ACMilan-bg.com: Трансферни слухове - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (2284 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2269
  • 2270
  • 2271
  • 2272
  • 2273
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове Оцени темата: ***** 15 Гласа

#45401 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 29 September 2017 - 16:26

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 29 September 2017 - 16:25 :

Давид Силва е поне 2 класи над сегашните ни играчи. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

С него и с Кавани, да речем, нещата в отбора ще изглеждат по съвсем друг начин в каквато и да е схема ;)
Публикувано изображение
0

#45402 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 29 September 2017 - 16:40

Виж мнениетоDon Corleone написа на 29 September 2017 - 16:26 :

С него и с Кавани, да речем, нещата в отбора ще изглеждат по съвсем друг начин в каквато и да е схема ;)

Не сменим ли треньорът, нещата няма да изглеждат изобщо по различен начин - какво като отляво е Силва вместо Борини и напред Кавани вместо Калинич, при положение, че отбора от 1-вата минута играе в глуха защита на Ферарис или на Артемио Франки? :)

Трябваше още лятото да започнем точно от треньорската смяна, защото Монтела тотално си е изгубил разсъдъка и ако миналата година е допускал някакви грешки и е провеждал слаби мачове, то тази вместо да си изчисти неточностите и глупостите в работата си, то той ги е умножил не по 2, а по 4!!!

Този пост е редактиран от George Weah: 29 September 2017 - 16:41

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#45403 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 04 October 2017 - 14:27

Във връзка със събитията в Каталуния, мисля, че януари ще е прекрасен момент за другите отбори, включително и нас, да атакуваме и разграбим мародерски Барселона, не мислите ли? :D :D ;) Може и за лятото да се уговори някой у друг играч отсега още ;) Не е като да нямахме интерес към техни играчи!

Този пост е редактиран от Don Corleone: 04 October 2017 - 14:28

Публикувано изображение
0

#45404 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 04 October 2017 - 14:29

Виж мнениетоDon Corleone написа на 04 October 2017 - 14:27 :

Във връзка със събитията в Каталуния, мисля, че януари ще е прекрасен момент за другите отбори, включително и нас, да атакуваме и разграбим мародерски Барселона, не мислите ли? :D :D ;) Може и за лятото да се уговори някой у друг играч отсега още ;) Не е като да нямахме интерес към техни играчи!

И кого ще вземем, Меси или Суарез? :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#45405 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 04 October 2017 - 14:34

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 04 October 2017 - 14:29 :

И кого ще вземем, Меси или Суарез? :D

Точно тях може някой друг да ги дръпне по модела "Неймар", но ние мисля, че имахме интерес към две техни резерви, не помня точно имена.
Публикувано изображение
0

#45406 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 04 October 2017 - 14:36

Аз ще съм доволен на Деулофеу, Видал и Иниеста. :D
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#45407 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 04 October 2017 - 15:01

Какво ще повлияят събитията в Каталуния на отбора Барселона?
Публикувано изображение
0

#45408 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 04 October 2017 - 15:04

Може да ги извадят от Ромското и ШЛ.
0

#45409 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 04 October 2017 - 16:01

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 04 October 2017 - 14:36 :

Аз ще съм доволен на Деулофеу, Видал и Иниеста. :D

Ние само двама да вземем от тези, в този форум няма да се коментират схеми още дълго време - кеф ти 4-3-3, кеф ти 4-2-3-1, кеф ти 3-4-2-1.
Видал можем да го вземем под наем до края на сезона, докато Конти се излекува, да играе в дербитата и Лига Европа, докато Калабрия трупа опит срещу СПАЛ и Болоня. :D

Межудругото, другия Видал, бил дал зелена светлина на Интер за трансфер още през зимата. Ние пък е интересуваме отново от Якуб Янкто.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
1

#45410 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 04 October 2017 - 16:23

Виж мнениетоCapaldi написа на 04 October 2017 - 16:01 :

Ние само двама да вземем от тези, в този форум няма да се коментират схеми още дълго време - кеф ти 4-3-3, кеф ти 4-2-3-1, кеф ти 3-4-2-1.
Видал можем да го вземем под наем до края на сезона, докато Конти се излекува, да играе в дербитата и Лига Европа, докато Калабрия трупа опит срещу СПАЛ и Болоня. :D

Межудругото, другия Видал, бил дал зелена светлина на Интер за трансфер още през зимата. Ние пък е интересуваме отново от Якуб Янкто.

Якоб Янкто уж сигурен бил за януари. Пелегри също. Иначе от Барса имаше слухове през този трансферен прозорец за Андре Гомеш и за Рафиня.
Публикувано изображение
0

#45411 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 04 October 2017 - 16:50

Янкто би бил отличен трансфер. Кеси може понякога да прави слаби мачове, но аз лично съм доста притеснен кой евентуално ще го замести, ако получи контузия. Ние със заместника на Конти не се оправяме особено, макар да имаме Калабрия и Абате /+ Фабионе :D /, какво остава за котдивоарчето. Вариантите са Монтоливо и Хосе Маури, които може и да свършат работа в някое и друго домакинство срещу по-скромен опонент, но по-нататък не ги търси.
0

#45412 Потребителя е офлайн   Last samurai 

• Фен на футбола
  • Регистр: 30-May 17
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Maldini

Публикувано 04 October 2017 - 19:11

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 04 October 2017 - 16:50 :

Янкто би бил отличен трансфер. Кеси може понякога да прави слаби мачове, но аз лично съм доста притеснен кой евентуално ще го замести, ако получи контузия. Ние със заместника на Конти не се оправяме особено, макар да имаме Калабрия и Абате /+ Фабионе :D /, какво остава за котдивоарчето. Вариантите са Монтоливо и Хосе Маури, които може и да свършат работа в някое и друго домакинство срещу по-скромен опонент, но по-нататък не ги търси.

Ако дойде,Якуб Янкто няма да замества Кеси.
Той е ляв халф,който играе по целия фланг.Точно mezzala, който търсехме и през лятото.Може и да са със сходни характеристики-имат и дефанзивни,и офанзивни задачи,но оперират на различни флангове.

Много добър играч,скоро се наложи,но много полезен.Проблем е цената му -по рано четох че искали 25 млн, а след това 12-15 млн евро.И то ако няма конкуренция от други топотбори

0

#45413 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 04 October 2017 - 19:24

Мисля, че може успешно да играе и отдясно. Да взимаме халф за позиция, където всеки мач се менкат Чалханоглу и Бонавентура, би било напълно безсмислено. Вярно е, че и двамата се намират в слаба форма, но рано или късно ще я преодолеят. Това е последната позиция, на която ще пробие някое младо момче, освен ако не дай си Боже се върнем към Монтеловото 4-3-3, където един от двамата ще остане в халфовата линия, а другият трайно ще се настани като крило и тогава вече може да се открие място за Янкто, ако наистина умее да играе само и единствено отляво.
0

#45414 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе
  • Истинско име:Даниел С.

Публикувано 04 October 2017 - 19:50

Колкото и да ги ненавиждам,не искам да им се разпадне отбора и да ги вадят от шампионата и ШЛ. Такова желание е най-малкото неспортсменско,велик се става в схватка с най-големите,лице в лице. Другите методи да си ги прилагат селските отборчета,ние сме МИЛАН.
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват
1

#45415 Потребителя е офлайн   Last samurai 

• Фен на футбола

Публикувано 04 October 2017 - 19:52

Според мен е нулев шанса да го използваме вдясно.
Как ти се струва да сложим тоя играч,вдясно,за да се сменя с Кеси ? За мен няма как да стане .
https://www.youtube....h?v=cLhQEKw_-fc

Ако случайно го вземем,на което се надявам ,мисля че той ще измести Бонавентура от това място.И Хакан също,на когото товя място-на ляв Mezzala в халфовата линия въобще не е негово.Монтела си направи експеримент 2-3 мача,за да види как се справя там.Той трябва да играе по-напред.

Предпочитам Янкто пред другите две имена ,за които четох че имаме интерес-Секо Фофана от Удинезе и Алфред Дънкан от Сасуоло.
0

#45416 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе
  • Истинско име:Даниел С.

Публикувано 04 October 2017 - 20:26

Ако кажа,че и тримата са средняци,дали ще прозвучи твърде арогантно? :D А кому е нужно да се привличат още млади и недоказани имена,нима имаме малко? През зимното меркато ни е нужен опит и класа,а не още зелени момчета,лично мнение. :)
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват
2

#45417 Потребителя е офлайн   Last samurai 

• Фен на футбола

Публикувано 04 October 2017 - 20:51

Виж мнениетоGourcuff написа на 04 October 2017 - 20:26 :

Ако кажа,че и тримата са средняци,дали ще прозвучи твърде арогантно? :D А кому е нужно да се привличат още млади и недоказани имена,нима имаме малко? През зимното меркато ни е нужен опит и класа,а не още зелени момчета,лично мнение. :)

Средняци ? Не знам някой на 21 ,като Янкто,да е изграден шампион .
Мен ме интересува да пренесе игрите си от Удинезе при нас ,а не на колко години е ,кой какво мисли за него и т.н.

Гаранция няма за нищо.Като взехме опит и класа в лицето на Бонучи и Билия, доказани играчи, те направо разцъфнаха в Милан.
Според мен по един доказан играч във всяка линия,в лицето на Бонучи,Билия и засега Калинич като най-опитен от нападателите, са достатъчни.Останалите трябва да са млади и гладни за успехи.И без това не можем да си позволим парите за супер звезди в тези времена на трансферни лудости. Трябва усет за млади и перспективни играчи -както взехме Сусо,Кеси,Конти,Силва ,Хакан .Дано Янкто и евентуално Пелегри са следващите в списъка.

дори и евентуално да пропуснем зона ШЛ, така се поставя гръбнака на отбор,който до 2-3 години ще е много перспективен.Нали и Фасоне наблегна,че проекта е дългосрочен.

виж,за Давид Силва съм съгласен.Просто е много висока класа,въпреки че е на 28-29.Не знам обаче доколко са верни слуховете,че ръководството е преговаряло с него,и дали той има интерес да смени обстановката
0

#45418 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 05 October 2017 - 09:19

Финансовата ситуация в клуба е деликатна и през зимата положението ще е общо взето като при предишното ръководство. Срещу малко пари ще вземем или някакви средняци за пълнеж /съмнява ме Фасобели да разсъждават така, но пък Борини и Калинич държат въпроса отворен/, или перспективни млади момчета. Други опции няма.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 05 October 2017 - 09:20

0

#45419 Потребителя е офлайн   ceco_acm 

• Фен на футбола
  • Регистр: 24-July 11
  • Фен от:1990
  • Любими играчи:Марко ван Бастен, Андрий Шевченко, Паоло Малдини

Публикувано 05 October 2017 - 09:41

Зимното меркато ако успеем да си дръпнем Деулофеу с едно наемче с опция за откупуване, ще е идеално. И да се връщаме към схема с крила.
1

#45420 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 05 October 2017 - 09:42

Виж мнениетоceco_acm написа на 05 October 2017 - 09:41 :

Зимното меркато ако успеем да си дръпнем Деулофеу с едно наемче с опция за откупуване, ще е идеално. И да се връщаме към схема с крила.

Напълно съм съгласен. Дори и с едно 3-4-3 ще сме далеч по-опасни.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

• (2284 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2269
  • 2270
  • 2271
  • 2272
  • 2273
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема