ACMilan-bg.com: Трансферни слухове - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (2284 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове Оцени темата: ***** 15 Гласа

#21 Потребителя е офлайн   liompes 

• Новак
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 19-May 11
  • Любими играчи:Franco Barezi

Публикувано 27 May 2009 - 21:47

Значи, аз настоявам моментално Денис да даде подробна информация кво става с трансфера на Лиузао /чак ми е трудно да го изпиша :D /!!!
Денис, а сега да ти видя източниците..... :D :lol: :lol: :lol: :lol:

П.П. Голям пиниз се заформя тука... :lol: :lol: :lol:
0

#22 .·٠•KAKA'™•٠..

• Група: Guests

Публикувано 27 May 2009 - 21:57

Така...за да престанете с ехидните подмятания и глупостите, които няма къде да кажете, освен на ум, най-учитво Ви уведомявам, че който не иска да чете информация от "страничен източник", не е длъжен ИЗОБЩО да влиза в тази тема.

Причината за пускането и е, че има и доста играчи, за които не се знае за интерес към тях, или пък ако има такъв, не се знае на какъв етап е, кой ръководител се занимава. Или пък просто ще се оборва информация от сайтове и вестници тип АС, Сън, или Газета.

Предполагам, че няма да Ви е скучно да научите гледната точка от хора, доказали до този момент, че най-малкото НЕ ВРЕДЯТ с информацията, която предоставят

ПРИЯТЕН ПРЕСТОЙ!

0

#23 Потребителя е офлайн   liompes 

• Новак

Публикувано 27 May 2009 - 22:17

Понеже в случая "глупостите" тръгнаха от мен, ще взема да кажа няколко думи. :D
Мисля, че малко майтап не вреди на никого, ти специално винаги си носел. Не вярвам някой да е имал предвид "ехидно" да се подиграва с темата, или нещо от този сорт...
Самата тема е очевидно полезна и интересна, но съгласи се, че тема със заглавие "Трансферни слухове. Денис брейкинг нюз", предполага шеги. Особено при включвания като това с Лиузао. :D
Не смятам, че в това има нещо лошо, напротив, забавно е. Поне според мен! :lol:
0

#24 Потребителя е офлайн   mitko3012 

• Новак
  • Регистр: 06-September 10

Публикувано 27 May 2009 - 22:43

Денис,има ли 0.001% да вземем Пуйол,след спечеления финал на Барселона? :D
0

#25 Потребителя е офлайн   MiLanIs7a 

• Фен на футбола
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 27 May 2009 - 23:13

Виж мнениетоCapaldi написа на 27-05-2009г., 21:09:35ч. :

Че кога се е пускало новина в нова тема? Аз от 2 години чета този форум и такова нещо не съм виждал.

Толкова си и чел значи ... почти за всеки играч, към който се напише, че имаме и минимален интерес се пуска тема.
0

#26 .Capaldi..

Публикувано 27 May 2009 - 23:16

Пуска се за определения играч, но Биньо имаше друго предвид. Прочети пак и замълчи, знам че си ядосан след днешния финал, но не е тук мястото. :D
0

#27 .inzaghi..

Публикувано 28 May 2009 - 02:12

Още ли има песимисти за Пуйол? :D Спечели всичко с Барса, даже по няколко пъти, дано ръководството го "изгони", за да налага Милито и Пике, а пък ние да го приберем в нашия "пенсионерски клуб". Дано. :p
0

#28 Потребителя е офлайн   trapero 

• Новак
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 28 May 2009 - 02:47

Виж мнениетоinzaghi написа на 28-05-2009г., 03:12:14ч. :

Още ли има песимисти за Пуйол? :p Спечели всичко с Барса, даже по няколко пъти, дано ръководството го "изгони", за да налага Милито и Пике, а пък ние да го приберем в нашия "пенсионерски клуб". Дано. :)

Ама и ти ли изтрезня бе? Един по един се връщате. :D

Абсолютно подкрепям това за Пуйол. На 31г. е, което за нас направо си е "чавдарче"! :D Мисля, че би бил много добър партьор на Силва, а ако Сандро се върне... ^_^
0

#29 Потребителя е офлайн   MiLanIs7a 

• Фен на футбола
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 28 May 2009 - 05:34

Виж мнениетоCapaldi написа на 28-05-2009г., 01:16:17ч. :

Пуска се за определения играч, но Биньо имаше друго предвид. Прочети пак и замълчи, знам че си ядосан след днешния финал, но не е тук мястото. :D

Ядосан ли? :D Че аз бях за Барса, бе. :) Това че ти за пореден път не разбираш като четеш нечии други мнения няма нищо общо с мача :p
0

#30 Потребителя е офлайн   mourner 

• Новак
  • Регистр: 20-June 11
  • Фен от:1994

Публикувано 28 May 2009 - 07:45

Виж мнениетоinzaghi написа на 28-05-2009г., 02:12:14ч. :

Още ли има песимисти за Пуйол? :D Спечели всичко с Барса, даже по няколко пъти, дано ръководството го "изгони", за да налага Милито и Пике, а пък ние да го приберем в нашия "пенсионерски клуб". Дано. :)

Браво Ники,браво на Пуйол,спечели всичко с БарЦа и дано там си остане,да се мъчат да печелят още с него :D Аз не само,че съм песимист,но мисля,че е крайно ненужен трансфер,особено сега като спечелиха ШЛ на всеки един техен играч цената ще се вдигне с 20%,не ни трябва никой от ''звездния'' им тим :p
0

#31 .Dzhangozov..

Публикувано 28 May 2009 - 08:03

Corriere dello Sport пускат отново слухове за Кака' в Реал... Също така и за действията на Милан.

http://www.corrieredellosport.it/Notizie/C...k%C3%A0+al+Real

Цитат

MILANO, 27 maggio - Ricardo Kakа sarа « sa­crificato » sull’altare del... bilancio del Milan perchи la Fininvest, la « cassaforte » della famiglia Berlu­sconi, non ha intenzione di saldare il deficit (66,8 milioni di euro) accumulato nel­la passata gestione. I 65 milioni incassati dal Real Madrid servi­ranno per sanare il di­savanzo e per alimen­tare, anche se solo in parte, le prossime operazioni del merca­to estivo.

GOURCUFF PUO' TORNARE ROSSONERO - Un’ulteriore prova che Ka­kа non giocherа piщ nel Milan la prossima stagione и stata confortata dal sondaggio che il club di via Tura­ti ha fatto per verificare le intenzio­ni del bretone Gourcuff, prestato la scorsa estate al Bordeaux, che и si calcisticamente rivalutato dopo due stagioni difficili in maglia rossonera. Ma il fantasista, eletto miglior gio­catore della Ligue1 e prossimo alla conquista del campionato francese, ha declinato l’invito perchи non vuo­le correre il rischio di ritrovarsi in­golfato nel traffico di mezze punte e trequartisti piщ o meno di ruolo di Milanello. Il Bordeaux ha la possibilitа di esercitare, entro do­menica prossima, il di­ritto di riscatto (fissato in 15 milioni di euro) per ottenere a titolo definitivo il milanista che, perт, potrebbe cambiare idea nel caso in cui il tecnico Blanc accettasse la corte del Real Madrid.

VIA ANCHE SEEDORF, RESTA DINHO - La cessione di Kakа verrebbe se­guita anche da quella di Seedorf che potrebbe andare con Ancelotti al Chelsea. Il Milan edizione ­2010, quindi, verrebbe costruito su misura di Ronaldinho, destinato a vincere la sfida con Kakа su espres­so desiderio del presidente Berlu­sconi.

DI GENNARO ALLA BASE - Se Gourcuff, allettato dalla scommessa in Champions League con il Bordeaux dove ha la facoltа di giocare senza troppi tatticismi, deci­desse di non muoversi anche per non correre il rischio di perdere i Mon­diali del 2010, il Milan punterebbe sul rientro alla base del ventenne Davide Di Gennaro ( Reggina) un trequartista che, ironia della sorte, ha segnato il suo primo gol in serie A proprio in questa stagione nella gara di ritorno (il 7 febbraio) a San Siro contro il Milan.

ADEBAYOR SEMPRE IN CALDO - Intanto il club rossonero sta valu­tando la possibilitа di strappare l’at­taccante togolese Adebayor all’Arse­nal, un obiettivo di mercato indicato dallo stesso presidente Berlusconi. Il suo prezzo и importante, almeno 30 milioni di euro, ma i 15 milioni in­cassati dalla cessione di Gourcuff appaiono una buona base di parten­za.

Furio Fedele

С няколко думи... Кака' в Реал за 65 милиона... Гуркуф може и да се върне... Зеедорф заминава с Анчелоти... Рони остава... Ди Дженара го взимаме ако не вземем Гуркуф... Адебайор има възможност да се вземе ако се продаде Гуркуф, защото той е осеняван на 30 а Гуркуф на 15 и така ще излезе по евтин...

Но пак казвам... само слухове и предположения... Кака' никъде няма да ходи! :p Дано Гуркуф се завърне; Зеедорф да се маха; Рони може и да остане - нямам против, защото с нов треньор може и да се получи нещо, особенно ако е Лео; Ди Дженаро е добро дошъл; Адебайор хич не го искам, предпочитам Палоски. :D

П.П. Ако на някой му се занимава, да го преведе цялото. Също така ако нещо не съм разбрал правилно, да ме поправи.

Този пост е редактиран от Dzhangozov: 28 May 2009 - 08:09

0

#32 .ACM-pippo..

Публикувано 28 May 2009 - 09:20

Кака' няма да ходи никъде, Реал със сигурност ще отправят оферта за него през лятото, която ще бъде минимум 90млн, но Галиани ще я откаже и понеже Перез е свестен човек, ще спре да се натиска.
За Луизао сефте чувам да има слухове, не знам откъде научи "abiati", но не вярвам да има нещо вярно. Дори със сигурност казвам, че няма нищо вярно.
0

#33 Потребителя е офлайн   Bate Simo 

• Новак
  • Регистр: 12-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Inzaghi, Maldini, Nesta

Публикувано 28 May 2009 - 10:26

Темичката си е много добра можеш на едно място да видиш всички слухове-кои са обсолютни измислици и в кои има малко истина.Те повечето новини са слухове.Аз искам да питам AC-pippo,има ли нщо ново около Фабрегас и Кейресон.
0

#34 .ACM-pippo..

Публикувано 28 May 2009 - 10:29

Е вчера е отворена темата, кога да има нещо ново? :D
0

#35 Потребителя е офлайн   Bate Simo 

• Новак
  • Регистр: 12-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Inzaghi, Maldini, Nesta

Публикувано 28 May 2009 - 10:38

Виж мнениетоACM-pippo написа на 28-05-2009г., 10:29:35ч. :

Е вчера е отворена темата, кога да има нещо ново? :D

Е аз да си питам :D ...........Пък и с тоз финал,всички само за това пишат.БерлУскони беше снощи на мача да не е бил там да навива някой да дойде
0

#36 Потребителя е офлайн   liompes 

• Новак

Публикувано 28 May 2009 - 10:54

Виж мнениетоBMWPOWERRR написа на 28-05-2009г., 08:45:09ч. :

Браво Ники,браво на Пуйол,спечели всичко с БарЦа и дано там си остане,да се мъчат да печелят още с него :D Аз не само,че съм песимист,но мисля,че е крайно ненужен трансфер,особено сега като спечелиха ШЛ на всеки един техен играч цената ще се вдигне с 20%,не ни трябва никой от ''звездния'' им тим :)

Абсолютно съм съгласен!
Даже и Барца да решат да си продадат капитана, което за мен е абсолютно невъзможно, изобщо не смятам, че ни е необходим, напротив.
Свършиха защитниците в Калчото, че взехме да гледаме преуспелите испански дефендъри. :D
Ако Неста заиграе, заедно с Бонера, Силва и Дзамброта, при наличието и на /колкото и да не ги искаме/ Каладзе и Янку, плюс опцията Фламини, според мен ще ни трябват две - три млади талантливи момчета, с които да се работи и постепенно да бъдат наложени като титуляри. Албертаци, Марко Роси, Давиде Астори, Мамаду Сако - ей такива неща. ;)
Ако пък Неста приключи с футбола, което колкото и да е отвратително, е възможно, за мен далеч по - удачна покупка би бил един Филип Мексес. :) Достатъчно опитен, наложил се в Италия бранител, а не на последно място - и достатъчно млад, за да се разчита на него през следващите 4 - 5 години, след изтичането на които ще е достигнал възрастта на... ПуЖол! :D
0

#37 .ACM-pippo..

Публикувано 28 May 2009 - 11:04

Аз също съм против Пуяка. Направо ще бъда отвратен, централен защитник да ни е испанец. Предпочитам да си върнем Астори(който май ще си остане в Каляри, където може да отиде и Пало, междудругото) и да вземем Мексес, макар че мога да изредя една дузина италиански защитници, които искам в Милан, ама като няма реален интерес ще си остана само с желанието.
0

#38 .Capaldi..

Публикувано 28 May 2009 - 11:08

Аз пък не знам какво сте ги захапали такива като Албертаци, Марко Роси и Мамаду Сако. Той и Хичо е перспективен, дай да му дадем шанс за заместник на Кака'. Ако ще държим такива като Каладзе и Фавали и ще купуваме "перспективни" на кило, то по-добре наистина както казва Сашо, с идването на новия треньор да правим нов отбор, като останат само ядрото - Абиати, Дзамброта, Неста (дай Боже), Тиаго Силва, Гатузо, Кака, Роналдиньо, Пато и Пипо. Останалото е пълнеж и без това. За мен такива като Бонера и Каладзе нямат нужната класа за Милан и ако ще остават, то да бъдат трайни резерви и да се използват само в краен случай. Виждате в Барса как се действа, Силвиньо беше също много добър играч, но остаря и вече влиза, само когато е крайно наложително. Този сезон има няма 10-ина мача с фланелката на Барса общо, но дочака шанса си, игра финала и се справи добре. И въпреки всичко пак ще си иде, докато ние ги търпим с години такива като Каладзе и Фавали, незнайно защо.
0

#39 .ACM-pippo..

Публикувано 28 May 2009 - 11:13

Бонера за мен може да е отличен централен защитник, казвал съм го и преди. Каладзе също е страхотен защитник, но също си има проблеми с контузии. Вярвам, че ако възстанови напълно и направи една хубава лятна подготовка, следващият сезон ще може да играе спокойно дори като титуляр и ще бъде бетон. Тази година не успя да изиграе и един мач, напълно възстановен. Имайте го предвид.
0

#40 .·٠•KAKA'™•٠..

Публикувано 28 May 2009 - 11:24

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 27-05-2009г., 23:17:39ч. :

Понеже в случая "глупостите" тръгнаха от мен, ще взема да кажа няколко думи. ;)
Мисля, че малко майтап не вреди на никого, ти специално винаги си носел. Не вярвам някой да е имал предвид "ехидно" да се подиграва с темата, или нещо от този сорт...
Самата тема е очевидно полезна и интересна, но съгласи се, че тема със заглавие "Трансферни слухове. Денис брейкинг нюз", предполага шеги. Особено при включвания като това с Лиузао. :D
Не смятам, че в това има нещо лошо, напротив, забавно е. Поне според мен! :D

Ако си почнал ти с глупостите, щях да ти вдигна телефона и да... :D ..си поговорим, разбираш ли, 'начи.
Далеч не става въпрос за теб, ама дано двамцата визирани се сетят, защо написах толкова грамаден пост на second page :)
0

• (2284 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

15 Потребител(и) четат тази тема