ACMilan-bg.com: Трансферни слухове - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (2281 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2274
  • 2275
  • 2276
  • 2277
  • 2278
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове Оцени темата: ***** 15 Гласа

#45501 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 10 November 2017 - 17:33

Какво е мнението ви за Ерера от Юнайтед? Няма слухове, но Моуриньо като цяло има други виждания за титулярите си на тази позиция и ползва испанеца по-скоро като ротационен играч. На мен лично винаги ми е оставял добри впечатления със способността си да руши играта някак елегантно, след което бързо да прелива във фаза атака. Нещо като Кеси, но далеч по-опитен и постоянен в изявите си. Последният път, когато взехме нежелан испанец от английски гранд нещата се развиха повече от добре за нас. :D
0

#45502 Потребителя е офлайн   boa 

• Фен на футбола
  • Регистр: 19-May 13
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Kaka,Shevchenko

Публикувано 11 November 2017 - 19:12

Цитат

Corriere dello Sport - Juventus, Liverpool, Tottenham and Barcelona. Now is Milan too. The rossoneri have their eyes too on the 22 years old talent Goretzka. The club can risk with other clubs for the player.

Дано има доза истина в този слух и да се преборим за това момче,
0

#45503 Потребителя е офлайн   Last samurai 

• Фен на футбола
  • Регистр: 30-May 17
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Maldini

Публикувано 11 November 2017 - 20:40

Имаме горещ фаворит за лявото крило.Едно мексиканче

Снощи Мирабели е бил на Белгия-Мексико,за да гледа Дендонкер от Андерлехт.
Останал впечатлен ,но.. от лявото крило на Мексико.

Ирвинг "Чуки" Лозано .Запомнете това име Публикувано изображение .
Ляво крило на Псв Айндховен, със силен десен крак.
22 годишен.Техника -9. Бързина -9.Удар-8.Фантазия -10.
Чудесна алтернатива за левия фланг на атаката ни.
Да не казвам голяма дума,но ми напомня на Азар,Инсине и Мертенс.
С Лозано отляво и Сусо отдясно на офанзивната тройка нещата ще проработят.
И Монтела спокойно да си избира 3-4-3 или 4-3-3.

Само трябва да натиснем ПСВ с неотразима оферта.По принцип пари в Милан за зимно меркато почти не се очакват. Мирабели иска да доокомплектова състава със поне 2 имена. Дано новината ,че почти сигурно рефинансираме дълга от Елиът от Bgb weston ,платими през следващите 5 години, да накара президента да подсили състава.
ПСВ са го взели лятото за 8 млн,мисля от Пачука.Сигурен съм че няма да искат да го продават.Момчето се справя страхотно,неслучайно ПСв тази година вървят първи.

Мирабели,не знам как ще ги лъжеш.Убеждавай президента,че си струва,вземай 20-25 млн евро ,докато не са се задвижили другите акули на пазара,и това мексиканче да идва на Сан Сиро.

Дано зимното меркато не се размине само с Лео лима от Сантош в стил " Параметро дзеро ".

За Горецка и аз следя с интерес какво става,страхотен играч,но го иска половин Европа и то най елитните тимове.Особено Барса много го изкушават.Дано намерим начин да го убедим,но не съм голям оптимист

Този пост е редактиран от Last samurai: 11 November 2017 - 20:46

1

#45504 Потребителя е офлайн   Milan17 

• Новак
  • Регистр: 20-August 17
  • Фен от:1990
  • Любими играчи:Малдини

Публикувано 11 November 2017 - 22:19

Дано само Монтела не откачи отново и да си пожелае мечтания халф Бадел за скромната сума от 20-25 милиона, хаха. Горецка няма как да дойде при нас, ние няма какво да му предложим освен да е резерва на някой от любимците на Самолета например на ВЕЛИКИЯ ТЕЖКОТОВАРЕН ВЛАК МОНТО. Направо ми е жал за нас
0

#45505 Потребителя е офлайн   Last samurai 

• Фен на футбола

Публикувано 11 November 2017 - 23:10

Другото име,дето се върти в медийното пространство за халф,е Николо Барела от Каляри.
И там затворниците ни подливат вода
0

#45506 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 November 2017 - 23:18

Аз пък имам чувството, че януари няма да се правят трансфери, четох някъде тия дни същото и от италианска медия. То ако сме наистина зависими от класиране в ШЛ и предстоят продажби на ключови играчи, какъв въобще е смисълът китаецът да налива още средства, след като бездруго вече изгубихме шансове за ШЛ и можем да се класираме за турнира единствено през спечелване на ЛЕ. Е, ако става въпрос за някой under the radar талант - може и да го вземем, но това слабо ще повлияе върху цялостното ни състояние, предполагам. То всъщност в отбор, където се представят слабо играчи за 200 млн. е напълно безсмислено да се правят още и още промени, проблемът е другаде, независимо дали Фасобели го признават или не.
0

#45507 Потребителя е офлайн   Last samurai 

• Фен на футбола

Публикувано 12 November 2017 - 06:48

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 11 November 2017 - 23:18 :

Аз пък имам чувството, че януари няма да се правят трансфери, четох някъде тия дни същото и от италианска медия. То ако сме наистина зависими от класиране в ШЛ и предстоят продажби на ключови играчи, какъв въобще е смисълът китаецът да налива още средства, след като бездруго вече изгубихме шансове за ШЛ и можем да се класираме за турнира единствено през спечелване на ЛЕ. Е, ако става въпрос за някой under the radar талант - може и да го вземем, но това слабо ще повлияе върху цялостното ни състояние, предполагам. То всъщност в отбор, където се представят слабо играчи за 200 млн. е напълно безсмислено да се правят още и още промени, проблемът е другаде, независимо дали Фасобели го признават или не.

"Селекцията е отворен процес" -любимото клише на бг специалистите.
Неслучайно Мирабели обикаля много напоследък.

Винаги има смисъл състава да бъде обновен и балансиран,дори и без много средства.

През януари ще напуснат Густаво Гомез ,и вероятно Палета.
Има оферта за наем на Кутроне от Торино.

Декември може би ще дойде Лео Лима от Сантош със св.трансфер,да видим що за "трекуартиста" е и той.
Топ играч няма да дойде,това е ясно.Но може би някой като Дендонкер за 15-20 млн евро.
0

#45508 Потребителят е онлайн   dawnweaver 

• Фен на Милан
  • Регистр: 29-July 09

Публикувано 12 November 2017 - 07:17

Ако Монти си доведе другата любовница от Фио и ни върне с още 30 милки назад това ще е първия сезон, в който ще спра да гледам мачове от всичките над 20 години откакто съм фен на Милан . А предполагам няма да съм и единствения предвид посещаемостта в последните мачове.
0

#45509 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 12 November 2017 - 16:29

Ники, Ерера бе Играч на Сезона за МанЮтд, доколкото помня. Надали това означава лесна раздяла, само защото Жозе се подсили с Матич. По-скоро да мислим нещо за Мата е далеч по-реалистично :D

0

#45510 Потребителя е офлайн   Last samurai 

• Фен на футбола

Публикувано 12 November 2017 - 17:01

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 12 November 2017 - 16:29 :

Ники, Ерера бе Играч на Сезона за МанЮтд, доколкото помня. Надали това означава лесна раздяла, само защото Жозе се подсили с Матич. По-скоро да мислим нещо за Мата е далеч по-реалистично :D

И Ерера,и Мата са пътници към Испания,така ми се струва.
Чоло Симеоне се е задействал за Ерера,а Мата се надява на свободен трансфер в Реал..
Дори се надяваам това да стане,за да се откажат белите от нашия Сусо.

By the way , вчерашния виц на деня беше,че Флорентино Перес кани "Кондора" Галиани в ръководството на Реал Публикувано изображение
Дано има истина
0

#45511 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 12 November 2017 - 18:38

Интересът на Реал към Сусо е малко тип мега-офертите от цяла Европа за малкия $. Едва ли някой на "Бернабеу" вижда в Сусо нещо повече от испанец изпъкващ в отдавна позабравен гранд с посредствено представяне в неконкурентна на топ лигите Серия "А".
Публикувано изображение
0

#45512 Потребителя е офлайн   Last samurai 

• Фен на футбола

Публикувано 12 November 2017 - 18:58

Виж мнениетоCapolavoro написа на 12 November 2017 - 18:38 :

Интересът на Реал към Сусо е малко тип мега-офертите от цяла Европа за малкия $. Едва ли някой на "Бернабеу" вижда в Сусо нещо повече от испанец изпъкващ в отдавна позабравен гранд с посредствено представяне в неконкурентна на топ лигите Серия "А".

Сигурно.
Говорим за потенциал за развитие .
Преди няколко години много малко хора биха вярвали,че взетото почти безплатно испанче,резерва на Ливърпул,ще се окаже лидер на Милан.
Технически и тактически ,за 2 години Сусо направи голям скок. А как ще е следващите 2-3 години ?

И дай да не надценяваме Реал,само зарди плеядата им от звезди и успехите им.Кой имат те на десния фланг ? На прима виста се сещам за Лукас Васкес,който дори не е титуляр.Да,и Гарет Бейл.Мач играе,5 го няма .Според мен Сусо,казвам моето си мнение ,има потенциала да се наложи до 2-3 години и в Реал,и в националния на Испания.Точно затоватази клауза от 40 млн никак не ми харесва.Това са джобни пари за мадридчани.

Толкова трудно градим нов отбор от нулата.Айде нема нужда да си губим един от малкото играчи,дето просперират
0

#45513 Потребителя е офлайн   b3yr0nD 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-March 12
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 12 November 2017 - 19:23

Виж мнениетоLast samurai написа на 12 November 2017 - 17:01 :

By the way , вчерашния виц на деня беше,че Флорентино Перес кани "Кондора" Галиани в ръководството на Реал Публикувано изображение
Дано има истина

Още през 2016 г. имаше такива слухове, така че може и да се случи.
0

#45514 Потребителят е онлайн   Jimmy 

• Фен на футбола
  • Регистр: 26-October 10
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Alessandro Nesta, Andrey Shevchenko

Публикувано 12 November 2017 - 22:45

Ще е интересно да видим играч на Дженоа в Реал :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
UN SOGNO PER ALCUNI...UN INCUBO PER ALTRI!
0

#45515 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 12 November 2017 - 23:14

Какъв интерес на Реал към Сусо, в медиите излезе само изказването на баща му, че като дете е бил фен на Реал, после Тутокацо цапнаха на парцала си, че това било флиртуване с Мадрид и дотам.
0

#45516 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе
  • Истинско име:Даниел С.

Публикувано 13 November 2017 - 09:14

Цитат

Ирвинг "Чуки" Лозано .Запомнете това име Публикувано изображение .
Ляво крило на Псв Айндховен, със силен десен крак.
22 годишен.Техника -9. Бързина -9.Удар-8.Фантазия -10.
Чудесна алтернатива за левия фланг на атаката ни.

Чувал съм го момчето,но стига с алтернативите,нека вземем доказана класа,дори и на години да е. Отборът си върви по течението,и Лозано,колкото и талантлив да ти изглежда,няма да промени това. Алексис Санчес и Месут Йозил са свободни за преговори,тъй като им изтичат договорите.
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват /// Когато покажеш слабост,хората могат лесно да те съборят.
0

#45517 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 13 November 2017 - 10:02

Аз мисля, че има шанс за две големи имена... Кака' и Тиаго Силва да дойдат да бутнат едно рамо на клуба и да се пенсионират после ;)
Публикувано изображение
0

#45518 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 13 November 2017 - 10:26

Виж мнениетоdawnweaver написа на 12 November 2017 - 07:17 :

Ако Монти си доведе другата любовница от Фио и ни върне с още 30 милки назад това ще е първия сезон, в който ще спра да гледам мачове от всичките над 20 години откакто съм фен на Милан . А предполагам няма да съм и единствения предвид посещаемостта в последните мачове.

Ае, честито! :D :D :D
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

#45519 Потребителя е офлайн   Jack Bauer 

• Фен на футбола
  • Регистр: 01-September 14
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Филипо Индзаги, Паоло Малдини, Дженаро Гатузо, Оливър Биерхоф, Андрий Шевченко

Публикувано 13 November 2017 - 11:05

Виж мнениетоGourcuff написа на 13 November 2017 - 09:14 :

Чувал съм го момчето,но стига с алтернативите,нека вземем доказана класа,дори и на години да е. Отборът си върви по течението,и Лозано,колкото и талантлив да ти изглежда,няма да промени това. Алексис Санчес и Месут Йозил са свободни за преговори,тъй като им изтичат договорите.

Йозил вече се е договорил с Юнайтед, а Алексис най-вероятно още зимата ще отиде в Сити. Тези двамата първо че ще искат много пари, второ ще искат в отбори, борещи се за трофеи и играещи в ШЛ. А и каквито са мрънкала се съмнявам да има какъвто и да е шанс да ги привлечем. А и да бъдем честни, кой голям футболист ще се навие да дойде в този Милан? В момента трябват силни игри и най-вече резултати, защото романтиката от лятото и проекта "нов Милан" минаха и сега с наличното ще трябва да се дръпне напред.
Prometto di esserti fedele sempre!
1

#45520 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 13 November 2017 - 11:36

На Гуардиола не може да му отречем, че изгради една иновативна, но и също така плашещо силна халфова линия. Де Бройне и Силва в центъра са си абсолютен masterpiece за мен.

Обаче какво ще го правят Алексис Санчес, при положение че в момента един от Агуеро/Жесус и един от Стърлинг/Бернардо Силва са на пейката.Не вярвам Пеп да секне възхода на Сане.Германецът е неудържим през този сезон.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

• (2281 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2274
  • 2275
  • 2276
  • 2277
  • 2278
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема