ACMilan-bg.com: Шампионска лига - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (480 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 475
  • 476
  • 477
  • 478
  • 479
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Шампионска лига Оцени темата: ***** 10 Гласа

#14281 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 14 February 2018 - 22:44

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 14 February 2018 - 22:41 :

Каква е тая куха лейка в студиото, фенка на КрисЧано? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Мисля, че това е част от джендърската адженда и проявяване на толеранс, липса на полова дискриманация. Жените разбират от футбол и трябва да анализират мачовете, особено пък фенките на Кристиано. ;)

Този пост е редактиран от sheva7: 14 February 2018 - 22:44

Публикувано изображение
0

#14282 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 14 February 2018 - 22:44

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 14 February 2018 - 22:41 :

Каква е тая куха лейка в студиото, фенка на КрисЧано? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Ако не се лъжа е някакъв преподавател в НСА. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
0

#14283 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 14 February 2018 - 23:01

Двойни стандарти за мадридските курви...Кроос падна много леко, а сега удар, който можеше да бъде в очертанията, беше спрян с ръка. Не че играта на ПСЖ е извънземна, дори мен ме разочароват дотук...
Публикувано изображение
1

#14284 Потребителят е онлайн   Domo arigato 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 26-September 14
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Paolo Maldini
    Alessandro Nesta
    Marcos Evangelista de Morais

Публикувано 14 February 2018 - 23:08

Виж мнениетоsheva7 написа на 14 February 2018 - 23:01 :

Двойни стандарти за мадридските курви...Кроос падна много леко, а сега удар, който можеше да бъде в очертанията, беше спрян с ръка. Не че играта на ПСЖ е извънземна, дори мен ме разочароват дотук...

Поредна небивалица при положението с Модрич - картон за контакт, съществуващ само във въображението на Роки.
1

#14285 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 14 February 2018 - 23:12

Винаги съм мразил Реал...Уефалона ми бяха станали по-противни след 2006-та, ама вече се вижда няколко поредни сезона, че "кралският" клуб с подарените първи 5-6 титли също се ползва със съдийски привилегии.
Публикувано изображение
0

#14286 Потребителя е офлайн   The Pharaoh 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 14 February 2018 - 23:14

Неймар как нацели съдията в главата :D
0

#14287 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 14 February 2018 - 23:27

Виж мнениетоThe Pharaoh написа на 14 February 2018 - 23:14 :

Неймар как нацели съдията в главата :D

Малко му е на тоя престъпник Роки.

Е, по-големи калитари от тия в Европа в последните няколко сезона..
Публикувано изображение
1

#14288 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 14 February 2018 - 23:28

Колкото Реал са калитари, толкова и БДЖ са родени лузъри, водени от още по голям такъв, еми няма нищо изненадващо :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#14289 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 14 February 2018 - 23:28

Ако Емери отпадне от този Реал с такава селекция, ще си променя мнението за него.
Публикувано изображение
0

#14290 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 14 February 2018 - 23:30

Айде 3-ка отнесоха, другото лято може да пробват да дадат 1 милиард за трансфери и пак да атакуват ШЛ :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#14291 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 14 February 2018 - 23:30

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 14 February 2018 - 23:28 :

Колкото Реал са калитари, толкова и БДЖ са родени лузъри, водени от още по голям такъв, еми няма нищо изненадващо :D

Явно си прав...Ама 2 гола могат да върнат в Испания, тамън ще е драматичен обрат, "магията" на ШЛ, ако пак се случи нещо такова, вече не знам.
Публикувано изображение
0

#14292 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 14 February 2018 - 23:33

Виж мнениетоsheva7 написа на 14 February 2018 - 23:28 :

Ако Емери отпадне от този Реал с такава селекция, ще си променя мнението за него.

Закъснял си с една година-година и нещо, ама...по добре късно, отколкото никога :D

Дано само нашите да не тръгнат тоя роден загубеняк да го домъкват при нас, че...щом с такива играчи не може да изгради отбор, дето да бие наред, какво ли би направил с нашите :D

Виж мнениетоsheva7 написа на 14 February 2018 - 23:30 :

Явно си прав...Ама 2 гола могат да върнат в Испания, тамън ще е драматичен обрат, "магията" на ШЛ, ако пак се случи нещо такова, вече не знам.

Не вярвам, по скоро, ако ПСЖ-то водеха тук, като нищо щяха да отнесат 2-3 парцала във Франция :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#14293 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 14 February 2018 - 23:37

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 14 February 2018 - 23:32 :

Закъснял си с една година-година и нещо, ама...по добре късно, отколкото никога :D

Дано само нашите да не тръгнат тоя роден загубеняк да го домъкват при нас, че...щом с такива играчи не може да изгради отбор, дето да бие наред, какво ли би направил с нашите :D

Ами, оня мач беше скандален...Ама тук, колкото и да наливам Роки, няма чак толкова големи тесли. Като добавим, че миналата година ПСЖ дори не спечели вътрешния шампионат, абсолютен провал, голяма работа, че се подиграха веднъж с Байерн и мачкаха в групата си. Ако отпаднат от тоя Реал, ще се потвърдят думите ти от предишния пост.

222 млн. за няколко финтчета...
Публикувано изображение
0

#14294 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 14 February 2018 - 23:38

Емери и Конте, тези двамата за мен винаги са били супер прехвалени и продължават и двамата да го доказват с пълна сила, сега като Фарса изнасили четата на перукан, още повече ще му лъсне посредствеността. А Емери е голям идиот да има Тиаго на пейката и да пуска Кимпембе, да вади Кавани за да пусне десен бек и после да пуска 35 годишния Алвеш напред.
Публикувано изображение
0

#14295 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 14 February 2018 - 23:39

Виж мнениетоsheva7 написа на 14 February 2018 - 23:34 :

Ами, оня мач беше скандален...Ама тук, колкото и да наливам Роки, няма чак толкова големи тесли. Като добавим, че миналата година ПСЖ дори не спечели вътрешния шампионат, абсолютен провал, голяма работа, че се подиграха веднъж с Байерн и мачкаха в групата си. Ако отпаднат от тоя Реал, ще се потвърдят думите ти от предишния пост.

Ми аз от много отдавна го повтарям това, че Емери е прехвалко, вярно тази година ще вземе титлата във Франция, но при положение, че там конкуренцията е НИКАКВА - Монако бяха тотално отслабени с напускането на Мбапе и Бернардо Силва, а Лион и Марсилия в момента са си изцяло отбори за ЛЕ и нищо повече - много непостоянни. Демек и наш Енцо Монтелски щеше вероятно да вземе титлата с тях във Франция този сезон :D

Но е факт, че това е отбор, в който се пилеят милиарди, а в Европа постигнаха точно толкова, колкото ние с безплатните трансфери на Галиани в последните 2-3 сезона - демек нищо! :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
2

#14296 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 14 February 2018 - 23:44

Емери осра мача...Ама и тия прехвалковци играчите му не струват милионите, дадени за тях, нито колосалните си заплати. Мисля, че подобна свръхзадоволеност не влияе добре на по-голямата част от играчите, не могат да задържат ниво. Изключение са Меси и Роналдо.
Публикувано изображение
0

#14297 Потребителят е онлайн   Il Professore 

Публикувано 14 February 2018 - 23:45

Винаги съм харесвал Емери. Дори миналата година вината за отпадането не бе в него, поне според мен, но тая вечер той е главен виновник и ако отпадне, аз също ще се размисля, относно мнението ми спрямо него.

Сега ми става ясно защо Италия е на това дередже. Със звезда като Верати...
Публикувано изображение
1

#14298 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 14 February 2018 - 23:48

Емери ще излезе по-прехвален от Конте, със Севиля му се получаваха нещата в ЛЕ, но с ПСЖ разочарова, още не са отпаднали де. 2 гола не са нищо.

Виж мнениетоIl Professore написа на 14 February 2018 - 23:45 :

Винаги съм харесвал Емери. Дори миналата година вината за отпадането не бе в него, поне според мен, но тая вечер той е главен виновник и ако отпадне, аз също ще се размисля, относно мнението ми спрямо него.

Сега ми става ясно защо Италия е на това дередже. Със звезда като Верати...

И твоя залог прецака.
Публикувано изображение
1

#14299 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 14 February 2018 - 23:48

Е то и на Вилаш-Боаш с Порто му се получиха нещата, счупи един тон рекорди за най-млад треньор печелил ЛЕ, пък...сега е нейде в небитието, вярно взима яко кинти, но слезе от голямата сцена рано-рано! :)

Това показва колко голяма е разликата между това да си треньор в отбор дето се върти около 5-цата и такъв, който има претенции за нещо голямо на всички фронтове!

Този пост е редактиран от George Weah: 14 February 2018 - 23:49

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#14300 Потребителят е онлайн   Il Professore 

Публикувано 14 February 2018 - 23:49

Виж мнениетоsheva7 написа на 14 February 2018 - 23:48 :

И твоя залог прецака.

Така си е, но и той бе доста рисков - два Х-са трудно се хващат.

Този пост е редактиран от Il Professore: 14 February 2018 - 23:50

Публикувано изображение
2

#14301 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 14 February 2018 - 23:50

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 14 February 2018 - 23:48 :

Е то и на Вилаш-Боаш с Порто му се получиха нещата, счупи един тон рекорди за най-млад треньор печелил ЛЕ, пък...сега е нейде в небитието, вярно взима яко кинти, но слезе от голямата сцена рано-рано! :)

Това показва колко голяма е разликата между това да си треньор в отбор дето се върти около 5-цата и такъв, който има претенции за нещо голямо на всички фронтове!

Както с играчите.
Публикувано изображение
1

#14302 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 14 February 2018 - 23:52

Този мач доказа, че Неймар напусна Фарса само за да не е в сянката на Меси и да си играе сам. Пълен комедиант, провали поне 4-5 ситуации с егоистични изяви. Емери обаче е от треньорите, които по-скоро ще му бършат сълзите, отколкото да го порицаят.

Видя се и в Сити, че тези шейховски проекти нямат ли на кормилото треньор от най-висока класа, останалото е безсмислено. Същото важи за Милан на китайците, впрочем. :D
Публикувано изображение
1

#14303 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе

Публикувано 14 February 2018 - 23:52

Много съм разочарован от Мбапе. Егоистично представяне и твърде много грешки в ключови моменти. Момчето прегоря :)

Явно Неймар ще почака още година-две за Златната топка... Мисля,че игра на ниво днес,но партньорите му в атака изневериха.
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват
0

#14304 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 14 February 2018 - 23:56

Виж мнениетоGourcuff написа на 14 February 2018 - 23:52 :

Много съм разочарован от Мбапе. Егоистично представяне и твърде много грешки в ключови моменти. Момчето прегоря :)

Явно Неймар ще почака още година-две за Златната топка... Мисля,че игра на ниво днес,но партньорите му в атака изневериха.

Неймар е най-големият прехвалко в историята на футбола (заради парите, които са дадени за него, има невероятна техника, поглед върху играта, ама не е лидер дотук...), и трудно, да не кажа никога, няма стигне нивото на Меси и Роналдо (вторият никога не съм можел да го понасям, ама вкарва калитарски, майсторски, все някак успява да я мушне топката: с глава, воле, коляно).
Публикувано изображение
0

#14305 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 14 February 2018 - 23:57

Никой нищо не казва за Ливърпул - ясно е, че бяха фаворити срещу Порто, но си взеха мача повече от убедително!

Клоп, колкото и да бъде плют от хора със съмнителна психика най вече :D си е изобщо нелош треньор и с правилните играчи може да постигне нещо! Въпреки това, не смятам, че това ще е тази година, защото Ливърпул отзад са доста зле, макар и да дадоха 135531351 милиона за Ван Дайк! :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
2

#14306 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 15 February 2018 - 00:00

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 14 February 2018 - 23:57 :

Никой нищо не казва за Ливърпул - ясно е, че бяха фаворити срещу Порто, но си взеха мача повече от убедително!

Клоп, колкото и да бъде плют от хора със съмнителна психика най вече :D си е изобщо нелош треньор и с правилните играчи може да постигне нещо! Въпреки това, не смятам, че това ще е тази година, защото Ливърпул отзад са доста зле, макар и да дадоха 135531351 милиона за Ван Дайк! :)

Ако беше похарчил по-рационално парите, щеше вече да има нужните играчите в защита и щеше да му остане само да изгради синхрон между тях.
Публикувано изображение
0

#14307 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 15 February 2018 - 00:01

Порто - Ливърпул 0:5?!?! :D Голямо шоу ще са мачовете на Клоп с някой от фаворитите. Най-вероятно ще отпадне, но драмата е гарантирана. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Публикувано изображение
2

#14308 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 15 February 2018 - 00:02

Тази вечер се видя нагледно какво представлява разликата между това да имаш Отбор и да имаш сбирщайн от играчи, било и те да се водят световна класа. Приноса на Зидан бе абсолютна нула - той просто играчи, които знаят какво е да играеш отборно и кога е точния момент да съкрушиш съперника. От другата страна Емери се мъчеше къде с изненадващ титулярен състав, къде със смени да промени нещо, но нагледно се доказа, че една камара играчи, без грам стиковка помежду им, не струват нищо.
За 220 милиона Неймар просто игра като един Калинич - т.е. едно нищо. Другата многомилионна покупка - Мбапе - същия чеп. Да се чудиш това футболисти от световна класа ли са или просто едни маркетингови продукти, които носят едни пари на отборите си разхождайки фланелката по европейските терени.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
1

#14309 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 15 February 2018 - 00:04

Виж мнениетоsheva7 написа на 15 February 2018 - 00:00 :

Ако беше похарчил по-рационално парите, щеше вече да има нужните играчите в защита и щеше да му остане само да изгради синхрон между тях.

Така е да, но пък в елиминации никога не се знае нищо, все пак имат убийствено нападение!

А нашите акълии Ф+М да вземат да си пуснат тоя мач или който и да е от последните на Ливърпул и да видят в лицето на Мане и Салах какво означава ИСТИНСКО крило и какво се изисква от такова, а не да ми влачат хрантутници като Борини и да им дават 11-ката + огромна заплата!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#14310 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 15 February 2018 - 00:09

Виж мнениетоMaverick написа на 15 February 2018 - 00:02 :

За 220 милиона Неймар просто игра като един Калинич

Тук направо го прободе в сърцето. :D