ACMilan-bg.com: Трансферни слухове - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (2231 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове Оцени темата: ***** 15 Гласа

#1 Потребителят е онлайн   diavolo 

• Фен на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:2001

Публикувано 27 May 2009 - 18:52

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

ТЕМА ЗА ТРАНСФЕРНИТЕ СЛУХОВЕ ОКОЛО ОТБОРА!
Публикувано изображение

Публикувано изображение
7

• (2231 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#41 Потребителя е офлайн   MiLanIs7a 

• Фен на футбола

Публикувано 28 May 2009 - 13:27

Виж мнениетоBMWPOWERRR написа на 28-05-2009г., 09:45:09ч. :

не ни трябва никой от ''звездния'' им тим :lol:

И можеш ли да обясниш защо звезден е в кавички? :lol: Защото аз за отбор с по-добър състав не се сещам в момента. :lol:
0

#42 Потребителя е офлайн   mourner 

• Новак
  • Регистр: 20-June 11
  • Фен от:1994

Публикувано 28 May 2009 - 13:48

Защото не ни трябва НИКОЙ,ама НИКОЙ оттам,защото за мен си е ;;звезден'' макар снощи да предпочитах те да бият де вместо Манчо и защото догдина ще ги разпилеем.Не са чак толкова добри колкото изглеждат,но не ми се пише за тях,да не говорим,че тук не му е мястото да възхваляваме БарЦа,а дали някой от тях си струва да дойде тук.
0

#43 Потребителя е офлайн   de_la_vega_1 

• Новак
  • Регистр: 19-December 11
  • Любим играч:P. Maldini
  • Фен от:1985

Публикувано 28 May 2009 - 14:02

Само човек който се интересува от водна топка не би искал Меси, Иниеста ,Шави, Яя Туре,Дани Алвеш да не ги има в любимия си отбор+ ЕтоО или Анри. Зная , че не можем да купим всички, но който и да е от тези играчи ще си има място във всеки отбор.
0

#44 Потребителя е офлайн   MiLanIs7a 

• Фен на футбола

Публикувано 28 May 2009 - 14:06

Виж мнениетоBMWPOWERRR написа на 28-05-2009г., 15:48:34ч. :

Защото не ни трябва НИКОЙ,ама НИКОЙ оттам,защото за мен си е ;;звезден'' макар снощи да предпочитах те да бият де вместо Манчо и защото догдина ще ги разпилеем.Не са чак толкова добри колкото изглеждат,но не ми се пише за тях,да не говорим,че тук не му е мястото да възхваляваме БарЦа,а дали някой от тях си струва да дойде тук.

Мда при все, че нашия отбор се подвизават играчи като Фавали, Янкуловски, Сендерос, Зее и Пирло в сегашната им форма, въобще ама ВЪОБЩЕ не ни трябват такива като Пуйол, Алвеш, Иниеста, Меси ... не че имаме интерес към тях, но определено не биха ни били излишни :lol:
0

#45 .inzaghi..

• Група: Guests

Публикувано 28 May 2009 - 15:12

Биньо, какви тъпотии приказваш? Радвай се, че не бяхме в ШЛ и не срещнахме Барса, защото щяхме да запишем рекордна загуба в турнира. Догодина и Виляреал са способни да ни отстранят, ама ти си се точи на Барса де, лошо няма. :)
Слагай и кавички на звезден, ама май и ти не знаеш какво точно против тях имаш. Единствените ни индивидуалности, които превъзхождат част от техните са Кака, Пато и контузения Неста. Всичко останало е назад с материала.

Вие си отрчайте Пуйол, защото е испанец, а догодина се чудете защо с Фавали и Сендерос се борим за интертото.
0

#46 Потребителя е офлайн   trapero 

• Новак
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 28 May 2009 - 15:24

Виж мнениетоBMWPOWERRR написа на 28-05-2009г., 14:48:34ч. :

Недей така, че съдбата така ще нагласи жребия, че черно ще ни е пред очите, като видим с/у кого сме на 1/8 финал (ако изкласим до там де)

Виж мнениетоinzaghi написа на 28-05-2009г., 16:12:05ч. :

Биньо, какви тъпотии приказваш? Радвай се, че не бяхме в ШЛ и не срещнахме Барса, защото щяхме да запишем рекордна загуба в турнира. Догодина и Виляреал са способни да ни отстранят, ама ти си се точи на Барса де, лошо няма. :)
Слагай и кавички на звезден, ама май и ти не знаеш какво точно против тях имаш. Единствените ни индивидуалности, които превъзхождат част от техните са Кака, Пато и контузения Неста. Всичко останало е назад с материала.

Вие си отрчайте Пуйол, защото е испанец, а догодина се чудете защо с Фавали и Сендерос се борим за интертото.

Как се радвам, че взе наистина да разбираш нещата, а като се сетя преди половин година какво беше... :lol:
0

#47 .·٠•KAKA'™•٠..

Публикувано 28 May 2009 - 15:27

Викаш, дойде ти на акъла :)
0

#48 Потребителя е офлайн   trapero 

• Новак

Публикувано 28 May 2009 - 15:29

Виж мнението·٠•KAKA'™•٠ написа на 28-05-2009г., 16:27:24ч. :

Викаш, дойде ти на акъла :)

Отдавна работя по мисията "вразумяване" в/у него. Май има ефект! :lol:
0

#49 .inzaghi..

Публикувано 28 May 2009 - 15:35

Хаха, Марто, ти си на тоя принцип от край време бре. :) Аз съм обективен и се нагаждам според ситуацията. :lol:
0

#50 .ACM-pippo..

Публикувано 28 May 2009 - 15:39

Къв ЯЯ Туре, тоя е пълно леке за мен. Дори не проумявам как може да играе в отбор като Барселона?!?
Иначе за мен един здрав Бонера би паснал много по-добре в центъра на защитата ни, отколкото Пуйол.
0

#51 .inzaghi..

Публикувано 28 May 2009 - 16:03

Дори Бонера да е здрав, Анчелоти не го пуска в игра. По-добре да вземем някаква пара за него, отколкото да го провалим.
0

#52 .ACM-pippo..

Публикувано 28 May 2009 - 16:13

Никъде няма да ходи, ще се разчита на Бонера.
0

#53 Потребителя е офлайн   rdm 

• Новак
  • Регистр: 14-December 14
  • Любим играч:роналдиньо kaka шевченко уеа

Публикувано 28 May 2009 - 16:14

Какво става с Кака' бил играч на Реал другата седмица са щели да го представят официално вярно ли е ?
0

#54 Потребителя е офлайн   liompes 

• Новак
  • Регистр: 19-May 11
  • Любим играч:Franco Barezi

Публикувано 28 May 2009 - 16:15

Виж мнениетоACM-pippo написа на 28-05-2009г., 16:39:38ч. :

Къв ЯЯ Туре, тоя е пълно леке за мен. Дори не проумявам как може да играе в отбор като Барселона?!?
Иначе за мен един здрав Бонера би паснал много по-добре в центъра на защитата ни, отколкото Пуйол.

Тъкмо щях да пиша точно тези две неща. :D

Виж мнениетоrosonero_92 написа на 28-05-2009г., 17:14:11ч. :

Какво става с Кака' бил играч на Реал другата седмица са щели да го представят официално вярно ли е ?

А познай! :D
0

#55 Потребителя е офлайн   I don't care 

• Новак
  • Регистр: 28-June 09

Публикувано 28 May 2009 - 16:16

Виж мнениетоrosonero_92 написа на 28-05-2009г., 17:14:11ч. :

Да, ще играе с номер 5 за Балета. Даже капитан май щели да го правят :D
0

#56 Потребителя е офлайн   rdm 

• Новак
  • Регистр: 14-December 14
  • Любим играч:роналдиньо kaka шевченко уеа

Публикувано 28 May 2009 - 16:23

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 28-05-2009г., 17:15:47ч. :

А познай! :D

защо се смееш кефиш се че се маха или си праиш базик че ше се маха
0

#57 Потребителя е офлайн   mourner 

• Новак
  • Регистр: 20-June 11

Публикувано 28 May 2009 - 16:24

Така,такааа,ще ви отговарям на всички заедно без да цитирам.Не знам кое е глупости,но не виждам реално НИТО ЕДИН добър играч от тяхната защита за отбор като нашия!Ако играта им не беше така нападателна този отбор щеше да пада с разлики всеки мач и то се вижда,колко на брой голове могат да получат когато на някой средняк или дори слаб отбор му тръгне играта.Пуйоли,муйоли,разни маймуни като турета и т.н. изобщо не са за нас и направо ще са кошмарни,по-добре Фавали да си вкарва автоголове,отколкото някой от итя бендели да дойде тук.За средната им линия и нападателите какво да кажем,Анри догодина вече ще тръгва назад и най-малко се нуждаем да дадем ЛУДИ ПАРИ за него,да не говорим за онзи господ с големите уши Ето'0,който още 100 години да играе футбол няма да види ''златаната топка''.Сега даже се сещам как казваше преди време,че ако се казвал Ето'одиньо щели да му я дадат :D Ми естествено,че няма как да се казва Ето'одиньо,а ще си остане Ето'ошиньо и ще се чуди колко пари да посика за да играе тук и там,не ни трябва такъв,искал 8 млн,на сезон,да си ги навре някъде на тъмно тия 8млн и да си стои в БарЦа,няма да дадем куп пари за него при положение,че може да се дадат за Фабрегас да кажем.Меси какво да кажем за него,кой го иска в отбора ни,аз или вие?Някой допуска ли шанс,че има и 1% вероятност някой от Милан да извади 80млн да кажем за него?Тоагава защо изобщо го коментирате,че кой ли не го искал?Ми аз не го искам,да си стои и той там.Милан има нужда от ЗАЩИТНИК и един бърз халф!Продаваме разни папагали на преклонна футболна възраст и догодина мачкаме,пък нека да дойдат БарЦа с това ''ще ни лепнат двуцифрен резлутат''!БарЦа сме ги шибали,шибали,че още колко ще има да ги плющим,чак вие не знаете.94-та бяха определено по-добрия отбор от нас,според хората,по-красиво играещите и т.н.,но какво стана?Който е гледал е усетил,че с нашата УНИКАЛНА защита тогава ги смачкахме и не можеха да си помислят да вкарат гол,атаките им свършваха до центъра.Последния сблъск с тях когато ни отсраниха,много щеше да ми е чудно без съдийското рамо дали щяха да ни бият.А за теб Марто не ми пука кой ще срещнем догодина,Милан не е отбор,който се надява,дано не е този или онзи,дори напротив,Милан иска да мачка отбори,а не да стига до финал минавайки през утайките и ако искаме да бием,такива като да не вземем да ги срещнем на 1/8 финал не трябва да има.Ако ще падаме,да падаме там където заслужаваме,но да си избираме съперници смисъл няма,Милан не е страхлив отбор,никога не е бил нищо,че в последно време така изглеждаше в някои мачове заради купищата контузии и Карло!С нов треньор,който да има мозък и хъс,няма ка да не стигнем далеч и да не сгазим БарЦа,Манчо,Ливърпул,балеринките и принтер някъде там на 1/4 финал ако стигнат дотам.Да видим кой ще е треньор и да купим защитник,пък останалото ще си дойде на мястото.Откакто Берлу е тук,Милан е най-успелия клуб в Европа така,че няма страшно.
0

#58 .inzaghi..

Публикувано 28 May 2009 - 16:32

Inspiring. :D
0

#59 Потребителя е офлайн   trapero 

• Новак

Публикувано 28 May 2009 - 16:33

Виж мнениетоinzaghi написа на 28-05-2009г., 16:35:26ч. :

Хаха, Марто, ти си на тоя принцип от край време бре. :D Аз съм обективен и се нагаждам според ситуацията. :D

Именно, и аз според ситуацията, а тя от 2-3г. не се променяла, заради това и аз не си променям мнението и отношението. Когато отборът вървеше добре никога не е имало дори и нотка на черен хумор от моя страна, но както вече казах, нещата от 2-3г. не са розови, а паралелно с това идва и моето отношение към създадената ситуация.

Виж мнениетоACM-pippo написа на 28-05-2009г., 17:13:57ч. :

Никъде няма да ходи, ще се разчита на Бонера.

Денис, ясно е, че на Даниеле никой няма да му гласува пълно доверие и поне аз не мога да си обясня защо...Ако ще търка постоянно скамейката, то по-добре да вземем някой лев от него и да се дадат за някой на когото наставникът ни ще има доверие.
0

#60 .ACM-pippo..

Публикувано 28 May 2009 - 16:33

КАзах, Бонера не се продава! :D Punto e basta.
0

• (2231 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »

Сподели темата: