ACMilan-bg.com: Трансферни слухове - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (1921 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 1919
  • 1920
  • 1921
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове Оцени темата: ***** 14 Гласа

#1 Потребителя е офлайн   diavolo 

• Фен на Милан
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:2001

Публикувано 27 May 2009 - 18:52

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

ТЕМА ЗА ТРАНСФЕРНИТЕ СЛУХОВЕ ОКОЛО ОТБОРА!
Публикувано изображение

Публикувано изображение
5

• (1921 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 1919
  • 1920
  • 1921

Други мнения в тази тема

#38401 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано Преди 41 минути

Виж мнениетоDon Corleone написа на 30 May 2017 - 09:03 :

Публикувано изображение

Една прогноза на Gazzetta dello Sport за титулярните 11 през новия сезон. Аз лично предпочитам (както споменах по-горе) Бонавентура в средата на терена, Билия резерва и на лавото крило Балдето (а защо не и Папу Гомес на дясното, пък Сусо на пейката) ;)

Бонавентура като че ли е една идея по ефективен на крилото, а Гомез как го виждаш на дясното крило, при положение, че и в Аталанта и в Катания ВИНАГИ е играел отляво, дори и в transfermarkt не го дават да е играл отдясно изобщо.

В същото време няма и никакъв вариант да вземем и Кейта, и Папу.

За Дзадза съм тотално против - ако ще се взима друг нападател, освен звездния, то трябва да е някой младок на не повече от 21-22, с потенциал. Дзадза тая година прави 26, а до момента се отличава с 5-6 гола за Валенсия, провален престой в Уест Хям и яко тролвания за Флинстоунско изпълнение на дузпа на Европейско първенство!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#38402 Потребителят е онлайн   cap7ainjack 

• Новак
  • Регистр: 05-January 13
  • Любим играч:Seedorf, Kaka
  • Фен от:2001

Публикувано Преди 40 минути

Image rights в Китай е скъпо нещо :) супер.

А за Biglia и мен ми се искаше да е под 20 млн, жалко ама дано да избухва още 2-3 години
0

#38403 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на футбола
  • Регистр: 27-January 16
  • Любим играч:Paolo Maldini
  • Фен от:1995

Публикувано Преди 36 минути

Виж мнениетоIl Professore написа на 30 May 2017 - 10:22 :

Толисо ми е мечтаният халф, но някак си не мога да повярвам, че ще го вземем. Е, ако стане ще се черпи. :D

А 12млн. за Де Шильо...човек като се замисли това си е двойно над реалната му стойност, тъй че и тук съм доволен. Предателите вън!!!

За Толисо и аз много силно стискам палци!! Даже се чудя дали наистина пък не сме се отказали от Балдето и да вържем Билия-Толисо-Кесие, а Бонавентура да иде ляво крило... Обаче за Де Шилио не си прав ;) 12 млн. е смешно просто за титулярен национал на скуадрата, при положение, че за Конти ни искат 25 млн.!!! В началото на сезона имахме оферта за около 30 млн. за Де Шилио от Барса или Челси... (не помня вече), така че си е чист подарък това!! Дано и те ни направят някой такъв "жест" ;)

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 30 May 2017 - 10:25 :

Бонавентура като че ли е една идея по ефективен на крилото, а Гомез как го виждаш на дясното крило, при положение, че и в Аталанта и в Катания ВИНАГИ е играел отляво, дори и в transfermarkt не го дават да е играл отдясно изобщо.

В същото време няма и никакъв вариант да вземем и Кейта, и Папу.

За Дзадза съм тотално против - ако ще се взима друг нападател, освен звездния, то трябва да е някой младок на не повече от 21-22, с потенциал. Дзадза тая година прави 26, а до момента се отличава с 5-6 гола за Валенсия, провален престой в Уест Хям и яко тролвания за Флинстоунско изпълнение на дузпа на Европейско първенство!

Не виждам проблем за което и да е крило да може да играе и по двата фланга. Дори за мен и Бонавентура е по-логично да играе отдясно, за да центрира на скорост с удобния десен крак за "консуматора", който очакваме да привлечем ;)

Този пост е редактиран от Don Corleone: Преди 28 минути

Публикувано изображение
0

#38404 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любим играч:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано Преди 2 минути

Аз направо съм шокиран от сумите, които сме готови да платим.Харесвам Мората, Толисо и Билия, но това е прекалено.

Испанчето няма един сезон, в който да е вкарал повече от 15 шампионатни гола, иска 8 милиона заплата и въпреки статуса си на резерва струва 60.Това е абсолютно несериозно.Качества има безспорни, но е недоказан.Не е сигурно, че ще е с подобна успеваемост ако играе по 3500 минути на сезон.А и ако ще даваме 8 милиона на Мората, не виждам защо да не предложим 5 на Доннарума, който е по-талантлив при всички положения.Да ги дадем на някой като Санчез или Кавани, ок.Но Алваро не е гаранция за голове.Нито е звезда от голям калибър, че да продава фланелки и да привлича зрители на стадиона.Допада ми много, но всичко над 45-50 милиона и 5-6 заплата ще е излишен лукс.

При Толисо е подобно положението.50 милиона за 23 годишен футболист с един мач за националния си отбор.5 години няма трофей, но някои хора във форума си мислят, че нямало какво да научи от Фабрегас.Абе вие в кой свят живеете, ако смея да попитам ? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

А за Билия всичко над 15 милиона ще е грабеж.Доказан е, титуляр е и за Албиселесте, но е на 31.31!Какви 22 милиона, да не е Модрич това.А и договорът му изтича догодина.

Колкото до Де Шильо.И 12 са му много на тоя бездарен бездушник.Да заминава!
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

• (1921 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 1919
  • 1920
  • 1921

Сподели темата:

71 Потребител(и) четат тази тема
15 потребители, 56 гости, 0 анонимни