ACMilan-bg.com: Трансферни слухове - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (1845 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 1843
  • 1844
  • 1845
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове Оцени темата: ***** 14 Гласа

#1 Потребителя е офлайн   diavolo 

• Фен на Милан
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:2001

Публикувано 27 May 2009 - 18:52

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

ТЕМА ЗА ТРАНСФЕРНИТЕ СЛУХОВЕ ОКОЛО ОТБОРА!
Публикувано изображение

Публикувано изображение
5

• (1845 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 1843
  • 1844
  • 1845

Други мнения в тази тема

#36881 Потребителя е офлайн   cinzano 

• Фен на футбола
  • Регистр: 07-May 14
  • Любим играч:Weah, Sheva, Kaka, Nesta, Maldini, Van Basten

Публикувано 23 March 2017 - 20:13

Milan have secured the signing of Villarreal defender Mateo Musacchio for €18m. Player should earn €3m/year [Michele Criscitiello].
0

#36882 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен
  • Фен от:1988

Публикувано 23 March 2017 - 21:35

А пари за Мусакио от къде 😉
Иначе пише в медиите, че Луис Густаво може да дойде и без сделка с китайците.
Интересуваме се от Сеад Колашинац- ляв бек от Шалке, който е с договор до юни.
Според calciomercato, през лятото отново ще се пробваме за Бадел, а Кейта не бил убеден в офертите на Милан и Наполи и очаквал такива от Ювентус и Интер
0

#36883 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 23 March 2017 - 21:59

Виж мнениетоitsokk написа на 23 March 2017 - 21:35 :

А пари за Мусакио от къде 😉
Иначе пише в медиите, че Луис Густаво може да дойде и без сделка с китайците.
Интересуваме се от Сеад Колашинац- ляв бек от Шалке, който е с договор до юни.
Според calciomercato, през лятото отново ще се пробваме за Бадел, а Кейта не бил убеден в офертите на Милан и Наполи и очаквал такива от Ювентус и Интер

И тоя се взе за голяма звезда, а като погледнеш удара му се чудиш дали футболист ще излезе от него или пичага, дето е сложил една кофичка пред Медисън Скуеър Гардън и прави някакви трикове с топка :D

Луиз Густаво би бил добър трансфер, лошото е, че вече мисля, че е около 30 години, но със сигурност би помогнал много в дефанзивен план.

За Мусакио отдавна казах, че съм раздвоен - гледал съм го и като качества наистина не е зле, влезе ли в ритъм може да стане доста стабилен защитник, но при нас здрав футболист идва и отсъства минимум 1-2 месеца през сезона, какво да кажем за такъв като Мусакио...
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#36884 Потребителя е офлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 24 March 2017 - 01:52

Добре де аз едно не мога да разбера-уж в момента всички преговори за договори и трансфери да замразени,а сме си осигурили уж Мусакио и евентуално Коласинац.Нещо не ми се връзват нещата и малко не знам и аз на кое да вярвам.

Този пост е редактиран от billy_costacurta: 24 March 2017 - 01:53

0

#36885 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-July 11
  • Любим играч:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 24 March 2017 - 12:46

Аз лично съм с две ръце, два крака и още един...израсък :D за трансфера на Луиз Густаво. Страхотен опорен халф.
Публикувано изображение
0

#36886 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 24 March 2017 - 16:15

Il Professore написа на 24 March 2017 - 12:46 :

Аз лично съм с две ръце, два крака и още един...израсък :D за трансфера на Луиз Густаво. Страхотен опорен халф.

Взимал 10 милиона заплата в Германия
0

#36887 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 24 March 2017 - 16:18

Виж мнениетоitsokk написа на 24 March 2017 - 16:15 :

Взимал 10 милиона заплата в Германия

:? :? :?

Те Волфсбург са на 2 точки от зоната на изпадащите, обаче плащат на ЕДИН играч...10 милиона заплата?!?!?!?
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#36888 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любим играч:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 24 March 2017 - 17:19

Аз съм с две ръце и два крака за Неманя Матич. Като ще е 29-годишен, поне да е Световна класа. А и взема два пъти по-малко от Густаво.
"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#36889 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan SuperMod team

Публикувано 24 March 2017 - 17:56

Аз пък искам Канте и Каземиро. :D
0

#36890 Потребителя е офлайн   dawnweaver 

• Фен на Милан
  • Регистр: 29-July 09

Публикувано 24 March 2017 - 19:07

Според мен във френското първенство има какво да се види като таланти. Не са им и такива космически заплатите и цените. За съжаление явно с Брайда и Леонардо си замина и мрежата в Южна Америка, там дръпнахме последните си три таланта колкото и отдавна да беше (Кака, Тиаго Силва и Пато).Дет се вика обаче "К***и много , пари нема" :D
0

#36891 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 24 March 2017 - 19:18

Густаво Гомес беше интересен трансфер от Южна Америка, имайки предвид, че не го бяхме чували, а в Аржентина е бил Защитник на сезона. Разбира се, много далеч от Тиаго Силва, но пак някакъв живец в територията, която замрая след Брайда.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 24 March 2017 - 19:19

0

#36892 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 24 March 2017 - 21:36

Fossa Dei Leoni написа на 24 March 2017 - 19:18 :

Густаво Гомес беше интересен трансфер от Южна Америка, имайки предвид, че не го бяхме чували, а в Аржентина е бил Защитник на сезона. Разбира се, много далеч от Тиаго Силва, но пак някакъв живец в територията, която замрая след Брайда.

Искат го от Ла Коруня
0

#36893 Потребителя е офлайн   cinzano 

• Фен на футбола

Публикувано 25 March 2017 - 15:26

billy_costacurta написа на 24 March 2017 - 01:52 :

Добре де аз едно не мога да разбера-уж в момента всички преговори за договори и трансфери да замразени,а сме си осигурили уж Мусакио и евентуално Коласинац.Нещо не ми се връзват нещата и малко не знам и аз на кое да вярвам.

In the last days Musacchio's agent met with reps from Sino-Europe, who Milan have liked for some time. Musacchio has chosen Milan.

Musacchio's agent has been told to wait until the closing is done, which will reportedly happen in mid-April.
0

#36894 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 25 March 2017 - 15:52

А Родриго Кайо май ще ходи в Рома за заместник на Манолас за по-малко пари.
Нищо лично към Мусакио, ама ме притесняват контузиите
0

#36895 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано Вчера, 14:13

Вече на няколко места споменават като сигурен Мусакио, явно вероятността да дойде не е никак малка. Вече написах мнението си за централните защитници, остава ми - в случай че слухът се оправдае - да му пожелая по-малко контузии, а пък на терена да докаже, че превъзхожда Палета.

Колкото до Кейта, не бил докрай убеден от офертата на Милан /каква е тя, не се знае/ и се замислял за Наполи. Харесва ми и мисля, че превъзхожда Нианг в доста отношения, но пък бих предпочел да се открие възможност за откупуване на Деулофеу. Играта ни по фланговете е друга бира, когато са на линия двамата испанци. Любопитно ми е дали ще търсим нов нападател. Слухове колкото искаш, но на практика новите собственици /ако въобще стигнем до тях/ настояваха Бака да остане, така че не е много ясно какви точно са плановете тук. Днес отново чета името на Обемеянг, но продължавам да намирам за несериозна подобна информация. Дано греша.
0

#36896 Потребителя е офлайн   cinzano 

• Фен на футбола

Публикувано Вчера, 18:02

According to #GdS, Mirabelli has secured Keita Balde for the summer, it will be officially after the sale.
0

#36897 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано Вчера, 18:20

Ако всичките тези слухове се окажат верни, значи вече сме взели Коласинац, Мусакио, Бадел и Кейта. Той отборът е готов вече :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9):
Публикувано изображение
0

#36898 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано Вчера, 18:32

Е, не виждам причина за ирония, това не са някакви суперзвезди, новите хора ги следят отдавна, при това на живо. Има ли устна уговорка, трансферните суми няма да са проблем. Изключваме Обамеянг, естествено.
0

#36899 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано Вчера, 18:49

View PostFossa Dei Leoni, on 26 March 2017 - 18:32, said:

Е, не виждам причина за ирония, това не са някакви суперзвезди, новите хора ги следят отдавна, при това на живо. Има ли устна уговорка, трансферните суми няма да са проблем. Изключваме Обамеянг, естествено.

Аз пък виждам :D Затварянето на сделката трябваше да се случи през миналия август (преди 8 месеца). Как, аджеба, някой качествен играч в добра футболна възраст би се навил да отиде в отбор, в който се разиграва небивало фиаско със собствеността? Аз ако бях на мястото на Кейта Балде например, щях да отбивам всякакви разговори с Милан, докато не се изясни окончателно (разбирай официално) кой е собственик на клуба. Та ние, когато бяхме страшилище в Европа едва-едва договаряхме футболисти преди прозорците (говоря за официални изявления, понеже се казва "it will be officially after the sale" (абстрахираме се от грешката, понеже сигурно е превеждано с гугъл)), какво остава сега да уговаряме половин отбор при положение, че сме извън зона ЛЕ дори и не знаем дали ще имаме китайски пари или ще правим... италиански Милан :D
Публикувано изображение
0

#36900 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано Вчера, 18:56

Мусакио и Бадел бяха почти договорени през миналото лято, не виждам нищо изненадващо да ги вземем година по-късно. Слуховете за Кейта са разнопосочни, GdS може да са го добавили само за пикантност към списъка, но най-малкото Милан остава сред фаворитите за подписа му. Може би ако условията по трансфера на Деулофеу бяха по-различни и имаше сериозен шанс да го купим, Балде щеше да е затворена страница, но след като Евертън и Барселона ще са доволни от представянето му и няма да го дадат с лека ръка, нормално е да погледнем към първата си цел ца ляво крило и да предприемем всички наложителни ходове, за да имаме предимство при подписа му.
0

• (1845 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 1843
  • 1844
  • 1845

Сподели темата:

20 Потребител(и) четат тази тема
2 потребители, 18 гости, 0 анонимни