ACMilan-bg.com: Трансферни слухове - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (2280 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2276
  • 2277
  • 2278
  • 2279
  • 2280
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове Оцени темата: ***** 15 Гласа

#45541 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 14 November 2017 - 16:24

Не виждам какво му е лошото на Бадел, че два-три поста по-нагоре се режат вени заради евентуален негов трансфер.
Нещо повече - ако въпросните господа си направят труда да видят колко мача в Серия А е изиграл Бадел под ръководството на Монтела в Серия А, ще се убедят, че му е далеч от любимец. Предимно е бил използван в Лига Европа, където достигат полуфинал, а Бадел е бил титуляр във всичките 13 срещи. В Серия А има общо 21 двубоя. По същата логика можем да кажем, че и Андре Силва е любимец на Монтела, защото е неизменен титуляр в Европа още от юли месец насам.
Просто медиите усетиха колко първосигнални фенове имаме и започнаха да си правят откровен та*ак. Лятото така се разказа приказката за любимеца Калинич, нищо че двамата дори не се засякоха във Флоренция. Монтела напуска виолетовите в началото на юни, докато хърватина е още футболист на Днипро.

Виждам обаче, че и до ден днешен битува този мит, че Калинич е някакъв личен фаворит на Монтела. Единственият шанс двамата да са знаели един за друг е, единият тайно да е учил италиански/хърватски или пък Монтела да е ходил на опознавателна екскурзия до Днипропетровск точно когато градът беше под военна обсада. Друг вариант, поне аз не откривам.
Това, че Монтела го предпочете пред Бака е съвсем отделен въпрос. И ако Никола не вкара поне поне 15-ина гола този сезон, това ще е грешка на треньора.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
1

#45542 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 14 November 2017 - 18:16

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Глупости на търкалета. :rolleyes:
Не знам защо отново пробваш тоя номер да напишеш една глупост, след което да хората нагледно да ти докажат, че е глупост, след което да изчакаш да мине известно време и отново да напишеш същата глупост, с идеята същите хора да са забравили, че въпросното нещо е глупост.:D
Не знам кой на кого е любимец, но Никола Калинич беше привлечен в Милан по искане на Винценцо Монтела. Това го заяви на няколко пъти Фасоне в интервюта, потвърди го Мирабели, потвърди го и самият Монтела, като обясни защо му е бил нужен такъв тип нападател.
Цитирахме ти изказвания в оригинал, преведохме ти ги, а някои от материалите ги има и във видеоформат. Това са фактите. Другото са твои свободни интерпретации, самотни размишления и псевдо аргументи в защита на несъстоятелната ти принципна теза, че Монтела не е толкова тъп, че да иска в състава си откровено посредствен нападател като Калинич. С две думи - пълни глупости.
Не само го искаше, но и си го харесва. Затова и непрекъснато го пуска, с което вече започна да дразни не само нас, но и тифозите на Меаца, чиито освирквания взеха да стават все по-натрапчиви.

MONTELLA VATTENE!!!

4

#45543 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано 14 November 2017 - 18:54

Щом приемаш за чиста монета изказванията на Монтела, то значи няма по-голям фен на Андре Силва от него. Откакто е дошъл, не е спрял да го обсипва със суперлативи и четки, за каквито Калинич може само да мечтае, като най-критичното изказване по адрес на португалеца е, че е международен играч, който се представя по-силно в Европа, отколкото в Италия. :D Което си е напълно вярно и може да мине също за комплимент.

Другото, което е, не прочетох някъде да съм коментирал по чие искане е дошъл Никола Калинич в Милан. Коментирах повече от очевидното нещо, което може да провериш във всеки сайт - че двамата не са работили заедно преди Милан. Кога е успял да му стане любимец, вероятно само ти и Milan17 знаете.

Колкото до настояването - тези изказвания са от месец август, не от началото на Меркатото. Ти какво очакваш, нашите да подготвят трансфер на Калинич и продажба на Бака, но Монтела да каже, че не го харесва в последния момент? :D
Истината е, че ти и няколко човека от доста време се опитвате да пробутате тезата, че едва ли не вариантите са били Обамеянг, Мората и Белоти, но Монтела едва ли не е настоял за Калинич. :D Тъкмо това е пълната глупост в случая. И дори разпечатки от детектор на лъжата да представиш, едва ли някой адекватен фен на Милан би го повярвал.
На мача с Торино ще имам възможността да стана свидетел на въпросните натрапчиви освирквания. Да видим дали са действителност или поредното преувеличение.

Междувременно, Клопо и Ливърпул подготвяли сондажи за актививане клаузата на Сусо.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#45544 Потребителя е офлайн   The Pharaoh 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 14 November 2017 - 19:45

Capaldi
Имаш ли някакво намерение да спреш да хейтиш Андре Силва или Чалханоглу? Ясно ни е, не ги харесваш. Напиши го веднъж, а не във почти всеки пост. Може Андре Силва да не е на нивото на Алексис Санчес, но пък може след време да го достигне, пък и да стане по-голям футболист от него. Да не забравяме, че е на 22 години.
По темата за Маркос Алонсо. Не помня точно колко даде Конте за него, но за една година Алонсо се изигра много добри мачове и не случайно беше искан от Барселона. Миналата година отбеляза много голове, а тази година вкара 2 гола срещу Тотнъм и донесе победата на Челси на Уембли. Не знам за какъв средняк става дума.

Този пост е редактиран от The Pharaoh: 14 November 2017 - 19:45

0

#45545 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 14 November 2017 - 20:04

Вярно, че не разбирам "логическата последователност на постовете ти", но защо трябва двамата да са работили заедно? :D Онзи бездарник Пашалич къде беше работил със Самолета, когато най-непонятно започна да го налага без никаква видима причина. И той ли не му беше любимец, защото не са спали заедно в хотела?

Всеки нормален човек вижда, че Монтела има афинитет към дебилни футболисти, защото е свикнал с това и явно не може да премине на друга вълна дори когато му се предоставят по-качествени такива. То е ясно, че всички искахме Обамеянг или Белоти, но после можеше да се вземе доста по-добър нападател от Калинич, при това за значително по-малко пари. Само че Самолета си хареса него, а Фасобели му се вързаха най-безумно на искането в стилистиката на късния галиани и онази сага с Матри, когото Алегри нямаше търпение да види отново в съблекалнята, защото в сходен маниер му беше трудно да направи разлика между Каляри и Милан.

А да твърдиш, че Монтела лъжел в изказванията си за Калинич е смехотворно. Кой нормален човек ще търпи да го критикуват и обиждат за нещо, за което няма вина и даже упорито ще доказва тезата на критиците си. :D Разбирам да се хвалеше, че е пожелал Бонучи :D , ама Калинич?! Тук няма причина да лъже. Той всъщност заради това ги говори щуротиите за Силва - за да избягва натиск, породен от факта, че го игнорира след трансфер за 38 млн. Ето това вече със сигурност е играч, който не беше доведен по желание на треньора.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 14 November 2017 - 20:04

1

#45546 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано 14 November 2017 - 20:14

Виж мнениетоThe Pharaoh написа на 14 November 2017 - 19:45 :

Capaldi
Имаш ли някакво намерение да спреш да хейтиш Андре Силва или Чалханоглу? Ясно ни е, не ги харесваш. Напиши го веднъж, а не във почти всеки пост. Може Андре Силва да не е на нивото на Алексис Санчес, но пък може след време да го достигне, пък и да стане по-голям футболист от него. Да не забравяме, че е на 22 години.
По темата за Маркос Алонсо. Не помня точно колко даде Конте за него, но за една година Алонсо се изигра много добри мачове и не случайно беше искан от Барселона. Миналата година отбеляза много голове, а тази година вкара 2 гола срещу Тотнъм и донесе победата на Челси на Уембли. Не знам за какъв средняк става дума.

Нямам намерения да те ограмотявам по всяка една тема. Ако наистина те дразнят мненията ми, просто ме игнорирай и терзанията ти приключват. Има такава опция във форума и аз лично съм я използвал нееднократно в миналото.

То и Монтела е само на 43 и може да надмине Алегри и доста други, но вие не спирате да го хейтвате.
Същото важи и за Бадел, който е желан от Тотнъм на Почетино, но във форума са му лепнали етикета Средняк и това е. Каква е гаранцията, че той няма да се окаже новият Маркос Алонсо? :rolleyes:

Плюс това, аз не хейтвам по Чаланоглу и Силва, а коментирам факти около представянето им и посочвам статистиката им от този сезон. Аз лично нямам претенции кой да започва титуляр /за разлика от вас/, стига отборът да печели. Вие сте тези, които гризете нокти и стискате зъби Калинич да пропуска, а Силва да е титуляр във всяка среща, дори да се спъва в топката, както стана срещу АЕК. Това е разликата помежду ни - ти си страхотен поддръжник на Силва, докато аз съм обикновен привърженик на Милан.

Този пост е редактиран от Capaldi: 14 November 2017 - 20:16

Публикувано изображение

-1

#45547 Потребителя е офлайн   El Faraone 92 

• Фен на Милан
  • Регистр: 02-October 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Стефан Ел Шаравии,Алехандре Пато,Паоло Малдини,Дженаро Гатузо,Кака,Индзаги,Шевченко

Публикувано 14 November 2017 - 20:28

Виж мнениетоCapaldi написа на 14 November 2017 - 20:14 :

Нямам намерения да те ограмотявам по всяка една тема. Ако наистина те дразнят мненията ми, просто ме игнорирай и терзанията ти приключват. Има такава опция във форума и аз лично съм я използвал нееднократно в миналото.

То и Монтела е само на 43 и може да надмине Алегри и доста други, но вие не спирате да го хейтвате.
Същото важи и за Бадел, който е желан от Тотнъм на Почетино, но във форума са му лепнали етикета Средняк и това е. Каква е гаранцията, че той няма да се окаже новият Маркос Алонсо? :rolleyes:

Плюс това, аз не хейтвам по Чаланоглу и Силва, а коментирам факти около представянето им и посочвам статистиката им от този сезон. Аз лично нямам претенции кой да започва титуляр /за разлика от вас/, стига отборът да печели. Вие сте тези, които гризете нокти и стискате зъби Калинич да пропуска, а Силва да е титуляр във всяка среща, дори да се спъва в топката, както стана срещу АЕК. Това е разликата помежду ни - ти си страхотен поддръжник на Силва, докато аз съм обикновен привърженик на Милан.

Ти си обикновен трол , чиято единствена цел е да дразни и да прави скандали. Не мога да нарека човек като тебе фен на някой отбор, имайки предвид , че четеш мненията на останалите и веднага излизаш с оборващ коментар базиран на някакви твои интерпретации. Не съм видял пост , в който да ползваш някаква официална информация . Просто си интерпретираш всичко по свой си начин и го прилагаш за да създаваш полемики. Не мога да разбера каква е целта на тази ти дейност , но явно те удовлетворява , имайки предвид факта , че всеки ден се излагаш с поредната глупост и въпреки това не спираш да ръсиш глупост след глупост
Публикувано изображение
-1

#45548 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано 14 November 2017 - 20:33

А ти си слаботелесно фенбойче на Ел Ша, на което му дреме толкова за Милан, колкото на Парис Хилтън й дреме за жертвите на конфликта в Сирия. Такива като теб съм видял доста във форума - особено по времето на Пато и Роналдиньо в клуба. Обикновено отивате в канализацията след напускането на дадения футболист. Ти като по чудо си оцелял, явно във форума на Рома няма много активност.
Публикувано изображение

-4

#45549 Потребителя е офлайн   El Faraone 92 

• Фен на Милан
  • Регистр: 02-October 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Стефан Ел Шаравии,Алехандре Пато,Паоло Малдини,Дженаро Гатузо,Кака,Индзаги,Шевченко

Публикувано 14 November 2017 - 22:08

Виж мнениетоCapaldi написа на 14 November 2017 - 20:33 :

А ти си слаботелесно фенбойче на Ел Ша, на което му дреме толкова за Милан, колкото на Парис Хилтън й дреме за жертвите на конфликта в Сирия. Такива като теб съм видял доста във форума - особено по времето на Пато и Роналдиньо в клуба. Обикновено отивате в канализацията след напускането на дадения футболист. Ти като по чудо си оцелял, явно във форума на Рома няма много активност.

Въобще не ме интересуват нападките ти относно Ел Шарауи, Пато или Роналдиньо. Мога да харесвам , който си футболист пожелая още повече минал през Милан. Във форума на Рома не знам как е положението , защото дори не знам дали съществува такъв , но явно ти си по-запознат с тези неща. Явно доста комплекси си насъбрал през годините ,че да ги отразяваш тук в форума , но твоя си работа. Трола си остава трол , каквото и да твърди. Продължавай в същата светлина , аз лично много ще се радвам. В днешно време е много трудно да намериш ШУТ и то безплатно да те забавлява. Живота е многообразен , хора всякакви. Трябва да има и такива като тебе ,за да е интересно. Лека вечер ти желая.
Публикувано изображение
0

#45550 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 14 November 2017 - 23:29

Виж мнениетоCapaldi написа на 14 November 2017 - 18:54 :

Щом приемаш за чиста монета изказванията на Монтела, то значи няма по-голям фен на Андре Силва от него. Откакто е дошъл, не е спрял да го обсипва със суперлативи и четки, за каквито Калинич може само да мечтае, като най-критичното изказване по адрес на португалеца е, че е международен играч, който се представя по-силно в Европа, отколкото в Италия. :D Което си е напълно вярно и може да мине също за комплимент.

Другото, което е, не прочетох някъде да съм коментирал по чие искане е дошъл Никола Калинич в Милан. Коментирах повече от очевидното нещо, което може да провериш във всеки сайт - че двамата не са работили заедно преди Милан. Кога е успял да му стане любимец, вероятно само ти и Milan17 знаете.

Колкото до настояването - тези изказвания са от месец август, не от началото на Меркатото. Ти какво очакваш, нашите да подготвят трансфер на Калинич и продажба на Бака, но Монтела да каже, че не го харесва в последния момент? :D
Истината е, че ти и няколко човека от доста време се опитвате да пробутате тезата, че едва ли не вариантите са били Обамеянг, Мората и Белоти, но Монтела едва ли не е настоял за Калинич. :D Тъкмо това е пълната глупост в случая. И дори разпечатки от детектор на лъжата да представиш, едва ли някой адекватен фен на Милан би го повярвал.
На мача с Торино ще имам възможността да стана свидетел на въпросните натрапчиви освирквания. Да видим дали са действителност или поредното преувеличение.
...

Ни моа. Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Аз никаква теза не се опитвам да пробутвам на никого, просто за пореден път ти обяснявам какво съм прочел и чул в медиите в Италия, излъчващи изказвания на конкретните хора, от които зависят конкретните неща, които пък ние тук коментираме. Изобщо не ставаше дума Монтела на кого е фен, а кого е искал в отбора. Може всеки ден да хвали Силва, но не е казал, че е привлечен по негово искане, нали? Е, за Калинич го каза. На няколко пъти. И Фасоне и Мирабели го казаха. На няколко пъти.
Ама викаш, няма смисъл да вярвам на изказванията на шефовете и на треньора на Милан, далеч по съдържателно би било да се доверя на твоята логика, понеже...предстои да отидеш на мача с Торино и да видиш отблизо нещата. :D

И ако пак не си разбрал за какво става въпрос и започнеш да ми се правиш на махленски диалектик, обяснявайки ми как не си написал нещо, което очевадно си написал, от сега ти казвам, че повече тъпанарски спорове няма да водя. :D

А, забравих да уточня, имах предвид освиркванията по адрес на Калинич, които впрочем се чуват и по телевизора. Вече ти като се върнеш от мача с Торино, очаквам подробно да ни разкажеш дали си чул освирквания и по чий адрес са били. :D

MONTELLA VATTENE!!!

0

#45551 Потребителя е офлайн   The Pharaoh 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 14 November 2017 - 23:53

Capaldi написа на 14 November 2017 - 20:14 :

1. Ако толкова много ме дразнеха твоите мнения, досега щях да използвам тази опция и щях да те игнорирам.
2. Аз съм хейтил Монтела не повече от 3 пъти и не съм го правил, защото нямам какво да правя, а защото имаше причини. И докато моят хейт е основателен при теб е обратното. Монтела получава шанс след шанс и се проваля. Въпреки това ти продължаваш да го защитаваш. Каква е причината да го правиш?
3. Аз не съм страхотен поддръжник на Силва, а просто го харесвам като футболист и мисля, че има качествата и заслужава шанс да се докаже, обаче под ръководството на Монтела това няма да стане. Не може да забиваш на пейката играч, който три дни преди този мач е вкарал хеттрик. Това е една от причините аз да го защитавам и да искам той да е титулярния нападател на Милан. Силва няма много минути в Серия А и няма да се адаптира докато стои на пейката. Калинич получава шансове и в ЛЕ, и в Серия А, но пак нищо.
0

#45552 Потребителя е офлайн   boa 

• Фен на футбола
  • Регистр: 19-May 13
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Kaka,Shevchenko

Публикувано 15 November 2017 - 01:06

Виж мнениетоCapaldi написа на 14 November 2017 - 20:33 :

Много слаб пост,честно.Като нямаш какво да кажеш просто не пиши.Влизам тук за да чета новини около Милан не глупостите ти и не ми отговаряй,мерси :)
0

#45553 Потребителя е офлайн   nik 

• Фен на футбола
  • Регистр: 10-January 14
  • Любими играчи:maldini

Публикувано 15 November 2017 - 02:59

Дали Монтела наистина е искал привличането на Калинич или не можем само да гадаем . В така развилата се ситуация с Оба и Белот и , в предвид възможността да останем само със Силва и младежа Кутроне , напълно възможно е самолетчето да се е съгласил за хърватина единствено защото е нямало други добри варианти . Съвсем резонно после ще твърди , че е искал от самото начало Калинич . Само си представете , излиза и казва , че Мирабели и Фасоне са му докарали футболист за близо 25 млн. , който даже не иска да вижда и на снимка . Нали е ясно , че това няма как да стане ! Съвсем друг въпрос е защо налага хърватина за сметка на Силва , но с оглед неадекватните му решения като цяло през сезона , нищо чудно няма в това .
0

#45554 Потребителя е офлайн   pissarov 

• Фен на футбола
  • Любими играчи:Малдини

Публикувано 15 November 2017 - 07:00

вече няма тема ненатролена от Капалди. апелирам към трезвомислещите съфорумци да спрат да се връзват на елементарните провокации, защото ще останат 5 човека тук. от месеци чета едни и същи дивотии било в тема за екипите на Милан, трансфери или примаверата, обикновен игнор не помага, когато всички му отговаряте, игнорът ще се насочи към форума като цяло

Този пост е редактиран от pissarov: 15 November 2017 - 07:00

AC MILAN OLD STYLE
1

#45555 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Фен на футбола
  • Регистр: 05-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Seedorf, Kaka

Публикувано 15 November 2017 - 09:03

Монтела искаше и първото му желание беше Абумеянг. Само това ще кажа.
"Clarence Seedorf has never missed leg day in his life. Fact."
|| champions-league 7 ||
0

#45556 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 15 November 2017 - 09:57

View Postpissarov, on 15 November 2017 - 07:00, said:

вече няма тема ненатролена от Капалди. апелирам към трезвомислещите съфорумци да спрат да се връзват на елементарните провокации, защото ще останат 5 човека тук. от месеци чета едни и същи дивотии било в тема за екипите на Милан, трансфери или примаверата, обикновен игнор не помага, когато всички му отговаряте, игнорът ще се насочи към форума като цяло

Форумът е готино място, повярвай ми, няма смисъл да му се връзваш, старите пушки го вземаме на майтап, защото виждаме, че дори при цялото си тролско поведение все пак се връзва и като не му отговориш на 1-2 поста започва да те споменава най-безсмислено в бълвочите си. :D Ако обаче те дразни, игнорирай и това е. Аз имам към 30 човека в този списък. :D Е, вярно, повечето отдавна не пишат, но са оставили следа във форума. :D Сегашният период е сравнително добър за форума, изключвайки разни нелепици като това, че @BANKERA е модератор. :D Може с някои хора да имам различия, но все пак сме останали само истински фенове на Милан, които гледат мачовете ВЪПРЕКИ състоянието на отбора.

Монтела искаше и първото му желание беше Абумеянг. Само това ще кажа.

Не знам колко е бил желание на Монтела, но Обамеянг беше преди всичко инициатива на Мирабели, който очевидно има връзки в Бундеслигата и неслучайно активно ни свързваха с двама играчи на Хофенхайм (Руди и Шуле, ако не бъркам) още преди да е станала официална смяната на собствеността, а пък през лятото без засечка взехме за 24 часа най-добрите играчи на Волфсбург и Леверкузен. За жалост, Борусия не пуснаха габончето, все пак не сме Байерн. :D
0

#45557 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 15 November 2017 - 11:09

Никой в Милан няма вина за това, че не взехме Обамеянг, Белоти, Мората и т.н. Проблемите по трансферите бяха в техните си клубове, агенти и т.н., че и в самите си футболисти. Като дойде голям треньор, ще дойдат и големи футболисти. Аз лично не вярвам с Монтела да влезем в ШЛ и да бием грандовете, че да искат да играят при нас играчите от най-високо ниво, така че до лято - каквото сабя покаже, пък после - нов треньор (да се надяваме Конте или друго доказано име) + двама - трима наистина класни играчи, които той да убеди да дойдат, и нещата ще се получат ;)

P.S. Относно неколегиалните спорове, обиди, заяжданки и квалификации и аз съм твърдо против и апелирам да имате малко уважение към различните мнения и да си мерите приказките един към друг ;) Не сме детската градина тука все пак, че да се мерим кой колко бил фен на Милан и такива глупости, при все, че даже не се познавате... Моят съвет е да не отговаряте на нападателните коментари и да не се връзвате на провокацииките на едно-две манипулаторчета, които тролят редовно. ;)
Публикувано изображение
1

#45558 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано 15 November 2017 - 19:48

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 15 November 2017 - 09:57 :

Може с някои хора да имам различия, но все пак сме останали само истински фенове на Милан, които гледат мачовете ВЪПРЕКИ състоянието на отбора.

Боже Господи, ако човек не е запознат с раздвоението на личността ти, току-виж ти се вързал.

Ти ли си истинския фен на Милан?

Публикувано изображение

Не знам дали BANKERA трябва да е модератор, но ти определено си за Other team fans. И то отдавна. :rolleyes:
Публикувано изображение

1

#45559 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 15 November 2017 - 19:58

Свирчо, щом ми вадиш Фейсбук пост от юни, при положение че дори не сме приятели във Фейсбук и даже не съм как изглеждаш, значи наистина си достигнал дъното и като психическо здраве, и като смисъл в живота. Ти въобще имаш ли някакви занимания встрани от форумно тролене и stalk-ване на хора във Фейсбук?
А ако искаш ме предложи за other team fans, действай, дори те насърчвама в идеята. С почти всички модератори сме гледали мачове на Милан заедно и хората ще могат да преценят по-добре от теб дали съм истински фен на Милан, защото теб никой тук дори не те знае как изглеждаш. :D Очевидно в твоя болен свят всичко се научава пред монитора - там научаваш кой е истински фен на Милан, какво става в съблекалнята на отбора и на тренировките, но в реалния живот нещата стоят другояче.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 15 November 2017 - 20:01

0

#45560 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 15 November 2017 - 23:06

Хахаххаха, Фоссата разкрит, че е фенче на Ювентус и му стана тъпо и се мъчи да се оправдава... Марш в other team fans, затворнико, хаххахахахах.
Публикувано изображение
0

• (2280 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2276
  • 2277
  • 2278
  • 2279
  • 2280
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема