ACMilan-bg.com: Трансферни слухове - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (1539 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 1535
  • 1536
  • 1537
  • 1538
  • 1539
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове Оцени темата: ***** 15 Гласа

#46081 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 06 February 2018 - 14:59

Premium пишат, че целта в атака пак ще е Белоти. Може би наистина това е най-удачният и реалистичен вариант, стига Кайро да смъкне изискванията си, което изглежда неизбежно на фона на неубедителния сезон, който прави Гало.
Публикувано изображение
0

#46082 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 06 February 2018 - 16:16

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 06 February 2018 - 14:59 :

Premium пишат, че целта в атака пак ще е Белоти. Може би наистина това е най-удачният и реалистичен вариант, стига Кайро да смъкне изискванията си, което изглежда неизбежно на фона на неубедителния сезон, който прави Гало.

Белоти тоя сезон има 7 гола общо в 20 мача (за купата и първенството заедно)... Не съм убеден, че е правилният човек за нас, макар да виждам надежда за участието на Калинич и Антонели в такъв трансфер, което никак няма да е лошо, но все пак, продължавам да бъда на мнение, че ни трябва наистина доказано голямо име в атака, което не прощава и който да бъде "емблемата" на клуба! Кавани например!
Публикувано изображение
0

#46083 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 06 February 2018 - 16:34

Кавани на 31 ще бъде емблемата на Милан? Малко късно, след 3 сезона в Палермо, още толкова в Наполи и 5 в ПСЖ.

Бях "За" неговото привличане през лятото, но очевидно ръководството ни няма капацитет да привлече нападател от висок калибър. Такъв беше и Обамеянг, когото дори неудачника Венгер успя да спазари за около 60 милиона, а Фасобели ни лъгаха цяло лято, че са предлагали 80 за него, но Борусия отказвали. Накрая взехме Калинич под наем за 25. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Преди това се провалиха и с Мората, а до преговори с Диего Коща не се стигна, въпреки привидно топлите ни отношения с Мендеш.

Това е истината, момчета - агенти и клубове вече третират Милан като второ качество клуб. Затова вместо да се пазарим с Мино Райола и португалския му близнак по интереси, най-добре да привличаме потенциалния каймак от Серия А. Играчи като Андреа Конти, Камил Глик, Верати, Белоти, Имобиле, преди време щяха да ни излязат по-евтино дори само от Чалханоглу, Калинич и Силва.
Сега също има сносни играчи на неособено високи цени в Италия. Футболисти като Спинацола, Бенаси, Киеза, Политано определено хващат окото. Същото важи за Янкто, Симоне Верди и Кристанте. Разбира се, съществува вероятност някой от тях да се окаже като Бертолачи, но никой не е застрахован от такива рискове.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
1

#46084 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 06 February 2018 - 16:42

Виж мнениетоCapaldi написа на 06 February 2018 - 16:34 :

Кавани на 31 ще бъде емблемата на Милан? Малко късно, след 3 сезона в Палермо, още толкова в Наполи и 5 в ПСЖ.

Бях "За" неговото привличане през лятото, но очевидно ръководството ни няма капацитет да привлече нападател от висок калибър. Такъв беше и Обамеянг, когото дори неудачника Венгер успя да спазари за около 60 милиона, а Фасобели ни лъгаха цяло лято, че са предлагали 80 за него, но Борусия отказвали. Накрая взехме Калинич под наем за 25. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Преди това се провалиха и с Мората, а до преговори с Диего Коща не се стигна, въпреки привидно топлите ни отношения с Мендеш.

Това е истината, момчета - агенти и клубове вече третират Милан като второ качество клуб. Затова вместо да се пазарим с Мино Райола и португалския му близнак по интереси, най-добре да привличаме потенциалния каймак от Серия А. Играчи като Андреа Конти, Камил Глик, Верати, Белоти, Имобиле, преди време щяха да ни излязат по-евтино дори само от Чалханоглу, Калинич и Силва.
Сега също има сносни играчи на неособено високи цени в Италия. Футболисти като Спинацола, Бенаси, Киеза, Политано определено хващат окото. Същото важи за Янкто, Симоне Верди и Кристанте. Разбира се, съществува вероятност някой от тях да се окаже като Бертолачи, но никой не е застрахован от такива рискове.

Да, прав си, но трябва да признаеш, че Кавани на 31 определено ще ни е най-класният играч, а и ще излезе по-евтино. PSG са лакоми и може да искат да го сменят с по-млад нападател и съответно да стане "ненужен". Те пари си имат и не мисля, че ще се пазарят кой знае колко ;) В същото време спрягаха и Джеко (който също не е първа младост), но в крайна сметка на 30-31+ са достъпни тези играчи и не мисля, че е невъзможно. Млади си имаме - Силва, Кутроне.. Трябва ни точно някой такъв, който знаеш, че 1:1 няма да я отиграе като Калинич, а в същото време има опит и класа да вкара и от нищото. За Верди и Кристанте - никой не ни е крив, че ги изпъдихме за без пари и даже не сме си оставили вратичка да си ги върнем за прилична сума. Сега ще трябва да правим на Ман. Юнайтед глупостите в същата *****ска грешка с оня черния, дето го харизаха като безперспективен на Ювентус и после му броиха 100+ млн....
Публикувано изображение
0

#46085 Потребителя е офлайн   San Siro 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 20-December 15
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Shevchenko, Maldini, Kaka

Публикувано 07 February 2018 - 10:12

Не искам да внасям песимизъм, но ме.боли от това което ще кажа. Милан в сегашния си вид и последноте 2 сезона си е ОФИЦИАЛНО отбор от средата. Да, името ни, успехите ни, марката ни, феновете, са огромни, но те не са ОТБОРА. Забелязали ли сте, че Милан в ранглистата на УЕФА през последноте 2 годино се двожо около 40-50 място. КАКВО ГОВОРИМ. Това са показатели на всичко друго, но не на гранд. Отбори като Севилия, Лудогорец, Олимпиакос, че дори Андерлехт. За това и Обамеянг, Мората и т.н няма да дойдат при мас. Отделно че финансите ни са спорни, както и собствениците. Това е тъжната реалност
0

#46086 Потребителят е онлайн   Domo arigato 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 26-September 14
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Paolo Maldini
    Alessandro Nesta
    Marcos Evangelista de Morais

Публикувано 07 February 2018 - 11:06

Калчомеркато ни свързват с Hector Herrera - 26 годишен полузащитник, капитан на Порто. Има клауза на стойност 40 милиона, а договорът му е до юни 2019.
0

#46087 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 07 February 2018 - 11:17

Аз лично не вярвам да се спазарим за Белоти. Според мен ще засилим Калинич нанякъде и ще вземем Един Джеко. Март месец прави 32, а и винаги е заявявал, че е фен на Милан от дете. Ще свърши работа идеално, докато Кутроне се наложи за първи вариант в атаката, а и няма да излезе кой знае колко скъпо. Ако пък вземем Белоти и продължаваме да играем с един нападател, за мен това ще означава, че Андре Силва си отива, а на предстоящото световно може драстично да си вдигне цената и да привлече внимание, а ако се случи така, ще е малоумно да не го задържим!!
Публикувано изображение
0

#46088 Потребителят е онлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 07 February 2018 - 11:37

Виж мнениетоDon Corleone написа на 07 February 2018 - 11:17 :

Аз лично не вярвам да се спазарим за Белоти. Според мен ще засилим Калинич нанякъде и ще вземем Един Джеко. Март месец прави 32, а и винаги е заявявал, че е фен на Милан от дете. Ще свърши работа идеално, докато Кутроне се наложи за първи вариант в атаката, а и няма да излезе кой знае колко скъпо. Ако пък вземем Белоти и продължаваме да играем с един нападател, за мен това ще означава, че Андре Силва си отива, а на предстоящото световно може драстично да си вдигне цената и да привлече внимание, а ако се случи така, ще е малоумно да не го задържим!!

Нещо много важно си написал. Много трябва да внимаваме с Кутроне. Ако лятото вземем топ нападател, като нищо малкият ще почне да стои на пейката и така може да загуби форма. След това знаете, какво следва.

Този пост е редактиран от hotboyz: 07 February 2018 - 11:38

Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
2

#46089 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 07 February 2018 - 11:42

Много ме съмнява да вземем Джеко. Беше на крачка от Челси, а и едва ли ще остави Рома за друг отбор в Италия. Това, че ни е фен едва ли ще е сериозен аргумент. Рисковано е и заради възрастта му - Лотито ни взе 20 млн. за 31-годишния Билия в лоша физическа форма, няма смисъл да се подлагаме на същия риск за още по-голяма сума.
Публикувано изображение
0

#46090 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 07 February 2018 - 12:39

Виж мнениетоhotboyz написа на 07 February 2018 - 11:37 :

Нещо много важно си написал. Много трябва да внимаваме с Кутроне. Ако лятото вземем топ нападател, като нищо малкият ще почне да стои на пейката и така може да загуби форма. След това знаете, какво следва.

Именно затова съм привърженик на това или да се вземе топ нападател и да играем с двама такива, за да се шлифова Кутроне покрай него, или, ако ще продължаваме с един нападател, да се вземе някое старо куче медалист като Кавани и Джеко, за да изнесат основните мачове сезон-два, след което вече да поеме Кутроне като изцяло основен нападател. Мисля, че и Билия точно затова взехме, като идеята е Локатели да застъпи на негово място, но да видим. Мануел поизостана на заден план, а не изключвам и да го продадем, ако ще си взимаме Кристанте.
Публикувано изображение
0

#46091 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 09 February 2018 - 18:39

Депай бил сред основните цели на Мирабели за идното лято. Спряхме с левите бекове и минахме на крила, това е същински прогрес. :D

Според мен с правилния треньор Мемфис може да е играч от световна величина. Определено една от жертвите на хаотичното свръхпазаруване на Юнайтед в последните сезони.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 09 February 2018 - 18:39

Публикувано изображение
0

#46092 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 10 February 2018 - 12:18

Според медиите ще правим ударна селекция лятото, особено ако се доберем до ШЛ. Андер Ерера бил от първите в списъка на нашите.
Публикувано изображение
0

#46093 Потребителят е онлайн   GeorgiA. 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 10 February 2018 - 13:14

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 10 February 2018 - 12:18 :

Според медиите ще правим ударна селекция лятото, особено ако се доберем до ШЛ. Андер Ерера бил от първите в списъка на нашите.

За съжаление ми е трудно да го повярвам. Шансовете ни към момента според мен за участие в ШЛ са не повече от 10%. В първенството трябва да вземем 4 победи повече от Рома и принтер и то само в 14 оставащи мача. Иначе казано, трябва да вземем абсолютно всички задължителни мачове, както и да спечелим и двата директни сблъсъка с тези отбори. Според мен това си е откровено невъзможно.

В ЛЕ пък някой трябва да отстрани Арсенал и Атлетико, понеже ние не можем. Дортмунд не ме притесняват толкова, понеже хич не са във форма, а и не бих отписвал Аталанта. Атлетико си вървят добре в Испания и не вярвам да се напъват много и единственото им странично занимание е ЛЕ. Симеоне реши ли, че иска да спечели турнира, не виждам кой може да го спре. Арсенал са си типичните евро*****и, но се подсилиха сериозно в нападение и не вярвам да можем да ги удържим. Лацио и Наполи също са отбори, които могат да ни отстранят, но според мен лациалите много скоро ще спукат окончателно гуми, а неаполитанците имат уникален шанс да станат шампион, който може да не им се отдаде пак и не вярвам да искат да играят още 6-7 мача в ЛЕ. Иначе казано, трябва ни много сериозен късмет при жребия и трябва да направим едни 4-5 мача на страшно високо ниво в ЛЕ.

А не влезем ли в ШЛ, не само, че не виждам как ще направим добра селекция, но дори и смятам, че ще се отслабим. Та ние регистрирахме най-слабата си година откъм приход само преди 2-3 седмици, нямаме огромни тв права, нямаме ШЛ, нямаме Роналдо/Меси, които да продават милиони фенски артикули, нямаме дори собствен стадион, който да може да покрие част от загубите от неучастие в ШЛ. Според мен е много по-вероятно да продадем Донарума, Сусо и Кеси/Романьоли, отколкото да ги запазим, че и да надградим с още двама-трима играчи от висока класа.
Публикувано изображение
0

#46094 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 10 February 2018 - 13:14

Ерера хич не е лош. Но със сигурност ни трябва поне едно крило и център нападател.
Публикувано изображение
0

#46095 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 10 February 2018 - 13:19

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 10 February 2018 - 12:18 :

A aко не се доберем? Ще си върнем Таарабт? :D
Публикувано изображение
0

#46096 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 10 February 2018 - 14:29

Виж мнениетоDjoković написа на 10 February 2018 - 13:19 :

A aко не се доберем? Ще си върнем Таарабт? :D

Таарабт, Карлос Дървото и Бакайе Траоре си връщаме :)

Откъде да знам, просто споделям някаква статия, в която пише, че Андер Ерера щял да ни е основна цел лятото. Аз лично го харесвам Ерера, стабилен дефанзивен халф, опитен, но същевременно на добра възраст.
Публикувано изображение
0

#46097 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 February 2018 - 14:37

А какъв е точно планът, за да се доберем до ШЛ? :D

Калчото мисля, че спокойно можем да го отпишем, това отдавна го казах, а ЛЕ...до тука добре, обаче натам има Наполи, има Дортмунд, има Арсенал дори, които макар и да се загубеняци имат много повече избор и вариативност в състава си, ние нямаме обикновена алтернатива на Кеси и Сусо, обаче сме тръгнали да печелим сериозни турнири :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Този пост е редактиран от George Weah: 10 February 2018 - 14:37

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#46098 Потребителя е офлайн   Capaldi 

Публикувано 10 February 2018 - 14:45

Аз пък харесвам Депай. Този сезон гледам сравнително редовно Лион и Мемфис почти винаги прави впечатление. Една идея по-бърз, остър и бележещ от Деулофеу. Друг е въпросът, че Лион са малко като Порто - продават супер скъпо звездите си.

Ерера не е лош, когато е заобиколен от плеада от звезди, се явява добър черноработник в средата на терена. Не съм сигурен обаче дали имаме нужда от такъв халф, при положение, че проблем номер едно ни е ниската резултатност. Ние имаме нужда от скорост по фланга и голова мощ в предни позиции.
Проблемът е, че Фасобели не харчат парите правилно. Монтела и Гатузо две години градят определен облик на тима с 4-3-3, а накрая онези ще купят поредната порция бекове и централни халфове. Дори с Куцка и Пашата да бяхме останали, пак щяхме да сме по-добри от Болоня, Сасуоло и Киево в средата на терена. Обаче централните халфове не правят разликата, правят атакуващите футболисти. А там нещата не са в наша полза.
Статистиката ясно показва, че нашето нападение е по-нискорезултатно дори от това на СПАЛ.

Китайците да помислят върху варианта да наемат Галиани като консултант за лятното Меркато. :)

Този пост е редактиран от Capaldi: 10 February 2018 - 14:46

Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#46099 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 10 February 2018 - 15:16

Аз въобще не виждам смисъл от някакъв скъп халф, нуждаем се в тази зона само от един приличен играч за алтернатива на Кеси. Фокусът безсъмнено трябва да е върху фланговете и централния нападател, при условие че въобще продължим с тази схема и треньор, което далеч не е сигурно. С Депай и Сусо по двата фланга + Чалханоглу в естествена роля зад Белоти /хипотетично/, ще сме друг отбор, дори нищо да не променим в защита и халфовата линия, даже спокойно можемм да направим някои продажби.
Публикувано изображение
0

#46100 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 13 February 2018 - 14:37

Цитат

Aubameyang on the lack of his return to Milan last summer: “Milan have slept.” [Gazzetta dello Sport]

Тоя шебек все повече наглее. Ако някой отбор не му угажда на безумните финансови условия, веднага следва изказване против отбора. :D Нищо чудно да го последва съдбата на другия феномен Лаказет, в Англия вече е много по-трудно, отколкото в БЛ или Лига 1, отидеш ли там с претенциите на суперзвезда, рискуваш да станеш за смях.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 13 February 2018 - 14:38

Публикувано изображение
0

#46101 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 05-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Seedorf, Kaka

Публикувано 16 February 2018 - 12:32

Сега уж ще взимаме Marco Reus с благословията на Пума за 40 млн. хехе
чуплив ама по-добре от Кейта
"Clarence Seedorf has never missed leg day in his life. Fact."
|| champions-league 7 ||
0

#46102 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 16 February 2018 - 12:45

Ройс е играч от световна класа, какъвто не сме имали от много време. Стига да е здрав, ще мачка наред.

Иначе това лято има страхотни футболисти, с изтичащи договори. Преди време имаше новини за Пепе Рейна и Стефан Де Врай. Определено ще ни гарантират спокойствие в защитен план. Жалко, че няма никакви слухове за за Емре Джан. Изключително солиден халф, също с изтичащ договор. Ще пасне на нашия стил като дялан камък. Лошото е, че най-вероятно гобите ще го отмъкнат за заместник на Кедира.

Общo взето имаме нужда от точно 4 попълнения, именно на тези позиции. И обичайното интегриране на 2ма, 3ма юноши в мъжкия състав. Примерно Беланова, Габия и Тиаго Диaс.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#46103 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

Публикувано 16 February 2018 - 12:47

Да, Емре Джан уж го гласят като сигурен за дъртата.

Този пост е редактиран от cap7ainjack: 16 February 2018 - 12:47

|| champions-league 7 ||
0

#46104 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

Публикувано 16 February 2018 - 12:50

Мен най-ме притеснява, че ако не влезем в ШЛ, няма да имаме средства и голямото име на Пума ще е Балотели, чийто договор също изтича.

Този пост е редактиран от Paolo3defend: 16 February 2018 - 12:50

Публикувано изображение

0

#46105 Потребителят е онлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 16 February 2018 - 13:05

За догодина Абате и Антонели май май са пътници, така че един ляв защитник я от Примаверата, я от другаде трябва да се вземе за резерва на Родригез.
На вратата се надявам лятото да минем без слухове и сътресения, за да може малкия Долар отново да почне да надгражда(според мене този сезон му е по-слаб от предходния). За резерва брат му, и като трета опция може да се заложи също на момче от Примаверата (ако Плицари не се завърне).
В центъра на защитата нещата са повече от добре. Имаме основна двойка 19 & 13 , а за резерва ще се остави Мусакио( ако не държи да си тръгне) + някое момче от Примаверата. Сапата и Гомез ще е добре да се продадат.
Ако запазим схемата 4-3-3 за догодина то при халфовете също си мисля, че едно ново попълнение за резерва на Кеси и още един качествен поливалентен халф са достатъчни. Монтоливо и Маури може би са сигурни напускащи, а Локатели ако не се засили здраво до края на сезона си мисля, че ще отиде за годишен наем някъде из Италия.
В атака ще трябва здраво да се работи на пазара. При запазване на схемата, определено трябва да се вземе поне 1 качествено крило, което да може да действа и по 2та фланга. Калинич дано успеем да го шътнем без загуба, а Силва някъде с наем и надежда да се възроди. Един Ибра ще е идеален за попълнение в атака - безплатен и ще е ментор на Кутроне.

FORZA MILAN!!!
0

#46106 Потребителят е онлайн   PerfStranger 

• Регистр: 23-January 11
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Алесандро Неста

Публикувано 16 February 2018 - 13:05

Аз не виждам проблем да е Балотели. Два сезона е повече от стабилен в Ница (естествено с неговите просташки прояви от време на време). Ама ако разкараме Калинич и Балотели дойде без пари и работи за отбора и се ротират с Кутроне, аз бих бил повече от щастлив. Балотели и да си бара ушите половин сезон пак ще вкара повече от ония хърватски спрелняк.
FORZA MILAN !!!
0

#46107 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

Публикувано 16 February 2018 - 13:17

Едно е в Ница, друго е в Милан. Балотели просто няма манталитет на шампион и достатъчно мозък за голям отбор. А и не е чак толкова талантлив, колкото го изкарват.
Публикувано изображение

2

#46108 Потребителя е офлайн   Capaldi 

Публикувано 16 February 2018 - 13:20

Виж мнениетоPerfStranger написа на 16 February 2018 - 13:05 :

Балотели и да си бара ушите половин сезон пак ще вкара повече от ония хърватски спрелняк.

Тогава защо не ги вкара при последния си сезон в Милан? :rolleyes:

Обамеянг беше нашия човек, но вече е късно. Ройс нито е точно за нашето 4-3-3, нито е онзи играч от 2011-2014. Харесвам го, но с тези контузии ми е адски рисков трансфер. Естествено, за 40 милиона си заслужава риска отвсякъде според мен. Само че Мирабели да подпише договор, че задължително Марко ще изкара шофьорска книжка преди трансфера. :D

Този пост е редактиран от Capaldi: 16 February 2018 - 13:22

Публикувано изображение

0

#46109 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

Публикувано 16 February 2018 - 13:59

А бе и това, че Ауба е нашия човек не е сигурно толкова. Виж кви номера им въртеще на Дортмунд. Циркаджия като Кейта Балде. Не е много ясно за нападел, какво ще търсим, но безспорно има доста добри играчи на пазара.
|| champions-league 7 ||
0

#46110 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 16 February 2018 - 14:10

Само да вметна, че този слух за Ройс идва от Тутокацо. :D Забележителна логика проявяват както винаги - Дортмунд ще продадат Ройс на Милан, защото договорът му е с Пума. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Лятото ще е борба за настоящите ни играчи, макар че основни заподозрени са Донарума и Силва, за които малцина ще се затъжат. Не че имам нещо против португалеца, но вече е ясно, че дните му са преброени, докато Долара сам си го направи това положение, можеше поне 15 години да е вратар на Милан. Дано примерът със заплатата на Гатузо го е накарал да се замисли, но едва ли. Очаквам да има оферти също така за Бонучи, Сусо и Романьоли, но според мен и тримата ще останат. Антонели, Маури, Гомес, Сапата, Сторари, тези може да ги отпишем. Абате и Монто ще останат поне още един сезон, според мен, като последният ще е вицето на Билия, а Локатели може наистина да потегли някъде под наем, ако до края на сезона не пооправи формата си /прогнозират го титуляр срещу Сампдория/.
Публикувано изображение
0

• (1539 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 1535
  • 1536
  • 1537
  • 1538
  • 1539
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема