ACMilan-bg.com: Трансферни слухове - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (1539 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 1534
  • 1535
  • 1536
  • 1537
  • 1538
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове Оцени темата: ***** 15 Гласа

#46051 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 04 February 2018 - 04:13

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 03 February 2018 - 23:40 :

Наистина мислех да не ти отговарям, докато не се изясниш сам със себе си кое толкова те дразни. Загубил си половин ден да вадиш % и частта от него, за да защитиш нешо, което нито Калинич притежава, нито с него Кутроне вреди. Ама след толкова абзаци, в които няма статистика, има само персонален хейт, който, без да се обиждаш, изглежда глупаво и не на място. Ето, ще се аргументирам:
1. "Кутроне бил зле в мача с Лацио" (?), а заради него бихме.
2. "единствените ви аргументи са измъчени победи срещу няколко слабака" - ами не. Бихме Интер и Лацио. Това Монтела защо не го направи с Калинич, а записа загуби 6/6 с отбори пред него? А към момента Гатузо е 2/2 с победи и Х в тези турнири? Да не забравяме, че именно Гатузо бе треньорът, надъхал тези играчи да обърнат мач този сезон, след като губеха.
3. "беззъбия Лацио" - третия в Италия с най-доброто нападение? ОК.
4. "отрицателна голова разлика в калчото, нещо, което при Монтела го нямаше в нито един момент" - топва даже не трябваше да го казваш. Монтела бе с отрицателна разлика още след загубата от Лацио. Но, както и да е.

Умишлено ти цитирам засилващите се безумия, които са нищо повече от опит да си защитиш мненията си, написани след слабото начало на Гатузо. Вместо като фен да се радваш на още нещо, което Монтела не познава - 3 поредни победи в Калчото, ти продължаваш да си мислиш, че Рино е тъпанар и ***, а Монтела и Калинич са били нереализираното бъдеще. Няма да продължавам, зашото няма смисъл. Става банално, пространствено и безсилно всичко в тези дискусии. То и дискусия да беше... На теб Гатузо ти е черен, не го харесваш, имаш си персонално отношение, което в момента нищо не го подплатява. Но нямаш никакво желание да покажеш някакъв позитивизъм и радост от това, което само ти не виждаш. Твоя воля :)

Аз съм се изяснил със себе си, дразни ме най-много грозната игра и пълната импотентност в атака, дразни ме това, че втори треньор този сезон не успява да извлече дори 50% от качествата на играчите, с които разполагаме, дразни ме това, че вместо да убием Кротоне и Каляри с разлика, ние освен, че им позволяваме да си играят играта в големи периоди от мачовете, след 65 мин по 25-30 минути тактиката на Гатузо е катеначо. Дразни ме много това, че играем със тактика и схема, подходящи за отбор от долната половина на таблицата в Англия, центрирания и далечни удари, това ни е играта. Как пък веднъж Гатузо не ги пусна двама от Калинич, Силва и Кутроне от първата минута, при положение, че от месец насам Сусо е абсолютен вредител, не само, че не му се получават нещата, ами имаше 2-3 мача, в които провали повече от половината ни атаки с центрирания в аут и нескопосани удари от по 30 метра.

Иначе за тези 4 точки, за които си написал, отговорите са елементарни.

1) Да, абсолютен факт, че Кутроне освен гола паднал след статично положение, не направи абсолютно нищо запомнящо се в атака, той всъщност няма и друг удар, няма спечелено единоборство, няма ключов пас, и както казах е играл с топката 2 пъти по-малко от Донарума и 4 пъти по-малко от всеки друг наш полеви играч, Де Врай просто си го беше хванал цял мач и сякаш бяхме с човек по-малко. А гола му, наистина ни помогна, но бе след СТАТИЧНО положение. Показателен е факта, че Кутроне в него мач е с едва 6та оценка от отбора ни, макар да вкара гол.
Аз мисля, че много добре ме разбираш какво искам да кажа, но ми се струва, че не искаш да го признаеш, защото ако някой ми каже, че е нормално пред централен нападател за 3 поредни мача (Кротоне, Фиорентина и Лацио), да няма нито едно чисто голово положение от игрова ситуация, честно, бих му се изсмял в лицето.
2)Бихме за купата един Интер, който беше излязъл с почти изцяло резервна защита, а и формата им в последните 2 месеца е подобна на нашата при Монтела, когато редихме загуба след загуба. Лацио пък бяха без Имобиле, който е вкарал повече от половината им голове за сезона, а и на Сан Сиро нямат победа от 30 години, Монтела с Бака и Нианг ги би 2:0 без особени проблеми миналата година.
3) Третия в Италия с най-доброто нападение, обаче без голмайстора им, който е отбелязял повече от половината им голове.
4) Леко така, преди загубата от Лацио бяхме били Кротоне с 3:0 и Каляри с 2:1, след загубата от Лацио с 4:1, пак имахме ГР 6:5.

Интересно, защо не си коментирал статистиката, която ти извадих за Кутроне и Калинич в Серия А под ръководството на Гатузо, и как ще обясниш това, че за еднакви минути, показателите на Калинич дори са по-добри от тези на Кутроне? Мамка му, за да не ме разбереш пак погрешно, ще го натъртя, АЗ НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ КУТРОНЕ ДА ИГРАЕ, НО ПОКАЗАТЕЛИТЕ МУ ЯСНО ПОКАЗВАТ, ЧЕ САМ В АТАКАТА Е НА СЪЩОТО ДЕРЕДЖЕ, НА КОЕТО И КАЛИНИЧ, откакто Гатузо е треньор, 401 минути за Калинич и 1 гол и 2 асистенции и 403 минути за Кутроне и също 1 гол, е къде е голямата разлика между двамата, защото аз не я виждам? Нещото, което искам да кажа през цялото време е, че Гатузо разполага с трима сносни нападатели, но ги ползва адски неразумно и никой от тях не може да покаже на какво реално е способен, за да може Сусо да си бие ударчета от 30 метра, или Бонавентура да се разхожда по терена, когато реши, че не му се играе. Просто сме на двете крайности, Монтела правеше някакви абсолютно безмислени ротации на играчи и схеми, а Гатузо не знае друга схема и тактика освен 4-5-1 и центрирания до болка.

И друго, реално в Италия за мен такова нещо като топ 6 няма, в Италия има Ювентус, Наполи и останалите надолу, просто така се случи при Монтела, че гостувахме на всички по-сносни отбори освен Юве и Наполи, само Рома май ни биха на Сан Сиро, но те тогава бяха в уникална форма и сложиха тройка на Челси в ШЛ, Лацио и Сампдория са страшно силни домакини, а затворниците и Наполи просто са няколко класи над останалите отбори в Серия А и е нормално да ни бият. Просто така се стекоха обстоятелствата при Винченцо и според мен постиженията на Гатузо не се дължат толкова на някакъв подем, а по-скоро на факта, че хванахме Интер в най-лошата им форма и Лацио без голмайстора им и като домакини. Рино като цяло имаше един мач срещу сносен отбор в добра форма и го загуби, при това Аталанта ни смазаха на Сан Сиро от игра.Отбори от ранга на Каляри и Кротоне и Монтела ги би, при това доста по-категорично.

Както казах, следващият месец ще е решаващ, много ми се иска Гатузо да опровергае всичко, което пиша и да запише силни резултати срещу Удинезе, СПАЛ, Лудогорец, Сампдория, Рома и Лацио, но нещо се съмнявам, че ще се случи, ако продължим с тази игра, дано не съм лош пророк, обаче нещо ми подсказва, че още среще Удинезе/СПАЛ/Лудогорец ще има издънка, а Монтела какъвто и да е, Удинезе и СПАЛ ги би, а в ЛЕ ни класира с доста от резервите.

Този пост е редактиран от AndréSilva#9: 04 February 2018 - 04:31

Публикувано изображение
0

#46052 Потребителя е офлайн   SamRGF 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 31-August 10

Публикувано 04 February 2018 - 06:52

Единствено теб те интересува колко пъти е играл повече Донарума с топката от Кутроне... Ти въобще гледаш ли последните мачове ? Не знам кой се опитваш да убедиш, в нещо с тези статистики, може би-себе си... защото твоя човек е пълен злетак и поне досега,аз не виждам никаква логика,някой въобще да го иска в игра ! Почвам да се питам фен на отбора ли си или фен на Калинич и Монтела ?
1

#46053 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 04 February 2018 - 14:36

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 04 February 2018 - 04:13 :

Аз съм се изяснил със себе си, дразни ме най-много грозната игра и пълната импотентност в атака, дразни ме това, че втори треньор този сезон не успява да извлече дори 50% от качествата на играчите, с които разполагаме, дразни ме това, че вместо да убием Кротоне и Каляри с разлика, ние освен, че им позволяваме да си играят играта в големи периоди от мачовете, след 65 мин по 25-30 минути тактиката на Гатузо е катеначо. Дразни ме много това, че играем със тактика и схема, подходящи за отбор от долната половина на таблицата в Англия, центрирания и далечни удари, това ни е играта. Как пък веднъж Гатузо не ги пусна двама от Калинич, Силва и Кутроне от първата минута, при положение, че от месец насам Сусо е абсолютен вредител, не само, че не му се получават нещата, ами имаше 2-3 мача, в които провали повече от половината ни атаки с центрирания в аут и нескопосани удари от по 30 метра.

Иначе за тези 4 точки, за които си написал, отговорите са елементарни.

1) Да, абсолютен факт, че Кутроне освен гола паднал след статично положение, не направи абсолютно нищо запомнящо се в атака, той всъщност няма и друг удар, няма спечелено единоборство, няма ключов пас, и както казах е играл с топката 2 пъти по-малко от Донарума и 4 пъти по-малко от всеки друг наш полеви играч, Де Врай просто си го беше хванал цял мач и сякаш бяхме с човек по-малко. А гола му, наистина ни помогна, но бе след СТАТИЧНО положение. Показателен е факта, че Кутроне в него мач е с едва 6та оценка от отбора ни, макар да вкара гол.
Аз мисля, че много добре ме разбираш какво искам да кажа, но ми се струва, че не искаш да го признаеш, защото ако някой ми каже, че е нормално пред централен нападател за 3 поредни мача (Кротоне, Фиорентина и Лацио), да няма нито едно чисто голово положение от игрова ситуация, честно, бих му се изсмял в лицето.
2)Бихме за купата един Интер, който беше излязъл с почти изцяло резервна защита, а и формата им в последните 2 месеца е подобна на нашата при Монтела, когато редихме загуба след загуба. Лацио пък бяха без Имобиле, който е вкарал повече от половината им голове за сезона, а и на Сан Сиро нямат победа от 30 години, Монтела с Бака и Нианг ги би 2:0 без особени проблеми миналата година.
3) Третия в Италия с най-доброто нападение, обаче без голмайстора им, който е отбелязял повече от половината им голове.
4) Леко така, преди загубата от Лацио бяхме били Кротоне с 3:0 и Каляри с 2:1, след загубата от Лацио с 4:1, пак имахме ГР 6:5.

Интересно, защо не си коментирал статистиката, която ти извадих за Кутроне и Калинич в Серия А под ръководството на Гатузо, и как ще обясниш това, че за еднакви минути, показателите на Калинич дори са по-добри от тези на Кутроне? Мамка му, за да не ме разбереш пак погрешно, ще го натъртя, АЗ НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ КУТРОНЕ ДА ИГРАЕ, НО ПОКАЗАТЕЛИТЕ МУ ЯСНО ПОКАЗВАТ, ЧЕ САМ В АТАКАТА Е НА СЪЩОТО ДЕРЕДЖЕ, НА КОЕТО И КАЛИНИЧ, откакто Гатузо е треньор, 401 минути за Калинич и 1 гол и 2 асистенции и 403 минути за Кутроне и също 1 гол, е къде е голямата разлика между двамата, защото аз не я виждам? Нещото, което искам да кажа през цялото време е, че Гатузо разполага с трима сносни нападатели, но ги ползва адски неразумно и никой от тях не може да покаже на какво реално е способен, за да може Сусо да си бие ударчета от 30 метра, или Бонавентура да се разхожда по терена, когато реши, че не му се играе. Просто сме на двете крайности, Монтела правеше някакви абсолютно безмислени ротации на играчи и схеми, а Гатузо не знае друга схема и тактика освен 4-5-1 и центрирания до болка.

И друго, реално в Италия за мен такова нещо като топ 6 няма, в Италия има Ювентус, Наполи и останалите надолу, просто така се случи при Монтела, че гостувахме на всички по-сносни отбори освен Юве и Наполи, само Рома май ни биха на Сан Сиро, но те тогава бяха в уникална форма и сложиха тройка на Челси в ШЛ, Лацио и Сампдория са страшно силни домакини, а затворниците и Наполи просто са няколко класи над останалите отбори в Серия А и е нормално да ни бият. Просто така се стекоха обстоятелствата при Винченцо и според мен постиженията на Гатузо не се дължат толкова на някакъв подем, а по-скоро на факта, че хванахме Интер в най-лошата им форма и Лацио без голмайстора им и като домакини. Рино като цяло имаше един мач срещу сносен отбор в добра форма и го загуби, при това Аталанта ни смазаха на Сан Сиро от игра.Отбори от ранга на Каляри и Кротоне и Монтела ги би, при това доста по-категорично.

Както казах, следващият месец ще е решаващ, много ми се иска Гатузо да опровергае всичко, което пиша и да запише силни резултати срещу Удинезе, СПАЛ, Лудогорец, Сампдория, Рома и Лацио, но нещо се съмнявам, че ще се случи, ако продължим с тази игра, дано не съм лош пророк, обаче нещо ми подсказва, че още среще Удинезе/СПАЛ/Лудогорец ще има издънка, а Монтела какъвто и да е, Удинезе и СПАЛ ги би, а в ЛЕ ни класира с доста от резервите.

:)

2

#46054 Потребителят е онлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 05 February 2018 - 20:07

Според Ди Марцио първото ново попълнение за лятото е Иван Стринич от Сампдория, който идва със свободен трансфер.
Някой ако има мнение да сподели.
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#46055 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 05 February 2018 - 20:15

30 годишен ляв бек,който дори не играе толкова често за Самп.Навсякъде сме цъфнали и вързали та нов ляв бек трябва да взимаме.Тези Фасобели колкото повече се замислям толкова по-противни ми стават.Лятото същата работа - цяла подготовка играхме с 4-3-3,а те взеха 2ма нападатели,2ма защитници,атакуващ полузащитник и каквото точно се води Борини.Не взехме нито едно крило,нито един разиграващ халф и след това се почна мешаницата и пълния хаос в отбора породен в голяма степен от странното меркато.Сега няма да се учудя лятото ако пак вземем някакви играчи,от които изобщо нямаме нужда.Засега слуховете са все за бекове и защитници-точно на позициите където имаме най-малко нужда от подсилване.
1

#46056 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano

Публикувано 05 February 2018 - 20:42

Антонели най-вероятно ще напусне, нормално е да се търси алтернатива на Родригес. Не че Стринич е най-добрата възможна такава, но беше ясно, че лятото ще пазаруваме по-скромно и ще трябва да се радваме, ако запазим класните си играчи. Най-важно ще е да ангажираме опитен и качествен треньор. Имаме си достатъчно добър състав, за да се върнем в ШЛ, каквато ще е целта и през следващия сезон.
Публикувано изображение
0

#46057 Потребителя е офлайн   Peev 

• Новак
  • Регистр: 01-May 17
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Гатузо

Публикувано 05 February 2018 - 20:43

Виж мнениетоbilly_costacurta написа на 05 February 2018 - 20:15 :

30 годишен ляв бек,който дори не играе толкова често за Самп.Навсякъде сме цъфнали и вързали та нов ляв бек трябва да взимаме.Тези Фасобели колкото повече се замислям толкова по-противни ми стават.Лятото същата работа - цяла подготовка играхме с 4-3-3,а те взеха 2ма нападатели,2ма защитници,атакуващ полузащитник и каквото точно се води Борини.Не взехме нито едно крило,нито един разиграващ халф и след това се почна мешаницата и пълния хаос в отбора породен в голяма степен от странното меркато.Сега няма да се учудя лятото ако пак вземем някакви играчи,от които изобщо нямаме нужда.Засега слуховете са все за бекове и защитници-точно на позициите където имаме най-малко нужда от подсилване.

стига хейт,Лятото играехме с 4-3-3 но се готвехме о Монтела неведнъж спомена,че ще Залага на 3-5-2,затова се взеха Конти и Родригез бекове с афинитет към гола :)
0

#46058 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 05 February 2018 - 20:56

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 04 February 2018 - 14:36 :

Учудващо, че още срещу Удинезе започнаха да се случват нещата точно както ги виждах и очаквах, надявах се, че поне тях и СПАЛ ще бием, но уви вече не ти е май до усмивки, след всеки следващ мач се убеждавам, че абсолютно правилно прецених още след втория мач на Гатузо, че е твърде ограничен и ще е цяло чудо ако успее да мине дори постиженията на среден треньор като Енцо.

Виж мнениетоPeev написа на 05 February 2018 - 20:43 :

стига хейт,Лятото играехме с 4-3-3 но се готвехме о Монтела неведнъж спомена,че ще Залага на 3-5-2,затова се взеха Конти и Родригез бекове с афинитет към гола :)

При положение, че Бонучи става съвсем друг играч в тройка бранители и имаме още двама доста солидни защитника, абсолютно логично беше да играем с 3-5-2 и Конти и Родригез по крилата.
Публикувано изображение
1

#46059 Потребителят е онлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 05 February 2018 - 22:18

Ясно е, че трябва много активност на пазара , защото в момента, която и схема да погледнем - или имаме пренасищане на дадена зона, или недостиг на друга(често и 2те).
Дано треньорът за догодина вече да е ясен. Било то Рино , било то Анчелоти , било то Капело или друг бивш играч, трябва меркатото да се прави изцяло по негово желание.
Заради изцяло обвързания финансов план със спортните резултати обаче - явно ще се чака яснота около рефинансирането и дали ще успеем ли да се класираме , и ако да за кой, евротурнир (шансовере за класиране за ЛЕ са доста големи). Приома с извиването на ръцете на феновете и безобразните цени на билетите трябва да си го избият от главите. Не сме ние длъжни да плащаме за тяхните грешки.

FORZA MILAN!!!

Този пост е редактиран от Petar Zanev: 05 February 2018 - 22:19

0

#46060 Потребителя е офлайн   Calciatore 

• Новак
  • Регистр: 18-July 17

Публикувано 05 February 2018 - 23:02

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 05 February 2018 - 20:56 :

Учудващо, че още срещу Удинезе започнаха да се случват нещата точно както ги виждах и очаквах, надявах се, че поне тях и СПАЛ ще бием, но уви вече не ти е май до усмивки, след всеки следващ мач се убеждавам, че абсолютно правилно прецених още след втория мач на Гатузо, че е твърде ограничен и ще е цяло чудо ако успее да мине дори постиженията на среден треньор като Енцо.

Правилно, цяло чудо ще е ако Гатузо постигне чудесните резултати на Еньо, примерно 5-1 или пък 3-5 :) Учудващо, че лимита му е само по 5 парцала :D можеше да поеме повече все пак е средна класа треньор :D
Публикувано изображение
2

#46061 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 06 February 2018 - 00:14

Конте го уволняват до часове. Лятото е възможно да го вземем. Тогава ще гледате 3-5-2 до спукване.

Само дано няма 3-0 от Удинезе и 4-1 от Киево. Примерно.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#46062 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 06 February 2018 - 00:42

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 06 February 2018 - 00:14 :

Конте го уволняват до часове. Лятото е възможно да го вземем. Тогава ще гледате 3-5-2 до спукване.

Само дано няма 3-0 от Удинезе и 4-1 от Киево. Примерно.

От една страна е кофти това за 3-5-2, но от друга ще заиграем с двама чисти нападатели и ще можем да използваме Конти на оптималната му позиция. В постройка с четирима в отбрана видяхме, че не е нищо особено.

Мен повече ме съмнява, ако не му осигурят висок бюджет, да не домъкне неговите любимци Джакерини, Стураро, Падоин и прочие михлюзи, пред които дори един Борини ще ни се стори като трансфер-мечта.
За мен Конте би бил силен избор, ако бяхме в добрите години от ерата Берлускони. В сегашния Милан мога да се хвана отсега на бас с всеки в този форум, че няма да постигне нищо повече от Монтела.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#46063 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 06 February 2018 - 00:49

Той и една победа да извоюва над братчедите пак ще е постигнал повече от Монтела този сезон.Иначе това,че ще наложи веднага 3-5-2 не го вярвам.При затворниците към края премина повече на 4-2-3-1 ,а при Челси използва 3-4-3.
0

#46064 Потребителя е офлайн   dawnweaver 

• Фен на Милан
  • Регистр: 29-July 09

Публикувано 06 February 2018 - 04:40

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ние понеже нямаме талаш сме почнали да събираме безплатните утайки от Сампдория. Абсолютно позорен трансфер . Явно сме отново на червено и ще гледаме старата песен от късния Берлускони докато не врътнат нова далавера и не ни препродадат. Аз лично друго от този трансфер като извод не мога да си направя.
3

#46065 Потребителят е онлайн   boa 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 19-May 13
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Kaka,Shevchenko

Публикувано 06 February 2018 - 09:33

И мен точно това ме съмнява,че сме яко на червено и че Галиани ще ни залипсва.Дано не съм прав,но няма никакви знаци от парите на великите китайци,за което голяма част от вината е на Берлускони,защото обещаваше,че китайците са стабилни,знае къде остава клуба,а накрая какво- май всичко си е лична изгода и си прибра най-високата оферта с обещанията му,че сме в сигурни ръце.

Този пост е редактиран от boa: 06 February 2018 - 09:34

0

#46066 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 06 February 2018 - 09:54

Виж мнениетоboa написа на 06 February 2018 - 09:33 :

И мен точно това ме съмнява,че сме яко на червено и че Галиани ще ни залипсва.Дано не съм прав,но няма никакви знаци от парите на великите китайци,за което голяма част от вината е на Берлускони,защото обещаваше,че китайците са стабилни,знае къде остава клуба,а накрая какво- май всичко си е лична изгода и си прибра най-високата оферта с обещанията му,че сме в сигурни ръце.

Китайците си изпълниха обещанието да налеят пари в селекция, не помня някъде да е обещавано, че ще го правят всяка година. Виждаме при мердите как утихнаха постепенно всякакви трансферни стремления и си броят за успех, общо взето, оставането на Икарди и Перишич. Та и нас ни чака тази перспектива, освен ако не спечелим ЛЕ и участваме в ШЛ. Китайците се обричат на сигурен фалит, ако хвърлят подобни пари, без да виждат насреща каквато и да е възвращаемост. Да не говорим колко спорно е дали въобще ще привлечем класни играчи дори да имахме парите - заплатите, които предлагат в Англия надхвърлят и най-големите доскорошни безумия, т.е. за играчите вече дори не е нужно да ходят по разни екзотични дестинации, за да се къпят в пари, може да го правят в топ-първенство и е ясно, че малцина от тях ще се двоумят. Един Обамеянг само със заплатата си и данъка върху нея струва колкото Конти, въобще не коментираме трансферна сума. Аз напълно адмирирам подхода на Фасобели да разпределят средствата за целия състав, вместо да се фокусират върху 1-2 големи звезди. Много кофти, че не успяхме да вземем нападател от висока класа, но пък виждаме и как се справят трансферните ни цели, най-вече Мората и Белоти. Взехме класни защитници за всяка позиция, надградихме в халфовата линия с трима играчи, взехме и Андре Силва, един от най-обещаващите млади атакуващи играчи, поне към момента, когато го взехме.
Никой не си е представял, че сезонът ще върви толкова зле, но е безсмислено да насочвате гнева си към селекцията. Не е съвършена, но покри доста от проблемите на отбора поне на теория. Фактът, че Монтела не успя да извлече и 50% от нито един нов играч, освен Борини, е съвсем отделен въпрос, за който не са виновни китайците, а тези, които решиха, че Монтела е точният човек за Милан. Няма как в сезон с подобно разминаване между очаквания и резултати да няма финансови последствия и през лятото да се направим все едно нищо не е станало, за да си харчим нови 200 млн. :D То и няма смисъл само да се сменят скъпи играчи, без да им се даде време да се адаптират и напаснат еднн към друг. Ако приемем, че няма да продаваме, на нас са ни необходими не повече от 2-3 попълнения - най-вече нападател, прилична резерва на Кеси и поне едно крило от висока класа, ако останем с 4-3-3. Всичко друго би бил /меко казано/ излишен лукс, ако са верни дори половината от зловещите слухове за финансовото състояние на клуба.
Публикувано изображение
1

#46067 Потребителят е онлайн   boa 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 19-May 13
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Kaka,Shevchenko

Публикувано 06 February 2018 - 10:24

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 06 February 2018 - 09:54 :

Китайците си изпълниха обещанието да налеят пари в селекция, не помня някъде да е обещавано, че ще го правят всяка година. Виждаме при мердите как утихнаха постепенно всякакви трансферни стремления и си броят за успех, общо взето, оставането на Икарди и Перишич. Та и нас ни чака тази перспектива, освен ако не спечелим ЛЕ и участваме в ШЛ. Китайците се обричат на сигурен фалит, ако хвърлят подобни пари, без да виждат насреща каквато и да е възвращаемост. Да не говорим колко спорно е дали въобще ще привлечем класни играчи дори да имахме парите - заплатите, които предлагат в Англия надхвърлят и най-големите доскорошни безумия, т.е. за играчите вече дори не е нужно да ходят по разни екзотични дестинации, за да се къпят в пари, може да го правят в топ-първенство и е ясно, че малцина от тях ще се двоумят. Един Обамеянг само със заплатата си и данъка върху нея струва колкото Конти, въобще не коментираме трансферна сума. Аз напълно адмирирам подхода на Фасобели да разпределят средствата за целия състав, вместо да се фокусират върху 1-2 големи звезди. Много кофти, че не успяхме да вземем нападател от висока класа, но пък виждаме и как се справят трансферните ни цели, най-вече Мората и Белоти. Взехме класни защитници за всяка позиция, надградихме в халфовата линия с трима играчи, взехме и Андре Силва, един от най-обещаващите млади атакуващи играчи, поне към момента, когато го взехме.
Никой не си е представял, че сезонът ще върви толкова зле, но е безсмислено да насочвате гнева си към селекцията. Не е съвършена, но покри доста от проблемите на отбора поне на теория. Фактът, че Монтела не успя да извлече и 50% от нито един нов играч, освен Борини, е съвсем отделен въпрос, за който не са виновни китайците, а тези, които решиха, че Монтела е точният човек за Милан. Няма как в сезон с подобно разминаване между очаквания и резултати да няма финансови последствия и през лятото да се направим все едно нищо не е станало, за да си харчим нови 200 млн. :D То и няма смисъл само да се сменят скъпи играчи, без да им се даде време да се адаптират и напаснат еднн към друг. Ако приемем, че няма да продаваме, на нас са ни необходими не повече от 2-3 попълнения - най-вече нападател, прилична резерва на Кеси и поне едно крило от висока класа, ако останем с 4-3-3. Всичко друго би бил /меко казано/ излишен лукс, ако са верни дори половината от зловещите слухове за финансовото състояние на клуба.

Може и аз да съм в грешка,но си спомням,че се говореше нещо от рода на 3-4 години по 100М за селекция.Ясно е,че ще е трудно да сме конкурентно способни са силните мъже на диема,но и тази зима си беше престъпление,да не се подсилим в зоните,които лятото по една или друга причина неможахме и тук даже нестава дума за трансферни суми,както и да се твърди,че състава нямал нужда от нови играчи,което и малко дете ще види,че не е така.Дано,дано китайците да се окажат собствениците,които всички чакаме,защото годините минават ние не вдигаме нивото особено,а няма време за губене,ако искаме да се върнем там,където се предполага да бъде любимия ни отбор.
0

#46068 Потребителя е офлайн   dawnweaver 

• Фен на Милан
  • Регистр: 29-July 09

Публикувано 06 February 2018 - 10:29

На мен главната ми критика не е , че не е звезда или нещо подобно. Просто ляв бек на 30 години с никаква визитка за какво ни е ? Няма момчета от Примаверата ли или от другите първенства млади играчи поне с минимална надежда за нещо ? То не е като преди да имаме възрастни играчи като трансфери , но тогава си бяха Редондо, Ривалдо, Бекъм... Да имахме и Фавалита и прочее , но на фона на другите се пренебрегваше ограничеността им. Като няма пари така може да се рискува вместо да гледаме милионери с нулева продукция, поне аз така предпочитам.

За селекцията нямам иначе забележки освен късните бисери с Калинич и Борини. Другите са си екстра просто не случиха на треньор. Даже Борини предвид цената не е такава трагедия, но 25 за хърватина дори и на този пазар е ... просто wow...
0

#46069 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 06 February 2018 - 11:06

Виж мнениетоboa написа на 06 February 2018 - 10:24 :

Може и аз да съм в грешка,но си спомням,че се говореше нещо от рода на 3-4 години по 100М за селекция.Ясно е,че ще е трудно да сме конкурентно способни са силните мъже на диема,но и тази зима си беше престъпление,да не се подсилим в зоните,които лятото по една или друга причина неможахме и тук даже нестава дума за трансферни суми,както и да се твърди,че състава нямал нужда от нови играчи,което и малко дете ще види,че не е така.Дано,дано китайците да се окажат собствениците,които всички чакаме,защото годините минават ние не вдигаме нивото особено,а няма време за губене,ако искаме да се върнем там,където се предполага да бъде любимия ни отбор.

Похарчихме 200, т.е. за две години напред. :D Натежа глупостта с Кольо, но със или без нея, едва ли щеше да е кой знае колко по-различно. Пари нЕма на този етап. От Лига Европа нищо не се избива, ние ако в трите домакинства от групата сме събрали приходи колкото от едно дерби, пак ще е успех.

Виж мнениетоdawnweaver написа на 06 February 2018 - 10:29 :

На мен главната ми критика не е , че не е звезда или нещо подобно. Просто ляв бек на 30 години с никаква визитка за какво ни е ? Няма момчета от Примаверата ли или от другите първенства млади играчи поне с минимална надежда за нещо ? То не е като преди да имаме възрастни играчи като трансфери , но тогава си бяха Редондо, Ривалдо, Бекъм... Да имахме и Фавалита и прочее , но на фона на другите се пренебрегваше ограничеността им. Като няма пари така може да се рискува вместо да гледаме милионери с нулева продукция, поне аз така предпочитам.

За селекцията нямам иначе забележки освен късните бисери с Калинич и Борини. Другите са си екстра просто не случиха на треньор. Даже Борини предвид цената не е такава трагедия, но 25 за хърватина дори и на този пазар е ... просто wow...

Стринич е първи подобен слух, досега се говори само за млади, перспективни играчи като Брант, Янкто, Бейли. Взеха и няколко чужденци за примаверата, което показва най-малкото подобрено скаутско звено. Стринич ако идва, вероятно ще е своеобразен заместник на Антонели, който бездруго вече почти няма роля в отбора, незнайно защо. Доста кондорски трансфер, факт, но като няма сигурен бюджет, така е, уреждат отсега каквото могат. Нека и не забравяме, че съставът е доста млад, виждаме какви грешки правят малките няколко дни след като са изнесли зверски мач, т.е. никога не може да си сигурен дали от неопитност няма да ти изядат някоя и друга точка. Нормално е да се потърси и повече опит. Ще го видим Стринич, може да не е толкова лош трансфер. Ако назначим добър треньор, ще има импулс у доста играчи, включително такива от по-средно ниво.
Публикувано изображение
0

#46070 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 06 February 2018 - 11:21

А колко се избива от ШЛ, че нашите заложиха всичко на влизане в турнира? Имам спомен, че през далечната 06/07 си тръгнахме с някъде около 70 млн евро. След това имаме само 1/8 финали, като изключим 1/4 финала с Барселона, където Нианг се прояви.
Да приемем, че отборът влезе в групите, таванът е отново 1/8 финал, колко пари ще вземем при положение, че има 4 италиански отбори, които ще си разделят тв правата.
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
0

#46071 Потребителят е онлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 06 February 2018 - 11:42

Луис Енрике в момента е в Лондон, започва преговори с Челси.
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#46072 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 06 February 2018 - 11:44

Добри новини. Чакаме Дон Антонио. Както се казва, сега или никога.
Публикувано изображение
0

#46073 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

Публикувано 06 February 2018 - 11:58

Конте ако ние поеме, ще е от лятото.

А него като го знам, ще пуска Калинич и Борини титуляри обезателно.
Публикувано изображение

0

#46074 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 06 February 2018 - 11:59

Ние докато дойде ще ги продадем. :D
Публикувано изображение
0

#46075 Потребителя е офлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 06 February 2018 - 12:05

Бивши мерди са шефове, бивши ювентинци - треньор и капитан. Супер. :D

Този пост е редактиран от Maldini: 06 February 2018 - 12:05

Публикувано изображение
1

#46076 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 06 February 2018 - 12:14

Е, недей с'я, ами Рино и Франко Барези? :D
Публикувано изображение
0

#46077 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 06 February 2018 - 13:14

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 06 February 2018 - 11:58 :

Конте ако ние поеме, ще е от лятото.

А него като го знам, ще пуска Калинич и Борини титуляри обезателно.

Зависи, може да не му допаднат, което пък значи, че ще бъдат разкарани :D

Но е факт, че Конте има някаква свръхестествена причина, по която избира дадени титуляри - то не бяха Джакериновци, Пелета и всякакви такива :D

Успява да извлече максимума от въпросните дървари, но в Челси го видяхме тотално да се провали с решението си да натири Коща и да привлече Мората. А тук като се сетя какви врели некипели се изписаха как Мората бил страхотен голмайстор заради статистиката му минути-голове :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
2

#46078 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

Публикувано 06 February 2018 - 13:43

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 06 February 2018 - 13:14 :

Успява да извлече максимума от въпросните дървари, но в Челси го видяхме тотално да се провали с решението си да натири Коща и да привлече Мората. А тук като се сетя какви врели некипели се изписаха как Мората бил страхотен голмайстор заради статистиката му минути-голове :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

В премиър лийг има 10 гола и 4 асистенции за 1500 минути игра. Това си е добра статистика. Че не е от класата на Коща е ясно.
Публикувано изображение

0

#46079 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 06 February 2018 - 13:48

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 06 February 2018 - 13:43 :

В премиър лийг има 10 гола и 4 асистенции за 1500 минути игра. Това си е добра статистика. Че не е от класата на Коща е ясно.

Аз не казвам, че е некадърник, ама Челси го взеха за почти 70 милиона евро, а точно това е абсурдното, защото Мората изобщо не е от класата на тези, които струват толкова в днешно време!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#46080 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

Публикувано 06 February 2018 - 13:54

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 06 February 2018 - 13:48 :

Аз не казвам, че е некадърник, ама Челси го взеха за почти 70 милиона евро, а точно това е абсурдното, защото Мората изобщо не е от класата на тези, които струват толкова в днешно време!

Така е, 70 млн. са страшно много за Мората. Но все пак живеем в свят, в който се вадят към 90 млн. за Вaн Дайк. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение

0

• (1539 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 1534
  • 1535
  • 1536
  • 1537
  • 1538
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема