ACMilan-bg.com: Шампионска лига - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (480 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 476
  • 477
  • 478
  • 479
  • 480
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Шампионска лига Оцени темата: ***** 10 Гласа

#14311 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 15 February 2018 - 00:10

Виж мнениетоMaverick написа на 15 February 2018 - 00:02 :

Тази вечер се видя нагледно какво представлява разликата между това да имаш Отбор и да имаш сбирщайн от играчи, било и те да се водят световна класа. Приноса на Зидан бе абсолютна нула - той просто играчи, които знаят какво е да играеш отборно и кога е точния момент да съкрушиш съперника. От другата страна Емери се мъчеше къде с изненадващ титулярен състав, къде със смени да промени нещо, но нагледно се доказа, че една камара играчи, без грам стиковка помежду им, не струват нищо.
За 220 милиона Неймар просто игра като един Калинич - т.е. едно нищо. Другата многомилионна покупка - Мбапе - същия чеп. Да се чудиш това футболисти от световна класа ли са или просто едни маркетингови продукти, които носят едни пари на отборите си разхождайки фланелката по европейските терени.

Абе, съмнява ме нашият Калин Катев дори в сънищата си :D да умее да гали топката, както го прави Неймар, ама е факт, че според мен Неймар не е придобил онези качества, нужни за лидерството в един колектив.
Мбапе е млад, очакваше се, че по някое време може да прегрее. Не всички са като Меси. Не го възхвалявам, но си беше неоспорим феномен, макар че реално пикът на Меси започна на малко по-късна възраст от тази на Мбапе.
Публикувано изображение
0

#14312 Потребителя е офлайн   The Pharaoh 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 15 February 2018 - 00:11

Много слаб мач за нападателното трио на ПСЖ. Нито Кавани, нито Неймар, нито Мбапе оставиха добри впечатления. Неймар е страхотен играч, но не струва 222 милиона евро. Може в Лига 1 да вкарва много голове и да прави асистенции, но конкретно в днешния мач не направи нищо. Според мен Еден Азар е по-добър футболист от Неймар, макар че не вкарва голове колкото него.

Този пост е редактиран от The Pharaoh: 15 February 2018 - 00:13

0

#14313 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 15 February 2018 - 00:17

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 15 February 2018 - 00:09 :

Тук направо го прободе в сърцето. :D

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Ми като изключим един хубав, голов пас към към Мбапе, където последния пропусна да вкара и един наистина хубав финт към 75-80 минута, всичко останало му беше или търкаляне и симулации по терена, или загубени топки и нескопосани опити да бие от границата на наказателното поле. Е, може би леко прекалих със сравнението, но Геймар си ми е любимец от време оно. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
1

#14314 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Регистр: 27-June 09

Публикувано 15 February 2018 - 00:17

Презирам Реал, но и същевременно се възхищавам на халфовата им линия. Според мен Рамос и Роналдо са направо медийни образи в последните две години, а всичко Голямо, което не е никак малко, постигнаха с най-голям принос Кроос, Модрич и Каземиро. Верати е страхотен халф, но и той, и Рабио са поне класа надолу, докато този момък Ло Селсо според мен играеше откровено извън позиция, все едно при нас Чалханоглу да е regista. Тук не знам колко виновен е Емери, Мота е контузен, а Матюди отиде в Ювентус. От комерсиални трансфери клетниците са пропуснали да си набавят поне един читав опорен халф, разчитайки ветеранът Мота да ги поддържа витални 60 мача на сезон, а атакуващ халф/крило да му е някаква чудата алтернатива. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9): Емери поне да беше поставил там Верати, предразположен е към излишни нарушения, но има все пак някакъв опит да е човекът пред защитата.
Публикувано изображение
1

#14315 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 15 February 2018 - 00:22

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 15 February 2018 - 00:17 :

Презирам Реал, но и същевременно се възхищавам на халфовата им линия. Според мен Рамос и Роналдо са направо медийни образи в последните две години, а всичко Голямо, което не е никак малко, постигнаха с най-голям принос Кроос, Модрич и Каземиро. Верати е страхотен халф, но и той, и Рабио са поне класа надолу, докато този момък Ло Селсо според мен играеше откровено извън позиция, все едно при нас Чалханоглу да е regista. Тук не знам колко виновен е Емери, Мота е контузен, а Матюди отиде в Ювентус. От комерсиални трансфери клетниците са пропуснали да си набавят поне един читав опорен халф, разчитайки ветеранът Мота да ги поддържа витални 60 мача на сезон, а атакуващ халф/крило да му е някаква чудата алтернатива. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9): Емери поне да беше поставил там Верати, предразположен е към излишни нарушения, но има все пак някакъв опит да е човекът пред защитата.

Точно гръбнакът на Реал е халфовата линия. Няма отбор,печелещ трофеи, без силна халфова линия. Освен Гърция на Евро'04. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Този пост е редактиран от sheva7: 15 February 2018 - 00:24

Публикувано изображение
2

#14316 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 15 February 2018 - 00:30

Виж мнениетоMaverick написа на 15 February 2018 - 00:17 :

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Ми като изключим един хубав, голов пас към към Мбапе, където последния пропусна да вкара и един наистина хубав финт към 75-80 минута, всичко останало му беше или търкаляне и симулации по терена, или загубени топки и нескопосани опити да бие от границата на наказателното поле. Е, може би леко прекалих със сравнението, но Геймар си ми е любимец от време оно. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Тъжни времена настанаха, щом той струва 220 млн. и най-вероятно наистина ще е един от следващите носители на френската псевдонаграда. Уникален талант, но в главата е на ниво ганайския италианец. Мбапе тотално ще деградира, ако се вдъхновява от този, докато развива играта си.

Едно нещо ми хареса в ПСЖ - Маркиньос. Наистина ми напомни по нещо на Тиаго, не бих казал, че има персонална вина за някое от попаденията, а на свой ред предотврати по-сериозни щети. Защитник извън прожекторите, като Хумелс и Годин, но си върши работата на терена. Не че е от нивото на Неста и Канаваро, но като за днешните стандарти е много висока класа.

Пореден рецитал на атакуващите играчи на Ливърпул, сега видях репортажа. Мане се връща от контузия и вкарва хеттрик, така се прави. Салах и Де Бройне - пренебрегнати от Моуриньо играчи, които са в Топ 3 към момента в цяла Европа. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Интересен ще ми е 80-милионният Ван Дайк на 1/4 финалите. :D Тази година турнирът обещава да е малко по-интересен. Тайничко се надявам за това да допринесе и Дон Антонио, колкото и трудна да е задачата му срещу 14 човека. :)
Публикувано изображение
0

#14317 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 15 February 2018 - 01:13

Милия дон Антонио ПрехвалКонте, хахаххахахахах, то и срещу Уотфорд и Борнемут, заради съдиите пада с по 3 разлика, с отбор за 600 милиона... Фосса, целуна ли плакатите в стаята на Джиджи Бушоня и дон Тони преди лягане, хаххахахаххаха?

Този пост е редактиран от Seedorf!: 15 February 2018 - 01:15

Публикувано изображение
0

#14318 Потребителят е онлайн   Scorpions 

• Любими играчи:Шевченко

Публикувано 15 February 2018 - 06:12

Още не мога да си обясня присъствието на Емери в ПСЖ (женен ли е? гей лоби?), голямо неразумение е, докато Роналдо е тигър, колко го мразех преди, а сега да ми е толкова приятен като играч, пък и малко улегна с годините.

Очаквам с нетърпение с кого ще се паднат Ливърпул, Клоп може и да ги изкара до един полуфинал.
14 кръга - Монтела - 20 точки

11 кръга - Гатузо - 21 точки

AC MILAN
0

#14319 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 15 February 2018 - 09:29

Второто полувреме гледах повече Ливърпул и направо бяха унищожителни в атака, без да се напрягат много! Всеки говори за нападенията на Барса, Реал и ПСЖ, но какво да кажем за Мане-Фирмино-Салах?? Късат мрежи :)

Иначе Емери се доказа като некадърен треньор и предлагам да стои далеч от Милан през лятото! :)
Публикувано изображение
0

#14320 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 15 February 2018 - 09:53

Виж мнениетоScorpions написа на 15 February 2018 - 06:12 :

Още не мога да си обясня присъствието на Емери в ПСЖ (женен ли е? гей лоби?), голямо неразумение е, докато Роналдо е тигър, колко го мразех преди, а сега да ми е толкова приятен като играч, пък и малко улегна с годините.

Отпадането от БарЦа не беше по негова вина, ако трябва да сме честни. Далеч съм от мисълта да твърдя, че ПСЖ бяха добре подготвени в онзи мач, нищо подобно, но при едно малко по-адекватно съдийство щяха да се класират. Явно подобен извод са си направили и ръководството, защото лятото нямаше дори слухове за треньорска рокада, а фокусът падна върху трансферите на Неймар и Мбапе. Този път обаче няма да му се размине. Ясно е, че който отпадне от двата отбора, лятото ще е с нов треньор. Той Зидан и при отстраняване на ПСЖ може да потегли, едва ли за Перес е от голямо значение дали ще отпаднат на осмина или четвъртфинал, след като нямат шанс за никакъв друг трофей още от средата на сезона.
Жребият ще е интересен, този сезон не се очертава да има кой знае какви туристи, освен победителя от Рома - Шахтьор. Тотнъм/Юве, Реал/ПСЖ, Байерн, Юнайтед, Сити, Барца/Челси, Ливърпул, както и да се паднат, не очаквам да има предварително решени сблъсъци.
Публикувано изображение
1

#14321 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 15 February 2018 - 10:03

Ман Сити и Ливърпул в реваншите могат да излязат с дълбоките резерви, че да направят интересни мачове! :)
Публикувано изображение
1

#14322 Потребителят е онлайн   Scorpions 

Публикувано 15 February 2018 - 12:29

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 15 February 2018 - 09:53 :

Отпадането от БарЦа не беше по негова вина, ако трябва да сме честни. Далеч съм от мисълта да твърдя, че ПСЖ бяха добре подготвени в онзи мач, нищо подобно, но при едно малко по-адекватно съдийство щяха да се класират. Явно подобен извод са си направили и ръководството, защото лятото нямаше дори слухове за треньорска рокада, а фокусът падна върху трансферите на Неймар и Мбапе. Този път обаче няма да му се размине. Ясно е, че който отпадне от двата отбора, лятото ще е с нов треньор. Той Зидан и при отстраняване на ПСЖ може да потегли, едва ли за Перес е от голямо значение дали ще отпаднат на осмина или четвъртфинал, след като нямат шанс за никакъв друг трофей още от средата на сезона.
Жребият ще е интересен, този сезон не се очертава да има кой знае какви туристи, освен победителя от Рома - Шахтьор. Тотнъм/Юве, Реал/ПСЖ, Байерн, Юнайтед, Сити, Барца/Челси, Ливърпул, както и да се паднат, не очаквам да има предварително решени сблъсъци.

Съдийството в края на мача беше скандално, но Барселона беше предвидима, цял свят знаеше какво ще направят, кои ще играят, кои резултати гонят, Емери трябваше да подготви отбора. От друга страна не беше лесен мач, ПСЖ имаха шанс да вкарат гол при 3:1, което щеше да ги класира.
Между другото "страшилището" Неймар ми се видя доста безличен?
14 кръга - Монтела - 20 точки

11 кръга - Гатузо - 21 точки

AC MILAN
0

#14323 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе

Публикувано 15 February 2018 - 15:49

Неймар поне се нагърби с цялата отговорност в атака и реши неведнъж да изпробва късмета си със самостоятелни пробиви. Другият,който не се скатаваше,беше Рабио. Думите му след мача са много точни и те трябва да послужат за мотивация на мъртви души като Верати и Кавани,които за пореден път се сриват психически в ключов момент. Мбапе не беше по-различен от тях снощи. Това е моето мнение,и ако Неймар беше играл по-отборно в дадени ситуации,пак не съм убеден,че съотборниците му щяха да завършат ситуациите. Килиан изпорти страхотно положение,именно след пас на Неймар,а и след страхотната му петичка падна гола на Рабио :) Всичко това го казвам,въпреки че съм фен на Мбапе,а Неймар ми е безразличен.
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват
1

#14324 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 15 February 2018 - 17:24

Да се нагърбиш с отговорност разбирам това, което правеше, например, Ди Натале в Удинезе, лидер на шайка посредствени играчи /с изключение на онези 1-2 сезона с Алексис/. Когато във всяка посока имаш класни съотборници, а си играеш сам, това е тъкмо обратното. Пък и за каква отговорност може да говорим при подобен жълт ала-Балотели. Роки го предупреждава за игра с ръка, той 5 секунди по-късно срязва Начо през краката...

Кавани наистина разочарова, доста пасивно стоеше между защитниците, които цял сезон пускат голове от всевъзможни колорити. Абе колкото и звезден да е съставът, това вратарче, плюс двама от защитниците им и Ло Селсо въобще не бяха за нивото на мача, поне като опит, за умения ще покаже бъдещето. Когато към това добавиш 1-2 разочарования сред основните фигури, няма как да си се насладил на силно представяне. Което прави още по-странен факта, че като нищо можеха да вкарат поне още два гола. Реал са гола-вода в защита и ако се залъжат, че вчера са направили някакъв прогрес, може да изядат много голям бой я от Байерн, я от Сити. С Фарса е ясно, че няма да ги съберат толкова рано, макар че последните се надявам въобще с никой да не ги събират след мачовете с Челси. :D

Цитат

Неймар: Миналата година с Барселона бях в по-сложна ситуация

Тоя пък намерил на какво да се уповава. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): За предишния му отбор сложни ситуации в шЛ няма. :D

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 15 February 2018 - 17:30

Публикувано изображение
0

#14325 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе

Публикувано 15 February 2018 - 17:56

И аз ще стискам палци за Челси. Англия може да е с 5 отбора на четвъртфиналите. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват
0

#14326 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 15 February 2018 - 18:30

Е, то във форума никой няма да е за Фарса. :D Това отборче толкова ми изпротивя, че най-искрено се изкефих, когато съседите ги отстраниха през 2010, това казва всичко. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
1

#14327 Потребителят е онлайн   !Dzhanan! 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 11-October 14

Публикувано 15 February 2018 - 18:53

Байерн Мюнхен, Ливърпул и Барселона - това са отборите зад нас с по 5 ШЛ титли и се надявам никой от тях не вдигне Ушатата преди нас.
1

#14328 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 15 February 2018 - 20:56

Виж мнението!Dzhanan! написа на 15 February 2018 - 18:53 :

Байерн Мюнхен, Ливърпул и Барселона - това са отборите зад нас с по 5 ШЛ титли и се надявам никой от тях не вдигне Ушатата преди нас.

Само Барса има шанс от тези! Ман Сити ако набара швабите този сезон, ще ги изкърти! Същото се отнася и за Тотнъм - бруални сезони за тези 2 албионски отбора! :)
Публикувано изображение
0

#14329 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 15 February 2018 - 20:59

Виж мнениетоDjoković написа на 15 February 2018 - 20:56 :

Само Барса има шанс от тези! Ман Сити ако набара швабите този сезон, ще ги изкърти! Същото се отнася и за Тотнъм - бруални сезони за тези 2 албионски отбора! :)

Приказваш глупости - треньор на Байерн не е Гуардиола все пак. :D
Публикувано изображение
1

#14330 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 20 February 2018 - 21:59

Стискам палци Челси да спечелят и да не пуснат гол.
Публикувано изображение
0

#14331 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 20 February 2018 - 21:59

Първи сериозен тест за Барса /а и за Байерн/ от доста време насам. Мисля, че Конте е способен да поднесе изненада. Челси са специалисти по отстраняване на Барса, а коефициент от 6.50 за Х2 за Бешикташ, си струваше да се опита. :D
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#14332 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 20 February 2018 - 22:06

Виж мнениетоCapaldi написа на 20 February 2018 - 21:59 :

Първи сериозен тест за Барса /а и за Байерн/ от доста време насам. Мисля, че Конте е способен да поднесе изненада. Челси са специалисти по отстраняване на Барса, а коефициент от 6.50 за Х2 за Бешикташ, си струваше да се опита. :D

Аз натрупах 3 последователни загуби в периода сряда-неделя и днес май мислех да кротувам, защото ще искам да ги избия, а накрая може да ми излезе солено. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Сега превключих на Байерн-Бешикташ, двойката ще е много смела прогноза, Х в тоя дъжд не е невъзможен обаче.
Публикувано изображение
0

#14333 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 20 February 2018 - 22:10

Виж мнениетоsheva7 написа на 20 February 2018 - 22:06 :

Аз натрупах 3 последователни загуби в периода сряда-неделя и днес май мислех да кротувам, защото ще искам да ги избия, а накрая може да ми излезе солено. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Сега превключих на Байерн-Бешикташ, двойката ще е много смела прогноза, Х в тоя дъжд не е невъзможен обаче.

Бешикташ са с червен от преди няколко минути, там си отиват на разгром още в Германия, а турците започнаха мача доста обнадеждаващо.
Публикувано изображение
0

#14334 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 20 February 2018 - 22:13

Конте с тази тактика е обречен.
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
0

#14335 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 20 February 2018 - 22:14

Виж мнениетоSeedorf! написа на 20 February 2018 - 22:10 :

Бешикташ са с червен от преди няколко минути, там си отиват на разгром още в Германия, а турците започнаха мача доста обнадеждаващо.

Това не го знаех, утежнява задачата.
Публикувано изображение
0

#14336 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 20 February 2018 - 22:15

Виж мнениетоCapolavoro написа на 20 February 2018 - 22:13 :

Той Конте в ЕКТ е обречен от преди да е започнал турнира, може би най-слабият сред топ треньорите в ЕКТ.
Публикувано изображение
0

#14337 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 20 February 2018 - 22:24

Няма по-противен съдия от некадърната турска отрепка. На тоя само като му видя ердоганската мутра и ми иде да превключа канала. Едва ли е случайност, че са го избрали за Фарса.
Публикувано изображение
0

#14338 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 20 February 2018 - 22:25

Виж мнениетоCapolavoro написа на 20 February 2018 - 22:13 :

Даде 100 милиона за Мората и Жиру, накрая излиза с фалшива деветка срещу Барса. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
1

#14339 Потребителят е онлайн   b3yr0nD 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 29-March 12
  • Фен от:2003

Публикувано 20 February 2018 - 22:25

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 20 February 2018 - 22:24 :

Няма по-противен съдия от некадърната турска отрепка. На тоя само като му видя ердоганската мутра и ми иде да превключа канала. Едва ли е случайност, че са го избрали за Фарса.

В началото на мача се пошегувах с приятелката, че са дали наряд за мача на Ердоан. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
0

#14340 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 20 February 2018 - 22:27

Челси както са се прибрали отзад целият отбор, така и можеха да водята с 2-0. Все пак трябва да излязат леко напред, 180 мин защита и периодични контри не ми се струва здравословно.
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
0

• (480 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 476
  • 477
  • 478
  • 479
  • 480
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата: