ACMilan-bg.com: Трансферни слухове - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (1539 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 1533
  • 1534
  • 1535
  • 1536
  • 1537
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове Оцени темата: ***** 15 Гласа

#46021 Потребителя е офлайн   El Faraone 92 

• Фен на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 02-October 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Стефан Ел Шаравии,Алехандре Пато,Паоло Малдини,Дженаро Гатузо,Кака,Индзаги,Шевченко

Публикувано 31 January 2018 - 17:30

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 31 January 2018 - 17:16 :

В тези води не бива изобщо да навлизаме, че положението там е повече от трагично :D

На хартия това дето си написал е ок, ама виж теорията - взимаше в Турция ОГРОМНА заплата - 4-4.5 милиона, нещо такова, което нали...няма как да си го позволим за резерва, представил се е доста слабо, на много места четох, че изобщо не е впечатлил, макар да има 2-3 гола, отборът му е в зоната на изпадащите и едва бере душа, явно и затова продава и на всичкото отгоре вече от доста време Насри е разследван по някакъв си случай от Щатите за допинг, има немалка вероятно да го признаят за виновен и да го баннат за 3-4-5 години, което да прекрати тотално кариерата му.

Все още ли го искаш? :D

Еми да искам го ,защото все още е едва тридесет годишен, играл е в Арсенал и Манчестър Сити и е класата я притежава , няма какво да спорим относно това. Да имал е проблеми в Турция и най-вероятно е отишъл там заради парите, но след гръмкия провал там надали все още ще иска такава висока заплата , пък и все си мисля , че ще предпочете да играе в този Милан , пред някой отбор тип Анталияспор. Едногодишен контракт мисля , че ще бъде супер , като се има в предвид ,че няма да има нужда да се плаща трансферна сума. Аз все си мисля, че покрай играчи играли в големи отбори , ще е по-лесно и настоящите ни играчи да се развиват и да попиват знания от тях.
Признавам си нямам наблюдения върху него от Анталияспор , дори от Севилия , но докато беше в Арсенал и Манчестър Сити го харесвах изключително много и бих бил склонен да го видя при нас.
Публикувано изображение
0

#46022 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 31 January 2018 - 17:33

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 31 January 2018 - 17:30 :

Еми да искам го ,защото все още е едва тридесет годишен, играл е в Арсенал и Манчестър Сити и е класата я притежава , няма какво да спорим относно това. Да имал е проблеми в Турция и най-вероятно е отишъл там заради парите, но след гръмкия провал там надали все още ще иска такава висока заплата , пък и все си мисля , че ще предпочете да играе в този Милан , пред някой отбор тип Анталияспор. Едногодишен контракт мисля , че ще бъде супер , като се има в предвид ,че няма да има нужда да се плаща трансферна сума. Аз все си мисля, че покрай играчи играли в големи отбори , ще е по-лесно и настоящите ни играчи да се развиват и да попиват знания от тях.
Признавам си нямам наблюдения върху него от Анталияспор , дори от Севилия , но докато беше в Арсенал и Манчестър Сити го харесвах изключително много и бих бил склонен да го видя при нас.

То хубаво ще подпишем едногодишен контракт, ама сега скоро май се очаква решението за допинга, като навсякъде се пише, че може да гризне *****то Насри, аз лично не мисля, че такова нещо ни трябва точно сега.

А и така като гледам нашите не са се залетели да правят каквито и да са трансфери, така че...

ПС: За какво аджеба ми цензурира думата ДЪРВО?????? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Този пост е редактиран от George Weah: 31 January 2018 - 17:34

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#46023 Потребителя е офлайн   El Faraone 92 

• Фен на Милан
  • Регистр: 02-October 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Стефан Ел Шаравии,Алехандре Пато,Паоло Малдини,Дженаро Гатузо,Кака,Индзаги,Шевченко

Публикувано 31 January 2018 - 17:39

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 31 January 2018 - 17:33 :

То хубаво ще подпишем едногодишен контракт, ама сега скоро май се очаква решението за допинга, като навсякъде се пише, че може да гризне *****то Насри, аз лично не мисля, че такова нещо ни трябва точно сега.

А и така като гледам нашите не са се залетели да правят каквито и да са трансфери, така че...

ПС: За какво аджеба ми цензурира думата ДЪРВО?????? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Заради бат Кольо :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): .
Публикувано изображение
1

#46024 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano

Публикувано 31 January 2018 - 18:35

Добре де, тия ПСЖ сериозни ли са? Защо поне не ОПИТАТ малко да спазват ФФП, ясно е, че Пасторе и Моура струват много повече, тия шейхове сякаш демонстративно ги подаряват, след като през лятото изхарчиха близо 400 млн. за същия брой футболисти. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 31 January 2018 - 18:35

Публикувано изображение
0

#46025 Потребителят е онлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 31 January 2018 - 18:48

Бока с нова оферта за Гомез. Няма отговор още от нашите

Цитат

Gustavo Gomez: 6,5 milioni

Току що Милан е отхвърлил отново офертата.
Не знам нашите какво повече искат за пълна резерва. Да си тръгне после без пари ли !?
Ние го взехме за 8 млн , сега за 1.5 млн по-малко не го дават. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Този пост е редактиран от zahari_acmilan: 31 January 2018 - 18:50

La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#46026 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 31 January 2018 - 19:01

:a042: :a042: :a042:
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#46027 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 31 January 2018 - 19:14

Това с Гомез е абсолютна пародия.Играчът настоява за трансфер,на нас изобщо не ни се вписва в плановете,имаме никак нелоша оферта,която отказваме.Ако някой ми намери логично обяснение за това евала.
0

#46028 Потребителя е офлайн   forze 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-August 11
  • Фен от:1995

Публикувано 31 January 2018 - 19:20

Виж мнениетоzahari_acmilan написа на 31 January 2018 - 18:48 :

Бока с нова оферта за Гомез. Няма отговор още от нашите

Току що Милан е отхвърлил отново офертата.
Не знам нашите какво повече искат за пълна резерва. Да си тръгне после без пари ли !?
Ние го взехме за 8 млн , сега за 1.5 млн по-малко не го дават. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 31 January 2018 - 19:01 :

:a042: :a042: :a042:

И аз не знам, какво точно очакват Фасобели... внезапна продажба на Сапата за 10 милиона? Да вкарат една клауза на Гомес за 20-30 процента при следваща продажба и готово... Ебаси хората. Публикувано изображение
1

#46029 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 31 January 2018 - 19:28

Мирабели е най-големият вредител в Милан в последните няколко месеца.
Този човек само дето не се закле в децата си, че вярва в Монтела и той остава до края на сезона, след което го уволни с бележка/посредник. Преди няколко седмици каза, че въпреки прехвърчалите искри с агента на Густаво Гомез, "вече всичко е изчистено" и сега пак прави номера. Такива хлъзгави типчета винаги са ми били противни. :rolleyes:
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#46030 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 31 January 2018 - 20:02

Виж мнениетоCapaldi написа на 31 January 2018 - 19:28 :

Мирабели е най-големият вредител в Милан в последните няколко месеца.
Този човек само дето не се закле в децата си, че вярва в Монтела и той остава до края на сезона, след което го уволни с бележка/посредник. Преди няколко седмици каза, че въпреки прехвърчалите искри с агента на Густаво Гомез, "вече всичко е изчистено" и сега пак прави номера. Такива хлъзгави типчета винаги са ми били противни. :rolleyes:

Чак пък винаги, не ми се рови по темите, ама не беше ли ти точно човека, който лятото хулеше Фасоне и разправяше Мирабели колко голяма работа е? :D

И преди да кажеш, че се заяждам уточнявам, че аз лично бях заблуден от активността им през лятото и първоначалните ми очаквания след всичкото бяха много големи, а сега реално се доказват като по слаби ръководители от тези на Беневенто!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#46031 Потребителя е офлайн   Capaldi 

Публикувано 31 January 2018 - 23:17

Предпочитах го пред Фасоне, заради по-директния и некостюмарки стил. После се видя, че е голям схемаджия. Борини беше доведен като играч за запълване на дупки, а до октомври беше човекът с най-много изиграни минути. Обеща привличане на топ-нападател, накрая доведе Калинич под наем. Удари на камък с Мората и Обамеянг, а с Коща дори не стигна до преговори, въпреки че цяло лято вечеряше с Мендеш. Да не говорим, че в началото се коментираше и трансфер на голям халф, предполагаемо Фабрегас.

Фасоне е отличен финансист, но не смятам, че е добър футболен управник. Един Моджи например, въпреки че е корумпирано влечуго, беше доста по-добър на същата длъжност. Да не говорим за Бепе Марота, който първо в Сампдория, а сега и в Ювентус, успява да привлича най-доброто според бюджета, с който разполага.
Мончи и Сабатини също са на светлинни години над Фасобели.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#46032 Потребителят е онлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 02 February 2018 - 13:54

Бока с нова оферта за Гомез - този път изглежда са готови за 7 млн. + 20% от евентуална бъдеща продажба.

Дано наще не се инатят повече , а да го махат.

FORZA MILAN!!!
0

#46033 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 02 February 2018 - 14:26

На това ако не се съгласят бих направил подписка за връщане на трансферния гуру.
0

#46034 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 02 February 2018 - 14:51

Виж мнениетоbilly_costacurta написа на 02 February 2018 - 14:26 :

На това ако не се съгласят бих направил подписка за връщане на трансферния гуру.

За изходящи трансфери на кърлежите е много подходящ, досега да беше разпратил всички по направление с безплатен наем. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Но в случая с Гомес, момчето иска, нашите се тежкарят.
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
0

#46035 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 02 February 2018 - 15:02

То пък онзи плевел понеже беше маестро на изходящите трансфери. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Ел Шаарауи отиде в Рома горе-долу за същите пари, които сега ни дават за петия ни централен защитник. Това само по себе си е достатъчно, а премери подобни - бол.
Публикувано изображение
0

#46036 Потребителят е онлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко

Публикувано 03 February 2018 - 08:24

Палета отиде в Бока като свободен агент ,и аржентинците се отказаха от Гомез.

Направи ли са оферта , за 7.5 млн.за 100% от правата (колкото искахме в началото) , но наще са се направили на интересни и са поискали 8 млн. Тогава Гомез се е отказа от 500 хил. от бъдещи заплати и офертата е станала 8 млн.при което наще отново са се направили на интересни и са казали , че за 8 млн. дават само 80% от правата. Бока са се отказали , и са подписали с Палета.

http://www.pianetami...ez-ecco-perche/

#MIRABELLIOUT

FORZA MILAN!!!

Този пост е редактиран от Petar Zanev: 03 February 2018 - 08:25

2

#46037 Потребителя е офлайн   Peev 

• Новак
  • Регистр: 01-May 17
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Гатузо

Публикувано 03 February 2018 - 09:14

Виж мнениетоPetar Zanev написа на 03 February 2018 - 08:24 :

Палета отиде в Бока като свободен агент ,и аржентинците се отказаха от Гомез.

Направи ли са оферта , за 7.5 млн.за 100% от правата (колкото искахме в началото) , но наще са се направили на интересни и са поискали 8 млн. Тогава Гомез се е отказа от 500 хил. от бъдещи заплати и офертата е станала 8 млн.при което наще отново са се направили на интересни и са казали , че за 8 млн. дават само 80% от правата. Бока са се отказали , и са подписали с Палета.

http://www.pianetami...ez-ecco-perche/

#MIRABELLIOUT

FORZA MILAN!!!

Брат,не искам да защитавам Мирабели,но понякога трябва твърда ръка!Не може да земем талант от Южна Амарика 2 год да играе в Гранд като Милан,през 1вата записа не малко и на фона на другите не лоши мачове и след това да искат да го земат за 5 млн или за без пари.Не забравяй,че говорим за футболист на идеална футболна възраст,даже за защитник е млад!А и на фона на днешните цени.Клуба е над-всичко никой не тряя да си позволява да се бъзика с Милан(доколкото знам агента на гомез е правиш стойки в офисите на каза милан)
0

#46038 Потребителя е офлайн   Tifozo 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 18-December 11
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Много са

Публикувано 03 February 2018 - 10:05

Тъй, тъй. Както на нас ни праскат извънземни цени, така и ние не трябва да даваме евтино. Със 7,5 милки няма да забогатееме. Само като се сетя за един Бертолачи колко дадохме и...
0

#46039 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 03 February 2018 - 10:55

За каква "тежка ръка" става дума?

Мирабели може да я показва тази "тежка ръка", когато постигне нещо, а не се проваля навсякъде, където отиде! Отборът го е закършил отвсякъде, има един тон заеми с огромни лихви да връща, но ще чакаме Мирабели да се прави на гъзар?

Гомез го взехме за 8 милиона, изигра 15-на мача при нас, като в повечето беше резерва. Реално не е надградил с нищо спрямо това, дето го взехме, а сега имахме шанс да го върнем за 7 милиона и нещо, евентуално по натам с % от нова негова продажба, дори и повече от дадените 8 милиона можеше да вземем, е какъв е проблема???

Вместо това сега ще му плащаме заплатата още 6 месеца, като той няма и мач да запише, а юли месец най много да разтрогнем с него по взаимно съгласеие, той да си се прибере в Южна Америка или с повече късмет и добра агентска работа да подпише с някой средняк от рода на Леганес, Ейбар, Лас Палмас в Испания.

И какво ще постигнем "от твърдата ръка" на Мирабели? Само загуби, а никой няма и внимание да му обърне дори :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Този пост е редактиран от George Weah: 03 February 2018 - 10:57

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
2

#46040 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 03 February 2018 - 13:03

Въпросът е, че или трябва да изповядваме политика "твърда ръка", или не. Някак не буди респект да угаждаш на 18-годишния Донарума за каквито щуротии се сети мазният му агент, с когото даже влизаш във физическо пререкание, след което свръхкомпенсираш като отказваш 7 млн. за изпаднала в изгнание резерва, защото сме Милан. :D Тук даже може да споменем трансферите на Куцка и Бака, които имаха централна роля през миналия сезон, за разлика от Гомес, а знаем какви пари ще вземем от двамата. За никого не бе тайна, че в стремежа бързо да се разграничат от предишното ръководство, Фасобели подходиха по-самонадеяно от нужното към предишната селекция, разпращайки насам-натам играчи, които или можеха да са ни полезни, или най-малкото можеха да бъдат продадени за по-добри суми. Вече е малко късно да се връщат назад и да се дърпат за играч, който няма нито една минута през есента в Серия А. Историята даже е леко озадачаваща и тревожна повече за нас, отколкото за Бока. В крайна сметка аржентинският клуб е гранд в страната си, но не ноже да хвърля хей така суми за играчи и мисля, че хората подходиха професионално към всяка фаза от преговорите. Нямам идея на какво са се надявали нашите, може би поемат по нов курс след лошите резултати, но това ще видим чак лятото, когато със сигурност ще получим оферти за доста по-сериозни играчи от парагваеца.
Публикувано изображение
0

#46041 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 03 February 2018 - 13:11

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Фарс в червено и черно. Палета ни направи луди, прецака ни с трансферна сума и накрая за благодарност ни го вкара мощно и ни лиши от 8 млн. евро за друг неизползван защитник. #FassobeliOut!
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
4

#46042 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 03 February 2018 - 13:16

Виж мнениетоCapolavoro написа на 03 February 2018 - 13:11 :

Фарс в червено и черно. Палета ни направи луди, прецака ни с трансферна сума и накрая за благодарност ни го вкара мощно и ни лиши от 8 млн. евро за друг неизползван защитник. #FassobeliOut!

Е какво Палета е виновен, че двамата акълии отдавна не финализираха трансфера на Гомез? :D

По скоро Бока го върнаха на Милан за всичките тъпотии, дето направиха Ф+М, като са предложили оферта на Палета, който пък е вече свободен агент и надали е заринат от редица предложения, предвид това, че цял сезон почти нищо не игра, а за капак на всичко 17-18 годишните момчета на Интер го направиха крив в дербито на Примаверите :D

Същото ще стане и с Гомез лятото, ама то няма какво да се учудваме - Куцка и Соса бяха подарени ей така, просто защото са част от стария отбор, нищо че в по леките мачове в ЛЕ можеше да са ни полезни, както и в мачовете за Купата + срещу по слабите отбори в Италия. Вместо това сега Кеси ще търчи всеки Божи мач по 90 минути, пък дано издържи физически :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#46043 Потребителя е офлайн   Capaldi 

Публикувано 03 February 2018 - 14:16

Нямам думи.

Критер, сега разбра ли защо съм против Фасобели? И не, това не е твърда ръка, а... чикиджийска. :rolleyes: Тук някои хора говорят, че в истинския футбол не било като Football manager, но аз съм убеден, че някой горещ почитател на футболния симулатор щеше да се справи доста по-добре на трансферния пазар от Мирабели.

#ФарсобелиOUT

Публикувано изображение

0

#46044 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 03 February 2018 - 14:53

Виж мнениетоCapaldi написа на 03 February 2018 - 14:16 :

Нямам думи.

Критер, сега разбра ли защо съм против Фасобели? И не, това не е твърда ръка, а... чикиджийска. :rolleyes: Тук някои хора говорят, че в истинския футбол не било като Football manager, но аз съм убеден, че някой горещ почитател на футболния симулатор щеше да се справи доста по-добре на трансферния пазар от Мирабели.

#ФарсобелиOUT

Да бе, защото аз съм върл привърженик на Фасоне и Мирабели и съм се чудел защо може някой да е против тях :D

Единственият ми въпрос, който ти бях задал е - кое ти промени мнението, защото лятото се възхищаваше на Мирабели, затова как е показал сила срещу Райола, как е прецакал Лотито с Борини :D, задето той се инатеше при слуховете за трансфер на Билия и Кейта и т.н
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#46045 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Фен от:1988

Публикувано 03 February 2018 - 17:09

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 30 January 2018 - 12:54 :

Просто четете и разбирате каквото вие си поискате, а статистиката ясно показва, че Кутроне не е кой знае колко по-полезен от Калинич, единият е с 3 гола и 1 асистенция за 707 минути в калчото, а другият с 4 гола и 2 асистенции за 1205 минути, е има разлика, Кутро бележи гол на 235 минути, а Калинич на 301, аз тук виждам едно много слабо представяне от Калинич, обаче съответно и слабо представяне от Кутроне.

***.

Не. Ние не четем. Просто гледаме. И виждаме това, което виждат и онези, които гледат Милан всяка седмица на Меаца. Как така те виждат същото като нас, а ти някак си виждаш дори и в различните цифри еднакви неща? 16 титулярни места за Калинич с 4 гола, срещу 4 титулярни места за Кутроне и 3 гола, а ти виждаш ... "разлика". Има, прави си. И то Огромна. Но не е в полза на Калинич. Нито пък е в ущърб на Гатузо и неговата схема. Защото и Калинич, и Кутроне са постиганли ТЕЗИ цифри в ТАЗИ схема. Статистика!

Помисли си сериозно кое точно те дразни - това, че пикльото е в пъти пъти по-полезен и с влияние върху играта от Калинич? Или просто те дразни Гатузо, защото въпреки поредните мачове на положителни резултати не играе в схемата, която ти искаш?
Може да не играем космически футбол, но в Италия никой не играе такъв. Футболът си е тактически и грозен, а Гатузо успя в поаледния месец да се впише в него. Като по точки за този последен месец е в топ 3. Ако направи още един подобен спринт, не само ще отнесе Монтела по показатели, ами и реално ще ни замеси в борбата за четворката. Нищо, че сам си прави сечено и с титуляр Калинич не можем да вкараме гол по поне едно полувреме.

Та, разбери се първо сам със себе си кое повече те дразни и дай тогава да дискутираме, а не да пишеш простотия след простотия, с която се мъиш да убедиш сам себе си, е писанията ти от месец назад още имат стойност. И да са имали, вече нямат. Резултатите, статистиката, публиката, км тичане, % владеене, обръщалки, спечелени дербита...какво още искап да ти посоча...всичко е в полза на Гатузо и Кутроне.

Успех с изясняването! И когато хванеш и напишеш нещо наистина стойностно и реално на фона на това, което правим в момента с тоя в и к а ч Гатузо и с оня малкия, който нищо не играе (защото не превъзхожда калинич), тогава пак ще си пишем. Засега гледаме. И се радваме на малкото. Защото до декември нямаше на какво.

6

#46046 Потребителя е офлайн   Jimmy 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 26-October 10
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Alessandro Nesta, Andrey Shevchenko

Публикувано 03 February 2018 - 17:29

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 03 February 2018 - 17:09 :

Не. Ние не четем. Просто гледаме. И виждаме това, което виждат и онези, които гледат Милан всяка седмица на Меаца. Как така те виждат същото като нас, а ти някак си виждаш дори и в различните цифри еднакви неща? 16 титулярни места за Калинич с 4 гола, срещу 4 титулярни места за Кутроне и 3 гола, а ти виждаш ... "разлика". Има, прави си. И то Огромна. Но не е в полза на Калинич. Нито пък е в ущърб на Гатузо и неговата схема. Защото и Калинич, и Кутроне са постиганли ТЕЗИ цифри в ТАЗИ схема. Статистика!

Помисли си сериозно кое точно те дразни - това, че пикльото е в пъти пъти по-полезен и с влияние върху играта от Калинич? Или просто те дразни Гатузо, защото въпреки поредните мачове на положителни резултати не играе в схемата, която ти искаш?
Може да не играем космически футбол, но в Италия никой не играе такъв. Футболът си е тактически и грозен, а Гатузо успя в поаледния месец да се впише в него. Като по точки за този последен месец е в топ 3. Ако направи още един подобен спринт, не само ще отнесе Монтела по показатели, ами и реално ще ни замеси в борбата за четворката. Нищо, че сам си прави сечено и с титуляр Калинич не можем да вкараме гол по поне едно полувреме.

Та, разбери се първо сам със себе си кое повече те дразни и дай тогава да дискутираме, а не да пишеш простотия след простотия, с която се мъиш да убедиш сам себе си, е писанията ти от месец назад още имат стойност. И да са имали, вече нямат. Резултатите, статистиката, публиката, км тичане, % владеене, обръщалки, спечелени дербита...какво още искап да ти посоча...всичко е в полза на Гатузо и Кутроне.

Успех с изясняването! И когато хванеш и напишеш нещо наистина стойностно и реално на фона на това, което правим в момента с тоя в и к а ч Гатузо и с оня малкия, който нищо не играе (защото не превъзхожда калинич), тогава пак ще си пишем. Засега гледаме. И се радваме на малкото. Защото до декември нямаше на какво.

Стой и гледай сега какви контрааргументи ще ти изсипят на това изказване, нямам търпение просто :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
UN SOGNO PER ALCUNI...UN INCUBO PER ALTRI!
0

#46047 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 03 February 2018 - 20:22

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 03 February 2018 - 17:09 :

Цифрите са различни от седмица насам, а гола на Кутроне дори не беше от игра, със същият успех и Сапата можеше да вкара след страхотното центриране на Чалханоглу.

Отделно, цифрите ти са преиначени, Кутроне има 7 старта в Серия А, а Калинич 15. И все пак, ако гледаме минути/голове, ще се повторя, единият бележи средно на 300 минути, а другият на 235, съгласен съм, писах го дори няколко пъти, Кутроне е в по-добра форма, нека играе, ама честно ли за теб гол на 235 минути е някакво свръхдобро постижение?

Не знам за какви статистики говориш, но в мача с Лацио за първенството, аз показах със статистика колко зле е бил Кутроне, 1,1% владение на топката от него, зя сравнение вратаря ни е с 2,3%, 0 спечелени единоборства и единствен удар при статичното положение, след което вкара. В мачовете с Кротоне и Фиорентина абсолютно подобни статистики, отново 0 гола и 0 положения пред него от игрови ситуации, както и отново е с една от трите най-слаби оценки от целият ни отбор.

В отчаяните си опити да подкрепяте антифутбола на Гатузо, единствените ви аргументи са измъчени победи срещу няколко слабака, чиито клубове струват, колкото лятната ни селекция, а да и победа срещу беззъбия Лацио след два гола от центрирания и нито един удар в наказателното поле, нито едно положение пред централния нападател в игрова ситуация, изобщо никаква игра, от друга страна, историческата точка на Беневенто, най-голямата победа в историята на Верона и в тази на Риека, някак не могат да бъдат засенчени от 1:0 над Кротоне и 2:1 над Лацио и Каляри, а на не забравя и великото 2:1 над Болоня, тези победи определено влизат като едни от най-категоричните в историята на Милан, аз такова надмощие над слабаци на Сан Сиро не съм виждал.

Предстои месец, в който ще се види кой е крив и кой прав, реално до момента Гатузо продължава да е с отрицателна голова разлика в калчото, нещо, което при Монтела го нямаше в нито един момент. Колектива се сплоти малко, и Гатузо ги накара да тичат малко повече, но до там се изчерпва работата му, сега идва месеца, в който ще се види колко прогресира Рино, но само да не стане така, че след месец да обърнеш плочата, аз продължавам да твърдя, че Гатузо е много, много слаб и ограничен треньор, както и продължавам да твърдя, че Кутроне сам напред е почти толкова слаб, колкото е и Калинич, реално Патрик се намира в по-добра форма и играе с повече самочувствие, но дотам. В броят положения, % игра с топката, спечелените единоборства, ударите, асистенциите и головете, статистиката им е почти една и съща.

А, между другото, сетих се нещо, което е доста удачно да бъде направено, понеже минутите в Серия А на Калинич и Кутроне под ръководството на Гатузо са почти 1 към 1. Та, заповядай:

Калинич: 401 минути, 1 гол, 2 асистенции, 16 единоборства, 11 удара към вратата, 3 отнемания на топката, 2 успешни дрибъла

Кутроне: 403 минути, 1 гол, 0 асистенции, 1 спечелено единоборство, 7 удара към вратата, 7 отнемания на топката, 5 успешни дрибъла.

Това, пак повтарям е статистика на двамата само за Серия А, откакто Гатузо ни е треньор, както виждаш минутите са дори с 2 повече за Кутроне, но статистиката някак не е в негова полза по почти нищо, странно защо??????

Този пост е редактиран от AndréSilva#9: 03 February 2018 - 20:23

Публикувано изображение
0

#46048 Потребителя е офлайн   vik rossonero 96 

• La nostra fede mai morra.
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:Който се раздава за емблемата!

Публикувано 03 February 2018 - 20:56

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 03 February 2018 - 20:22 :

Цифрите са различни от седмица насам, а гола на Кутроне дори не беше от игра, със същият успех и Сапата можеше да вкара след страхотното центриране на Чалханоглу.

Отделно, цифрите ти са преиначени, Кутроне има 7 старта в Серия А, а Калинич 15. И все пак, ако гледаме минути/голове, ще се повторя, единият бележи средно на 300 минути, а другият на 235, съгласен съм, писах го дори няколко пъти, Кутроне е в по-добра форма, нека играе, ама честно ли за теб гол на 235 минути е някакво свръхдобро постижение?

Не знам за какви статистики говориш, но в мача с Лацио за първенството, аз показах със статистика колко зле е бил Кутроне, 1,1% владение на топката от него, зя сравнение вратаря ни е с 2,3%, 0 спечелени единоборства и единствен удар при статичното положение, след което вкара. В мачовете с Кротоне и Фиорентина абсолютно подобни статистики, отново 0 гола и 0 положения пред него от игрови ситуации, както и отново е с една от трите най-слаби оценки от целият ни отбор.

В отчаяните си опити да подкрепяте антифутбола на Гатузо, единствените ви аргументи са измъчени победи срещу няколко слабака, чиито клубове струват, колкото лятната ни селекция, а да и победа срещу беззъбия Лацио след два гола от центрирания и нито един удар в наказателното поле, нито едно положение пред централния нападател в игрова ситуация, изобщо никаква игра, от друга страна, историческата точка на Беневенто, най-голямата победа в историята на Верона и в тази на Риека, някак не могат да бъдат засенчени от 1:0 над Кротоне и 2:1 над Лацио и Каляри, а на не забравя и великото 2:1 над Болоня, тези победи определено влизат като едни от най-категоричните в историята на Милан, аз такова надмощие над слабаци на Сан Сиро не съм виждал.

Предстои месец, в който ще се види кой е крив и кой прав, реално до момента Гатузо продължава да е с отрицателна голова разлика в калчото, нещо, което при Монтела го нямаше в нито един момент. Колектива се сплоти малко, и Гатузо ги накара да тичат малко повече, но до там се изчерпва работата му, сега идва месеца, в който ще се види колко прогресира Рино, но само да не стане така, че след месец да обърнеш плочата, аз продължавам да твърдя, че Гатузо е много, много слаб и ограничен треньор, както и продължавам да твърдя, че Кутроне сам напред е почти толкова слаб, колкото е и Калинич, реално Патрик се намира в по-добра форма и играе с повече самочувствие, но дотам. В броят положения, % игра с топката, спечелените единоборства, ударите, асистенциите и головете, статистиката им е почти една и съща.

А, между другото, сетих се нещо, което е доста удачно да бъде направено, понеже минутите в Серия А на Калинич и Кутроне под ръководството на Гатузо са почти 1 към 1. Та, заповядай:

Калинич: 401 минути, 1 гол, 2 асистенции, 16 единоборства, 11 удара към вратата, 3 отнемания на топката, 2 успешни дрибъла

Кутроне: 403 минути, 1 гол, 0 асистенции, 1 спечелено единоборство, 7 удара към вратата, 7 отнемания на топката, 5 успешни дрибъла.

Това, пак повтарям е статистика на двамата само за Серия А, откакто Гатузо ни е треньор, както виждаш минутите са дори с 2 повече за Кутроне, но статистиката някак не е в негова полза по почти нищо, странно защо??????
Хо-хо, чакай малко минутите ти за голове не трябва ли да са за целия сезон, а не само Серия А? :rolleyes: Защото простичка справка с любимата статистика показа, че Кутроне има общо 1113 минути за сезона и 9 гола, което е гол на всеки 123 минути. Къде са 123, къде са 235? :rolleyes: И тъй като аз сравнявам круши с круши, Калинич има 1327 минути този сезон с нас и има ... 4 гола. Което е колко? ... Гол на 343 минути :) Ето тук вече можем да говорим за разлика, нали? :) И то при условие, че повечето от минутите на малкия са след смяна и не играе от първата минута, както редовно прави Калинич.

И всичко това при условие, че играта на един нападател не е само статистика, а присъствие и влияние на играта на отбора. С хърватина напред играта веднага се преобразува с изсипани топки в наказателното поле, с надеждата той един път белким да си я спре като нападател, струващ 25 милиона, а не като ... Питър Крауч, докато с Кутроне играем далеч по-изострено и нещо повече - прилагаме преса в последната третина, която с бат ви Кольо е невъзможна. И тук дори оставям на страна пробягани километри, връщания в защита, пасове без подготовка и прочие и прочие. Последно вече се намесвам в този безумен спор, защото само слепите не виждат разликата между двамата. За жалост, май и Рино спада към тях.
Публикувано изображение
Ale ale ale Milan ale Siam venuti fin qua Ale ale ale
forza lotta, vincerai Siam venuti fin qua Dai Milan facci un gol
non ti lasceremo mai per vedere segnare Milaaaan E Forza Diavolo
3

#46049 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Фен от:1988

Публикувано 03 February 2018 - 23:40

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 03 February 2018 - 20:22 :

Наистина мислех да не ти отговарям, докато не се изясниш сам със себе си кое толкова те дразни. Загубил си половин ден да вадиш % и частта от него, за да защитиш нешо, което нито Калинич притежава, нито с него Кутроне вреди. Ама след толкова абзаци, в които няма статистика, има само персонален хейт, който, без да се обиждаш, изглежда глупаво и не на място. Ето, ще се аргументирам:
1. "Кутроне бил зле в мача с Лацио" (?), а заради него бихме.
2. "единствените ви аргументи са измъчени победи срещу няколко слабака" - ами не. Бихме Интер и Лацио. Това Монтела защо не го направи с Калинич, а записа загуби 6/6 с отбори пред него? А към момента Гатузо е 2/2 с победи и Х в тези турнири? Да не забравяме, че именно Гатузо бе треньорът, надъхал тези играчи да обърнат мач този сезон, след като губеха.
3. "беззъбия Лацио" - третия в Италия с най-доброто нападение? ОК.
4. "отрицателна голова разлика в калчото, нещо, което при Монтела го нямаше в нито един момент" - топва даже не трябваше да го казваш. Монтела бе с отрицателна разлика още след загубата от Лацио. Но, както и да е.

Умишлено ти цитирам засилващите се безумия, които са нищо повече от опит да си защитиш мненията си, написани след слабото начало на Гатузо. Вместо като фен да се радваш на още нещо, което Монтела не познава - 3 поредни победи в Калчото, ти продължаваш да си мислиш, че Рино е тъпанар и ***, а Монтела и Калинич са били нереализираното бъдеще. Няма да продължавам, зашото няма смисъл. Става банално, пространствено и безсилно всичко в тези дискусии. То и дискусия да беше... На теб Гатузо ти е черен, не го харесваш, имаш си персонално отношение, което в момента нищо не го подплатява. Но нямаш никакво желание да покажеш някакъв позитивизъм и радост от това, което само ти не виждаш. Твоя воля :)

9

#46050 Потребителят е онлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко

Публикувано 04 February 2018 - 00:59

Най-лошото и срамно нещо е , че при следващите загубени точки на отбора , ще има "фенове", които ще се радват и ще злорадстват тук във форума :(

... а спора за Калинич Кутроне... пълен смях
единият с 10 години повече опит от другия и му отстъпва по всички показатели... пълен смях

единият с 10 гола от началото на сезона , другият с 4 - как искаш го върти и сучи нещата са ясни

и все пак , лично аз ще умра от кеф утре Калиника да им шибне на тея една "тройка на разсъмване"

FORZA MILAN!!!
0

• (1539 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 1533
  • 1534
  • 1535
  • 1536
  • 1537
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема