ACMilan-bg.com: Шампионска лига - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (480 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 474
  • 475
  • 476
  • 477
  • 478
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Шампионска лига Оцени темата: ***** 10 Гласа

#14251 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 14 February 2018 - 00:20

Цитат

“Allegri accustomed us to surprises and nobody better than him can choose the best system and players to use.

Пророчески думи на Марота отпреди мача. Само дето вместо усмивка, изражението му следва да е унило или... неразбиращо. :D Има шанс за изкупление гранде Макс, още две дузпи за Гонсало + завръщането на Химията пред Буфон, както и фактът, че Бонучи няма да им пречи, и ето, току-виж се получило.
Публикувано изображение
0

#14252 Потребителя е офлайн   Eagle Warrior 

• Новак
  • Група: Футболен фен
  • Регистр: 28-January 18
  • Любими играчи:Nesta,Nedved

Публикувано 14 February 2018 - 00:29

Еми Ювентис заслужаваше да води с три гола на полувремето, после логичното се случи, гледали сме милион пъти подобни мачове.
Ювентус има шанс да повтори първоначалните минути и на Уембли, а после нищо не се знае.

Силно се надявам догодина да имаме участие в Лигата,престижа парите и качеството на футбола е различно там.
0

#14253 Потребителя е офлайн   curvanord 

• Новак
  • Група: Футболен фен
  • Регистр: 28-January 18

Публикувано 14 February 2018 - 00:45

Виж мнениетоEagle Warrior написа на 14 February 2018 - 00:29 :

Еми Ювентис заслужаваше да води с три гола на полувремето

Не съм съгласен. Тотнъм изпуснаха да вкарат изравнителен гол точно преди втората дузпа и резултата на почивката спокойно можеше да бъде 2-2 и това никак нямаше да бъде незаслужено. Англичаните играха грамотно и смея да твърдя, че в големи периоди надиграха гобите, може би с изключение на първите 10-15 минути, в които англичаните буквално не знаеха къде се намират.
0

#14254 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

• Регистр: 26-June 09

Публикувано 14 February 2018 - 01:38

Първо - така и не ми стана ясно как защитата на Тотнъм допусна такава детинска грешка при първия гол.
Второ - толкова аматьорска намеса и съответно нарушение за дузпата не се среща май и в Родното ни първенство.
Но от там нататък Тотнъм беше отборът, който се разпореждаше по терена, докато "Хегемонът на Италианския футбол през последните няколко години" гледаше безплатен урок по футбол. 68% / 32% владеене на топката и 300 / 87 паса в рамките на 1-то полувреме в полза на 5-ия в Англия. И така непробиваемата защита на юве, изградена от железние Киелини, коравия Бенатиа и диамантения Буфон, изведнъж допусна 2 гола, така както не беше допускала дълго време в Калчото.

Аниели и ко. за поредна година явно не си вземат поука - Калчото в кома и изкуствената доминация на отбора им, не е в интерес на нито един италиански отбор! Само силно Калчо отново ще направи силни италианските отбори и само това е начина те да не стават за смях всяка година в Европа! Няма друг начин!
2

#14255 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 14 February 2018 - 02:00

Виж мнениетоNesta™ написа на 14 February 2018 - 01:38 :

Първо - така и не ми стана ясно как защитата на Тотнъм допусна такава детинска грешка при първия гол.
Второ - толкова аматьорска намеса и съответно нарушение за дузпата не се среща май и в Родното ни първенство.
Но от там нататък Тотнъм беше отборът, който се разпореждаше по терена, докато "Хегемонът на Италианския футбол през последните няколко години" гледаше безплатен урок по футбол. 68% / 32% владеене на топката и 300 / 87 паса в рамките на 1-то полувреме в полза на 5-ия в Англия. И така непробиваемата защита на юве, изградена от железние Киелини, коравия Бенатиа и диамантения Буфон, изведнъж допусна 2 гола, така както не беше допускала дълго време в Калчото.

Аниели и ко. за поредна година явно не си вземат поука - Калчото в кома и изкуствената доминация на отбора им, не е в интерес на нито един италиански отбор! Само силно Калчо отново ще направи силни италианските отбори и само това е начина те да не стават за смях всяка година в Европа! Няма друг начин!

Съгласен съм с написаното, като изключим последната част на последното изречение - силно Калчо през годините е имало много пъти, дори в началото на новия век имахме италиански финал, след това нашата доминация...и през всичките тези МНОООООГО години Ювентус какво постигнаха? 2 Купи и 7 изгубени финала, а сега последните им 2 финала бяха разбити и прегазени, не бяха дори малко от малко равностойни...

Аниели не е чак толкова тъп или поне не изглежда чак толкова тъп - трупа "трофеи" там където може, че в ШЛ както се вижда не всеки може :)

Този пост е редактиран от George Weah: 14 February 2018 - 02:01

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#14256 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 14 February 2018 - 09:53

Миланските грандове са най-виновни за отслабването на Серия А, няма защо да се лъжем. Ювентус си направи стадион, имат си селекция за няколко фронта, участва на два финала, това им е максимумът. Те в този турнир просто нямат традициите на Реал, Милан, Байерн и Ливърпул. През 2015 бяха стабилни в два мача с Реал, но го отнесоха от Барселона, миналата година пък стана точно обратното. Съпровождащите отстранявания на залязващата Борусия и /два пъти/ Монако, макар и достойни, все пак не са някакво невиждано постижение за отбор, който шест години печели титлата в уж топ-първенство. Е, това е повече, отколкото в момента може да постигне друг италиански отбор, но пък определено си остават класа под трите фаворита, а защо не и Сити, които вече не са просто сбирщина звезди. Тотнъм не бих казал, че ги превъзхожда, просто вчера изиграха мача много глупаво и си проличаха лошите навици, на които ги учи Серия А. Точно в този стил печелят голям процент от домакинствата си - повеждат набързо срещу разни селяндури като Беневенто, Каляри, Сасуоло и в остатъка от мача съхраняват сили и дори позволяват да ги атакуват, защото знаят, че трудно ще пуснат гол. Да приложиш обаче същата тактика в елиминационен мач срещу Тотнъм е меко казано нелепо.

Гледам, че треньорчето им се гневи, нямало обективност, можело да е 3:0, Тотнъм имали само удара на Кейн, спасен от Буфон, в ШЛ имало по-силни отбори и очакванията към Ювентус не били адекватни. :D Как да не те мотивира такъв човек. :D
Публикувано изображение
0

#14257 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 14 February 2018 - 10:16

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 13 February 2018 - 23:55 :

Пореден шедьовър на Алегри, застрашен е пичът от второ отпадане от Тотнъм със състав, който чувствително ги превъзхожда. Не е лесно това му постижение, но те повечето негови са такива.

Не съм съгласен, че този Ювентус превъзхожда този Тотнъм! Игуаин и Кейн са на едно ниво. А какъв е ювентинският аргумент спрямо Ериксен, Деле Али? Отборът на Тотнъм значително вдигна нивото си и главен виновник е Почетино!
Публикувано изображение
2

#14258 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 14 February 2018 - 10:29

И за мене тазгодишните затворници не са нищо особено. Взели са страха на всички в серия А и отборите излизат за да загубят достойно срещу тях. Добави към това, че всеки мач са 12 на терена + още няколко, които помагат през слушалката...
В ШЛ се вижда, че този отбор в Англия, Испания, та дори във Франция няма да има и минимален шанс да се бори за титла.
А и тоя старчок на вратата, вече даже не е и смешен, а жалък. И двата голя са до голяма степен по негова вина.
Зор зор да мине една истинска легенда по брой мачове в серия А... зор ама нема да стане :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Единствено ме е яд, че при такава смешна конкуренция , не сме ние тези които да доминират в Италия и съответно в Европа, а оставяме тези паляци да срамят Калчото...

FORZA MILAN!!!

Този пост е редактиран от Petar Zanev: 14 February 2018 - 10:30

0

#14259 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Член на Curva Sud Milano
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 14 February 2018 - 10:54

Какво значи традиции в ШЛ като всички отбори са от наемници? Традиции имат Атлетик Билбао за Купата на краля, останалото са пари и пак пари.
14 кръга - Монтела - 20 точки

11 кръга - Гатузо - 21 точки

AC MILAN
1

#14260 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 14 February 2018 - 11:52

Виж мнениетоScorpions написа на 14 February 2018 - 10:54 :

Какво значи традиции в ШЛ като всички отбори са от наемници? Традиции имат Атлетик Билбао за Купата на краля, останалото са пари и пак пари.

Да живеят баските звезди! :) :respect:
Публикувано изображение
1

#14261 Потребителя е офлайн   pippo 

• Регистр: 08-July 09
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Пипо Индзаги

Публикувано 14 February 2018 - 12:19

Виж мнениетоIl Professore написа на 14 February 2018 - 00:09 :

Само аз ли видях засада при първия гол на Игуаин, между другото?

Имаше засада, да.
`
1

#14262 Потребителят е онлайн   Maverick 

• Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 14 February 2018 - 12:47

Ювентус вярно са бая неприятни :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): , но някак си не мога да се зарадвам, заради подобен мач срещу английски отбор, собственост на евреин. Встрани от това, аз не бързам да ги отписвам в реванша на Уембли. Помня 2007 г. как играхме срещу един немски отбор и направихме 2:2 на Сан Сиро и след него много народ ни отписва и ни се смя, но на реванша всички знаем какво се случи. Иначе вчерашния мач бе звучен шамар за Алегри, въпреки колебливата форма на отбора и проблемите с контузени играчи. Тотнъм, обаче, имат още доста работа, ако искат да продължат на 1/4 финалите.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
1

#14263 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 14 February 2018 - 12:58

Аз няма да се учудя ако и в реванша се получи подобен резултат. Реално това е може би най-равностойната двойка от всичките и според мен някак затворниците ще продължат, но предстои да видим.
Публикувано изображение
0

#14264 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе

Публикувано 14 February 2018 - 14:01

Мачът на истината е довечера. Дали Неймар и Килиан Мбапе вече са на по-високо ниво от залязващият Кристиано!? Бих заложил на "да". :) Успех на парижани!
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват
0

#14265 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 14 February 2018 - 14:15

Мачът е твърда 1ца за Реал.
ПСЖ като гост на сравнително подготвените отбори не се справя много добре.
Дано поне да гледаме много голове.

FORZA MILAN!!!
0

#14266 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 14 February 2018 - 14:27

И тука очаквам голов Х.
Публикувано изображение
0

#14267 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 14 February 2018 - 14:43

Вчера великата хореография на феновете на Юве е струвала 3 евро на всеки закупил си билет за мача. Модерен отбор, са Аниели събира пари от феновете и наема фирма за хоеография. хахахха :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#14268 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 14 February 2018 - 14:47

То да се четеше нещо поне :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Баси, 3 евро ли струва найлон/картон 50смХ50см?
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
0

#14269 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 14 February 2018 - 14:54

Е все пак трябва да се постави на седалките , някой трябва да го направи.

Жалко ,че фирмата не като оная , която Джиджи Бекали бе наел за Стауа , а те написаха Форза Динамо ахахахах
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#14270 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 14 February 2018 - 15:02

Аз такова чуда не съм чувал и от Здезда Цалапица.Толкова ли си нямат верни фенове и фенклубове/фракции та трябва от всеки фен пари да събират?
Да ти имам и великия отбор,не могат да съберат достатъчно фенове да си направят хореографията :D
Надявам се Тотнъм да ги праснат в реванша,после и ние да ги праснем и да се приключва вече с изкуствената им доминация.
0

#14271 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

Публикувано 14 February 2018 - 18:50

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 14 February 2018 - 02:00 :

Съгласен съм с написаното, като изключим последната част на последното изречение ...

Става въпрос за последните няколко години, където затворническите райета прозират под реферските фланелки, а VAR срещу тях не се използва, няма отменени и незачетени голове и пр.

Виж мнениетоMaverick написа на 14 February 2018 - 12:47 :

Ювентус вярно са бая неприятни :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): , но някак си не мога да се зарадвам, заради подобен мач срещу английски отбор, собственост на евреин. Встрани от това, аз не бързам да ги отписвам в реванша на Уембли. Помня 2007 г. как играхме срещу един немски отбор и направихме 2:2 на Сан Сиро и след него много народ ни отписва и ни се смя, но на реванша всички знаем какво се случи. Иначе вчерашния мач бе звучен шамар за Алегри, въпреки колебливата форма на отбора и проблемите с контузени играчи. Тотнъм, обаче, имат още доста работа, ако искат да продължат на 1/4 финалите.

Е не ми казвай, че поставяш този ювентус на едно ниво с онова, което бяхме ние по онова време. Да, това беше и последният ни Велик сезон в Европа, но всички изпитваха уважение. Дали беше случайно? Не мисля. Това беше извоювано с куп неща.

Виж мнениетоSeedorf! написа на 14 February 2018 - 12:58 :

Аз няма да се учудя ако и в реванша се получи подобен резултат. Реално това е може би най-равностойната двойка от всичките и според мен някак затворниците ще продължат, но предстои да видим.

Не мисля че Тотнъм ще допусне подобни детински грешки в защита в реванша. Няма гаранции за това, но все пак според е малко вероятно да се случи. По-скоро съм на мнение, че Тотнъм напипа слабите места и в Лондон ще захапят точно там, където е най-слабо.

Виж мнениетоzahari_acmilan написа на 14 February 2018 - 14:43 :

Вчера великата хореография на феновете на Юве е струвала 3 евро на всеки закупил си билет за мача. Модерен отбор, са Аниели събира пари от феновете и наема фирма за хоеография. хахахха :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение

Като няма истински фенове, тогава се появяват купените. Нещо като със съдиите...
0

#14272 Потребителят е онлайн   Maverick 

• Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 14 February 2018 - 19:32

Виж мнениетоNesta™ написа на 14 February 2018 - 18:50 :

Е не ми казвай, че поставяш този ювентус на едно ниво с онова, което бяхме ние по онова време. Да, това беше и последният ни Велик сезон в Европа, но всички изпитваха уважение. Дали беше случайно? Не мисля. Това беше извоювано с куп неща.

Разбира се, че не го сравнявам. Ама тогава имаше приказки, че Милан е пенсионерски отбор, който вече е амортизиран (това след мача с Байерн в Италия). Помня и доста коментари с насмешка към Милан. И едва ли не отидохме в Германия, за да отпаднем след 90 минути, само дето нашите не мислеха така. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
А сегашния Ювентус срещу нас да бяга, пак няма да стигне онзи Милан.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#14273 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 14 February 2018 - 20:59

Е, Байерн ни бяха абонати тогава. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Пипиньо ги пореше като риби, даже и великият Оливер Кан беше на колене преди години.
Публикувано изображение
0

#14274 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 14 February 2018 - 21:32

Тиаго е оставен резерва за сметка на онзи младок, който смаза барцелонците в първия мач преди година. Оттогава обаче не съм чул да се развива като някакъв феноменален талант, така че ходът на Емери е малко странен, да видим.

П.П. Сериозно ли са сложили Борето да коментира английски отбор вместо мача на Реал?! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): На това му се вика изпитание за професионализма. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 14 February 2018 - 21:35

Публикувано изображение
0

#14275 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Любими играчи:Шевченко

Публикувано 14 February 2018 - 22:04

И двата отбора са извращения, но май клоня към подкрепа за Реал, защото тия 400 млн. за Неймар и Мбапе трябва да бъдат наказани.
14 кръга - Монтела - 20 точки

11 кръга - Гатузо - 21 точки

AC MILAN
0

#14276 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 14 February 2018 - 22:10

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 14 February 2018 - 21:32 :

П.П. Сериозно ли са сложили Борето да коментира английски отбор вместо мача на Реал?! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): На това му се вика изпитание за професионализма. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Ти не познаваше ли пича, дето коментира Реал-ПСЖ? :D Той май е фен на Манчестър. :D
Публикувано изображение
0

#14277 Потребителят е онлайн   Domo arigato 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 26-September 14
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Paolo Maldini
    Alessandro Nesta
    Marcos Evangelista de Morais

Публикувано 14 February 2018 - 22:32

Кроос мъж 1.83 пада като третокласник... Някак ми се иска да е една идейка по-твърд фтболът от най-високо ниво, на моменти такива падания са откровено смешни за зрителите.
0

#14278 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 14 February 2018 - 22:32

Виж мнениетоsheva7 написа на 14 February 2018 - 22:10 :

Ти не познаваше ли пича, дето коментира Реал-ПСЖ? :D Той май е фен на Манчестър. :D

Никола Кацаров, да, колеги бяхме в университета. Неговите хора са следващата седмица срещу маестрото.

А ПСЖ ги закопава някакъв Ло Селсо, който изглежда тотално неадекватен като опорен халф.
Публикувано изображение
1

#14279 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 14 February 2018 - 22:34

Ебати прецаквацията, майна. Бях заложил на Х на полувремето и като поведоха ПСЖ, затворих залога. :headbang:
Публикувано изображение
0

#14280 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 14 February 2018 - 22:41

Каква е тая куха лейка в студиото, фенка на КрисЧано? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
0

• (480 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 474
  • 475
  • 476
  • 477
  • 478
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема