ACMilan-bg.com: Задължителни трансфери през лятото - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (173 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Задължителни трансфери през лятото Оцени темата: ***** 3 Гласа

#1 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: AC Milan Admin team
  • Регистр: 23-June 09
  • Любим играч:Руй Коща
  • Фен от:1996

Публикувано 16 February 2009 - 12:38

Вашите предпочитания за летни покупки и напускащи играчи.
Публикувано изображение
0

• (173 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#2 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 16 February 2009 - 12:41

За мен през лятото трябва да шитнем Паоло, Фавали, Сендерос, Емерсон, Индзаги и Шевченко и на тяхно място да бъдат взети адекватни футболисти, като се наблегне на 2 централни защитника, които да направят конкуренцията силна между тях двамата и Силва. Трябват ни 2-ма нападатели, които да се конкурират с Пато и Марко.
Публикувано изображение
0

#3 .pato7..

• Група: Guests

Публикувано 16 February 2009 - 12:43

1. Нов треньор
2. Млад и качествен вратар на мястото на Дида и Калац
3. Централни бранители - примерно Агер и Запата
4. Гуркюф
5. Млад нападател - иска ми се да е Бензема, но няма как да стане
0

#4 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 16 February 2009 - 12:54

Виж мнениетоpato7 написа на 16-02-2009г., 12:43:12ч. :

1. Нов треньор

новият е треньор не се дискутира, защото ще има нов такъв лятото ...
Публикувано изображение
0

#5 Потребителя е офлайн   liompes 

• Новак
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 19-May 11
  • Любим играч:Franco Barezi

Публикувано 16 February 2009 - 14:12

Виж мнениетоCapolavoro написа на 16-02-2009г., 13:41:32ч. :

За мен през лятото трябва да шитнем Паоло, Фавали, Сендерос, Емерсон, Индзаги и Шевченко и на тяхно място да бъдат взети адекватни футболисти, като се наблегне на 2 централни защитника, които да направят конкуренцията силна между тях двамата и Силва. Трябват ни 2-ма нападатели, които да се конкурират с Пато и Марко.

Най - накрая някой единомислещ по отношение на нуждата от нападател! :D
Аз бих се радвал дори на един нов, но качествен, при положение, че Пипо почти сигурно остава за още един сезон, а Марко догодина все пак се очаква да влезе в игра!!! ;)

Виж мнениетоpato7 написа на 16-02-2009г., 13:43:12ч. :

1. Нов треньор
2. Млад и качествен вратар на мястото на Дида и Калац
3. Централни бранители - примерно Агер и Запата
4. Гуркюф
5. Млад нападател - иска ми се да е Бензема, но няма как да стане

В допълнение на горната ми мисъл, мисля, че има как да стане ;) ! Просто трябва да се извадят парички, при една сериозна /и разумна :D / сума, Лион ще се предадат :D ...
До положението, до което се докарахме е ясно, че без стабилно капиталовложение работата няма да стане. А с "кръпки" от тук насетне, съвсем ще потънем!
Бензема някой ще го купи, въпросът е дали ние ще извадим парите за него, което реално би било най - сериозното "разтоварване" от финансова гледна точка. Но като се замисля за това колко биха изсипали Сити за един Роналдиньо, да речем... ;)
В халфовата линия Гуркюф е задължителен, плюс налагане на Фламини, но това вече наистина ще е работа на новия треньор ;) .
Не знам Аталанта колко биха поискали за един Лука Чигарини, че като гледам и наш Андреа на къв хал е... :lol:
В защита, ако Неста все пак се завърне и при наличието на Силва /и Матиони :) /, на първо време ще стига и един нов. Понеже не виждам в момента кой знае какви защитници на пазара, ще съм доволен и на едно младо и талантливо италианско момче от рода на Марко Роси, да речем...
В обобщение на цялата работа :D :
1. Млад вратар /почти без пари :D /, а Дида остава за резерва в случай, че нищо не излезе от младия ;)
2. Някой пич като Марко Роси /за малко пари :D /. Ако Неста приключи с футбола :o , още някой пич за малко повече пари /Агер, Сапата, или нещо от сорта, по възможност обаче - италианско :D /
3. Гуркюф /без пари/ и Лука Чигарини /ако не е много пари :D /.
4. Бензема /е тука вече ще трябват бая пари :D , но само тука.../

Но като се знам как ще се "отпуснем" лятото, най - много да домъкнем 34-годишния Бекъм за постоянно - без пари... :p :D :lol:
0

#6 Потребителя е офлайн   MercedesAMG 

• Новак
  • Регистр: 31-August 13

Публикувано 16 February 2009 - 14:26

1. Стабилна резерва на Абиати
2. 2 ма защитници ( Аагер , Серхио Рамос )
3. Бекс да остане и някой по остар Халф (офанзивен от сорта на Фабрегас или Давид Силва )
4. Трябва ни така наречения "ТАРАН" ( Нйколас Бентнер или Жо )
0

#7 Потребителя е офлайн   I don't care 

• Новак
  • Регистр: 28-June 09

Публикувано 16 February 2009 - 14:41

Най-голяма нужда имаме от 1 централен ззащитник и от един висок и мощен нападател.
0

#8 Потребителя е офлайн   mitko3012 

• Новак
  • Регистр: 06-September 10

Публикувано 16 February 2009 - 14:45

1.Напускане на Калац и може би Дида и идване на някое вратарче
2.Напускане на Малдини,Фавали и Каладзе(а може и Сендерос,все пак ще получи още няколко шанса да се докаже) идване на Агер

За нападение,мисля че не се нуждаем от никого,защото имаме Пато,който те първа ще се развиваа,Бориело,в който вярвам и контузията ще му мине и Шевченко и Индзаги,които могат да решат всеки мач по всяко време :lol:
0

#9 .inzaghi..

Публикувано 16 February 2009 - 15:40

- Рийкард
- Агер, Гамберини
- Гуркюф + налагане на Фламини
- налагане на Шева и Бориело + Балотели
0

#10 Потребителя е офлайн   trapero 

• Новак
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 16 February 2009 - 15:53

Виж мнениетоinzaghi написа на 16-02-2009г., 15:40:23ч. :

- Рийкард
- Агер, Гамберини
- Гуркюф + налагане на Фламини
- налагане на Шева и Бориело + Балотели

е тука вече изтрепа рибата...
0

#11 .inzaghi..

Публикувано 16 February 2009 - 15:54

Виж мнениетоNesta написа на 16-02-2009г., 13:53:33ч. :

е тука вече изтрепа рибата...

Нещо не те разбирам напоследък. :lol:
0

#12 Потребителя е офлайн   trapero 

• Новак
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 16 February 2009 - 16:05

Виж мнениетоinzaghi написа на 16-02-2009г., 15:54:21ч. :

Нещо не те разбирам напоследък. :lol:

Толкоз ли е сложно за разбиране?
И аз искам нов треньор, но да си призная не ми се вярва да е холандеца (причина №1 - Рони) и на тоя етап вярвам, че от лятото ще има такъв

Агер - ако не ни надцакат свинете, нищо чудно и да го вземем, но Гамберини...според би бил стрхотно попълнение, обаче защо ли не си представям как Фес прави убедителна оферта към Виола...

За Фламини съм съгласен, но според мен Гуркуф е забравен от Господ на Меаца, мани го Карлето какви ги дрънкаше преди 2-3 за Йоан, ако слушаме всяко негово изказване....

Шева - и аз съм на това мнение, две мнения няма

Бориело - така и не мога да разбера защо Милан даде €10млн. за него, втори Джила не ни трябва, казвал съм го и преди...

Обаче за Балотели колкото и да мечтаем, повярвай ми, няма да стане

Този пост е редактиран от Nesta: 16 February 2009 - 16:06

0

#13 .inzaghi..

Публикувано 16 February 2009 - 16:12

Марто, толкова ли не разбра, че тия теми са фенски? Тук си пишем какво искаме, а не какво ще стане. :lol:
0

#14 .Angel..

Публикувано 16 February 2009 - 16:22

Първите трансфери трябва да са следните: Освобождаване или продаване на Калач (по-добре на негово мястода има някои юноша да трупа опит), Каладзе (него изобщоне искам даго коментирам, люховете му са десетки), Фавали (стига де, нека дадем шанс и на младите), Емерсон (не мисля, че имаме каквато и да е полза от него) и естествено отеглянето на една икона за Милан - Паоло Малдини (Благодаря ти за всичко което направи за любимия отбор)! За Татко Карло мисля, че ще е по-добре да се пробва с някои африкански тим. Лично мое мнение, че е абсурдно за престоя си в Милан да е спечелил един единствен път скудетото, като се има предвид с какви играчи е разполагал (какво?! интер да нямат по-добри играчи от нас?)! За новите попълнения... Абиати прави невероятен сезон и не мисля, че има нужда от ново попълнение. Защитата ще претърпи голяма промяна и дано да е за добро, нужни са един или двама класни защитника. Халфова линия... едно връщане на Гуркюф е достатъчно. В нападение мисля, че сме идеални с Пато и Бориело и резерви Пипо и Шева, разбира се може и да има някое ново име. Като цяло това мисля, че трябва да е новия Милан за следващия сезон!
0

#15 Потребителя е офлайн   mitko3012 

• Новак

Публикувано 16 February 2009 - 16:29

Виж мнениетоAngel написа на 16-02-2009г., 16:22:45ч. :

Първите трансфери трябва да са следните: Освобождаване или продаване на Калач (по-добре на негово мястода има някои юноша да трупа опит), Каладзе (него изобщоне искам даго коментирам, люховете му са десетки), Фавали (стига де, нека дадем шанс и на младите), Емерсон (не мисля, че имаме каквато и да е полза от него) и естествено отеглянето на една икона за Милан - Паоло Малдини (Благодаря ти за всичко което направи за любимия отбор)! За Татко Карло мисля, че ще е по-добре да се пробва с някои африкански тим. Лично мое мнение, че е абсурдно за престоя си в Милан да е спечелил един единствен път скудетото, като се има предвид с какви играчи е разполагал (какво?! интер да нямат по-добри играчи от нас?)! За новите попълнения... Абиати прави невероятен сезон и не мисля, че има нужда от ново попълнение. Защитата ще претърпи голяма промяна и дано да е за добро, нужни са един или двама класни защитника. Халфова линия... едно връщане на Гуркюф е достатъчно. В нападение мисля, че сме идеални с Пато и Бориело и резерви Пипо и Шева, разбира се може и да има някое ново име. Като цяло това мисля, че трябва да е новия Милан за следващия сезон!

Абсолютно съм съгласен!Калач отива в някое средно отборче(Хетафе примерно,нали тего искаха),Емерсон също(Портсмут и Еспаньол го искаха),Каладзе 100% ще си намери отбор също,а Паоло и Бепе ги пенсионираме :)
0

#16 .Pato_93..

Публикувано 16 February 2009 - 16:33

Най-важно е през лятото да дойде Рийкард!!! Ако направим този трансфер, ще е един от най-добрите, които сме правили последните наколко сезона.

Вратари - Абиати е стабилен. Няма смисъл да държим Калац и Дида(който взима голяма заплата) на резервната скамейка. Трябва да ги разкараме и да вземем някой млад за малко пари. Дори и да не е млад. Примерно Ханданович от Удине.

Защита - Ако Неста се оправи ще е супер. Трябва ни само 1 централен защитник - Агер - млад, не много скъп и според мен много добър. Мексес също е вариант, но не вярвам да дойде. И в центъра на защитата няма да имаме проблеми. Неста, Агер, Тиаго Силва и Бонера. Сендерос нека го видим до края на сезона... Каладзе, Фавали и Малдини напускат. От дясно - имаме Дзамброта и ако матиони се окаже добър, няма да имаме проблеми. От ляво - Антонини и се надявам да закупим някой качествен - Филип Лам(мечти...). Янкуловски напуска.

Дефанзивни халфове - Фламини, Пирло, Гатузо и Амброзини. Добре са. Не трябват промени в тази зона. Може би има нужда от някой плеймейкър за заместник на Пирло. Емерсон напуска.

Атакуващи халфове - Роналдиньо и Кака'. Връщаме си Гюркуф и привличаме още някой - Давид Силва примерно. Ако не привлечем, оставяме Сеедорф за резерва. Напуска Бекъм.

Нападатели - Пато и Бориело. Надявам се да привлечем някой, който да замени Индзаги и Шевченко. Примерно Бензема, но той е само мечта. Трябва ни някой от типа на Хунтелаар, който не е от най-добрите, но вкарва много голове. Ако все пак не вземем някой и в този вид не е много лошо нападението при добра работа на Милан Лаб и налагане на Шева от новия наставник.

И какво се получи - каша. :) :wacko:

Вратари: Абиати, Ханданович
Защитници:
десни - Дзамброта и Матиони
централни - Неста, Агер, Тиаго Силва, Бонера
леви - Лам, Антонини
Халфове:
дефанзивни - Пирло, Амброзини, Гатузо, Фламини
офанзивни - Кака', Роналдиньо, Гюркуф, Давид Силва
Нападатели: Пато, Бориело, Шевченко, Индзаги

Напускащи - Дида, Калац, Малдини :lol: , Каладзе, Янкуловски, Фавали, Сендерос, Емерсон, Бекъм, Сеедорф.

Треньор - РИЙКАРД
Капитани - 1. Гатузо, 2.Кака', 3. Амброзини
Титли - Гарантирани :lol: :lol: :lol:

Има и доста по-добри варианти, особено в нападение, но просто съм гледал да напиша състава реалистичен и не много скъп.

Този пост е редактиран от Pato_93: 16 February 2009 - 16:37

0

#17 .krgramatikov..

Публикувано 16 February 2009 - 16:35

Виж мнениетоAngel написа на 16-02-2009г., 17:22:45ч. :

Къде забравяш найу-слабите играчи снощи-Пирло и Сеедорф.Нима ще трябва да ги търпим още ли?
0

#18 Потребителя е офлайн   mitko3012 

• Новак

Публикувано 16 February 2009 - 16:40

Виж мнениетоPato_93 написа на 16-02-2009г., 16:33:47ч. :

Най-важно е през лятото да дойде Рийкард!!! Ако направим този трансфер, ще е един от най-добрите, които сме правили последните наколко сезона.

Вратари - Абиати е стабилен. Няма смисъл да държим Калац и Дида(който взима голяма заплата) на резервната скамейка. Трябва да ги разкараме и да вземем някой млад за малко пари. Дори и да не е млад. Примерно Ханданович от Удине.

Защита - Ако Неста се оправи ще е супер. Трябва ни само 1 централен защитник - Агер - млад, не много скъп и според мен много добър. Мексес също е вариант, но не вярвам да дойде. И в центъра на защитата няма да имаме проблеми. Неста, Агер, Тиаго Силва и Бонера. Сендерос нека го видим до края на сезона... Каладзе, Фавали и Малдини напускат. От дясно - имаме Дзамброта и ако матиони се окаже добър, няма да имаме проблеми. От ляво - Антонини и се надявам да закупим някой качествен - Филип Лам(мечти...). Янкуловски напуска.

Дефанзивни халфове - Фламини, Пирло, Гатузо и Амброзини. Добре са. Не трябват промени в тази зона. Може би има нужда от някой плеймейкър за заместник на Пирло. Емерсон напуска.

Атакуващи халфове - Роналдиньо и Кака'. Връщаме си Гюркуф и привличаме още някой - Давид Силва примерно. Ако не привлечем, оставяме Сеедорф за резерва. Напуска Бекъм.

Нападатели - Пато и Бориело. Надявам се да привлечем някой, който да замени Индзаги и Шевченко. Примерно Бензема, но той е само мечта. Трябва ни някой от типа на Хунтелаар, който не е от най-добрите, но вкарва много голове. Ако все пак не вземем някой и в този вид не е много лошо нападението при добра работа на Милан Лаб и налагане на Шева от новия наставник.

И какво се получи - каша. :) :wacko:

Вратари: Абиати, Ханданович
Защитници:
десни - Дзамброта и Матиони
централни - Неста, Агер, Тиаго Силва, Бонера
леви - Лам, Антонини
Халфове:
дефанзивни - Пирло, Амброзини, Гатузо, Фламини
офанзивни - Кака', Роналдиньо, Гюркуф, Давид Силва
Нападатели: Пато, Бориело, Шевченко, Индзаги

Напускащи - Дида, Калац, Малдини :lol: , Каладзе, Янкуловски, Фавали, Сендерос, Емерсон, Бекъм, Сеедорф.

Треньор - РИЙКАРД
Капитани - 1. Гатузо, 2.Кака', 3. Амброзини
Титли - Гарантирани :lol: :lol: :lol:

Има и доста по-добри варианти, особено в нападение, но просто съм гледал да напиша състава реалистичен и не много скъп.

Съгласен съм с всичко,с изключение на Ханданович и Давид Силва,първият за мен е дървар и не ни трябва,по добре да вземем Боруц,Вийзе или Фрей,а Силва е добър играч,но просто при Кака,Роналдиньо и Гуркюф един от 4-мата ще трябва да изгърми и да седи на пейката,така че няма място :lol:
0

#19 .Angel..

Публикувано 16 February 2009 - 16:41

Виж мнениетоkrgramatikov написа на 16-02-2009г., 16:35:35ч. :

Къде забравяш найу-слабите играчи снощи-Пирло и Сеедорф.Нима ще трябва да ги търпим още ли?

Бива ли да съдим от един мач? Пирло мисля, че има още какво да даде, докато за Сеедорф съм съгласен. Мисля, че е време да седне на скамейката за сметка на Гуркюф например.
0

#20 .Pato_93..

Публикувано 16 February 2009 - 16:45

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 16-02-2009г., 16:40:06ч. :

Съгласен съм с всичко,с изключение на Ханданович и Давид Силва,първият за мен е дървар и не ни трябва,по добре да вземем Боруц,Вийзе или Фрей,а Силва е добър играч,но просто при Кака,Роналдиньо и Гуркюф един от 4-мата ще трябва да изгърми и да седи на пейката,така че няма място :)

Ханданович го написах защото не се сетих за друг. Иначе наистина и Фрей, Боруц и Вийзе са много добри, но няма смисъл да се наливат големи пари във вратар, който ще е резерва или да оставяме Абиати на скамейката. Трябва ни млад и евтин. Силва си мисля, че ще е нужен, но това зависи много и от схемата на игра. Ако примерно играе с 4-2-3-1. Тогава ще ни трябва. Пускаме Пато напред и зад него - ляво-Рони, центъра-Кака' и дясно-Силва,Гюркуф. А може и Пато да се върне зад Бориело и да играем с 2-мата напред. Има много варианти, но е малко рано да мислим за лятото.
0

• (173 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Сподели темата:

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни