бъдещето на Милан,който наистина в момента изглежда като погребан?
0

#68 .inzaghi..

Публикувано 28 May 2009 - 16:55

Виж мнениетоBMWPOWERRR написа на 28-05-2009г., 14:45:00ч. :

Ники,да разбирам ли тогава,че отписваш другия сезон? :D Щом ще мине бая време според теб и опита ми като фен на Милан греши според теб,тогава го зачеркваш така ли?Дори ако сменим треньора и вземем защитник?Кажи само за да може да ти припомня писнаното ако сгрешиш в преценката си за бъдещето на Милан,който наистина в момента изглежда като погребан?

Нямам почти никакви очаквания. Ако Анчелоти бъде задържан, ще гледаме едно и също и вероятно отново ще грабнем 3-о място, а пък в ШЛ - не ми се мисли. Ако дойде Леонардо, то отбора може да завърши и на 10-о място, знам ли. Виж, това за защитника също е повод за оптимизъм, но нека първо се случи, защото от сигурните Агер и Мексес, вече нито един от двамата не е сигурен.

Промяната трябва да тръгне от горните етажи, а това няма да се случи в скоро време, тъй като Берлускони държи на Галиани. С това ръководство сме за никъде. Ще си останем само с името в европейските турнири и съдийските оправдания в Серия А.
0

#69 Потребителя е офлайн   Karakonjul 

• Новак
  • Фен от:2010
  • Любими играчи:Andriy Shevchenko Stephan El Shaarawy Jérémy Ménez Mario Balotelli Andrea Pirlo

Публикувано 28 May 2009 - 22:06

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 27-05-2009г., 22:43:21ч. :

Какъв Лиузао бре??? :D

Кого имаше впредвид???

ЛЕОНАРДО

http://en.wikipedia....rdo_Ara%C3%BAjo

или

ЛУИЗАО

http://en.wikipedia....iki/Luiz%C3%A3o

???

:D

ЛУИЗАО
Публикувано изображение
0

#70 .ACM-pippo..

Публикувано 28 May 2009 - 22:08

Къде си прочел нещо за него?
0

#71 Потребителя е офлайн   Karakonjul 

• Новак
  • Фен от:2010
  • Любими играчи:Andriy Shevchenko Stephan El Shaarawy Jérémy Ménez Mario Balotelli Andrea Pirlo

Публикувано 28 May 2009 - 22:14

Виж мнениетоACM-pippo написа на 28-05-2009г., 10:20:22ч. :

Кака' няма да ходи никъде, Реал със сигурност ще отправят оферта за него през лятото, която ще бъде минимум 90млн, но Галиани ще я откаже и понеже Перез е свестен човек, ще спре да се натиска.
За Луизао сефте чувам да има слухове, не знам откъде научи "abiati", но не вярвам да има нещо вярно. Дори със сигурност казвам, че няма нищо вярно.

http://www.acmilan-b...ull.php?id=9418
Публикувано изображение
0

#72 .ACM-pippo..

Публикувано 28 May 2009 - 22:20

:D
На това освен да се изсмея няма какво друго да направя. За Луизао не знам нищо, единственият вариант да ни интересува е ако срещата Брайда-Мендеш е била точно за него, но ще се разбере скоро. И все пак тея проценти са култови. :D
0

#73 Потребителя е офлайн   RandellJaf 

• Новак
  • Любими играчи:RandellJafLD

Публикувано 28 May 2009 - 23:22

Аз да питам за Ебуе, :) кога ще идва да му приготва едно бананче
0

#74 .ACM-pippo..

Публикувано 28 May 2009 - 23:28

На Ебуе мисля, че му изтича договора това лято, има белгийски паспорт, но не мисля че имаме какъвто и да било интерес към него.
0

#75 .Capaldi..

Публикувано 28 May 2009 - 23:30

Миналата година го искахме. Гавраа. :)
0

#76 Потребителя е офлайн   liompes 

• Новак

Публикувано 28 May 2009 - 23:39

Абе в крайна сметка, добре започнахме меркатото!
Продажбата вече е факт, а покупките ни са... слухове. :) :) :lol:
0

#77 Потребителя е офлайн   proben 

• Новак
  • Регистр: 27-April 11

Публикувано 28 May 2009 - 23:49

Фабрегас макар и банално да звучи вече,продадохме Йоан,продаваме и Пирло барабар с Карло вземаме испанеца и Шева.За защитата Силвето да даде малко неможе да искаш да береш без да си вложил това е стига с тия "пинизи"
0

#78 .ACM-pippo..

Публикувано 28 May 2009 - 23:52

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 28-05-2009г., 22:39:32ч. :

С покупките започнахме още зимата, така че сме 1:1. :lol:
0

#79 Потребителя е офлайн   trapero 

• Новак
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 28 May 2009 - 23:57

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 29-05-2009г., 00:39:32ч. :

Аз отдавна го казах, представлението тепърва започва! :lol:
0

#80 .ACM-pippo..

Публикувано 29 May 2009 - 00:00

Виж мнениетоNesta™ написа на 28-05-2009г., 22:57:30ч. :

Аз отдавна го казах, представлението тепърва започва! :)

Нямам търпение да отвори меркатото, за да бъдеш опроверган. :)
0

#81 Потребителя е офлайн   trapero 

• Новак
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 29 May 2009 - 00:16

Виж мнениетоACM-pippo написа на 29-05-2009г., 01:00:28ч. :

Нямам търпение да отвори меркатото, за да бъдеш опроверган. :)

Ама ако не познаеш, а излезе моята прогноза, като дойдеш в София се приготви за прощална изповед! :)
0

#82 .ACM-pippo..

Публикувано 29 May 2009 - 00:19

Окей, съгласен. :) Ама ако аз съм прав, да не стане така ти да ми плащаш таксата в университета? :)
0

#83 Потребителя е офлайн   ACM-pippo 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 29 May 2009 - 08:59

Сега пък прочетох, че Фулъм искат да вземат Дигао през следващия сезон под наем. Аз не вярвам да го оставим при нас и затова съм сигурен, че ще го преотстъпим някъде, а Фулъм не са слаб отбор и направиха добър сезон, така че там бразилеца ще има шанс да играе добър футбол. Тука Денис трябва да се появи и да каже дали има нещо вярно. :lol:
Иначе Дигао оправи ли се от контузията?
Allora sara` ancor piu` bello quando vince il Milan...
A DIFESA DI UNA FEDE.
0

#84 Потребителя е офлайн   mitko3012 

• Новак
  • Регистр: 06-September 10

Публикувано 29 May 2009 - 09:14

Виж мнениетоKoko написа на 29-05-2009г., 09:59:10ч. :

Сега пък прочетох, че Фулъм искат да вземат Дигао през следващия сезон под наем. Аз не вярвам да го оставим при нас и затова съм сигурен, че ще го преотстъпим някъде, а Фулъм не са слаб отбор и направиха добър сезон, така че там бразилеца ще има шанс да играе добър футбол. Тука Денис трябва да се появи и да каже дали има нещо вярно. :lol:
Иначе Дигао оправи ли се от контузията?

Еми нали беше за около 6 месеца от септември,така че се е оправил,а и май е записал няколко мача със Standard,иначе няма да е лошо да го дадем под наем на Фулъм :D
0

#85 Потребителя е офлайн   liompes 

• Новак

Публикувано 29 May 2009 - 09:22

Виж мнениетоACM-pippo написа на 29-05-2009г., 00:52:33ч. :

С покупките започнахме още зимата, така че сме 1:1. :p

Ти чудесно разбра кое меркато имах предвид... :D :p :D

Виж мнениетоACM-pippo написа на 29-05-2009г., 01:00:28ч. :

Нямам търпение да отвори меркатото, за да бъдеш опроверган. :D

Ами дано! Денис, да знаеш, че като на майка си ти вярвам... :lol: :D :D

Иначе - като в рекламата: No mercato, no party!!! :D :lol: :lol:
0

#86 .ACM-pippo..

Публикувано 29 May 2009 - 09:41

За Дигао не съм чул нищо, не вярвам да си го поискаме обратно. Чета в уикипедия, че след контузията е изиграл през март един приятелски и през април е дебютирал в шампионата, изигравайки 2 минути. :lol: Това са му единствените изяви за сезона.

Радо, наистина сериозно говоря, като казвам че очаквам доста добро меркато това лято.
0

#87 .ACM-pippo..

Публикувано 29 May 2009 - 10:11

http://www.tuttosport.com/edicola.html
:lol:
0

#88 .Capaldi..

Публикувано 29 May 2009 - 10:15

Аз ви казах още след финала, че Берлу нещо го избъзика. Сигурно докато го поздравяваше му е казал "Горе главата, и нали знаеш къде можеш да го печелиш този турнир най-често". :D Ташак да става.
0

#89 .ACM-pippo..

Публикувано 29 May 2009 - 10:19

Виж мнениетоCapaldi написа на 29-05-2009г., 09:15:33ч. :

Аз ви казах още след финала, че Берлу нещо го избъзика. Сигурно докато го поздравяваше му е казал "Горе главата, и нали знаеш къде можеш да го печелиш този турнир най-често". :D Ташак да става.

И аз сега прочетох за този случай, явно съм го изпуснал. Като нищо може да му го е казал нашия Берлу. :D
0

#90 Потребителя е офлайн   liompes 

• Новак

Публикувано 29 May 2009 - 10:26

Виж мнениетоACM-pippo написа на 29-05-2009г., 10:41:36ч. :

.....
Радо, наистина сериозно говоря, като казвам че очаквам доста добро меркато това лято.

Аз също съм напълно сериозен, въпреки формата, чрез която се изразих! :D
Ако през лятото купим Фабрегас, млъквам веднага и спирам да рева за Гуркюф.
Но сериозна селекция ни е необходима, като далеч не е задължително да е от звезди. Такива в Милан мисля, че имаме достатъчно. Аз искам млади и перспективни момчета с потенциал, върху който да се работи и които да искат да се доказват в Милан, като им бъде дадена възможност за това, дето се вика, да "тичат" около Кака' и няколкото други, с които разполагаме и в които има още хляб. Видя се вече, че само с опитни, но изхабени "стари бойци" и бивши величия, няма да стане. Та затова и ми е толкова тъжно за Йоан...
От друга страна, доста народ трябва да бъде продаден, или просто освободен, като за това вече, по мое мнение, е необходим и новият треньор.
Не знам, факт е, че яко затънахме и затова аз съм далеч по - навит на революционни промени, отколкото на задънващата консервативна политика, която водим през последните сезони. Нужен ни е кардинално нов курс, иначе Ники съвсем правилно написа, ще продължим да се оправдаваме с какво ли не и да...псуваме :D
Честно казано си мисля, че ако хипотетично някой от големите в клуба направи въпросната "чистка" и предостави на Карло новия качествен материал, може и да се окаже по - удачно, отколкото да заложим и на нов треньор, с който съществува реален риск да сбъркаме, при това не веднъж.
Но това пък съвсем няма как да стане, а и ще напомня за приказката за новия бардак със старата Мадам начело :D
А и ние не сме Манчестър, че да държим един треньор 20+ години в заблудата, че няма по - велик. Милан в това отношение винаги са успявали да изненадат Света, поне откакто аз се помня.
0

• (1539 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата: