ACMilan-bg.com: Спортни прогнози - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (144 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 142
  • 143
  • 144
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Спортни прогнози футбол, тенис, баскетбол, хокей и др

#1 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 24 April 2009 - 14:54

За да остане темата "спортни прогнози" атрактивна и най-вече взаимополезна за посетителите, призовавам към намаляване на "празните приказки" и излишната теоретична част. (Специално се обръщам към @Milanello).

Който иска да вземе участие в дискусията, нека публикува мнение с конкретна тенис, баскетболна, хокейна, футболна прогноза или друга.

Мисля, че почти всички потребители, които се интересуват от темата "спортни прогнози" са запознати с правилата за залагане, така че нека обменяме идеи в една по-чиста и сбита среда, за да може всеки да се възползва както прецени за добре.

Надявам се тенденциите в тази тема да се променят и да споделяме идеи за предстоящите тиражи.
Публикувано изображение
1

• (144 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 142
  • 143
  • 144
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Други мнения в тази тема

#2861 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 28-August 10
  • Любими играчи:Paolo Maldini

Публикувано 23 September 2017 - 00:13

Инвеститорите се опитват да преценят реалната стойност на пазарите, което по принцип не е възможно, залагайки на "по-разумни" и "печеливши" според тях коефициенти, които във времето (определящо за стойността на парите) се променят и те печелят от тази разлика, купувайки на по-ниски цени и продавайки на по-високи. Всъщност това е идеята на борсата за печалба. По-лесно е по принцип да не познаеш даден коефициент или резултат дали ще е печеливш (това е идеята на букмейкърите за печалба) и евентуално да спечелиш от тези, които се стремят към това, най-малкото защото възможностите са винаги повече от една и предварително изчислените и предложени коефициенти не гарантират печалба, независимо от тяхната стойност и разпределение. :icon_ (57): :icon_ (15):
0

#2862 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 23 September 2017 - 14:01

Прогнозите и очакванията ми за мачовете от италианското първенство. Нямам идея дали Наполи има сили да стане шампион, но ще ги подкрепя срещу Ювентус. Надявам се Милан за завърши на 3то или 4то място. Оградените от мен знаци (коефициентите са предварителни и във времето те се променят, това означава, че са ориентировъчни, т.е. не ги препоръчвам) са очакванията ми за мачовете, а изписаните от мен знаци са желанията ми за отделните мачове, т.е: против Ювентус, за Наполи / за Милан и против Интер, Рома, Лацио, Фиорентина и Аталанта, т.е. евентуално Наполи да стане шампион, а Милан да завърши на 3то / 4то място.

И аз да се обоснова:

Цитат

Има ли някакви гаранции в прогнозите?

Няма напълно сигурна прогноза, по принцип, понеже шансът дадено събитие да се случи никога не е 100%. Винаги има, дори минимален шанс, да се получи изненадващ изход от мача. Именно затова не може да кажем, че ви даваме пълна гаранция за успех с нашите прогнози. Ние систематизираме нашите виждания за изхода от даден мач и ги споделяме с вас, като преди това сме анализирали и обосновали нашата прогноза. Целта ни е да прогнозираме най-вероятния изход от дадена среща, като се обосноваваме с факти и статистика.

Най-вероятният изход от дадена среща е определен предварително, т.е. най-ниския коефициент е най-вероятен да бъде печеливш. Това е така обаче само на теория, по принцип, но не и на практика, т.е. това във времето на 100% не се случва винаги, по този начин и задължително, това са фактите и статистиката.

Цитат

Как определяме нашите прогнози?

Пътят, който следваме е различен за всеки мач. Както може би сте чували, мач с мач не си прилича, затова обръщаме специално внимание на всяка среща. Различните първенства, различните отбори имат много и различни особености. Ние не търсим само мачовете от кръга, където фаворита е ясно изразен и шанса да спечели е много голям. Сред нашите прогнози винаги ще намирате най-интересните и оспорвани мачове от всеки кръг на най-големите футболни първенства.

Вярно е, че мач с мач не си прилича, по принцип, съгласен съм и че всеки мач трябва да се разглежда поотделно, но пътя не мисля, че е различен, независимо от първенството и мачовете / отборите. Най-интересните мачове обикновено са най-трудни да бъдат прогнозирани правилно, а от най-лесните логично се печели по-малко и също евентуално, заради по-ниския коефициент.

Цитат

Какви прогнози предлагаме?

В нашият сайт ще намерите експертни прогнози, които са напълно безплатни за нашите потребители. Прогнозите се публикуват ежедневно, като по тази начин всеки ден ви предлагаме възможността да се възползвате от нашия опит и знания в света на футбола. Ние ще се опитаме да ви предложим винаги най-точните прогнози, базирани на експертен анализ и предварително проверена актуална информация за състоянието на всеки отбор.

В по-краткосрочен план може би прогнозите са определящи, но по принцип в по-дългосрочен – не, колкото и да са експертни и добре обосновани.

Цитат

Какво представляват прогнозите?

Една прогноза за футболен мач представлява предположение на даден изход от двубоя. Също така прогнозите, които ще намерите са напълно обосновани, всички аргументи за дадена прогноза са ясно изразени. Статистика, форма на отбора, контузени и наказани играчи – това са само част от нещата, които проверяваме и на които са базирани прогнозите ни. Освен това следим всички новини около отборите, за да ви предлагаме винаги пълна и актуална информация.

Предварителната прогноза е предположение, което може да се случи във времето, но може и да не се случи, по принцип, това я прави „излишна“, рискувайки да не се окаже правилна и разумна, независимо по какъв начин е обоснована и от кого.

------------------------------------------------------------------------
Понякога възможности и желания са два различни неща, а числата, изразени чрез коефициенти (или коефициентите, изразени чрез числа) е нещо много недостатъчно, т.е. това са средства $, които трябва да си заработим сами, т.е. евентуалните спечелени пари в по-дългосрочен план ще са следствие по-скоро на нашия труд (Бетфаир-трейдър), а не на късмет или шанс, и те логично не са гарантирани предварително (макар коефициентите логично да са предложени предварително).

Прикачени миниатюри

• Прикачено изображение: калчо.png

0

#2863 Потребителя е офлайн   Last samurai 

• Фен на футбола
  • Регистр: 30-May 17
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Maldini

Публикувано 23 September 2017 - 18:09

Виж мнениетоmilannello написа на 23 September 2017 - 00:13 :

Инвеститорите се опитват да преценят реалната стойност на пазарите, което по принцип не е възможно, залагайки на "по-разумни" и "печеливши" според тях коефициенти, които във времето (определящо за стойността на парите) се променят и те печелят от тази разлика, купувайки на по-ниски цени и продавайки на по-високи. Всъщност това е идеята на борсата за печалба. По-лесно е по принцип да не познаеш даден коефициент или резултат дали ще е печеливш (това е идеята на букмейкърите за печалба) и евентуално да спечелиш от тези, които се стремят към това, най-малкото защото възможностите са винаги повече от една и предварително изчислените и предложени коефициенти не гарантират печалба, независимо от тяхната стойност и разпределение. :icon_ (57): :icon_ (15):

Приятелю,колко теория изписа , и на мен ми се завъртя главата Публикувано изображение
И накрая извода,че е трудно,едва ли не невъзможно Публикувано изображение

Да се пробвам аз днес на двата италиански в комбинация :
Спал-Наполи : Наполи да бият на нула -коеф 1,90
Юве-Торино : Гол-гол и над 2,5 гола комбинирано -2,10 коеф

Общо около 4 коеф -20 лв за 80 .Да видим повече действия,по-малко теория
2

#2864 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 24 September 2017 - 09:12

Виж мнениетоCapolavoro написа на 24 April 2009 - 14:54 :

За да остане темата "спортни прогнози" атрактивна и най-вече взаимополезна за посетителите, призовавам към намаляване на "празните приказки" и излишната теоретична част. (Специално се обръщам към @Milanello).

Който иска да вземе участие в дискусията, нека публикува мнение с конкретна тенис, баскетболна, хокейна, футболна прогноза или друга.

Мисля, че почти всички потребители, които се интересуват от темата "спортни прогнози" са запознати с правилата за залагане, така че нека обменяме идеи в една по-чиста и сбита среда, за да може всеки да се възползва както прецени за добре.

Надявам се тенденциите в тази тема да се променят и да споделяме идеи за предстоящите тиражи.

Публикувано изображение
1

#2865 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 24 September 2017 - 23:11

Аз лично не залагам, но съм оградил очакванията си за някои отбори от предстоящите мачове за ШЛ, на които евентуално може да се разчита повече в тези мачове.
В оранжево са по-сигурните мачове според мен, а в червено тези, които имат според мен имат стойност като коефициент и разлика в класите между отборите. Макар и по-силни отборите обаче гостуват...

Това, че симпатизираме на някой отбор или има изгоден според нас коефициент, не значи, че задължително ще победи.

Прикачени миниатюри

• Прикачено изображение: ШЛ-мачове.png

Този пост е редактиран от milannello: 24 September 2017 - 23:12

0

#2866 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 25 September 2017 - 00:05

Предстоят и мачовете за ЛЕ. И тук очаквам силно представяне на италианските отбори, както и на отбора на Лудогорец, на който предстои много престижен, важен и труден мач срещу немски отбор - Хофенхайм. Очакванията са за победи на Милан и Лацио, труден мач за Аталанта и може би загуба на Лудогорец. Избрал съм три мача, ограждайки коефициентите им, които според мен са предпоставка да бъдат евентуално познати. А на Bet365 мисля по принцип може да се има повече доверие, един от водещите букмейкъри, останалото е въпрос на лична преценка.

Що се отнася до залозите във футбола и силата на отборите, аз лично се доверявам по принцип повече на такива от водещите първенства, държави, които са изградили с годините по-различно отношение и мислене към играта, по принцип.

Прикачени миниатюри

• Прикачено изображение: Bet365_ЛЕ.png

0

#2867 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 25 September 2017 - 22:01

* коментари без конкретна прогноза ще бъдат трити.
0

#2868 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 28 September 2017 - 18:00

Милан - Риека

Един възможен вариант да натрупаме някакъв капитал във времето, ако ни е необходим да залагаме и по принцип. В случая предлагам да заложим, макар и при по-висок коефициент, което по принцип е отрицателно, т.е. да изплащаме на по-висока цена (@14.00) от предлаганата по принцип (@10.00). Т.е. предлагам в случая да се заложи против краен резултат 1-1 на @14.00, т.е. ще загубим само при този резултат, и ще трябва да изплатим печалба, а при всички други крайни резултати ще спечелим. Въпрос на избор е коефициента и какъв пазар ще потърсим, за да спечелим, евентуално. Това не ни гарантира сигурна печалба, при определен правилен и по-разумен жребий, както разбира се и късмет, бихме могли за определено време да спечелим някакви средства. Възможните варианти за краен резултат са доста, по принцип, независимо от мача, а за конкретния мач този резултат не е много вероятен, можем да предложим и по-нисък (изгоден) коефициент от 14.00, както и да рискуваме както в случая на малко по-висок. И понеже вероятните възможни варианти да спечелим са повече от един, по-високата цена оправдава риска.

Прикачени миниатюри

• Прикачено изображение: Милан - Риека 1-1 против.png

0

#2869 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 28 September 2017 - 20:00

Билбао ще преебат работата...
Публикувано изображение
1

#2870 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 28 September 2017 - 20:13

Аталанта впечатлиха срещу Евертън, но днес в гостуването на Лион изобщо не ги виждам.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
1

#2871 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Шевченко, Малдини, Индзаги, Кака',Неста, Уеа, Бобан, Бирхоф, Костакурта,Роналдо (Феномена),Гатузо, Сейдорф, Тоти, Дел Пиеро, Зидан, Сусо.

Публикувано 28 September 2017 - 22:20

Виж мнениетоIl Professore написа на 28 September 2017 - 20:00 :

Билбао ще преебат работата...

Тия пе*али наистиха прецакаха всичко. Мамицата им селска...
Публикувано изображение
1

#2872 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 29 September 2017 - 21:24

В стратегията (а и по принцип) ми е важно подбора на пазара, т.е. колкото повече възможни вероятности съществуват, толкова повече вероятността да спечелим е по-голяма, като ни е необходима само една да не е печеливша или печеливша, а всички останали възможни са положителни опции. В случая и ние сме букмейкър, задължително условие да печелим в по-продължителен период от време.

Все пак съществува евентуално и възможността да „прекратим сделката“ с функцията 'cash out' (не съм запознат дотолкова с нея, т.е. никога не съм я ползвал), мисля има и други полезни фукции, за да се подсигурим и / или намалим риска да загубим цялата сума или част от нея. Залагайки на борсите справка (в смисъл да „сверяваме часовниците си“!) за стойността на коефициентите можем да си правим с всеки един по-професионален букмейкър.

Милан – Рома
За краен резултат 4-4 (на прикачения файл) предлагаме сделка / коефициент (по принцип това е предложения коефициент @151.00 за този резултат в букмейкър) за този точен резултат (друга възможност и пример), по-висок от предложения към този момент от предложенията в борсата, за да сме на първа позиция и първото евентуално (в случая при една сделка участниците са двама) предложение задължително да е към нас. По принцип този резултат рядко е печеливш, затова и коефициентите (цените) са високи. Когато предлагаме коефициент / цена е важно да се съобразим с другите предложения на пазара, както и с тези на 'букитата, за да сключим изгодна и разумна сделка. Т.е. в случая всеки коефициент над 8.00 ни поставя на първа позиция 'полпозишън'. Във всеки един момент това може да не е така, затова е важно да отделяме много време. Ако предложения от нас коефициент е прекалено нисък, трудно ще сключим сделка с професионално занимаващ се с тази работа. В случая ние не можем да бъдем сигурни дали ще сключим сделка и кога, защото „предложението“ като коефициент (@100.00 – произволно избрано от мен число – психология на пазарите и ценообразуването) е по-ниско от това на 'букитата, но много по-високо от предложените ставки (коефициенти) на пазара. Терминологията (ставки=коефициенти) е също много важна и полезна.
В примера с мача Милан – Риека имахме сигурна сделка, защото имаше вече направено предложение и ние само трябваше да се съгласим и да спечелим почти със сигурност, заради малката възможност да се познае точен резултат с едно предвиждане. Докато в този пример ние предлагаме и очакваме някой друг евентуално да се съгласи. Ако си намерим подходящ пазар, ние можем да спекулираме с цените, това също е задължително условие (коректно) да се печели на борсата, защото предполагам всички участници (най-вече професионални) го правят, защото ние се състезаваме с тях, като се опитваме да спечелим парите им. В една сделка има задължително печеливш и губещ, т.е. съотношението не е 50% / 50%.
Понеже реалния предложен коефициент е @151.00, ако някой се съгласи на нашето предложение (@100.00), ние можем евентуално да си гарантираме печалба още преди да е започнал мача, инвестирайки веднага след приемане на предложението ни от страна на друг залагащ парите си на предложения по-висок коефициент (@151.00), т.е. ние ще изплащаме на цена 100.00, докато на нас ще ни се изплаща печалба на цена 151.00

Когато залагаме, трябва задължително да се съобразим с капитала / бюджета, който имаме, въпреки очакванията ни да спечелим някаква определена сума, това се отнася и за подбора на пазари и стратегия / цели.

Прикачени миниатюри

• Прикачено изображение: Милан - Рома 4-4.png

0

#2873 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 30 September 2017 - 12:54

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Бе, брато, прекалено много ги мислиш :D. Като решиш нещо, пробвай, ако ще и с левче или две да е. Т'ва е, ти се впрягаш в някви необясними размисли и страсти. Букмейкърите няма как да ги надхитриш. А стратегията ти, независимо каква е, няма как да е винаги печеливша. Затова просто залагай, без да ги мислиш много, много :D
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
4

#2874 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 30 September 2017 - 13:26

Виж мнениетоgLoRy написа на 30 September 2017 - 12:54 :

Бе, брато, прекалено много ги мислиш :D. Като решиш нещо, пробвай, ако ще и с левче или две да е. Т'ва е, ти се впрягаш в някви необясними размисли и страсти. Букмейкърите няма как да ги надхитриш. А стратегията ти, независимо каква е, няма как да е винаги печеливша. Затова просто залагай, без да ги мислиш много, много :D

Най-дългата ми печеливша колонка (12 или 13 мача) я познах за около пет минути, което не го препоръчвам, само искам да кажа че като ти е писано да спечелиш ще спечелиш, а ако ти е каръшки ден, Реал ще те издъни на "Бернабеу".

За да не е спам мнението ми: утре очаквам хиксове в Бергамо и Милано.
Публикувано изображение
1

#2875 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 02 October 2017 - 23:03

На прикачените от мен три файла съм „предложил“ три мача в колонка, общия коефициент не е висок, но пък вероятността да е печеливш не е малка.

По принцип при положение, че коефициентите задължително се променят във времето и предполагам няма човек, който предварително да може да ги изчисли с точност, не знаейки как ще се развие даден мач, по принцип, този факт „изравнява“ по някакъв начин възможностите за печалби, т.е. е възможно в определена ситуация един залагащ да избере по-разумен пазар / коефициент. Това, че на борсата някой играч губи, означава и че някой залагащ печели, поради това борсата винаги печели (% комисионна от всяка сделка) затова поканени са всички, въпрос на лична преценка и знания. Умножени трите коефициента = 1.30 (30% доходност за три дни), това според някои анализатори означава, че има смисъл и стойност, защото евентуалната печалба е по-висока от по-разумните предложения на банките, но по принцип с нисъk лихвен % на депозит (не съм дотолкова добре запознат с условията и предложенията им).
На тази тема да си комуникирам (на бг език) ми е интересно и полезно, и тук (темата „спортни прогнози“) има много полезна информация.

Прикачени миниатюри

• Прикачено изображение: квалификации_1.png
  • Прикачено изображение: квалификации_2.png
  • Прикачено изображение: квалификации_3.png

Този пост е редактиран от milannello: 02 October 2017 - 23:04

0

#2876 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 05 October 2017 - 18:44

Опитал съм се да направя някакъв анализ на залога ви (на прикачания файл).

Въпреки, че не съм ползвал функцията „cash out”, мисля, че във времето понякога е печеливша, понякога не, неслучайно се предоставя като допълнителна възможност, т.е. е евентуално полезна. Т.е. понеже не можем да предвидим предварително промяната на коефициентите във времето и тяхната стойност, заради това и не можем да разчитаме да е винаги полезна и печеливша, въпрос на навременна преценка. Тази опция, приложима в реално време (лайв), прави успешно й изпълнение трудно, поради липсата на достатъчно време. Може би невинаги е достъпна и по всяко време, т.е. може би не е разумно да разчитаме на нея, едва ли не, че винаги можем да я ползваме и то успешно.

Доколкото разбирам сте заложил на 4 мача в колонка, познали сте трите, и сте ползвали функцията след като е отсъдена дузпата, и непосредствено преди да бъде изпълнена, мислейки си, че ще е гол (което е логично) и колонката ще е губеща. Вярно, че след мач е „по-лесно“ да се анализира, но е полезно. Дузпата не е сигурен гол, но почти, т.е. аз в случая не бих ползвал опцията, защото печалбата (която може би предварително сте я знаели, доколкото разбирам +10.88 паунда или +1.88 паунда). Дузпа за Ювентус, няколко минути преди края на мача при резултат 2-2 означава почти сигурна победа за гостите, т.е. ползването на функцията е по принцип разумно, обаче голямата разлика в печалбите (при отбелязан гол и може би победа за Юве +11.88 / +1.88, а при пропусната дузпа и може би X +570 паунда) я прави в случая неразумна и сте срешил / прибързал. Така или иначе не играете за +1.88 паунда печалба, а и залога 10 паунда не е толкова висок... Бил сте много близо до желаната сума, с една доста трудна комбинация и висок коефициент с нисък залог, не всеки път ще имате тази възможност. Всеки в определена ситуация може да прибърза и да сгреши, това се отнася и по принцип за букмейкърите, както и за всички залагащи.

Стойността на парите и труда? Ако бяхте играли само този мач, но при положение, че сте познали три трудни коефициента, да се съгласите на сделка за +11.88 или +1.88, при положение, че имате възможност да спечелите 570 паунда? Така или иначе залагате, за да спечелите цялата сума (т.е. може би ви е необходима), а не да си върнете залога, което е безсмислено, даже случая безотговорно. При това положение бих ползвал опцията преди мача, ако е възможно, т.е. без мача Аталанта – Ювентус (макар коефициента за X - 3.40 да увеличава повече от три пъти печалбата), при положение и че не сте заложил за гостите... Със залог от 10 не се печелят лесно и всеки път 170. Съветът ми е да разглеждате и играете всеки мач поотделно, макар за по-нисък коефициент, така ще намалите и риска да загубите (или поне да се играят мачовете по различно време, за да имате време за промяна на стратегията във всеки един момент и след / преди всеки мач – това също намаля предимството на 'букитата и увеличава шансове ви за печалба), да не подценявате нито един мач предварително, т.е. преди да е завършил, по принцип. На тези пари като залог 10 паунда не са много възможностите, по-лесно се печели при обратния вариант, т.е. със залог 600 – печалба 10 (+10), по-малък е коефициента, съответно риска.
Много по-правилно 'букитата могат да контролират пазара и коефициентите, отколкото залагащите на борсите, но при тях (борсите) невинаги има достатъчно пари в наличност за някои пазари и по всяко време, но ограниченията сякаш са по-малко.

На прикачения файл съм „предложил“ като евентуална идея за залог мача Сан Марино – Норвегия и опцията да се предложи коефициент 'за 3-3', така като моментния предложен коефициент 4.8 е прекалено нисък за този резултат и новото предложение (например @50.00) ще е най-добро.

Прикачени миниатюри

• Прикачено изображение: залог.jpg
  • Прикачено изображение: Сан Марино - Норвегия 3-3.png

Този пост е редактиран от milannello: 05 October 2017 - 18:47

0

#2877 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano