ACMilan-bg.com: Трансферни слухове - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (2297 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2292
  • 2293
  • 2294
  • 2295
  • 2296
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове Оцени темата: ***** 15 Гласа

#45861 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 10 January 2018 - 13:16

Виж мнениетоRommel написа на 10 January 2018 - 12:16 :

Гледам, че се шуми около Делфоеу, Интер и Наполи напират, откупната му цена е 20 млн евро, Мердите го искат под наем, а Наполи директна покупка? А ние какво чакаме.... :(

Аз даже мернах някъде по италианските сайтове , че Барса официално са поставили цена от 18 млн. - направо подарък на фона на безумните суми , които се харчат...
1

#45862 Потребителят е онлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 11 January 2018 - 03:18

Канаваро много харесвал Калинич и бил решен да го привлече в Гуанджоу Евъргранде. Още като е работил в Тянджън го е искал, но тогава нещата не са те полили. Щял да убеждава Калинич лично да ходи в Китай. Да дават 25 милки и да взимат Николата. Така или иначе няма изгледи *нови 20%* да започне да пуска двама нападатели, така че Силва и Кутроне са съвсем достатъчни до края на сезона.

При продажба на Калинко, можем да се пробваме за Деулофеу, поне да имаме един истински флангови нападател.
Публикувано изображение
0

#45863 Потребителя е офлайн   nik 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 10-January 14
  • Любими играчи:maldini

Публикувано 11 January 2018 - 03:41

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 11 January 2018 - 03:18 :

Канаваро много харесвал Калинич и бил решен да го привлече в Гуанджоу Евъргранде. Още като е работил в Тянджън го е искал, но тогава нещата не са те полили. Щял да убеждава Калинич лично да ходи в Китай. Да дават 25 милки и да взимат Николата. Така или иначе няма изгледи некадъРино да започне да пуска двама нападатели, така че Силва и Кутроне са съвсем достатъчни до края на сезона.

При продажба на Калинко, можем да се пробваме за Деулофеу, поне да имаме един истински флангови нападател.

"....некадъРино.." ???

Айде вземи се спри малко ! Правиш се на интересен или просто не си добре с главата ?

Какво искаш или по скоро какво очакваш от Гатузо ? Човека няма претенции , че е голям тренъор . Дори заяви в прав текст , че е "най слабият тренъор в лигата" ! Прави каквото може ! За разлика от много други тренъори преминали през Милан ( включително и последния ) Рино е мъжкар и съм убеден , че дава всичко от себе си за проспиритета на отбора . Той ли носи вина , че е начело на Милан или ония двамата хубосници ? Спрете вече с хулите по нашите легенди !
0

#45864 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 11 January 2018 - 08:01

AndréSilva#9, първото наказание не ти се отрази отрезвително явно. Спазвай правилата. Ако ти си от новия век, тук има хора, които обожават Рино за всико, което е дал на Милан като футболист, така че спри с дебилщините и покажи уважение!
Публикувано изображение
0

#45865 Потребителя е офлайн   dawnweaver 

• Фен на Милан
  • Регистр: 29-July 09

Публикувано 11 January 2018 - 09:59

Калинич и под наем бих го пратил в Китай даже като му плащам заплатата ако ме питат мен. Тоя човек е най-вредния индивид цял сезон като с посредствеността и връзкарщина та си изяде шансовете на Кутроне и Силва и те с минимално игрово време го направиха за смях. Това е най-добрия ни възможен трансфер ако се отървем от тоя симпатяга с болните амбиции да се доказва като нещо различно от средняка , който е бил през цялата си кариера.
1

#45866 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тортор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 11 January 2018 - 10:03

Кольо стабилно си отказва оферти от Китай, а Мирабели на този фон в стил галиани затваря меркатото на 11 януари. :D Ще е забележително постижение, ако не се отървем от поне една ненужна заплата.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 11 January 2018 - 10:03

0

#45867 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 11 January 2018 - 11:19

Според мен е задължително да вземем един от Деулофеу или Уолкът. Нито един от тях не ми е любимец, но ние имаме крещяща нужда от скорост по левия фланг. При положение, че и струват по 15-тина млн. би било ужасно глупаво да не се възползваме. Деулофеу при чувствително по-слаби съотборници успя да запише 4 гола и 3 асистенции за 17 мача, което ме кара да си мисля, че с РР, Кутроне, Кесие и т.н. ще подобри чувствително тази статистика. Уолкът пък така и не можа да направи големия скок, но поне може да центрира по конец, което би било много важно, имайки предвид стила ни на игра.
Публикувано изображение
0

#45868 Потребителят е онлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!

Публикувано 11 January 2018 - 12:32

Capolavoro написа на 11 January 2018 - 08:01 :

AndréSilva#9, първото наказание не ти се отрази отрезвително явно. Спазвай правилата. Ако ти си от новия век, тук има хора, които обожават Рино за всико, което е дал на Милан като футболист, така че спри с дебилщините и покажи уважение!

Интересно ми е само защо половината форум не е с наказания, за къде-къде по-обидни реплики спрямо Калинич, Монтела, Борини, Монтоливо и т.н.

Към футболиста Рино Гатузо винаги съм се отнасял с уважение, ама като е факт, че не е кадърен треньор, защо да му се спестяват неща, които на Монтела примерно не бяха спестявани? Голяма обида му нанесох, как ще спите сега? Ако за всеки пост, че Калинич и Борини са некадърни футболисти слагаше наказания, нямаше да има хора във форума, а само аверчето ви фенче на Ювентус щеше да е с поне 300% :)
Просто думата некадърник не е обида, както го изкарваш.
Публикувано изображение
0

#45869 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 11 January 2018 - 12:52

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 11 January 2018 - 12:32 :

Интересно ми е само защо половината форум не е с наказания, за къде-къде по-обидни реплики спрямо Калинич, Монтела, Борини, Монтоливо и т.н.

Към футболиста Рино Гатузо винаги съм се отнасял с уважение, ама като е факт, че не е кадърен треньор, защо да му се спестяват неща, които на Монтела примерно не бяха спестявани? Голяма обида му нанесох, как ще спите сега? Ако за всеки пост, че Калинич и Борини са некадърни футболисти слагаше наказания, нямаше да има хора във форума, а само аверчето ви фенче на Ювентус щеше да е с поне 300% :)
Просто думата некадърник не е обида, както го изкарваш.

До всяко мнение долу вляво има бутон "Доклад". Където видиш обида към някой актуален играч, треньор, ръководител на Милан, просто сигнализирай и се взима под внимание. Не ме убеждавай, че некадърник не е обида към жива легенда на клуба. По-добре 5 човека във форума, които да общуват като големи хора, отколкото 100 псуващи като каруцари. Не казвам, че псуваш като каруцар, а че начинът ти на писане е изпълнен с излишни епитети, които нито те правят по-категоричен в позицията ти, нито караш хората да те приемат на по-сериозно.

Давам ти пример за мое наказание в друг форум, където си позволих да напиша, че заглавията на Спортал са много интересни, а вътре пишат лайна. За думичката лайна получих изтрито мнение и наказание.

Относно действията на потребителите по време на мач, сам виждаш че по време на слаб мач контролът е по-занижен, защото всеки може да си изпусне нервите и ако в действителност започнем да наказваме за всяка лека обида, във форума няма да остане никой. Но да ме убедиш, че на 10 януари, 4 дни след мач, е нужно да наричаш Гатузо некадърник, няма как да се съглася.
Публикувано изображение
0

#45870 Потребителят е онлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!

Публикувано 11 January 2018 - 13:17

Виж мнениетоCapolavoro написа на 11 January 2018 - 12:52 :

До всяко мнение долу вляво има бутон "Доклад". Където видиш обида към някой актуален играч, треньор, ръководител на Милан, просто сигнализирай и се взима под внимание. Не ме убеждавай, че некадърник не е обида към жива легенда на клуба. По-добре 5 човека във форума, които да общуват като големи хора, отколкото 100 псуващи като каруцари. Не казвам, че псуваш като каруцар, а че начинът ти на писане е изпълнен с излишни епитети, които нито те правят по-категоричен в позицията ти, нито караш хората да те приемат на по-сериозно.

Давам ти пример за мое наказание в друг форум, където си позволих да напиша, че заглавията на Спортал са много интересни, а вътре пишат лайна. За думичката лайна получих изтрито мнение и наказание.

Относно действията на потребителите по време на мач, сам виждаш че по време на слаб мач контролът е по-занижен, защото всеки може да си изпусне нервите и ако в действителност започнем да наказваме за всяка лека обида, във форума няма да остане никой. Но да ме убедиш, че на 10 януари, 4 дни след мач, е нужно да наричаш Гатузо некадърник, няма как да се съглася.

Така да бъде, щом некадърник се приема за обида, ще спра да го използвам, но видя ли някъде дърво, некадърник или подобно за Борини, Калинич или Монтоливо, ще го докладвам и ще го съобщя като нарушение, лошото е, че последния път по време на един мач изкарах 4-5 подобни мнения и само 1 наказание имаше.

Това са детски работи, които ги правите, нито псувам, нито обиждам, на мен ако ми кажат, че съм некадърник в дадено нещо, не бих се обидил, ако реално е така. Е, както и да ги гледам нещата, Гатузо за момента е най-некадърният треньор водил Милан и в момента в топ 3 в калчото.

Айде, предния път използвах и друг епитет, така ми дойде просто и реално заслужавах наказание, но пак казвам, ако за всяко мнение, че Борини, Калинич и Монтоливо са некадърници наказвахте, щяха да пишат 5 човека във форума.

Гатузо беше голям футболист, но не става за треньор и не трябваше да поема тази работа, редно е да си поеме отговорността и критиките, само, защото е бил голям футболист, не значи, че заслужава в момента уважение за това, което прави като треньор. Щото и Галиани /който е голям мой любимец/ е абсолютна легенда в клуба, но до миналата година се обиждаше непрекъснато и на никой не му пукаше, да не говорим, че фенчето на Ювентус - фоссата продължава да го обижда при всеки удобен момент и то с доста по-цветущи думички от некадърник.
Публикувано изображение
0

#45871 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 11 January 2018 - 13:29

View PostGeorgiA., on 11 January 2018 - 11:19, said:

Според мен е задължително да вземем един от Деулофеу или Уолкът. Нито един от тях не ми е любимец, но ние имаме крещяща нужда от скорост по левия фланг. При положение, че и струват по 15-тина млн. би било ужасно глупаво да не се възползваме. Деулофеу при чувствително по-слаби съотборници успя да запише 4 гола и 3 асистенции за 17 мача, което ме кара да си мисля, че с РР, Кутроне, Кесие и т.н. ще подобри чувствително тази статистика. Уолкът пък така и не можа да направи големия скок, но поне може да центрира по конец, което би било много важно, имайки предвид стила ни на игра.

Не само да центрира, Уоркът си е доста остър играч, като даже е по-добър от Деулофеу в завършващите удари. Наистина нямам обяснение защо сме отказали да го вземем. В новината, която е публикувана на сайта, пише, че получавал 140 хил. паунда седмично, това вярно ли е?!
0

#45872 Потребителя е офлайн   pippo 

• Регистр: 08-July 09
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Пипо Индзаги

Публикувано 11 January 2018 - 14:38

Нашите са готови да дадат 18 милиона за Янкто, но за Деулофеу не. Единствената алтернатива на Сусо и Чалханоглу е... Борини. Задължително трябва да вземем крило, дали Уолкът, дали Деулофеу, но трябва. Локатели бил непродаваем, пък не помирисва терен, пък Кеси нямал алтернатива... :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): Евала, пичове. Оставете Калинич да дърпа отбора надолу, вземете Янкто и той да търка пейката, пък Борини ще се вихри на фланга.
`
0

#45873 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 11 January 2018 - 14:58

Гледам някои персони с 5 месеца закъснение са осъзнали, че нямаме скорост на левия фланг. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): По-добре късно, отколкото никога. Обаче няколко човека тук тези неща ги видяхме и коментирахме още в средата на август месец.
Е, защо ви беше да се правите на маймуни цял сезон и да се преструвате, че не виждате очевадното? А именно, че проблемът на Милан не бе треньорски. Колкото и да се превивате в опити да докажете недоказуемото.

Сега пък излиза, че според вас самите, единствените свестни играчи в Милан са привлечени/наложени от Монтела - Бонучи, Сусо, Кутроне, а гледам и Деулофеу искате. Нали уж не можел да гради отбор? Как така не може да гради отбор, а тези четиримата ги определяте за най-добрите в Милан за изминалата календарна година? :rolleyes:
Някои може ли ли да обясни, по възможност без да използва следните заучени фразички: "любимецът ти", "6 от 6", "ротации", "титулярни позиции".
Благодаря.

Този пост е редактиран от Capaldi: 11 January 2018 - 15:01

Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#45874 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 11 January 2018 - 16:11

Изненада: Манчестър Юнайтед предложи 25 милиона за Алексис Санчес

Юнайтед оценяват Алексис далеч по-ниско, отколкото китайците - Калинич. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
0

#45875 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 11 January 2018 - 16:20

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 11 January 2018 - 16:11 :

Юнайтед оценяват Алексис далеч по-ниско, отколкото китайците - Калинич. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Ма те китайците оценяват ли въобще Калинич на нещо, или го смятат за безценен. И... за кои китайци става дума? :D

FORZA MILAN!!!

0

#45876 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 11 January 2018 - 16:32

Е, ще прозвуча като расист, но не мога да ти цитирам имена на отбори. :D В темата на Калинич има повече конкретика. :D А пък ако се върнем до онези китайци - пак не им помня името, деба, - които даваха за него 45, докато късаше мрежи във Фиорентина, ще излезе, че е близо два пъти по-скъп от Санчес. :D

П.П. За безценен го смятат само ръководителите и треньорският ни щаб. :D
0

#45877 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 11 January 2018 - 18:02

Така де, аз затова питах кои китайци имаш предвид. Вече всичко ми се изясни. :D

FORZA MILAN!!!

0

#45878 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 11 January 2018 - 20:22

Виж мнениетоPetar Zanev написа на 08 January 2018 - 13:18 :

Торино напира за Борини , но наще се дърпат....
Относно Силва, въпреки че го харесвам много, не мисля ,че слабата му интеграция е само по вина на клуба.
Да, не получава много шансове , но все пак е играл в 12 различни мача в серия А (540 минути) и няма нито гол , нито асистенция...

Ако ще продължаваме да играем само с един нападател , няма логика , да държим 3ма претенденти за тази позиция. По-добре да "заменим" някой от тях за качествено крило. Лично аз предпочитам този някой да е Калинич ,но ако Силва ще търка пейката и цената му ще пада ...абе просто няма смисъл да стои...

FORZA MILAN!!!

Тези 540 минути, ако се разделят на 12 мача...хм...ама това прави по 45 минути на мач. Извинявам се, но това дори не прави и едно полувреме, ако трябва да броим продълженията! Веднага се натрапва и другото - Силва влиза с идеята или да доиграе загубен мач, или да обръщаме такъв срещу 11 защитника и то обикновено след 60 минута. Най-ранното му появяване, ако нее бил титуляр е в 59 минута с Аталанта май. Или Фиорентина, няма значение...Не с виолата беше чак след 70 та...
Различно е да дадеш шанс на някого, както ги има Калинич над дузина мачове при 0:0, съвсем друго е да вкараш играч я при решен мач, я при описаната горе ситуация.
И не на последно място - защо в титулярните му мачове статистиката му в ЛЕ е тотално различна и е далеч пред Калинич, че дори и пред Кутроне в нея? Удари, минути/отбелязани голове и т.н. важни неща, които предполагат, че един играч "има влияние върху мача", както казват коментаторите?

@Petar Zanev, не споря над твоето мнение, а просто се хващам за порден пост, който уж се опитва да покаже как Андре Силва е най-безполезният играч, стъпвал на Миланело за толкова пари. Ами не, не мисля, че дори тази статистика може да му очерни присъствието, защото ЛЕ му е оправданието пред треньори и ръководство. А, ако човек се зарови в няколко италиански форума, ще се сблъска с недоумението на хората, защо Силва не се ползва.

Майната му, януари е, момчето не заслужава отношение, което не вклюва дори шанс при НЕнаправени смени от Гатузо. Това е гавра. Гавра, подобна на Монтеловата, който го обяви за каествен талант, а 10 дни след хет-трика му не го пусна в игра, докато го уволниха.

0

#45879 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 11 January 2018 - 21:35

Колега, съгласен съм с твоето мнение.
Аз също много искам да го гледам по-често Силва , затова във всичките ми постове за него отбелязвам , че го харесвам много.
Просто изказвам мнение , че монетата има две лица. Както треньорския щаб е виновен , че не му дава много шансове за изява , така и той , че не се възползва максимално от дадените му шансове. А също добавям , че може би има и неща , които не излизат от съблекалнята.
Далеч съм от мисълта (а мисля, че и почти всички съфорумници) , че Силва е "най-безполезният играч стъпвал на Миланело за толкова пари". Даже напротив: Португалецът със сигурност е много по-технически подготвен от повечето ни футбалери.
Личното ми мнение е , че ситуацията с него е комбинация от тежест на 38-те милиона , езикова бариера , малшанс , частична грешка на треньорския щаб , липса на концентрация (това важеше за всички до мача с Интер)...

В допълнение към всичко , мисля че нашето момче - Кутроне , много обърка плановете и на ръководството и на треньорите и на самите играчи (Калинич и Силва).

Дано скоро Силва счупи каръка в Серия А и всичко да си дойде на мястото.

FORZA MILAN!!!

Този пост е редактиран от Petar Zanev: 11 January 2018 - 21:36

0

#45880 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 11 January 2018 - 23:42

Монетата има две страни, особено когато не я хвърляш ти и не я виждаш дали не е с две лица. А за Силва ситуацията е именно такава - нито хвърля монетата, нито знае дали е различна от двете си страни.

3 мача му трябват на това момче. Не 540 минути. 180 някой да му даде, за да може да изиграе два средняшки и един сериозен мач. Ако не става, нека да го продадат на 01.02.18. в 23:58. Има точно толкова време, за да се докаже. Има и подходящите противници, какрто за Купата, така и в Серие А.

0

• (2297 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2292
  • 2293
  • 2294
  • 2295
  • 2296
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема