ACMilan-bg.com: Шампионска лига - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (700 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Шампионска лига Оцени темата: ***** 10 Гласа

#1 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 29-June 09

Публикувано 22 June 2008 - 14:52

Всичко около най-престижния европейски турнир тук :)

Прикачено изображение: 5205725R.jpg
#IoStoConIlMilan, sempre e ovunque
2

• (700 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#2 .acmilan1..

• Група: Guests

Публикувано 22 June 2008 - 14:55

Според мен Челси ще спечели тая година, а и на мен много ми се иска те да спечелят. Просто не заслужаваха да загубят по този начин тази година!
0

#3 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 29-June 09

Публикувано 22 June 2008 - 14:58

Първо да видим как ще стартират всички отбори и дали Челси няма да се издънят още преди да стигнат дори и 1/8 финалите
#IoStoConIlMilan, sempre e ovunque
0

#4 .freqanch..

Публикувано 22 June 2008 - 17:15

Аз също смятам , че е много рано все още да се каже , но аз май ще викам за Ливърпул , щото гаджето ми е от тях ... макар че много ще му се смея ако Ливърпул отпадне в групите и се телепортира в УЕФА , тогава ще им покажем :o
0

#5 .Kirilov..

Публикувано 22 June 2008 - 17:19

Аз съм за Ювентус в ШЛ. Как може да искате английски и испански отбори да печелят...
0

#6 .inzaghi..

Публикувано 22 June 2008 - 17:25

Виж мнениетоKirilov написа на 22-06-2008г., 15:19:26ч. :

Аз съм за Ювентус в ШЛ. Как може да искате английски и испански отбори да печелят...

Е, все пак това ти е първия любим отбор. :o

Моят фаворит също е Челси. ШЛ е твърде несправедлив към тях и може би е време най-после да вземат купата. Даже прогнозирам лондонски финал с Арсенал. Но е още твърде рано. Току виж БарЦа отпаднали в предварителните кръгове. :D
0

#7 .freqanch..

Публикувано 22 June 2008 - 17:27

Къде има споменат испански отбор ? :o
0

#8 .Kirilov..

Публикувано 22 June 2008 - 17:29

Цитат

Е, все пак това ти е първия любим отбор. laugh.gif

Откъде имате сведенията, че това ми е първияТ любим отбор? Като малък ми харесваха, главно заради Индзаги,ама чак пък любим... Само за Милан, ЦСКА и донякъде Италия мога да кажа, че са ми любими. Но честно казано предпочитам в ШЛ дори Интер, Рома и Фиорентина пред изкуствено създаден отбор като Челси, или Арсенал (Франция) :o

Този пост е редактиран от Kirilov: 22 June 2008 - 17:30

0

#9 .inzaghi..

Публикувано 22 June 2008 - 17:34

И аз съм за италианските отбори, с разликата, че никога не съм бил за друг такъв. :o

Защо да не харесвам Арсенал, които нямат история, но спъват почти всички "исторически колоритни" отбори още на осминафинал? Играят красив футбол, без изявени звезди. Те са толкова англичани, колкото и белгийци. Следователно, защо да не харесвам просто един красиво играещ отбор?

Цитат

първияТ

Това беше яко.
0

#10 .Kirilov..

Публикувано 22 June 2008 - 17:37

А Челси? Ти като малките деца - Челси, щото имат МНОГО ЯКИ и се дават по 200 милиона всяка година. За Челси единствено мога да бъда, когато играят срещу Юнайтед. И в крайна сметка какво искаш да кажеш, че ако се паднат Рома - Челси или Ювентус - Ливърпул ти си за англичаните? Няма какво да добавя.
0

#11 .inzaghi..

Публикувано 22 June 2008 - 17:43

Ама на тебе колко човека трябва да ти кажат, че си тъп, за да се замислиш? Къде виждаш да съм казал "Аз съм за Челси". Фавортът ми, чисто обективно, е Челси.

Цитат

И в крайна сметка какво искаш да кажеш, че ако се паднат Рома - Челси или Ювентус - Ливърпул ти си за англичаните? Няма какво да добавя.

Е, с удебелен шрифт ли да ти го напиша това?

Цитат

И аз съм за италианските отбори

Този пост е редактиран от inzaghi: 22 June 2008 - 17:43

0

#12 .freqanch..

Публикувано 22 June 2008 - 17:46

Симпатяги ате , сезонът още не е започнал , Милан не участва пък вие се дръглите като малки дечица :o Спокоооойноооо
0

#13 Потребителя е офлайн   I don't care 

• Новак
  • Регистр: 28-June 09

Публикувано 22 June 2008 - 17:52

ЗЕНИТ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ !
0

#14 .Kirilov..

Публикувано 22 June 2008 - 18:25

Цитат

Симпатяги ате , сезонът още не е започнал , Милан не участва пък вие се дръглите като малки дечица smile.gif Спокоооойноооо

Не искам мнение от хора, които мразят Шева...
0

#15 .acmilan1..

Публикувано 22 June 2008 - 18:41

Виж мнениетоKirilov написа на 22-06-2008г., 18:37:48ч. :

А Челси? Ти като малките деца - Челси, щото имат МНОГО ЯКИ и се дават по 200 милиона всяка година. За Челси единствено мога да бъда, когато играят срещу Юнайтед. И в крайна сметка какво искаш да кажеш, че ако се паднат Рома - Челси или Ювентус - Ливърпул ти си за англичаните? Няма какво да добавя.

Какво искаш да кажеш? :D

Това, че харесвам Челси не значи, че ги харесвам заради парите на Абрамович. Да, има фенове, които ги харесват точно заради това, но те разбират от футбол колкото аз разбирам от жунглиране!
0

#16 .freqanch..

Публикувано 22 June 2008 - 18:46

Виж мнениетоKirilov написа на 22-06-2008г., 19:25:35ч. :

Не искам мнение от хора, които мразят Шева...

Никъде не съм казала такова нещо :D Пък и до колкото знам форумът не е твое притежание , така че мен не ме интересува какво искаш ти и какво неискаш...Направи услуга на всички ни , брой до десет преди да натиснеш бутона "Добави отговор" :D
0

#17 .ACM-pippo..

Публикувано 22 June 2008 - 18:54

Мда, дано Юве и Рома стигнат поне 1/2, а ако спечелят идеално. Надявам се Рома да направят добра селекция, това лято и да не я карат като малките отбори с мислене в стил "Еми ние ще играем, пък каквото стане". Трябва да се стегнат малко в ШЛ.
Трябва някой да защити честта на Италия, затова съм за Рома и Юве. А интер си ги знаем - както обикновено ще се приберат у дома на 1/8 финалите. :D
0

#18 Потребителя е офлайн   diavolo 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:2001

Публикувано 22 June 2008 - 19:00

Мда, и аз съм за Рома и Юве... предпочитам Рома, но и Юве става... а Интер ако може в групите да отпаднат :D Ако им се падне някой испански отбор и Ливърпул примерно, дотам бяха :D
Дано Рома я спечелят, заслужават един по-голям успех на международно ниво... малък е шанса, но все пак... или поне да нацепят едно хубаво Манчо, пак става :lol:
Публикувано изображение
0

#19 .KaKa^forever..

Публикувано 22 June 2008 - 19:06

Цитат

Мда, и аз съм за Рома и Юве... предпочитам Рома, но и Юве става... а Интер ако може в групите да отпаднат laugh.gif Ако им се падне някой испански отбор и Ливърпул примерно, дотам бяха laugh.gif
Дано Рома я спечелят, заслужават един по-голям успех на международно ниво... малък е шанса, но все пак... или поне да нацепят едно хубаво Манчо, пак става laugh.gif

Ти гледай сега Юнайтед как ще паднат от Зенит :D :D . А Рома определено заслужава да иде по напред от 1/4 финал.
0

#20 .Kirilov..

Публикувано 25 June 2008 - 21:25

Карло ако иде в Рома ще ги докара до финал :) Само му трябват 2-3 дефанзивни полузащитника над 32г. и е готов. Искрено му пожелавам да вземе със себе си Броки и Емерсон, ако иде в Рим :D Шегата на страна, крайно време е Рома да направи нещо значително на европейска сцена. Ювентус също ще са много нахъсани, все пак 2 години не са играли в Европа.
Отностно отправените към мен критики по-горе:

Цитат

Какво искаш да кажеш? blink.gif

Това, че харесвам Челси не значи, че ги харесвам заради парите на Абрамович. Да, има фенове, които ги харесват точно заради това, но те разбират от футбол колкото аз разбирам от жунглиране!

Каквото съм искал да КАЖА, съм го КАЗАЛ. Това не беше отправено към теб, но явно гузен негонен бяга. :D

Цитат

Никъде не съм казала такова нещо tongue.gif Пък и до колкото знам форумът не е твое притежание , така че мен не ме интересува какво искаш ти и какво неискаш...Направи услуга на всички ни , брой до десет преди да натиснеш бутона "Добави отговор" biggrin.gif

А ти търпиш забележки само от по-високопоставени ли? :D Еми, мисля, че и Адмирала ти го каза съвсем ясно преди известно време. :lol:
0

• (700 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Сподели темата:

3 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 3 гости, 0 анонимни